Contact us to AD (300x250)

 7 Uzmandan Star ATLAS Coin Geleceği, Fiyat Tahmini, YorumSolana blok zinciri tarafından desteklenen geleceğin 2620’inde oluşturulmuş Metaverse oyunu Star Atlas, Galaksiler arası bir çatışma içerisinde geçen hikayesinin yanında Metaverse Coin’lerine olan odağın artması ile birlikte kripto para yatırımcılarının odağına yakalanmayı başarmıştır.

Bu yazımızda sizler için Star Atlas (ATLAS) Coin ile alakalı geniş kapsamlı bilgiler vererek, uzmanların ATLAS Coin geleceği ile ilgili tahminlerini bir araya getirdik!

Star Atlas (ATLAS) Coin Nedir?

Çevrimiçi ve çok oyunculu bir Metaverse platformu olarak tanınan Star Atlas Token’ı ATLAS Coin oyuncular tarafından mürettebat, uzay gemisi, arazi, ekipman gibi oyun içi varlıkları, NFT ögeleri satın almak için kullanabilecekleri aynı zamanda oyuncuların bu jeton ile oyun pazarın NFT satın almalarını sağlayan kripto para birimidir. Unreal Engine 5 tabanına inşa edilen strateji video oyunu Star Atlas sinematografisi ile dikkat çekmektedir.

star atlas coin geleceği

ATLAS Token Hangi Ülkenin?

Star Atlas, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Solana, merkezi olmayan uygulamaların oluşturulabileceği açık bir altyapı, hızlı ve güvenli ve gizliliğe dayanan bir blok zinciri ağı olarak lanse edilmektedir.

Star Atlas Projesi ve Whitepaper

Star Atlas, çeşitli türleri içinde barındıran ve sinema kalitesinde oyun deneyimi ile gerçek hayattaki para birimini harmanlayan sürükleyici bir Metaverse oyun deneyimi amaçlıyor. Rakiplerini birçok alanda geride bırakabilecek potansiyele sahip oyun farklı oynanış olasılıkları ile şimdiye kadar ki blockchain oyunlarına fark atıyor.

Star Atlas Galaksiler arası bir çatışmanın içerisinde evrensel barışı korumak teması ile oyuncuları 3 ana gruptan birine ayırıyor.

 1. İnsanların yönettiği MUD bölgesi,
 2. Uzaylıların oluşturduğu UNI konsorsiyumu,
 3. Androidler tarafından kontrol edilen Ustur sektörü. Bu fraksiyonlar; kaynaklar, bölgesel fetih ve siyasi hakimiyet için rekabet içerisine giriyor.

Star Atlas ile alakalı daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://staratlas.com/ bağlantı adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Star Atlas Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 ATLAS Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

Atlas Coin Yorum

Bilim kurgunun sonsuz olasılıklar ve hayal gücü evreninde yeni nesil teknolojiler ile yaratılan Star Atlas (ATLAS) Coin kullanıcılarının oyun içerisinde bulunan varlıklarını gerçek paraya dönüştürmesini sağlamaktadır. Serum DEX gibi talep gören diğer unsurlar ile entegre sistemi liqidite sağlama açısından farklı bir seçenek tercihi sunmaktadır.

Atlas Coin Metaverse evrenindeki iddialı yeri ve NFT desteği ile kazançlı, umut vaat eden bir yatırım aracı olabileceği yönünde değerlendirmelere tabi tutulmaktadır.

Atlas Coin Geleceği Ne Olur?

2021 yılında piyasaya çıkan Star Atlas Coin geleceği oldukça parlak görünen birçok oyunculu Metaverse projesidir. Oyun içi satın alımlarda etkisi ile aynı zamanda NFT desteği beraberinde işlem hacminde artışlar gözlemlenen Atlas Coin yükseliş trendine giren Token’ler arasında listelenmektedir.

İddialı çıkışı ile Metaverse evreninde yerini güçlendiren Atlas Coin uzun vadede yatırımcılarına kar getirecek bir izlenime sahiptir.

ATLAS Coin Fiyat Tahminleri

Yükseliş beklentileri doğuran ATLAS Coin hakkında fiyat tahminlerini incelediğimizde;

Coins Kid analistleri;

 • Ylın geri kalanı için yükseliş umudu paylaşan Conins Kid analistleri, bu yıl 0,20 dolar hedef beklentileri olan Atlas Coin için gelecek yıla da yükselişle girilmesini beklemekteler.
 • 2023 yılı haziran ayında 0,2252 dolar olarak tahminde bulunulan Atlas Coin fiyatı, analistlere göre 2023 yıl sonunda 0,341 doları görecektir.

Wallet Investor analistleri;

 • Fiyatlarının bu yıl en fazla 0,183 dolara yükselebileceğini tahmin eden Wallet Investor analistleri; Atlas Coin için temkinli duruş sergilemekteler.
 • Gelecek yıl için geri çekilme öngörüsünde bulunan analistler, orta ve uzun vade dışında fiyatların doyum noktasına ulaştığını dillendirmektedirler.

