Contact us to AD (300x250)

2023 APE Coin Geleceği, Yorum Ve Apecoin Fiyat TahminiBored Ape Yacht Club NFT'leri, birçok yüksek profilli ismin artık bu premium dijital varlıklardan birine sahip olduğu gerçeği göz önüne alındığında, şüphesiz halkın bilincine girmiştir. ApeCoin'in son sürümü, kripto pazarına gelecekte büyük potansiyele sahip olabilecek başka bir maymun tabanlı varlık ekledi.

Bu yazımızda, ApeCoin geleceğine ilişkin analistlerin ve uzmanların yorumlarını derleyerek, projeyi detaylıca inceledik. Analistlerin olası fiyat tahminlerini sizler için bir araya getirdik.

apecoin nedir, geleceği, yorum

ApeCoin (APE) Coin Nedir?

ApeCoin web sitesine göre, token Web3 ekonomisi için geliştirildi. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen belirteç, "Web3'ün ön saflarında merkezi olmayan bir topluluk binasını güçlendirmek için APE ekosisteminde kullanılacak".

ApeCoin ayrıca APE ekosistemini dijital oyun, eğlence ve sanat geliştirmek için kullanmak istiyor ve “blok zincirinin kültür üzerindeki etkisinin o kadar sonsuz olduğunu ve bunların henüz tahmin edilemeyeceğini” iddia ediyor.

Ape Vakfı tarafından yönetilen Yuga Labs, ekosistemin yönetimini merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) olarak yapılandırdığını iddia ediyor. ApeCoin token sahiplerinin ekosistemde gelecekteki gelişmelere oy verebileceği iddia ediliyor.

ApeCoin, her belirteç sahibinin Ekosistem Fonunun kullanımına oy verebileceği veya kendi tekliflerini sunabileceği ApeCoin merkezi olmayan özerk organizasyonunun (DAO) üyelik kartı ve yönetim belirteci olarak faydalıdır. Belirteç, merkezi aracılar olmadan ödemeler ve işlemler için açık para birimi olarak da kullanılabilir.

Fored Ape Yat Kulübü Nedir?

Bored Ape Yacht Club (BAYC), YugaLabs tarafından benzersiz olarak oluşturulmuş 10.000 "Bored Apes" içeren bir NFT projesidir. Projede ayrıca birkaç varyasyon var- Mutant Serum kullanılarak oluşturulan Mutant Ape Yat Kulübü (MAYC) ve Maymunların doggo arkadaşları olan Bored Ape Kennel Club (BAKC) ile.

Ana şirket YugaLabs da kısa süre önce diğer iki popüler NFT projesi olan CryptoPunks ve Meebits'i satın aldı. OpenSea'deki Bored Ape Yacht Club koleksiyonunu buradan görebilirsiniz.

Ape Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkenin?

Yuga Labs'in Bored Ape Yacht Club projesi, ApeCoin merkezi olmayan projesine ilham verdi. ApeCoin, APE Vakfı tarafından desteklenen, hızla büyüyen APE Ekosisteminde kullanılmak üzere kuruldu.

Ape Coin Projesi Nasıl Çalışıyor?

Web sitesine göre, ApeCoin bir ekosistem fonu (%62), Yuga Labs (%16), lansmana katkıda bulunanlar (%14) ve Bored Ape Yat Kulübü'nün kurucuları (%8) arasında dağıtılacak.

Yuga Labs resmi olarak parayı piyasaya sürmese de, tokenomics'in yapılandırılma şekli, onun ve BAYC'nin kurucularının token arzının yaklaşık dörtte birini elinde tutacağı anlamına geliyor.

Platformun geliştirmeyi hedeflediği kesin teklifler veya oyunlar belirsizliğini koruyor olsa da, madeni para geniş bir pazar çekişi kazandı. Proje teknik doküman ve Whitepaper sayfasına şuradaki bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.

ApeCoin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 Ape Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

APE Coin Yorum

Ape Coin yorum ve detaylı analizlerde bulunan uzmanlar, projeyi yakından inceleyerek teknik detaylara ve geleceğine ilişkin bilgilere yer verdi. ApeCoin ile ilgili tuhaf şeylerden biri, aslında Bored Ape Yacht Club'ın arkasındaki kurucu ekip olan Yuga Labs tarafından piyasaya sürülmemiş olmasıdır. Bunun yerine, $APE, ApeCoin DAO tarafından tanıtıldı.

ApeCoin, topluluğa tahsis edilen toplam darp arzının %62'sini görürken, darp edilen arzın %15'i Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club sahiplerine havadan verildi.

