Contact us to AD (300x250)

UFO Coin Geleceği, Fiyat Tahminleri Ve UFO Gaming Yorumları

İÇERİK BAŞLIKLARI UFO Coin Nedir?UFO Coin Yorum


Metaverse evrenine ilgi artmaya devam ederken, bu yazımızda sizler için Metaverse Coin’i olan UFO Coin geleceği, yorumları ve fiyat tahminleri başta olmak üzere çeşitli bilgiler vereceğiz.

UFO Coin Nedir?

UFO Gaming (UFO) Coin, merkezi bulunmayan, galaksiler arası temasıyla özellikle uzay meraklılarını içine çeken sosyal bir oyuna ait yerel para birimidir.

ufo coin geleceği ve yorumları

Kapalı döngü ekonomisiyle tasarlanmış Dark Metaverse bir zincirle sınırlı değildir. Çok zincirli- zincir agnostisizmi vaat eder. Dark Metaverse sanal evreninde kullanılacak UFO Coin, talep gören, ilgi odağı bir Metaverse Altcoin’dir.

UFO Coin Hangi Ülkenin, Kime Ait?

UFO Interactive Games, Kaliforniya merkezlidir. UFO Coin’in geliştiricisi Peter Bushnell olarak bilinmektedir.

UFO Gaming Projesi ve Whitepaper

Dark Metaverse evrenine, uzay meraklılarını ve sanal oyun meraklılarını davet eden UFO Gaming (UFO) Coin; oyun içerisinde bulunan NFT’leri satın almak, ticaret yapmak ve sigortalamak amacı ile tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Sadece "Süper Galaktik" oynayarak kazanılabilen UFO Coin’e daha kapsamlı bakmak isterseniz https://www.ufogaming.io/ adresine gidebilir ve Whitepaper’a ulaşabilirsiniz.

UFO Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 UFO Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

UFO Coin Yorum

Topluluk odaklı ve oldukça güvenli olduğunu iddia eden proje, ne yazık ki son zamanlarda pek iyi performans göstermedi. Kasım 2021'de fırladı, ancak o zamandan beri iç karartıcı bir performans sergiledi.

Projenin web sitesi şöyle diyor: "UFO Gaming ($ UFO ), geleneksel oyunları blok zincirine bağlayan ve oyunculara oynarken kazanma yeteneği veren tamamen merkezi olmayan bir oyun platformudur."

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen UFO Gaming projesinin misyonu, oyuncuların oyun içi varlıklarına sahip olabileceği anlamına gelen NFT yeteneklerini içerir; DeFi öğeleri, böylece kullanıcılar belirteçleri stake edebilir; ve oyuncuların oyun oynarken kazanabilecekleri anlamına gelir. Uzmanların UFO Coin yorum, tahmin ve proje hakkındaki fikirlerini sizler için derledik.

 • UFO Coin; ortaya çıktığı 1 Temmuz 2021 tarihinde 12 saatlik bir periyotta 18 milyon dolar hacmine ulaşmayı başararak iddialı bir duruş sergilemiştir.
 • Bitget, ZT, Gate.io gibi güçlü ve başarılı borsalarda işlem gören, UFO Coin, uzman yorumlarını incelediğimizde uzun vadeli bir yatırım olarak görülmektedir.
 • NFT ve Metaverse evrenine bağlantılı özellikleri, detayları ile gelecekteki yeri ilk sıralarda görülen UFO Gaming, oyun içerisinde ihtiyaç duyulan her şeyi kendi para birimiyle sunacaktır.
 • Karakter oluşturmak, görev tamamlamak üzere tasarlanan Süper Galaktik oyununda kullanılan UFO Coin, Dark Metaverse evreninde yaratılacak her oyunun kilidini açma yetisiyle, ilgi çekerek öne çıkmaktadır.
 • UFO Coin zamanla yarışı olmayanlar için uzun vadede, karlı bir yatırım olarak düşünülmektedir.

UFO Coin Geleceği Ne Olur?

2021 yılında lanse edilen UFO Gaming de bu platformlardan biridir. Kullanıcılar için mümkün olduğunca fazla değer elde etmek için DeFi, NFT'ler ve P2E dahil olmak üzere sayısız özelliği birleştirerek kendisini farklılaştırdığını iddia ediyor. Analistlerin UFO coin geleceği ile ilgili düşüncelerini sizler için bir araya getirdik.

 • Oyun tabanlı kripto paraların piyasaya etkisi büyüktür ve bu etki gelecekte de büyüyerek varlığını sürdürmeye devam edecektir. Geleceğin dijital evreni olarak düşünülen Metaverse başta olmak üzere, pek çok önemli araçta kendini geliştiren UFO Coin geleceği, birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başarmıştır.
 • Geleceğin dünyasına, dijital evrenine hitap etmesi günümüz dünyasındaki geniş kitlelere ulaşmasını sağlamıştır. Uzmanlar, UFO Coin’in gelecek için umut vaat ettiğini ifade etmektedir.

