Contact us to AD (300x250)

Uzmanlardan BNB Coin Geleceği, Yorumlar Ve Binance Coin Fiyat TahminiBinance, günlük işlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsasıdır ve BNB Coin, Binance kripto para borsasına ait bir kripto para birimi olarak yatırımcılarda çeşitli merak edilen konular uyandırmaktadır. Bu yazımızda sizler için BNB Coin geleceği ve fiyat tahminleri başta olmak üzere kapsamlı bilgilere yer verdik. BNB Coin hakkında merak ettiklerine ulaşmak için doğru yerdesiniz.

Binance (BNB) Coin Nedir?

Binance (BNB) Coin, Binance kripto para borsasının geliştirdiği bir kripto para birimidir. Binance (BNB) Coin başta ERC-20 tabanlı bir kripto para birimiyken sonrasında Binance borsasının kendi zincirini kurması ile birlikte BEP2 tabanlı bir alt yapıya geçmiştir. Mevcut ERC20 tokenlar ise yakılarak BEP2 Token'larına dönüştürülmektedir.

bnb coin geleceği fiyat tahminleri

Binance hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsalarındandır ve Binance (BNB) Coin, borsa hacmi ile doğru orantılı olarak reel para karşısında ciddi bir değer yükselişi göstermektedir. Binance (BNB) Token, Binance ağı içinde bulunan Binance Pool üzerinden madenciliği yapılabilen bir kripto para birimidir. Bunun yanı sıra BNB Coin ile hızlı ve ucuz transfer işlemleri gerçekleştirilebilir.

Binance Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

Changpeng Zhao, Binance'in kurucusu ve CEO'su olarak 2017 yılında Binance'i resmi olarak başlatmıştır. He Yi ise Binance'in kurucu ortağı ve baş pazarlama sorumlusudur.

Binance (BNB) Whitepaper

Binance kripto para borsası, kullanıcıları için eksiksiz bir işlevsellik ekosistemi hedeflemektedir. Binance ağı, evrensel bir yeni çağ finansmanı getirmek için blockchain teknolojisinin güçlerini kullanan projeler içerir. Binance (BNB) Coin, birçok Binance alt projesinin başarılı işleyişinin ayrılmaz bir parçası olarak görülmektedir.

Binance (BNB) Coin ile Binance borsası ve DEX merkezsiz borsa içerisinde diğer kripto paralar ile pratik bir şekilde takas gerçekleştirilebilmektedir. Binance Coin projesi sayesinde, bir kripto para biriminin cüzdanına, bakiyesine, alım satım işlemlerine, madencilik havuzuna tek bir adresten erişilebilmektedir. Proje hakkından daha kapsamlı bilgilere ulaşmak ve Whitepaper’ı incelemek için şu bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

BNB Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 Binance Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

BNB Coin Yorum

Binance benzersiz bir ekosistemdir ve BNB Coin, Binance’in gücü ile beslenmektedir. Binance (BNB) Coin hakkında uzman analistler olumlu değerlendirmelerde bulunmaktadır ve kripto para yatırımcıları Binance borsasına duydukları güveni BNB Coin için de taşımaktadır. BNB Coin, Binance ile olan bağlantısının yanı sıra yüksek işlem hızı, düşük işlem ücreti, kendi içinde staking modeli ile de mercek altına alınmaya değer bir kripto para birimidir.

Binance (BNB) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

Binance; merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı ağlardan oluşan bir şirket olarak birçok ülkede lider kripto para borsası olarak değerlendirilmektedir. Binance gelişme ve ilerleme ideali ile kısa bir süre içerisinde farklı alanlarda başarı bir şekilde kendinden söz ettirmiş ve Binance (BNB) Coin söz konusu olduğunda BNB Coin kurumsal yatırımcıların zihnine yerleştirmiştir.

BNB Coin Geleceği Ne Olur?

Binance, 2017’den bu yana sadece kripto para borsası olmakla yetinmeyip geniş bir alana yayılmıştır. Bu başarı Binance’in gelecekte gücünü katlayarak ilerleyebileceğinin ifadesidir. BNB Coin geleceği bu güçle paraleldir. Binance (BNB) Coin kripto para sektörünün en güçlü projesi olarak değerlendirilmektedir. BNB Coin’in gelecekteki yeri zirveler olabilir.

Analistlerin BNB Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin BNB Coin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

 • Coin Arbitrage BNB Coin Fiyat Tahmini: Geçmiş fiyat verilerine dayanarak değerlendirmede bulunan analistler, Binance Coin fiyatının 2023 yılı sonunda $536.642 olabileceğini ifade ediyorlar. 2024 yılı için beklentiler ise $1826,35 değerinde ve bir sene sonrası 2025 yılı için tahminleri $2955,03 yönünde.
 • Price Prediction Analistlerinin Binance Coin Fiyat Tahmini: 2023 yılı boyunca ortalama $939,72 tahmini yapan analistler 2025 yılı için $3.115.13 değerinde öngörüde bulunuyorlar. Uzun vadeli fiyat tahminleri ise 2030 yılı baz alındığında BNB fiyatı $20.570.67 değerinde.
 • Digital Coin BNB Fiyat Tahminleri: Digital Coin analistleri 2023 senesi için $1,106,71 tahminde bulunuyorlar. 2026 senesi için değerlendirmeleri ise $2,226.63 değerinde ve uzun vadede 2028 yılı analizlerinde fiyat tahminleri $2,737,99 yönünde.
 • Walletinvestor BNB Coin Fiyat Tahminleri: BNB Coin için uzun vadede kar sağlayacağını ifade eden analistler 2023 yıl sonu için maksimum $653.013 değerinde analizde bulunurlarken, uzun vadede ise 2026 yılında $2738.810 gibi bir fiyat beklediklerini açıklıyorlar.
 • Gov Capital BNB Coin Fiyat Tahmini: 2023 yılı için ortalama $798.119 değerinde bir fiyat tahmininde bulunan Gov Capital analistleri 2024 yılında $1507.117 yönünde değerlendirmeden bulunuyorlar. 2026 senesi için ortalama fiyat tahminleri ise $2238.846 yönünde.
 • Longforecast Binance Coin Tahminleri: 2023 senesi için ortalama $880 değerinde analizde bulunan Longforecast analistleri 2024 sene söz konusu olduğunda $2204 değerinde bir tahminde bulunuyorlar.