Bored Ape NFT sahipleri 10.094 jeton talep etmeye hak kazanırken, Mutant Ape sahipleri 2.042 jeton veya jeton başına 18.29 US$'lık son fiyattan sırasıyla 184.620 US$ ve 37.350 US$'lık bir beklenmedik düşüşe hak kazandı. Bored Ape Kennel Club NFT sahipleri parayı talep etmeye uygun değildi.

NFT sahipleri, ticaretin ilk gününden itibaren ApeCoin varlıklarını nakde çevirmekte özgürdü. Beklenmedik kazançları güvence altına almak için acele edilmesi, 17 Mart'taki işlem başlangıcında token'daki oynaklığın bir nedeni olarak gösterildi ve bu, token başına 1 ABD dolarından 8,52 ABD dolarına kapandı.

ApeCoin'in ek getirisi, katkıda bulunanlara verilen tokenler üzerindeki kilitleme hükümlerinin gelecekte sona ermesiyle sınırlı olabilir. Örneğin, Yuga Labs tokenin toplam arzının %16'sını aldı ve ilk kilitlenme 12 aylık oldu, yani o dönem için tokenlerini nakite çeviremeyecekler.

Bunu takiben, 36 ay boyunca her ay 4.167 milyon jetonun kilidi açılacak. BAYC kurucularına tahsis edilen token arzının %8'i de 12 aylık benzer bir kilitlenme süresine sahipken, katkıda bulunanları başlatmak için havadan gönderilen %14'lük kilitlenme süresi kademeli olarak 6 aylık, 12 aylık ve Jetonların çoğu için 18 aylık işaret.

Uzmanlar yaptıkları ApeCoin yorumlarında, uzun vadede kazanca işaret etmektedir. Ama yine de yatırım yapmadan önce dikkatli olmalısınız.

APE Coin Geleceği

ApeCoin geleceğini değerlendirirken, göz önünde bulundurulması gereken bir faktör, BAYC'nin resmi jetonu rolüne rağmen jetonun Yuga Labs tarafından piyasaya sürülmemiş olmasıdır.

Bununla birlikte, ApeCoin DAO, DAO'yu ve tokenin gelecekteki gelişimini denetlemek için Animoca Brands kurucu ortağı Yat Siu, FTX'ten Amy Wu ve Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian da dahil olmak üzere bazı önde gelen yönetim kurulu üyelerini işe aldı. İlk yönetim kurulu altı ay süreyle görev yapacak, ardından DAO üyeleri her yıl yeni yönetim kurulu üyeleri için oy kullanacak.

ApeCoin ayrıca meta veri deposunda ve günlük işlemlerde daha geniş bir benimsemeden de yararlanabilir. Blockchain oyun şirketi Animoca Brands, Mart ayında BAYC ile geliştirilmekte olan yeni bir proje için belirteci benimseyeceğini duyurdu. Diğer olumlu işaretlerin yanı sıra, NFT pazarı NWayPlay, bu yılın başlarında şu anda geliştirilmekte olan BAYC tabanlı bir oyna-kazan oyunu için ApeCoin'i benimseyeceğini duyururken, Miami'de bir emlak geliştirme şirketi olan E11EVEN Residences, "apartman dairelerinin satın alınması”.

ApeCoin, yatırımcıların Binance ve Coinbase gibi büyük borsalarda tokene erişme yeteneği açısından da iyi puan alırken, artan popülaritesi genç perakende tüccarları hedef alan daha küçük borsalardan da dikkat çekiyor. Uzmanlar genel anlamda Ape Coin geleceği hakkında özellikle uzun vadede pozitif yorumlarda bulundular.

ApeCoin Beklenti

ApeCoin'in nihai başarısı, gerçek dünyada benimsenmesine bağlıdır. Geleceğe bakıldığında, token, özellikle Animoca Brands, NWayPlay ve diğer oyun yapımcılarının projeleri piyasaya sürüldüğünde, Web 3.0'daki artan faydadan yararlanmaya hazır görünüyor.

ApeCoin Projesinin Benzersiz Özellikleri Nelerdir?

