RACA Coin Geleceği 2023 - RACA Coin Yorum, Fiyat Tahmini

Metaverse, NFT, DeFi ve GameFi destekli bir oyun projesi olan RACA özellikle Elon Musk’ın annesi Maye Musk’ın desteği ile dikkatleri üzerine çeken ve kısa sürede popülaritesini arttıran RACA Coin hakkında bilinmeyenleri, uzmanların RACA Yorumlarını ve fiyat tahminlerini detaylıca yazdık.

RACA (RACA) Coin Nedir?

RACA (RACA) Tokeni, The Sandbox ve Decentraland (MANA)'ya rakip olarak gösterilen, geliştirme aşamasındaki bir dijital ortam olan 'USM Metaverse'in yerel kripto para birimidir. RACA ayrıca, kullanıcıların şirin karakterler ve öğeler satın alıp takas ettiği blok zinciri tabanlı NFT oyunu Metamon'un oyun içi para birimidir. Raca Token; Binance Smart Chain (BSC) ekosisteminde yer alan RACA’nın yerel Token’ıdır. Metaverse evreni için geliştirilen bir oyun Coin’idir aynı zamanda diğer tüm projelerde geçerli olacak bir kripto varlık birimi olacaktır. RACA için hazırlanan NFT projelerinde ve diğer tüm DeFi ve GameFi sistemlerinde RACA Token ile alışver yapma imkânı sağlanacaktır.

raca coin geleceği

BSC ekosisteminde yer alsa da Ethereum blok zincirinde de yer almayı başaran RACA Token, buna ek olarak güncellenerek V2 versiyonunu da yayınlamıştır. Müzik ve dijital sanat alanındaki ürünler ve hizmetler için ödeme yapma da kullanılan RACA Coin USM Metaverse’de arazi, nadir kaynaklar ve diğer NFT’leri çıkarmak için de kullanılır. Bir MMO 3D Mapping Metaverse olan USM Metaverse’in, yönetim belirteci RACA'dır.

RACA Token Hangi Ülkenin, Kime Ait?

USM Metaverse'in pazarlama başkanı Vitaly Tyan, Maye Musk, Binance CEO'su 'CZ' ve iki ek Binance temsilcisi ile yakın tarihli bir yuvarlak masa toplantısı da dahil olmak üzere, röportajlarda ve AMA'larda ('Bana Her Şeyi Sor') sosyal medya oturumlarında düzenli olarak yer almaktadır.

RACA Projesi ve Whitepaper

Projesi içerisinde kripto evrenine dair hemen her şeyi mevcut ve planlamış olan Radia Caca; Metaverse alanında USM Metaverse projesi ile 2021 yılındaki demosu ve 2022 yılında ise tam sürümü ile büyük bir beklenti ile heyecan yaratmaktadır. Ekim 2021 tarihinde piyasaya çıkarılan Metamon; AXS rolünün paylaşıldığı Play to Earn oyunu olarak tasarlanmıştır.

USM Metaverse üzerine aktarılma hedefi güdülen oyun için geliştirilen RACA (RACA) Coin USM Metaverse evreninin en avantajlı projelerinden birine dönüşmeyi istemektedir.

Web sitesindeki tanıma göre RACA üç projeye sahip ve bu projelerden biri;

USM Metaverse (USM):

“USM, Tencent destekli oyun geliştiricileri tarafından 2 yıllık bir geliştirme çalışmasına dayanan bir MMO 3D Mapping Metaverse'dir. USM, Final Fantasy XIV'e (FFXIV) benzer bir tarza sahiptir.

Mutlak en iyi oyun deneyimlerini sunmak ekibimiz için yeni değil. Roblox ve Tencent Games'ten oyun mühendislerimiz birinci sınıf. Bu çok önemli. Ekibimiz, genel popülerlik kazanan harika oyunların nasıl oluşturulacağını zaten biliyor- bunu başarıyla ve tekrar tekrar yaptılar.”

USM Metaverse ile alakalı yazının devamını okumak ve daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için https://www.radiocaca.com bağlantısına erişim sağlayabilirsiniz.

RACA Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 RACA Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

RACA Coin Yorum

Uzmanların RACA Yorum ve analizlerine göre; piyasa şu anda RACA dahil çoğu altcoin için düşüşte. Ancak 2023, RACA'nın USM Metaverse projesinin ana ağ lansmanı ile bir miktar fiyat hareketi görebilir.

