Contact us to AD (300x250)

BSW Coin Geleceği 2023'de Ne Olur? BSW Yorum Ve Fiyat Tahmini

İÇERİK BAŞLIKLARI Biswap (BSW) Nedir?BSW Coin Yorum


Bu yazımızda BSW Coin nedir, kripto para Biswap (BSW) nedir, BSW coin geleceği ne olur, uzmanların yorumları neler ve nasıl satın alınır gibi soruları yanıtlamaya çalıştık. İşte BSW Coin incelemesi ve geleceği hakkında detaylar…

Biswap (BSW) Nedir?

Biswap, üç tür sevk sistemi ve en düşük platform işlem fiyatları (%0,1) ile piyasadaki ilk merkezi olmayan değişim platformudur. Binance Akıllı Zincir ağında BEP-20 jetonlarını değiş tokuş etmek için merkezi olmayan bir değişim platformuyuz. Bu ağ, üstün hızı ve çok daha düşük ağ işlem maliyetini garanti eder.

bsw coin nedir geleceği ne olur

Biswap (BSW) Coin Nedir?

Biswap (BSW), Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki BEP-20 tokenleri için merkezi olmayan bir değişimdir. Biswap, herhangi bir BSC borsasının en düşük işlem fiyatlarını %0,1 ile vaat ediyor ve yüksek kaliteli ürünleri ve hizmetleri aracılığıyla DeFi'de yeniliğe bağlı kalacağını taahhüt ediyor. Yönlendirme sistemi, kullanıcıların başkalarını davet etmesine ve çiftliklerden, havuzlardan, takaslardan ve bir piyangodan tavsiye fiyatları almasına olanak tanır.

BSW Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkenin?

Biswap 2021'de piyasaya sürüldü ve web sitesinde toplam 27 grup üyesi listeleniyor. Tüm ekip takma addır ve sitede yalnızca komik avatarlar olarak sunulur. CEO, uzayda yedi yıllık deneyime sahip bir kripto gazisi olan “EK”. Biswap grubunun hemen hemen her üyesi, hiçbir ayrıntı verilmemesine rağmen, kendi alanlarında birkaç yıllık deneyimi hızlı bir şekilde listeler. Biswap, sahip olabileceği herhangi bir rastgele yatırımcı belirtmez.

Biswap Projesi Nasıl Çalışıyor?

Biswap'ın temel yapıları, AMM, likidite havuzları, verim çiftçiliği, bir NFT pazarı ve bir IDO başlatma paneli gibi standart DEX işlevlerini içerir. Biswap, yol haritasında aşağıdakileri hedefliyor:

 • Büyük kripto borsalarında liste
 • NFT pazar iyileştirmeleri
 • Çapraz zincir abutment
 • Siparişleri kısıtla
 • Borç Verme ve Borç Alma
 • Bireysel kullanıcı kontrol paneli
 • Bir takas tavsiye programı

Ek olarak, Biswap diğer BSC projeleriyle iş birliği yapmak için 10 milyon dolarlık bir fon topladı. Küresel teşvik programını açıkladı. Ortaklar %90 fiyat geri ödemesi, BSW çiftçi çiftleri, bir lansman havuzu, pazarlama promosyonu ve güvenlik kontrolleri ve proje geliştirme hibeleri bekleyebilirler.

Biswap (BSW) Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 BSW Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

BSW Coin Yorum

BSC (Binance Akıllı Zincir), kripto dünyasındaki en popüler kripto para birimlerinden biridir ve muhtemelen her biri benzersiz hedeflere sahip binlerce ve binlerce benzersiz madeni para içerir. En çeşitli blok zinciridir. BSC madeninde saklı parıldayan bir mücevher, birçok tanınmış BSC DeFis'e, hatta iyi bilinen eski PancakeSwap'a bile meydan okuyan birçok harika özelliğe sahip muhteşem bir DeFi olan Biswap'tır.