ApeCoin Projesi, aşağıdakileri karşılayarak bir web 3.0 topluluğunun oluşturulmasını ve genişletilmesini teşvik etmeye çalışmaktadır:

  • Yönetişim: ApeCoin sahipleri, ApeCoin DAO'nun üyesi olurlar, dolayısıyla projenin uzun vadeli vizyonunu akılda tutarak ve önerilen değişikliklere oy vermekten ve bu vizyonun uygulanmasını sağlamaktan sorumludurlar.
  • Erişim: Özel ürünler gibi Ape ekosisteminin birkaç bölümü, oyunlar günlük kullanıcılar için kısıtlanmıştır. Bunlara erişim, ApeCoins aracılığıyla açılır.
  • Harcama: Bir ECR-20 hizmet belirteci olan ApeCoin, aynı zamanda, kendi aralarında işlem yapma araçları sağlayarak tüm topluluğu birleştiren bir kripto belirteci olarak da hareket eder.

ApeCoin Fiyat Tahmini

  • DigitalCoinPrice ApeCoin Fiyat Tahmini: DigitalCoinPrice, 2023 yılının sonuna kadar %15'in üzerinde bir artış öngörüyor ve bu da 10.01$'lık bir değer öneriyor. 2024'te 39.83 $ ve 2025'te 38.80 $ ortalama bir değer öngörüyor. Sitenin 2025 için ApeCoin fiyat tahmini 39.55 $ seviyesinde bulunuyor. DigitalCoinPrice, bunun daha sonra 2026'da 36.90 $'a düşeceğini tahmin ederken, DigitalCoinPrice genel bir yıllık artış trendi öneriyor ve bu da 2030 için ApeCoin fiyat tahmininin 94.96 $ olmasını sağlıyor.
  • Gov.Capital APE Coin Fiyat Tahmini: Gov.Capital , 2023 sonlarına doğru 11.96$'lık bir APE fiyat tahmini yapıyor. Site ayrıca madalyonun bir yıl içinde 35.07 $ ve beş yıl içinde 131.64 $ değerinde olacağını öne sürüyor.
  • PricePrediction Apecoin Fiyat Tahmini: PricePrediction.net , 2023 Yılı sonları için ortalama 12.04$ ve 2024 yılı başları için 25.60$ tahmin ediyor. Site, 2025'te ortalama 62.41 dolar ve 2030'da 377.57 dolar tahmin ediyor.

Dijital tahmincilerin tahminlerini yapmak için algoritmalar kullandığını unutmayın. Referans olarak faydalı olmakla birlikte, belirli temel faktörleri ve dış piyasa oynaklığını hesaba katmazlar. Tahmincilerin APE fiyat tahminlerini kontrol etmek, yatırım durum tespitinizin yalnızca bir unsuru olmalıdır. Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve yatırımlarınız risk altındadır.

ApeCoin Hedef Fiyat Ne?

Uzmanların genel fiyat tahminlere göre, 2023 yılının sonlarına doğru Apecoin hedef fiyatı 15 Dolar ile 30 Dolar bandı arasıdır. 2023 Yılı için hedef fiyat ise 45 ila 55 Dolar civarıdır.

Uzmanlara Göre APE Coin Alınır Mı, Güvenilir Mi?

Uzmanlara göre Potansiyel olarak doğru bir yatırım olabilir. Yuga Labs, NFT sahnesinde önemli bir oyuncu haline geldi ve kripto alanında bazı büyük isimleri güvence altına almayı başardı. Yeni bir metaverse geliştirmesi şüphesiz yatırımcıların dikkatini çekti.

Bunu söylemek için çok erken. Bu nedenle, lansman heyecanı sona erdiğinde, madeni paranın kalıcı olup olmadığını tahmin etmek gerçekten zor. Kripto para birimlerinin oldukça değişken varlıklar olduğunu ve analistlerin tahminlerinin çoğu zaman yanlış olabileceğini hatırlamak da akıllıca olacaktır. Herhangi bir yatırım yapmadan önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Biswap Alınır Mı? BSW Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

APE Coin Hangi Borsalarda Var?

APE Coin, son zamanların en popüler kripto paraları arasındadır. APE Coin şu borsalarda var: Binance, KuCoin, Coinbase Exchange, Gate.io, Uniswap (V2), Huobi Global, Kraken, Gemini, Bybit, Bitfinex, Bittrex, Poloniex, Liquid, Uniswap (V3), OKX, Binance TR, Phemex, Crypto.com Exchange, SushiSwap, eToroX, MEXC, LBank, Tokocrypto, ZB.COM, Indodax, BitGlobal, AscendEX (BitMax), WazirX, Okcoin, DODO (Ethereum), Bitrue, BtcTurk | Pro, Paribu, Bitvavo, Bitkub, Deepcoin, WhiteBIT, WOO Network, BitMart, BTCEX, Rekeningku.com, MAX Exchange, CoinEx, Bitpanda Pro, BitoPro, AAX, CoinDCX, NovaDAX, XT.COM, Injective Pro, BitWell, ZebPay, OpenOcean, BKEX, DigiFinex, Pionex, CoinTiger, AEX, LATOKEN, Bitget, BitForex, HitBTC, ZBG, Bibox, Korbit, Hotcoin Global, TOKENCAN, Biconomy Exchange, BigONE, Bitazza

