Contact us to AD (300x250)

Analistlerin SAND Coin Geleceği 2023, Fiyat Tahmini Ve The Sandbox YorumlarıOyun dünyasına blokchain teknolojisini getiren benzersiz The Sandbox platformu piyasada devrim yaratmayı hedefliyor. Bu yazımızda sizlere, SAND Coin geleceği, fiyat tahminleri, proje ile ilgili haberler ve uzman yorumları gibi bir çok detaylı bilgi aktaracağız.

The Sandbox (SAND) Coin Nedir?

Ethereum tabanlı tasarlanan Sandbox’ın yerel Token’ı olarak,o yuncular tarafından Sandbox’ta tasarlanmış sanal dünyada oyun oynayabilmek için The Sandbox Token gereklidir. Oy vererek yönetime katılmak ve token stake etmek için kullanılan blockchain projesidir.

sand coin geleceği

Sandbox dünyasında yer alan birden fazla dijital üründen ve Pazar yerlerinin imkanlarından faydalanmak için SAND Token gereklidir.

SAND Token Hangi Ülkenin, Kime Ait?

Sandbox; merkezi olmayan özerk kuruluşlar ile topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturur. SAND Token merkeziyetsizdir. Ayrıca, Arthur Madrid, Pixowl'un kurucu ortağı ve CEO'sudur ve The Sandbox'ın arkasındaki itici güçlerden biridir. Sebastien Borget Pixowl'da kurucu ortaktır ve şirketin COO'su olarak görev yapmaktadır.

The Sandbox (SAND) Projesi ve Whitepaper

The Sandbox (SAND) Token temel amacı kripto para yatırımcısı aynı zamanda bilgisayar oyuncularına, sanal bir dünya yaratma fırsatı sunmaktır. Oyuncular tasarladıkları oyunları Sandbox ağında diğer kullanıcılar ile paylaşabilirler. Proje üç alt dalda bulunan projeleri;

 • Proje VoxEdit,
 • MarketPlace,
 • Game Maker gibi tek bir ana dalda Sandbox içerisinde sunmayı hedefler. Sand Token sahipleri VoxEdit’den yararlanarak NFT halinde dijital varlık tasarlayabilirler. MarketPlace’e girerek yarattıkları NFT’lerini satışa çıkarma şansına sahiptirler. GameMaker sayesinde ücretsiz bir şekilde 3B oyun oluşturmakta yararlanılan komut dosyalarını hazırlayabilirler. Proje ile alakalı daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için https://www.sandbox.game/en/ adresine tıklayarak Whitepaper dokümanına ulaşabilirsiniz.

SAND Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 SAND Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

SAND Coin Yorum

15 Temmuz’da %61,63 oranında değer kazanımı yaparak yatırımcıların dikkatini üzerine çeken SAND Coin yorumları yapan yatırımcılar, The Sandbox, Metaverse evreni içerisinde arazi aldıktan sonra bu araziyi eşsiz parçalar ile donatmak için SAND Token ile dijital öğeler satın aldıklarını ifade etmişler aynı zamana SAND Coin ile işlem yapabildiklerini, bu tarz işlemlerde yüksek gas ücretlerini ise Sandbox platformunun üstlendiğini açıklamışlardır.

Sanatçılar, mevcut ve gelecek NFT koleksiyonlarına özel “voksel koleksiyonları” yaratmaktadır ve yeni oyun varlıkları düzenli olarak tanıtılmaktadır. Kripto para ekosisteminin dışından insanları çekmek zor olsa Uzmanların SAND Yorum ve analizlerine göre da hala çok fazla büyüme potansiyelini içerisinde barındırmaktadır.

SAND, kullanıcıların misli olmayan jetonlar (NFT'ler) satın almalarını, takas etmelerini ve oluşturmalarını sağlayan çevrimiçi deneyim olan The Sandbox'ın yerel jetonudur.

SAND Coin Geleceği Ne Olur?

Uzmanlara göre SAND Coin geleceği oldukça iyimser bir gelecek izlenimi sunuyor. Uzman analistler SAND Coin için yakın ve uzak gelecekte başarının altını çiziyor. Bazı uzman analistlere göre 2026 senesinde SAND Coin fiyatı 4 dolar düzeyinde yer alıyor.

SAND Coin fiyat ilerleyişi başarılı bir ivme çiziyor. 2023’den 2028’e kadar olan süreç içerisinde birçok kez değer kazanımı ile gelebileceği tahmin ediliyor. SAND Coin gelecekte ışık saçacak gibi görünüyor.