Price Prediction analistleri;

 • Tahminlerinde Wallet Investor gibi temkinli duruş sergilemektedirler. Price Prediction analistleri bu yıl için en fazla 0,20 dolarlık fiyat beklediklerini gelecek yıl 0,26 – 0,32 dolar aralığında bir fiyat beklentileri olduğunu ifade ettiler.
 • 2024 yılı ile birlikte potansiyelini doğurması beklenen Atlas Coin için 1 dolar ve üstü hedeflerinin ise 2026 yılı beraberinde geleceğini belirttiler.

Digitalcoin analistleri;

 • Yıl bitmeden ciddi bir yükseliş ivmesi bekleyen Digitalcoin analistleri, 2024 senesinde 0,276 dolar hedef tahminleri yaptıkları Altcoin’de gelecek sene %100’e yaklaşan prim beklentisi içerisindeler.
 • Gelecek yıl için 0.323 dolar fiyat hedefi olan analistler, orta vadede 1 dolar fiyatının gerçekleşmesini hedeflemekteler.

Coindex analistleri;

 • Coindex analistleri, Atlas Coin’de boğa duruşu sergileyerek yıl sonuna kadar %11,33 prim bekledikleri Atlas Coin için 0,203 dolarlık öngörüde bulundu.
 • Kayda değer trend verilerini de paylaşan Coindex analistleri kullandıkları metotlara göre Atlas Coin 2023 yılı için 0,236 ile 0,406 dolar arası fiyat aralığında bulunmaktadır.

Coinarbitragebot şirketi ekibi;

 • Atlas Coin’in 2023 yılında 0.14033 dolardan işlem yapacağı düşünülmektedir.
 • 2024 boyunca ise ortalama olarak 0.08672 dolar olabilir ve yıl içerisinde fiyatı 0.94469 dolara çıkabilir.
 • 2025 yılına geldiğimizde ise Coinarbitragebot ekibine göre 0.42248 dolar üzerinden işlem yapması olası bir ihtimaldir.

Altcoin Buzz analistleri;

 • Star Atlas’ın yeni nesil bir oyun Metaverse’i olduğunu belirten Altcoin Buzz analistleri Solana’da başlatılan ilk NFT oyun projesine katılmak için iyi bir fırsat olabileceğini projesinin bir sonraki 100x altcoin cevheri olabileceğini ifade ediyor.

Uzmanlara Göre ATLAS Token Alınır Mı, Güvenilir Mi?

Star Atlas; Solana, FTX ve Serum gibi kuruluşları tarafından desteklenen bir oyun projesidir. Tamamlanması 2025 yılını bulabilecek olan oyunun, Metaverse alanında oldukça iddialı bir proje olduğunun öncelikle altını çizmek gerekir.

Gelecek umudu vaat eden Metaverse Coin’leri arasında bulunan Atlas Coin uzun vadede kazanç sağlayacaktır. Kapsamlı bir araştırma ve güncel verileri takiben Atlas Coin için yatırım yapma kararı size daha sağlam adımlar attıracaktır.

RACA Coin Alınır Mı? Analistlerin Radio Caca Yorum ve Fiyat Tahminleri

Star Atlas (ATLAS) Haberleri ve Anlaşmaları

Star Atlas (ATLAS) haberlerini incelediğimizde;

 • Başarılı analist Trader Scott Melker “Yeni nesil oyun Metaverse projesi Star Atlas (ATLAS). Kripto strateji uzmanına göre, 0,17 dolarlık direncin üzerine bir hareket, muhtemelen ATLAS’ın 0.24 doların üzerindeki hedefine yükselmesine yol açacaktır.’’ Cümlelerini kurduğu açıklamalar ile gündeme geldi.
 • Bu hafta Türk yatırımcıların en çok aradığı Altcoin’lerin devamında ise çoğunlukla Metaverse odaklı Coin’ler yer alırken Atlas Coin bu listede olmayı başardı.
 • Ünlü Yönetici Phil Bonello; Star Atlas (ATLAS) gibi Metaverse bağlantılı NFT oyun tokenlarının fiyatı arttığını ayrıca müzik NFT’lerinin gelişeceğini de düşündüğünü ifade etti.
 • Popüler Twitter analisti Lark Davis,’’ Bu, harika grafiklere sahip bir tür kripto para oyunu… Gerçekten çok sayıda oyuncu çekecek. İnsanları bu oyunları oynamak için heyecanlandıracaklar çünkü sadece bu oyunları oynayarak para kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda bu oyunları oynarken de eğleneceksiniz.’’ İfadelerini kullanarak ekledi “Çok büyük olacağım. Bu oyunlar, bu multi-milyar dolarlık piyasa değerlerine ulaşmaya devam edecek.’’
 • “Bu 16 Altcoin’den Büyük Haberler Var! İşte Kritik Gelişmeler’’ başlığı altında yapılan haberlerde Atlas Coin kendinden söz ettirdi.