Biswap'ın bu kadar iyi olmasının nedeni, onu diğer birçok BSC DeFis'ten benzersiz kılan bir dizi faktörden kaynaklanmaktadır. Biswap'ın değerli özelliklerinden bazıları gözden geçirilecektir, ancak Biswap'ın ayrıca değinmediğimiz daha birçok özelliğinin olduğunu unutmamak önemlidir.

Uzmanların proje incelemeleri ve BSW Coin yorumlarına bakıldığında, Biswap projesini iyi bir gelecek bekliyor diyebiliriz.

BSW Coin Geleceği

Analist ve uzmanlar BSW Coin geleceğine ilişkin detaylı proje incelemesinde bulundular. Biswap projesinin birçok avantajına değinen uzmanlar, gelecekte umut vaat edebileceğinin altını çizdiler.

Biswap geleceği ile ilgili en büyük vaat ödülleridir. Yalnızca BSW stake etmek için mevcut bahis ödülü, yalnızca APR olan %900 APR'nin üzerindedir. Bu, bahsin yatırılabileceği ve böylece daha fazla ödül kazanılabileceği anlamına gelir. Bu, Biswap'ı ilk olarak emsalsiz inanılmaz APR'lerle başlatan ve yavaş yavaş gerçek ve daha az heyecan verici getiriler arasında dağılan iyi bilinen BSC DeFi PantherSwap ile oldu. Şu anda, yerel token PANTHER, PantherSwap üzerinde stake için yaklaşık %377,67 APR'ye sahiptir. Biswap'ın stake ödüllerinin, enflasyon devreye girip popülerlik kazandıkça düşmesi bekleniyor.

Biswap Haberleri ve Anlaşmalar

BSW, son zamanlarda BSW madeni parasının gelecekteki hedef fiyatını yönlendirebilecek birkaç önemli dönüm noktasından geçti.

 • Biswap Uzay Ajanları Programının lansmanı: Biswap, Uzay Ajanları Programını 3 Mart'ta Biswap projesi hakkında tutkulu meraklılar ve etkileyiciler için 5 milyon BSW toplam para ödülü ile duyurdu. Amaç, küresel olarak Biswap hakkında vızıltı yaratmaktır. Katılımcılar, Biswap DEX, Biswap NFT'ler ve Squid NFT gibi birkaç temel konuda içerik oluşturabilir ve bunu ağlarıyla paylaşabilir. En iyi 10 ajan için 7.500 $ BSW ödülü var.
 • BFG & BSW, BetFury'de 140.000$ değerinde bir etkinlik duyurdu: Binance üyeliğini kutlamak için BSW, 6 Nisan'da BetFury'de BFG ile ortak bir etkinlik duyurdu. Etkinlik toplam 140.000 $ para ödülüne sahiptir ve 6 Nisan ile 13 Nisan tarihleri ​​arasında geçerlidir.
 • Yol haritası güncellemesi: 28 Mart'ta revize edilen Biswap yol haritasına göre, platformun yeteneklerini geliştirmek için birçok girişim ve güncelleme çalışmaları devam ediyor.

Bu planlar, BSW sahipleri için çoklu ödül havuzunun oluşturulmasını, değiştirilemez token (NFT) staking v2.0'ın uygulanmasını, kullanıcılar için kişiselleştirilmiş bir gösterge panosunun tanıtılmasını, kullanıcılar için günlük görevlerin tanıtılmasını, eklenmesini içerir. Diğer güncellemelerin yanı sıra limit sipariş yetenekleri ve ödünç verme ve ödünç alma işlevselliğinin tanıtılması.

BSW Coin’de Beklentiler Neler?

2021'deki mevcut en erken fiyat verilerine dayanarak, BSW tokeni başlangıcından bu yana birkaç önemli ralli ve düşüş dönemi yaşadı. Token, 2 Temmuz'da 0,84 $'dan 22 Ağustos'ta 1,86 $'a yükseldi ve yatırımcılar için %121'in üzerinde bir yatırım getirisi sağladı. Ancak, mitingin ardından, BSW token fiyatı geri çekildi ve 8 Eylül'de %63'ten fazla bir düşüşle 0.68$'a geriledi. Grafik, düşüş eğiliminin devam ettiğini ve BSW fiyatının 12 Ekim'de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.27 $'a düştüğünü gösterdi.