Analistlerin SAND Coin Fiyat Tahminleri

Blok zincirindeki diğer kazan-kazan oyunlarından farklı olan Sandbox’un evrenine ait SAND Coin fiyat tahminlerini ve analistlerin beklentilerini incelediğimizde;

WalletInvestor Analistleri SAND Coin Fiyat Tahmini;

 • Uzman analistler SAND Coin’in 2023 sene sonunda 1,75 dolar olarak fiyatlanabileceğini ifade ediyorlar.
 • 2026 senesinde ise SAND Coin fiyatının 4.047 dolar seviyesinden olabileceğini işaret ediyorlar.
 • WalletInvestor analistlerine göre SAND Coin 2023 yılının ikinci yarısında 2,55 dolardan görülerebilir.

DigitalCoinPrice Analistleri SAND Coin Fiyat Tahmini;

 • SAND Coin’in 2023 sene sonunda 1,17 dolardan fiyatlanabileceğini öngören DigitalCoinPrice analistleri SAND Con’in 2028 senesine kadar 4,54 doları görmüş olabileceğinin altını çiziyorlar.
 • Analistler 2023 sene sonunda SAND Coin fiyatı 3,75 dolar seviyesini görebileceğini açıkladılar.

GovCapital Analistleri SAND Coin Fiyat Tahmini;

 • SAND Coin’in 2021 yıl sonunda 0,90 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini tahmin eden GovCapital analistleri 2 sene sonra SAND Coin fiyatı 1.1120 dolar seviyesinde fiyatlanabilir diyerek fikirlerini belirtti. Bu yükseliş tahminleri ile SAND Coin için parlak bir gelecek tablosu çizdiler.

Anonim Analistler SAND Coin Fiyat Tahmini;

 • 15 Temmuz 2021’den itibaren grafiği incelemeye başlayan anonim analistlere göre grafik ilerleyişinde mum ağırlıklı model bekleniyor, değer kazanımının 2023 yılı sonlarına doğru devam edebileceğini öngörüyorlar.
 • Anonim analistler SAND Coin yükselişinin yüksek hız kazanabileceğini düşünüyorlar.

Uzmanlara Göre SAND Token Alınır Mı, Güvenilir Mi?

Uzun vadede kazanç potansiyeli %19,84 olan SAND Coin yatırım için yakın takibe alınabilecek bir kripto para olarak değerlendiriliyor. Metaverse evreni ile olan bağı gelecekteki yerini sağlamlaştırıyor. SAND Token yakın gelecekte ve uzak gelecekte umut vaat eden kripto paralar arasında değerlendiriliyor.

SAND Token yatırımı yapmadan önce gündemin yakından takip edilerek gerekli analizler sonucu yatırım kararı almak, yapılacak en doğru hamle olarak kripto para yatırımcılarına tavsiye ediliyor.

ATLAS Coin Geleceği Ne Olur? Analistlerin STAR Atlas Yorum ve Fiyat Tahminleri

The Sandbox Haberleri ve Anlaşmaları

The Sandbox (SAND) haberlerini incelediğimizde;

 • 23 Eylül tarihinde Metaverse projesi The Sandbox ve hip-hop yıldızı Snoop Dogg, sosyal olarak etkileşim kurma, dijital mülkiyeti ve partiyi tanımlama biçimlerimizi değiştirmesi beklenen bir ortaklığı kitlelere duyurdu.
 • Yaklaşık bir ay önce “Bireysellik ve Aidiyet Satmak, NFT Avatarları Kriptoyu Fırtınadan Aldı” başlığı altında The Sandbox (SAND) kendinden söz ettirdi.
 • The Sandbox (SAND) 2021 yılı içerisinde en büyük 10 kazanç listesinde yer aldı.
 • The Sandbox (SAND) 2021 yılı içerisinde en iyi NFT oyunlar listesinde yer aldı. Sadece Nisan ayında 8.5 milyon dolar değerinde ARSA satış rekoru kırıldı.
 • “Büyük Altcoin’ler Çökerken Bu 2 Metaverse Coin Uçuyor!” başlığı içerisinde The Sandbox (SAND) adından söz ettirdi. Metaverse coin projeleri Decentraland (MANA) ve Sandbox kazandırmaya devam etti cümlesi haberin devamında yer aldı.

The Sandbox (SAND) anlaşmalarını incelediğimizde;

 • Snoop Dogg, The Walkıng Dead, South China Morning Post, Avengeu Sevenfolu gibi isimlerle ortaklığı öne çıkıkıyor.
 • Rıchıe Hawtın, The Smurfs, Hell’s Kıtchen, RollorCoaster Tycoon, Atari, Care Bears web sitelerinde paylaştıkları ortaklıklar arasında bulunuyor.
 • Toplamda 32 farklı şirket ile anlaşmaları ile The Sandbox (SAND) geniş bir ortaklık zincirine sahip.