3 Uzmanın UFO Coin Fiyat Tahminleri

Bu bilgiler UFO Gaming fiyat tahminlerini nasıl etkiler? UFO Fiyat tahminlerine bakmadan önce, jetonun lansmanından bu yana nasıl performans gösterdiğine bakalım. CoinMarketCap'e göre piyasaya sürüldüğünde, token 30 Haziran'da 0,00000047 dolardan 4 Temmuz'da 0,00000184 dolara yükseldi. Jeton daha sonra tekrar düştü ve Ağustos ayının başına kadar yatay işlem gördü. UFO jetonu Ağustos boyunca yükselmeye başladı ve 28 Ağustos'a kadar 0,00000705 dolara ulaştı.

Crypto Ground analistlerinin fiyat tahminlerini incelediğimizde;

 • 2023 yılı sonlarına doğruen az 0,00041 dolar seviyelerinde bir hareketlenme söz konusu olacağını düşünmektedir.
 • Crypto Ground, fiyat artışlarını UFO Coin’in gelecekte sahip olacağı altyapıya ve teknolojik gelişmelerine bağlamaktadır.
 • Gelecek tahminlerinde temkinli davranma eğilimi gösteren Crypto Ground, UFO Coin’in , bahsedilen unsurları başaramaması durumunda fiyat performansında ciddi bir düşüş hatta bir kayıp yaşanabileceğini belirtmiştir.

Wallet Investor fiyat tahminlerine baktığımızda;

 • Çarpıcı gelecek yorumlarının sahibi Wallet Investor analistleri, 5 yıllık bir süreçte UFO Coin’in %58 seviyelerinde bir yatırım potansiyeli taşıdığını ifade etmiştir.
 • 2023 yılı için fiyat tahminleri ise 0,0044 dolar seviyesi olarak diğer analistlerin fiyat tahminlerinin önünde bulunmaktadır.

Gov Capita fiyat tahminleri ise;

 • Piyasada yer alan önemli analistlerden Gov Capita, 2023 yıl sonu için 0,000022 dolar seviyelerinde bir değerin söz konusu olduğunu belirtmiştir.
 • En yüksek değer ise aralık ayı için 0,00032 dolar seviyelerinde görülebilecektir.

Uzmanlara Göre UFO Coin Alınır Mı, Güvenilir Mi?

UFO Token, en sorunsuz gerçekleştirilen lansmanlar arasında kendinden başarıyla söz ettirirken, saltanatının daha yeniş başlanış olması ile ilgili yorumlar ortaya çıkmaya başladı. Genişleyen ve geliştirilen ekosistemi, uzay, galaksiler ile alakalı kurgusu büyük bir beğeni toplayarak, oyuncuların ve yatırımcıların göz bebekleri arasında yerini aldı.

Dark Metaverse’e giriş bileti olan UFO Coin, gelecek için büyük bir potansiyeli içerisinde taşımaktadır. Kaliteli kripto para borsalarında yer almayı başararak güven sorununu gidermiştir. Bu bağlamda UFO Coin karlı ve geleceği parlak bir yatırımdır.

UFO Coin’ yatırım yapmaya karar vermeden önce detaylı bir araştırma ile uzman görüşleri almanızı ve olası risklere karşı temkinli olmanızı öneririz.

AXS Coin Geleceği Ne Olur? Analistlerin Axie Infinity Yorum ve Fiyat Tahminleri

UFO Gaming Haberleri ve Anlaşmaları

UFO Gaming ile ilgili haberlere baktığımızda;

 • “UFO Gaming 10k KUPASI — APRYZE & NOKOKOPUFFS” başlığı ile kendi sitelerinde paylaştıkları yarışma öne çıkıyor.
 • CoinGecko verileri incelendiğinde en çok aranan 5 Token sırasıyla Taboo Token (TABOO), Rich Quack (QUACK), Decentraland (MANA), UFO Gaming (UFO) ve The Sandbox (SAND) oldu.
 • Haber sitelerinde ‘’ Piyasadaki en tuhaf 8 kripto para’’ başlığı ile UFO Coin kendinden söz ettirdi.
 • ‘’Uzaylılarla alışveriş için UFO Coin’’ başlığı ‘’Ülkelerin önlemler almaya hazırlanmasıyla değer kaybeden piyasadaki kripto paraların sayısı her geçen gün artıyor. Bunlardan bazıları ise kullanım amacıyla farklılık gösteriyor. UFO Coin, uzaylılar ile alışverişi amaçlıyor. Potcoin’i ise uyuşturucu dünyası kullanıyor.’’ Cümlelerini içine alan bir haber oldu.
 • SPECTER GRP moderatörleri @MrBusinessTG & @JohnnyZcash, projenin kökenlerini ve mevcut durumunu tartışmak için UFO CEO'su UFoger ile bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirdi.