22 Ekim'de Binance Lab, Biswap'a stratejik yatırımını duyurduğunda, yükselişler başladı. BSW fiyatı olumlu tepki vererek 8 Aralık'ta 0.92$'dan tüm zamanların en yüksek seviyesi 2.13$'a yükseldi.

Bununla birlikte, Aralık 2021'in sonlarında kripto piyasası çöküşü BSW'yi vurdu ve yılı zirveden %50'den fazla düşüşle 1,06 dolardan kapattı. Ocak 2022 boyunca, BSW tokeni düşüş eğiliminde işlem görmeye devam etti ve 1 Ocak'taki 1,01 $'dan 14 Mart'ta 90 günün en düşük seviyesi olan 0,28 $'a geriledi.

Ancak, Binance'deki son listelemeyle birlikte, kripto paranın değeri 21 Mart'ta 0,35 dolardan 2 Nisan'da %500'den fazla bir artışla 90 günün en yüksek seviyesi 2,11 dolara yükseldi.

Biswap Projesinin Benzersiz Özellikleri Nelerdir?

Öncelikle Biswap diğer merkezi olmayan borsalara göre daha düşük işlem fiyatları ile öne çıkmaya çalışıyor. Örneğin, Biswap Pancakeswap'ta %0.25, Mdex, Apeswap ve diğer BSC DEX'lerde %0.3'e kıyasla sadece %0.1 ücret talep ettiğini iddia ediyor. %0,05'i ödül olarak likidite sağlayıcılarına iade edilir ve %0,05'i BSW token yakma için kullanılır. Biswap gelecekte bu fiyatı artırma ve gizli fiyattan ekibe bir ödenek ekleme hakkını saklı tutar. Ancak fiyatı departman ortalamasının altında tutmayı vaat ediyor.

Kullanıcılar işlem fiyatı madenciliği yapabilirler, yani işlem çiftine bağlı olarak %0,1 takas fiyatının %90'ını alabilirler. Ayrıca havuzlara likidite sağlayabilir ve BSW çiftçilik ödülleri kazanabilirler. Biswap'ın bir diğer değerli özelliği, kullanıcıların dört kripto para birimi kullanarak NFT satın almalarını sağlayan NFT pazarıdır: BNB, USDT, BUSD ve WBNB. Biswap piyango, kullanıcıların katılım için “önemli BSW ödülleri” kazanabilecekleri bir piyangodur. Her kullanıcı, %80'i ödül havuzuna yeniden dağıtılacak olan sınırsız sayıda bilet satın alabilir.

Biswap'ın ayrıca bir NFT Launchpad, bir NFT Stake Pool, bir NFT Boost ve bir NFT Level Up'dan oluşan NFT Earn adlı kendi NFT'leri vardır. Kullanıcılar “Robi NFT'leri” satın alabilir ve kâr elde etmek için bunları stake edebilir veya artırabilir.

Son olarak, Biswap, diğer blok zinciri projelerinin tokenlerini Biswap aracılığıyla başlatmasına izin veren bir IDO Launchpad sağlar. DEX, 300.000'den fazla aktif DEX kullanıcısına sahip olduğunu iddia ediyor ve 10 milyon dolarlık teşvik programıyla yeni projeleri katılmaya teşvik ediyor.