Uzmanlara Göre BNB Coin Alınır Mı?

Binance (BNB) Coin gelecek vaat eden iddialı ve güçlü bir kripto para birimidir. Binance’in gücü, gelişimi ve gelecekteki konumu BNB Coin’i etkilemektedir ve bu bağlamda Binance (BNB) Token karlı bir yatırım olarak değerlendirilmelidir.

BNB Token için yatırım kararı vermeden önce, kapsamlı araştırmalar ve güncel veriler eşliğinde ilerlemeniz önerilmektedir.

Storj Coin Alınır Mı? Storj Token Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Binance (BNB) Haberleri ve Anlaşmaları

Binance (BNB) haberleri;

 • Deprem etkisi yaratan çöküşün ardından yeniden yükseliş başladı ve Binance (BNB) Coin yüzde 4,1 büyüme kaydetti.
 • Binance, kısa bir süre önce Binance Angel’ı tanıttı.
 • "Binance NFT 1 Numaralı Oyun Metaverse'ini Nasıl İnşa Ediyor?’’ başlığı ile Binance, Metaverse evreni ile bağlantılı güncel gelişmelerden söz etti.

Binance (BNB) anlaşmaları;

 • Binance sayısız anlaşmaya imza atmış bir kripto para borsasıdır ve güncel olarak son anlaşmalara baktığımızda Binance Labs, Biswap'a Stratejik yatırımını açıklamıştır.

BNB Coin Analiz: Avantaj ve Dezavantajları

BNB Coin avantajları;

 • Yüksek Hız: BNB Coin sayesinde Binance kripto para borsası ve DEX merkezsiz borsası içinde alım-satım işlemlerinde, yüksek hızda bir süreç gerçekleşir.
 • Pasif Gelir: Binance borsasındaki cüzdanlarında BNB Coin kilitleyen yatırımcılar, alım-satım işlerine girmeden pasif gelir elde edebilirler.
 • Hızlı Takas: BNB Coin ile Binance borsasında diğer kripto paralar ile takas işlemleri maksimum hız ile gerçekleşir.
 • Güvenilirlik: Binance güvencesi BNB Coin’e yansıyan bir güvencedir. BNB Coin yatırımcılar için güvenilir bir kripto para birimi olarak değerlendirilebilir.

BNB Coin dezavantajları;

 • Merkezi Kuruma Bağlılık: Binance borsasında yaşanabilecek olumsuz veyahut kötü ihtimaller BNB Coin fiyatını da büyük oranda etkileyecektir.

BNB Coin Hangi Borsalarda Var?

BNB Coin şu borsalarda var: Binance ve KuCoin.

BNB Coin Piyasa Bilgileri

BNB Coin toplam arzı 159,979,964 adettir. Maks arzı ise 200,000,000 adettir. Güncel fiyat ve arz bilgilerini şuradan takip edebilirsiniz. BNB Coin 10 Mayıs 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri (ATH) seviyesi $690.93 ABD doları olarak kayda geçmiştir. Tüm zamanların en düşük değerini olan (ATL) seviyesi ise 01 Ağustos 2017 tarihinde $0.09611 ABD doları olarak görmüştür.

BNB Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. BNB Coin satın almak için Binance, Bithumb, KuCoin, gibi kripto para borsalarının herhangi birinde hesap açılmalıdır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulmalı ve akabinde KYC bilgileri doğrulanmalıdır.
 3. Oluşturulan Binance kripto para borsa hesabına bakiye yükleme işlemi gerçekleştirilmelidir.
 4. Son adım da borsanın kripto para satın al menüsünden BNB Token satın alım emri verilmelidir.
 5. Cüzdana gelen BNB Coin’ler borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilmektedir.

Özetleyecek Olursak

BNB Coin, Binance kripto para piyasasının geliştirdiği bir kripto para birimi olarak çeşitli avantajlara sahip olan ve yatırımcılara çeşitli avantajlar sunan bir Altcoindir. Binance (BNB) Coin gelecek için güçlü bir yükseliş potansiyeli ile tüm yatırımcıların ilgisini çekmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değerine $690,93 olarak ulaşmıştır.

Uzmanlara göre BNB fiyatı bir yılda $627.950'dan $1036.110'a yükselebilir.

Binance ve KuCoin borsalarında listelenmektedir.

Uzmanlara göre BNB Coin geleceği oldukça parlaktır. Analizlere göre uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + %65,00 olarak değerlendirilmektedir.

Changpeng Zhao ve He Yi 2017'de güçlerini birleştirerek dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance'i kurmuşlardır.

Uzmanlara göre Binance (BNB) Token 2030 yılına kadar $23.185,40 ile en yüksek değeri görebilir.

Analistlerin görüşlerine göre BNB Coin fiyatının 2023 sonunda maksimum $678,19 seviyesine ulaşabilir.

Binance (BNB) toplam arzı 166.801.148 adet olarak görülmektedir.