Contact us to AD (300x250)

BurgerCities (BURGER) Nedir? BURGER Coin Geleceği, Yorum Ve Fiyat TahminleriAralarında iki Türk geliştiricinin yer alması nedeniyle Türk menşei bir blockchain projesi olarak lanse edilen BurgerCities, büyük borsa listelenmeleri ile dünya çapında ün kazandı. BURGER Coin yerel belirtecin kullanıldığı projeye ilişkin daha detaylı bilgi almak isteyen okurlarımız için hazırlanan rehber yazımızda, BurgerCities projesi teknik detayları ile birlikte BURGER Coin geleceğine ışık tutacak uzman değerlendirmelerine ve kripto analistlerinin fiyat tahminlerine yer verildi.

burger coin nedir, geleceği, yorum, fiyat tahmini

BurgerCities (BURGER) Coin Nedir?

BurgerCities, Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz finans (DeFi), NFT, GameFi ve Metaverse tabanlı bir protokoldür. Önde gelen DEX’ler ve CEX’lerden oranları ve fiyatları birleştiren ilk zincirler arası toplayıcı olarak inşa edilen BurgerCities projesinin yerel token’i BURGER Coin’dir. BURGER Coin, ekosistem içerisinde ticaret işlemleri, geliştirilen oyunlarda oyun içi para birimi olarak ve yönetişimde kullanılan bir BEP-20 token’idir.

BURGER Coin Hangi Ülkenin, Kurucuları Kim?

BURGER Coin kurucuları birkaç ülkeye dağılmıştır. BurgerCities geliştiricileri arasında Dr. Mehmet Sabır Kiraz ve Dr. Süleyman Kardaş gibi iki Türk yer alırken, Tony Tai gibi önemli bir geliştirici de yer almaktadır. BurgerCities geliştiricileri Türkiye, ABD, Çin ve Birleşik Krallık gibi ülkelerin vatandaşlarıdırlar.

BurgerCities Projesi ve Whitepaper

BugerCities projesi, DeFi ve NFT’yi daha geniş bir Metaverse’e entegre ederek Web3’ün birleşik ve standartlaştırılmış metaverse dünyasını hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda ticaret, stake, NFT sergisi, GameFi vb. işlevlerin kullanıcıların kendi avatarları ile deneyimleyebildikleri bir platform oluşturmayı tercih ettiler. İnşa için Binance Smart Chain’i tercih eden ve henüz emekli aşamasında olmasına karşın büyük ses getiren BurgerCities projesine yönelik daha derinlemesine araştırma yürütmek isteyen okurlarımız https://burgerswap.gitbook.io/burgerswap-en/ adresi üzerinden ulaşılabilen proje whitepaper’ına başvurabilirler.

BURGER Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 BURGER Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

BURGER Coin Yorum

BURGER Coin, çok yönlü kullanımı ile dikkat çeker. İnşa etmeye çalıştığı Metaverse evreninde DeFi, NFT, GameFi ve kripto para gibi pek çok deneyimi bir arada sunmayı hedefleyen proje; sunduğu ürünler ile dikkat çekmektedir.

Proje uzmanlar ve analistlerce beğenilirken, büyük borsa listelenmeleri ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Binance ve KuCoin gibi iki büyük borsa dışında pek çok uluslararası kripto borsasında listelenen token, sınırlı arzı ve çok yönlü kullanımı ile dikkat çeker.

BURGER Coin Geleceği

BURGER Coin, uzmanların da beğendiği bir projedir. Özellikle tek bir platform üzerinden sunulan blockchain özellikleri beğenilmektedir. Ayrıca uzmanlar projenin aşağıdaki güçlü yönlerine dikkat çekerek BURGER Coin’in geleceğine pozitif baktıklarını ifade etmektedirler:

 • DeFi, NFT, Metaverse, GameFi, vb. alanlar için kullanımı BURGER Coin’de daha geniş bir kitle tarafından benimsenmesini getirecektir.
 • Binance ve KuCoin etkisi ile daha fazla kripto para borsa listelenmesi, fiyatlarda anlık yükselişleri hazırlayacaktır.
 • Devreye alınacak yeni uygulamalar ile daha fazla geliştirici, BurgerCities ekosistemine katılacaktır.
 • Düşük toplam arz etkisi ile talep artışında fiyatlar hızla yükselebilecektir.