Biswap (BSW) Coin fiyat tahmini 2023, 2025 ve 2030

Bu arada, birkaç algoritma tabanlı tahminci, 11 Nisan itibariyle karışık uzun vadeli BSW fiyat tahminleri verdi:

 • CoinCodex'e göre, BSW için piyasa hissiyatı 11 Nisan itibariyle nötrdü ve 13 teknik gösterge yükseliş sinyali ve 11 düşüş sinyali verdi. 3 ila 10 günlük hareketli ortalamalar 'sat' sinyalleri verirken, 21 ila 200 günlük ve haftalık basit hareketli ortalamalar (SMA) ve üstel hareketli ortalamalar (EMA) 'al' sinyalleri verdi. Ortalama yön endeksi (ADX), Gövde hareketli ortalaması (HMA) ve Stoch RSI da 'satın al' sinyalleri verdi. Hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) ve bağıl güç endeksi (RSI) nötr tutuldu. Bu arada hacim ağırlıklı hareketli ortalama (VWMA) satış sinyali verdi. CoinCodex tarafından 11 Nisan'da yapılan kısa vadeli biswap fiyat tahminine göre, BSW tokeni 16 Nisan 2023'de 0,934059 dolara düşebilir.
 • Wallet Investor'ın BSW kripto fiyat tahminine göre: BSW Coin, uzun vadede kötü bir yatırım. Madeni paranın ortalama fiyatının 2023 sonunda 0,97 ABD Dolarına ve 2025 sonunda 0,231 ABD Dolarına düşebileceğini tahmin ediyor. Beş yıllık BSW tahmini, BSW'nin Nisan 2027'de 0,214 ABD Dolarına ulaşabileceğini gösteriyor.
 • Price Prediction Analistleri Biswap Coin Fiyat Tahmini: 2023’deki ortalama fiyatın 0,51 dolar olabileceğini öne sürse de jetonun 2025'te 1,64 dolara yükselmesini ve 2030'da 10,41 dolara ulaşmasını bekliyordu.
 • Digital Coin'in Biswap (BSW) Coin Fiyat Tahmini: Digital Coin, BSW'nin daha da yükselebileceğini düşünüyor. Biswap kripto fiyat tahminine göre, ortalama fiyat 2023'de 1,39 dolar, 2025'te 2,06 dolar ve 2030'da 4,92 dolar olabilir.

BSW madeni para fiyat tahminlerini ararken, analistlerin ve algoritma tabanlı tahminlerin yanlış olabileceğini unutmayın. Bu beklentiler, BSW tokeninin geçmiş performansının temel ve teknik çalışmalarına dayanmaktadır. Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların garantisi değildir.

Araştırmanızı yapmanız ve ticaret yapma kararınızın riske karşı tutumunuza, piyasadaki uzmanlığınıza, yatırım portföyünüzün yayılmasına ve para kaybetme konusunda ne kadar rahat hissettiğinize bağlı olduğunu her zaman hatırlamanız önemlidir. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı asla yatırmamalısınız.

BSW Coin Hedef Fiyat Ne?

Uzmanlara göre 2022 yıl sonu fiyat tahmini 0,97 Dolar civarıdır. Analistler BSW için kısa vadede özellikle 2022 sonlarına doğru 0,97 Dolarlık bir tahminde bulunmaktadır. Uzun vadeli fiyat tahminleri ise 2025 yılı için 2 Dolar civarı tahmininde bulunurken 2030 yılı için ise 4,9 Dolar tahminlerinde bulundular.

Uzmanlara Göre BSW Coin Alınır Mı, Güvenilir Mi?

BSW, Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki bir BEP-20 belirtecidir. BSC, bir hisse kanıtı (PoS) konsensüs mekanizması kullanılarak güvence altına alınır. İşlemleri doğrulamak ve blok zincirinin güvenliğini sağlamak için her 24 saatte bir 21 doğrulayıcı seçilir. Bu doğrulayıcılar, uygun olabilmek için mutlaka bir miktar Binance Coin'i (BNB) Binance ile paylaşmalıdır.

Biswap ayrıca bir kusur ödül programına sahiptir. Güvenlik sorununa bağlı olarak, güvenlik açıklarını bildirerek 10 ila 100.000 ABD Doları arasında bir kazanç elde edebilirsiniz.

Kadena Alınır Mı? KDA Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

BSW Coin Hangi Borsalarda Var?