Star Atlas (ATLAS) anlaşmalarını incelediğimizde;

 • Yield Guild Games, NFT oyun kripto para birimlerinden 1 milyon dolar değerinde satın almak için Star Atlas ile ortaklık kurdu.
 • Solona, FTX, SERUM başlıca ortakları olarak görülürken,
 • Crypto,
 • Capital
 • Spark,
 • Mechanism Capıtal
 • Animoca Brands
 • Sino Global Capıtal
 • Yield Guild gibi isimler ile ortaklıkları bulunmaktadır.

ATLAS Coin Avantaj ve Dezavantajları

ATLAS Coin avantajlarına baktığımızda;

 • Solana blok zincir üzerine yapılanması sayesinde performans sorunlarından ve diğer daha yavaş blok zincirlerden ayrılır.
 • Gelecek vaat eden ATLAS Coin uzun vadede ciddi kazançlar sunabilir.
 • Serum, DEX ve NFT ile entegre olarak kullanıma sunulmaktadır.

ATLAS Coin dezavantajlarına baktığımızda;

 • Güçlü bir potansiyele sahip olsa da işlem göreceği sistem henüz yenidir.
 • Oyun evrenlerinde yaşanan sorunlar ATLAS Coin’i etkileyebilir.
 • Fiyat değişimleri için beklenen hızdan farklı şekilde hızlı veya yavaş gerçekleşebilir.

ATLAS Coin Piyasa Bilgileri

ATLAS Coin Toplam (Maks) Arz 36,000,000,000 adettir. ATLAS Coin 04 Eyl 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $0.2773 fiyatına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 16 Mart 2022 tarihinde $0.02315 olarak görmüştür.

ATLAS Coin Hangi Borsalarda Var?

ATLAS Coin, son zamanların popüler Metaverse coinler arasındadır ve bir çok kripto para borsasında listelenmektedir. ATLAS Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Gate.io, WazxirX, Raydium, Paribu, CoinDCX, CoinEx, Hotbit, Bitget, Nominex, MEXC.

ATLAS Coin Nasıl Satın Alınır?

Aşağıdaki adımları izleyerek basitçe satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, her kripto para borsası için farklı prosedürler bulunabilir. Yatırım yapmayı hedeflediğiniz borsa hakkında daha fazla bilgi almanızda yarar var.

 1. Adım kripto para borsasına kaydolun: ATLAS Coin satın almak için öncelikle bir kripto para borsasına kaydolmanız gerekir. Popüler borsalar arasında Binance, Coinbase, Kraken gibi borsalar bulunur.
 2. Adım Hesabınızı doğrulayın: Kripto para borsasına kaydolduktan sonra, hesabınızı doğrulamanız gerekir. Bu, birkaç işlem belgesi göndermenizi ve kişisel bilgilerinizi doğrulamanızı gerektirir.
 3. Adım Fon ekleyin: Hesabınızı doğruladıktan sonra, fon eklemeniz gerekir. Bu, banka havalesi, kredi kartı gibi yollarla yapılabilir.
 4. Adım ATLAS satın alın: Son olarak fonlarınız eklendiğinde, kripto para borsası tarafından sunulan fiyatları kullanabilir ve istediğiniz miktarda ATLAS Coin satın alabilirsiniz.

Not: Eğer yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak hesap açabilir, ömür boyu geçerli olacak %20 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Özetleyecek Olursak

Bu yazımızda, uzmanların Atlas Coin geleceğine ilişkin fiyat tahminleri ve detaylı analizlerine yer verdik. Geleceğin evreninde bilim kurgu senaryosu ile uzay meraklılarını, oyuncuları içine çeken Star Atlas, oyun içi varlıkların gerçek paraya dönüşmesini sağlayarak yatırımcılarında ilgisini çeken bir projeye dönüşmüştür. Fark yaratan Star Atlas gelecekte bugünden daha gerçek ve güçlü bir şekilde varlığını koruyacağa benziyor!
Sıkça Sorulan Sorular

04 Eyl 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek fiyatına 0,2773 ABD doları olarak ulaştı.

ATLAS Coin için yatırımcılar genel itibari ile olumlu görüşler paylaşmaktadır. Kimi analistler için bazı dalgalanmalar söz konusu olsa da ATLAS Coin ilerleyen süreçlerde yükselmeye devam edecektir.

Gate io, MEXC borsalarında listelenmektedir.

ATLAS Coin geleceği parlak umut vaad eden bir kripto para birimidir. Uzun vadede yatırımcılarını mutlu etmesi beklenmektedir.

Star Atlas; CEO Michael Wagner, COO Pablo Quiroga ve operasyon başkanı Deb Lucas tarafından kurulmuştur.

Tahminlere göre, Star Atlas için mümkün olan en yüksek fiyat $1.16916 olabilir.

Bu yıl en fazla 0,183 dolara yükselebileceği tahmin ediliyor.

Star Atlas (ATLAS) için toplam arz 36.000.000.000 ATLAS olarak görülmektedir.