BurgerCities Projesini Benzersiz Yapan Özellikler Nelerdir?

BURGER Coin, geniş kullanım alanı açısından benzersizleşmiştir. Geliştiricilerin hedefledikleri metaverse evreni, sınırları neredeyse yok denecek kadar geniştir ve DeFi’den NFT’ye pek çok blockchain teknolojisi ilgili evrende toplanmak istenmektedir. BurgerSwap’ın evrimi olarak ortaya çıkan geniş kapsamlı projenin öne çıkan özelliklerini sıralamak gerekirse, aşağıdaki gibi bir tablo ortaya çıkmaktadır:

 • CEX’leri, DEX’leri ve DeFi anlaşmalarını tek bir platforma entegre ederek herhangi bir dijital varlık için en iyi fiyata erişim sağlar.
 • Tek bir ve standartlaştırılmış bir Web3 davranışsal meta veri deposu için DeFi ve NFT’yi daha büyük bir meta verisi deposu sahnesine entegre eder.
 • Kullanıcılar cüzdanlarını bağlayarak yönetime katılmaları karşılığında ödül kazanırken, oylanmak üzere bir yönetim teklifi başlatabilmektedirler.
 • Burger Kulübesi, Burger Havuzu, Çiftlikler, Tahmin ve Ödünç Verme protokolleri ile DeFi’yi deneyimlemek adına yardımcı uygulamalara sahiptir.

BURGER Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin kısa ve uzun vade BURGER Coin fiyat tahminleri aşağıda paylaşılmaktadır:

 • DigitalCoin analistleri yıl sonunda 4,68 dolar fiyat tahmini paylaştıkları BURGER Coin için 5 yıl sonrasına 8,62 dolar fiyat hedefi yayımlamaktadırlar.
 • CoinCodex 1 yıllık BURGER Coin fiyat hedefini 4,30 – 7,40 dolar, uzun vadede ise 6,99 – 36,39 dolar olarak paylaşır.
 • Gov Capital’in 1 yıllık BURGER Coin fiyat tahmini 6,99 dolar olarak paylaşılırken, 5 yıl sonrası için fiyat öngörüsü 10,84 dolar olarak aktarılır.
 • Tech News Leader BURGER Coin’in 1 yıl içinde değer kaybederek 1,01 dolara gerileyeceğini, 5 yıl sonra ise 3,15 dolara çıkabileceğini öngörür.

BurgerCities Alınır mı, Güvenilir mi?

BurgerCities, Binance Smart Chain üzerine inşa edildi. Ağın güvenliğinden dünyanın en büyük kripto para borsası bünyesinde yer alan yazılımcılar ve doğrulayıcılar görevlidirler. Binance dışında KuCoin gibi büyük bir borsada listelenen BURGER Coin’in güvenilir olduğu söylenebilir.

Yatırımcılar, bu önemli artıya ek olarak projeye ilişkin diğer önemli detayları değerlendirerek pozisyon almalıdırlar. Risk-getiri karşılaştırılması iyi yapılmadığı ve teknik analize önem verilmediği takdirde BURGER Coin yatırımından zarar edilme olasılığının yüksek olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

AS ROMA Fan Token Nedir? ROMA Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

BurgerCities (BURGER) Coin Avantaj ve Dezavantajları

BURGER Coin avantajları ve dezavantajları şunlardır:

Avantajları:

 • Eş zamanlı olarak Swap, Staking, DeFi ve NFT işlevleri deneyimlenebilir.
 • Pasif gelir elde edilmesi anlamında önemli artılara sahiptir.
 • GameFi geliştiricileri için metaverse ile NFT entegrasyonuna yönelik önemli çözümler sunar.
 • Maksimum token arzı deflasyonisttir.
 • Binance gibi yüksek ticaret hacmine sahip borsalarda listelenmektedir.