BSW Coin, son zamanların trend kripto paraları arasındadır. BSW Coin şu borsalarda var: Binance, Gate.io, Huobi Global, HitBTC, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), Mandala Exchange, BitMart, CoinEx, DigiFinex, Uniswap, ProBit Global, KuCoin, STEX, CoinEx, BSWbit, Bitget, LBank, BKEX

BSW Coin Piyasa Bilgileri

BSW Coin toplam arzı 257,904,694 adettir. Maks arzı ise 700,000,000 adettir. BSW Coin 08 Aralık 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 2.13 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 12 Ekim 2021 tarihinde 0.2715 ABD doları olarak görmüştür.

BSW Coin Nasıl Satın Alınır?

 • BSW Coin satın almak için Binance, Huobi Global gibi kripto para borsalarından herhangi birinde hesap açılır.
 • Seçilen kripto para borsasının web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 • Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 • Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden BSW Token satın alınır.
 • Cüzdana gelen BSW Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Son Sözler

Bu Yazımızda, uzmanların BSW Coin yorum, analiz ve Biswap projesinin geleceğine ilişkin fiyat tahminlerine değinerek, detaylı bilgiler paylaştık. Analist ve uzmanlara göre Biswap projesi ilerleyen süreçlerde iyi bir konuma gelebilir. Özellikle arkasında Dünyanın en büyük hacmine sahip kripto para borsalarından biri olan Binance yatırımı ile büyüme potansiyeline sahip. Yine de yatırım yapmadan önce dikkatli araştırma yapmanızı önerir, son derece dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.
Sıkça Sorulan Sorular

Gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: Proje ile ilgili duyuru ve haberler, Biswap projesinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. gibi birçok etkene göre beklentiler değişebiliyor. Bu nedenle detaylı araştırma yapmakta fayda var. Yatırım yapmadan önce dikkatli olmanızı ve tüm riskleri gözden geçirmenizi öneririz.

BSW Token şu borsalarda listelenmektedir: Binance, Gate.io, Huobi Global, HitBTC, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), Mandala Exchange, BitMart, CoinEx, DigiFinex, Uniswap, ProBit Global, KuCoin, STEX, CoinEx, BSWbit, Bitget, LBank, BKEX

BSW Coin toplam arzı 409,623,910 adettir ve Maks arzı ise 700,000,000 adettir. Rakamlar sürekli güncellenmektedir. En güncel halini Coinmarketcap verilerinden teyit edebilirsiniz.

Analist ve uzmanlar BSW Coin geleceğine ilişkin detaylı proje incelemesinde; Biswap projesinin birçok avantajına değindiler. Projenin gelecekte umut vaat edebileceğinin altını çizdiler. Yine de yatırım yapmadan önce dikkatli olmanızı ve tüm riskleri gözden geçirmenizi öneririz.

Uzmanlara göre yıl sonu fiyat tahmini 0,97 Dolar civarıdır.

Analistler BSW için kısa vadede özellikle 2022 sonlarına doğru 0,97 Dolarlık bir tahminde bulundu. Uzun vadeli fiyat tahminleri ise 2025 yılı için 2 Dolar 2030 yılı için ise 4,9 Dolar civarıdır.

Biswap 2021'de piyasaya sürüldü ve web sitesinde toplam 27 grup üyesi listeleniyor. Tüm ekip takma addır ve sitede yalnızca komik avatarlar olarak sunulur. CEO, uzayda yedi yıllık deneyime sahip bir kripto gazisi olan “EK”. Yani BSW projesinin sahibi anonimdir.

08 Aralık 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 2.13 ABD doları görmüştür.

Biswap projesi uzmanlar tarafından popüler olabilecek coinler arasında gösteriliyor. Özellikle Binance desteğini arkasına alan proje için uzmanlar; kurumsal ortaklıkların projeye yatırım yapması, projenin kendisini yenileyerek geliştirmesi gibi durumlarda fiyatların yukarı yönlü değişebileceğini, yükselebileceğini öngörüyorlar.