UFO Gaming Anlaşmalarına baktığımızda ise;

 • "Polygon ile iş birliğimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz." İfadesi ile kendi sitelerinde ortaklıklarını paylaşan UFO Gaming, Super Galactic'in Origin Genesis NFT'lerini Polygon'a entegre ederek piyasaya sürmeye karar vermiştir.
 • UFO Gaming ve ICO Pantera arasında da bir ortaklık duyurusu yine kendi siteleri üzerinden paylaşılmıştır.
 • "UFO Gaming — Chainlink Hackathon Sonbahar 2021 Platin Sponsorluğu" 21 Ekim’de paylaşmış oldukları bir sponsorluk anlaşmasıdır.
 • 25 Ekim tarihinde ise "Merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan Merit Circle (bundan böyle; DAO) ile stratejik bir ortaklık duyurmaktan heyecan duyuyoruz." Cümleleri ile Merit Circle ile ortaklıklarını duyurmuşlardır.

UFO Coin Avantaj ve Dezavantajları

UFO Coin avantajları;

 • Sürekli olarak genişleyen kendine ait ekosistemde kullanılması, satın alım ve stake gibi olumlu etkiler nedeniyle fiyatları destekleme potansiyeline sahiptir.
 • Gün geçtikçe, listelendiği kripto para borsa sayısı artmaktadır.
 • Sürekli geliştirilen sanal evrenine yeni eklenecek oyunlar, UFO Coin satın alımı için oyun tutkunlarını teşvik edebilir.

UFO Coin dezavantajları;

 • Saldırı tehdidine karşı soğuk cüzdan kullanılması gerekebilir.
 • ATH fiyatına yakın seyretmesi, kripto para yatırımcılarının, yeni bir satın alım için beklemelerine yol sebep olabilir.

UFO Coin Hangi Borsalarda Var?

UFO Coin, oldukça popüler metaverse coinleri arasında yer almaktadır. UFO Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Gate.io, Uniswap V2, KuCoin, MEXC, BitMart, LBank, ShibaSwap, Bitrue, BKEX, Hoo, LATOKEN, Bitget, Hotbit, Decoin.

UFO Coin Piyasa Bilgileri

UFO Coin Maks Arz 25,757,575,757,575 adettir. Toplam arzı ise 25,757,575,757,576 adettir. Güncel piyasa verileri için Coinmarketcap sayfasına göz atabilirsiniz. UFO Coin 25 Kasım 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) 0.00005592 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 20 Temmuz 2021 tarihinde (ATL) 0.00000035 ABD doları olarak görmüştür.

UFO Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. UFO Coin satın almak için; Gate.io, ZT, Uniswap (V2) ya da MEXC gibi, UFO Token listelenen borsalara ulaşım sağlanır.
 2. Erişim sağlanan kripto para borsasında hesap açılır.
 3. Hesabın doğrulama adımları eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanır ve para transferi yapılır.
 4. Borsada desteklenen parite aracılığı ile kripto para alım-satım ekranı kullanılarak UFO Token satın alınır.
 5. Satın alınan UFO Token’ı uzun süre muhafaza etmek için donanım cüzdan kullanılabilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, usta analistlerin UFO Coin geleceğine ilişkin yorumlara ve fiyat tahminlerine yer verdik. Oyun sektörü hızla kendini geliştirmekte bambaşka bir dünyanın temellerini oluşturmaktadır. Metaverse evreni hayatımızın bir gerçekliğini oluşturmaya başlarken, kripto paralar bu merkezin sağlam temelleri arasındadır. UFO Gaming Metaverse evreni için önemli bir yerde durmaktadır ve UFO Coin’de aynı anlamı taşımaktadır.
Sıkça Sorulan Sorular

Uzman analistler; 5 yıllık bir zaman dilimi için uzman analizleri %58 seviyesinde bir yatırım potansiyeli barındırdığını bildirmektedir.

Uzun vadede portföylerine Coin eklemek isteyen yatırımcılar için uzman görüşlerine göre UFO Gaming Coin geleceği önemli bir yatırım olarak değerlendirilmektedir.

UFO Coin'in geliştiricisi Peter Bushnell, eski bir Bitcoin madencisidir.

Uzmanlara göre, UFO Gaming fiyatı 2023 yılı sonunda $0.00003046'e ulaşabilir. Beş yıllık plan tahmini ise $0.00012102 civarı olacağı yönündedir.

Analistlere göre yıl sonunda UFO Gaming için beklenen minimum fiyat değeri; $0.00002251. Maksimum fiyat değeri ise $0.00003033 seviyesine ulaşabilir.

UFO Coin Toplam arz 25.757.575.757.575 adet olup maks arzı ise 25,757,575,757,576 adettir.

UFO Coin şu borsalarda listelenmektedir: Gate.io, Uniswap V2, KuCoin, MEXC, BitMart, LBank, ShibaSwap, Bitrue, BKEX, Hoo, LATOKEN, Bitget, Hotbit, Decoin.