APE Coin Piyasa Bilgileri

APE Coin toplam arzı 1,000,000,000 adettir. Maks arzı ise 1,000,000,000 adettir. APE Coin 17 Mart 2022 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 39,40 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 17 Mart 2022 tarihinde 1 ABD doları olarak görmüştür.

APE Coin Nasıl Satın Alınır?

Aşağıdaki adımları izleyerek basitçe satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, her kripto para borsası için farklı prosedürler bulunabilir. Yatırım yapmayı hedeflediğiniz borsa hakkında daha fazla bilgi almanızda yarar var.

  1. Adım kripto para borsasına kaydolun: APE Coin satın almak için öncelikle bir kripto para borsasına kaydolmanız gerekir. Popüler borsalar arasında Binance, Coinbase, Kraken gibi borsalar bulunur.
  2. Adım Hesabınızı doğrulayın: Kripto para borsasına kaydolduktan sonra, hesabınızı doğrulamanız gerekir. Bu, birkaç işlem belgesi göndermenizi ve kişisel bilgilerinizi doğrulamanızı gerektirir.
  3. Adım Fon ekleyin: Hesabınızı doğruladıktan sonra, fon eklemeniz gerekir. Bu, banka havalesi, kredi kartı gibi yollarla yapılabilir.
  4. Adım APE satın alın: Son olarak fonlarınız eklendiğinde, kripto para borsası tarafından sunulan fiyatları kullanabilir ve istediğiniz miktarda APE Coin satın alabilirsiniz.

Not: Eğer yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak hesap açabilir, ömür boyu geçerli olacak %20 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Son Sözler

Yazımızda, ApeCoin geleceğine ilişkin uzmanların yorumları ve fiyat tahminlerine değinerek, proje hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Basitçe söylemek gerekirse, ApeCoin, APE Ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 tabanlı yönetişim ve yardımcı program belirtecidir. Ayrıca, Web3'ün ön saflarında yer alan merkezi olmayan bir topluluğu teşvik eder. Yatırım yapmadan çok dikkatli olun ve kendi kararınızı kendiniz verin.
Sıkça Sorulan Sorular

Dijital tahminciler, 2023 yatırımcıları için güzel getiriler bekliyor. Bununla birlikte, APE Coin kolayca değer kaybedebilir. Daima sakin bir kafayla yatırım yapın ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını yatırmayın!

APE Coin birçok global kripto para borsasında listelenmektedir. En popüler olanlar ise şunlardır: Binance, KuCoin, Coinbase Exchange, Gate.io, Uniswap (V2), Huobi Global, Kraken, Gemini, Bybit, Bitfinex, Bittrex.

Toplam ve maks arz toplam arzı 1,000,000,000 adettir.

ApeCoin geleceği uzmanlar tarafından parlak görülse de paranızı bir yatırıma aktarmadan önce, ürünün temellerini değerlendirdiğinizden ve bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olun.

Uzmanların genel hedef fiyat tahminlere göre, 2023 yılının sonlarına doğru Apecoin hedef fiyatı 25 Dolar ile 30 Dolar bandı arasıdır.

Uzmanların genel fiyat tahminlere göre, 2023 yılının sonlarına doğru Apecoin hedef fiyatı 25 Dolar ile 30 Dolar bandı arasıdır. 2024 Yılı için hedef fiyat ise 45 ila 55 Dolar civarıdır. 2025 Yılı için uzun vadeli hedef fiyat ise 80 ila 92 Dolar civarıdır.

ApeCoin, APE Vakfı tarafından desteklenen, hızla büyüyen APE Ekosisteminde kullanılmak üzere kuruldu.

17 Mart 2022 tarihinde 39.40 ABD dolar bandına ulaşarak, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştır.

ApeCoin projesi uzmanlar tarafından oldukça popüler ve ses getirecek bir proje olarak değerlendiriliyor. Kullanıcı sayısının artması ve kurumsal ortaklıkların proje yükselişine doğrudan etkisi olacağı söyleniyor.