SAND Coin Avantaj ve Dezavantajları

SAND Coin avantajları;

 • Ücretsiz Komut Dosyaları: SAND Coin sahibi olan kişiler Sandbox’ta bulunan ücretsiz komut dosyalarına rahatlıkla ulaşıp, 3D oyunlar tasarlayabilirler.
 • Hız: SAND Coin sahipleri akıllı sözleşme kullanma, takas, cüzdanlar arası Coin transfer işlemlerin hepsini kapsayan yüksek hızda işlem onayından faydalanırlar.
 • Düşük Gas Ücreti: SAND Coin sahipleri Ethereum üzerinden işlem yaptıklarında GAS ücretleri Sandbox platformu tarafından ödenir.
 • Pasif Gelir: SAND Coin sahipleri akıllı sözleşmeler sayesinde belirli vadede Coin kilitleyerek pasif gelir elde edebilirler.
 • NFT Geliri: SAND Coin sahipleri oyun içinde kullanılabilen eşsiz dijital öğeler üretip bunları Pazar yerinde satışı sunabilirler, satışlardan yeni SAND Coin’ler kazanırlar.

SAND Coin dezavantajları;

 • Fiyat Değişkenliği: SAND Coin piyasa volatilitesine bağlı olarak anlık fiyat değişimine uğrar. Bu sebeple sürekli fiyat takibini için zaman ayrılması gerekir.
 • Saldırı Riski: SAND Coin’in çevrimiçi cüzdanlarda saklanması tercih edilirse, kripto borsalarda bir saldırı olması halinde bakiyenin risk altında olabilme ihtimali bulunur. Donanım cüzdanlarda çevrimdışı saklama bu riski ortadan kaldırır.

SAND Coin Hangi Borsalarda Var?

SAND Coin, son zamanların popüler coinleri arasındadır ve güvenilir kripto para sitelerinde listelenmektedir. SAND Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Binance, Coinbase, Bithumb, Bybit, Gate.io, Kraken, HitBTC, Tokyocrypto, Bittrex, KuCoin, Uniswap V2, Huobi Global, FTX, WazxirX, BTCEX, CoinDCX, CoinEx, Hotbit, Bitget, Nominex, MEXC.

SAND Coin Piyasa Bilgileri

SAND Coin Toplam (Maks) Arz 3,000,000,000 adettir. SAND Coin, 25 Kasım 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $8.44 fiyat değerine ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 04 Kasım 2020 tarihinde $0.02894 olarak görmüştür. Güncel piyasa bilgileri için Coinmaerketcap sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SAND Coin Nereden Satın Alınır?

 1. SAND Coin satın almak için; Binance, Huobi Global veya diğer ilgili borsalardan tercih edilene erişim sağlanır.
 2. Tercih edilen borsanın hesap açılış sekmesine tıklayıp, sistemin aktaracağı KYC (kimlik tanımlama) işlem adımları eksiksiz ve doğru olarak tamamlanır, hesap açılışı gerçekleşir.
 3. Açılan hesaba, borsanın para yatırma işlemi sekmesinden para transferi yapılır.
 4. Borsadaki “kripto al “sekmesi ile SAND Token paritesinin yer aldığı satın alma sayfasına gidilir.
 5. Bu sayfada SAND Token için görüntülenen güncel fiyat üzerinden ya da başka bir fiyat girişinden SAND Token satın alma emri verilir.
 6. Sanal cüzdana gelen tokenler bu alanda saklanabilir veyahut daha güvenli bir saklama için donanım cüzdana transfer edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, SAND Coin geleceğine ilişkin uzman yorumlarına ve fiyat tahminlerine yer verdik. The Sandbox (SAND) kendisinden iddialı ve olumlu şekilde bahsedilen bir kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Ortaklıkları, projeleri, Metaverse ile olan bağı onu geleceğin güçlü yıldızların biri olarak düşündürüyor.
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değerine 25 Kasım 2021 tarihinde (ATH) 8,44 dolar olarak ulaşmıştır.

SAND Coin gelecek vaat eden yükseliş ivmesi sunabilecek iddialı bir Token olarak karşımıza çıkmaktadır. Gündemde güncelliğini koruyarak kendin söz ettirmekte ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.

The Sandbox (SAND), Binance, Hurobi Küresel, Bithumb, KuCoin gibi borsalarda listelenmektedir.

SAND Coin geleceğin kendisi olacak Metaverse evreninde güçlü bir yere sahiptir, talep görmekte ve geniş kitlelere hitap etmektedir. Geleceğe adım attıkça SAND Coin yükseliş gösterecektir.

Arthur Madrid, Pixowl'un kurucu ortağı ve CEO'sudur ve The Sandbox'ın arkasındaki itici güçlerden biridir. Sebastien Borget Pixowl'da kurucu ortaktır ve şirketin COO'su olarak görev yapmaktadır.

The Sandbox (SAND) Token için 2026 sene sonunda tahmini fiyat 7.537 dolar olarak bir öngörüde bulunulmaktadır.

Uzmanlar, SAND Coin’in 2023 sene sonunda 1,75 dolardan fiyatlanabileceğini düşünülüyor.

The Sandbox için toplam arz 3.000.000.000 adet olarak bilinmektedir.