Dezavantajları:

 • Metaverse, DeFi ve NFT alanındaki projelerle rakiptir.
 • Binance Smart Chain üzerine inşa edilmesi nedeniyle BNB fiyat hareketlerine karşı hassastır.
 • Fiyat dalgalanmaları nedeniyle daha düşük riskli yatırım enstrümanı arayan önemli bir kitleye hitap etmez.
 • Saldırı ve çalınma riskine karşı donanım cüzdanda saklanması gerekebilir.

BURGER Coin Hangi Borsalarda Var?

BURGER Coin listelenen kripto para borsaları şunlardır:

 • Binance
 • MEXC
 • KuCoin
 • Bithumb
 • Poloniex
 • Pionex
 • LATOKEN
 • PancakeSwap (V2)
 • ZT
 • Bitrue

BurgerCities (BURGER) Piyasa Bilgileri

BURGER Coin toplam ve maks arzı 21.000.000 adettir. BURGER Coin, 3 Mayıs 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan $28,01 fiyatına ulaşmıştır. BURGER Coin’de tüm zamanların en düşük seviyesi (ATL) ise 12 Mayıs 2022 tarihinde $0,2899 olarak görülmüştür.

BURGER Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. Burger Coin satın almak için; Binance, PancakeSwap, KuCoin, vb. BURGER listeleme yapan borsalarda KYC bilgileriniz yardımı ile hesap oluşturun.
 2. Hesabınızı “Güvenlik” sekmesi altında yer alan doğrulamalar yardımı ile aktifleştirin.
 3. Etkinleştirilen hesabınıza para gönderin.
 4. Kripto para alım ve satım ekranı yardımı ile BURGER Coin alış emri verin.
 5. Gerçekleşen emri işlem geçmişinden ya da borsa cüzdanına yansıyan bakiyeden takip edebilir, dilerseniz BEP-20 uyumlu bir cüzdana BURGER Coin’i taşıyabilirsiniz.

Son Sözler

Yazımızda, BURGER Coin geleceğine ilişkin detaylı bilgiler vererek uzman yorumları ve fiyat tahminlerine de değindik. BurgerCities (BURGER) Coin DeFi ve NFT için metaverse entegrasyonu hedeflemektedir. Tek bir çatı altında birden fazla blockchain teknolojisini kullanıcısına sunan BURGER Coin, BEP-20 standartlarında geliştirilmiştir. Büyük borsalarda listelenen BURGER Coin geleceği için analistler ve uzmanlar iyimserdir. BURGER Coin fiyatlarının önümüzdeki günlerde artabileceği düşünülmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

BURGER Coin’e yönelik beklentiler olumludur. Fiyatların kısa ve orta vadede iki haneli dolar değerine ulaşabileceği beklenmektedir.

BURGER Coin Binance, ZT, MEXC, KuCoin, vb. kripto para borsalarında listelenmektedir.

BURGER Coin maks ve toplam arzı 21 milyon adettir.

BURGER Coin analistlerce iyi bir yatırım aracı olarak değerlendirilir. Token fiyatının uzun vadede 30 doları aşabileceğini öngören fiyat tahminleri paylaşılmaktadır.

BURGER Coin’in yıl sonunda 4,30 – 7,40 dolar arasında fiyatlanacağı tahmin edilmektedir.

Kısa vadede analistler BURGER Coin fiyat tahminlerini 4,30 dolar civarında paylaşırlar. Uzun vadede ise 10,84 – 36,39 dolar arası tahminler paylaşılmaktadır.

BURGER Coin Mehmet Sabır Kiraz, Dr. Süleyman Kardaş ve Tony Tai tarafından geliştirilmiştir.

BURGER Coin bugüne kadarki en yüksek değeri olan 28,01 dolara 3 Mayıs 2021 tarihinde ulaştı.

BURGER Coin yükselişi için uzmanlar, kripto sektörünün mevcut durumunun düzelmesi ile birlikte benimsenmenin artmasına işaret etmektedirler. Artan benimsenme ile BURGER Coin daha geniş bir kitle tarafından kullanılacak ve bu durum fiyatlara yansıyacaktır.