RACA (RACA) Coin piyasa içerisinde ünlü aktörlerden biri olmayı başaracak bir izlenim sergilemektedir. Geleceğin interneti olan Metaverse evreninde ki iddialı yeri ile büyük kitlelerin dikkatini çekmektedir. RACA başarılı birçok ortaklığın ve anlaşmanın içerisindedir.

Lansmanından itibaren bugüne kadar, RACA’nın Web Sitesi 1.0’ı başlatırken hala yol haritasında olduğu ayrıca RACA kullanarak BakerySwap’ta NFT sunduğu biliniyor. Son zamanlarda RACA’nın fiyatı, doğası gereği, yalnızca yan bilgilerle çok büyük ölçüde arttığı gözlemleniyor. Her şey plan dahilinde ilerlerse uzmanların fikirlerine göre, RACA’nın fiyatında daha fazla yükseliş olma olasılığı büyük bir olasılık.

RACA Coin Geleceği

RACA ticareti için birincil merkezi borsa (CEX) Gate.io'dur, PancakeSwap ise birincil merkezi olmayan borsadır (DEX). Bununla birlikte, PancakeSwap son bir okumada yalnızca 16.000 $ likiditeye sahipti. Toplamda, RACA'nın Mayıs 2024'e kadar likiditeye kilitlenmiş 80 milyon RACA jetonu var. Kullanıcılar ayrıca çeşitli NFT ödülleri karşılığında RACA veya NFT'leri stake edebilirler.

 • RACA'nın Twitter'ı yanıtlara izin vermiyor ve bu yazı yazılırken Telegram sayfasına erişilemiyor.
 • RACA'nın kodu denetim için CertiK'e gönderildi. Dört ana sorun işaretlendi ve bunların tümü henüz ele alınmadı.
 • RACA, RACA belirteçlerini alıp satmak için birincil borsa olan PancakeSwap'ta önemli miktarda likiditeden yoksundur.

RACA oyna kazan mantık temeli sayesinde büyük kitlelerin ilgisini üzerinde topluyor. Kısa zamanda güçlü bir kök salan, nitelikli bir izlenim sunan RACA Coin geleceği, kazandırabilecek Token’lardan biri olarak değerlendiriliyor. Yatırımcılarını mutlu edecek gelecek fiyatları şimdiden öngörülüyor.

Analistlerin RACA Coin Fiyat Tahminleri

Popülaritedeki bu hızlı artış göz önüne alındığında, 2023 ve sonrası için RACA fiyat tahminine bir göz atalım. Bir proje ve yatırım fırsatı olarak RACA (RACA) nasıl görünüyor? İşte uzmanların RACA Fiyat tahminleri:

 • Coin Arbitrage RACA Coin Fiyat Tahmini: Geçmiş fiyat verileri ile yaptığı değerlendirme sonucu gelecek 3 yıllık periyotta RACA Coin’de olumsuz senaryonun aktif olabileceğini düşünen Coin Arbitrage Bot analistleri, 2023 senesi için 0,0081 dolar fiyat beklentileri olduğunu Altcoin’de 2023 senesi için geri çekilme beklediklerini ifade ettiler. Gelecek yıl için için RACA Coin fiyatı 0,0068 dolar olarak değerlendirerek kısa vadede bir yükseliş olduğunun, fakat uzun vadede bir potansiyelin henüz olmadığının altını çizdiler.
 • Wallet Investor analistleri RACA Fiyat Tahmini: Fiyatların 1 sene içerisinde ikiye katlanmasını bekleyen analistler, 1 sene içirisinde 0,0190 dolarlık RACA Coin öngörüsünde bulunan Wallet Investor analistleri, RACA Coin’i karlı bir yatırım aracı olarak görülmesi gerektiğini ve teknik göstergelerin bullish pozisyonda olduğunu söylemektedir. RACA Coin geleceğini umutlu bulan Wallet Investor analistleri, 5 yıllık süre sonunda fiyatların 0,0798 dolara ulaşabileceğini iddia etmişlerdir.
 • Digitalcoin RACA Coin Fiyat Tahmini: Fiyatlar 2023 yılı sonunda 0,0129 dolara ulaşabilir diyen iddialı Digitalcoin, olumlu beklentiler taşıdığı RACA Coin için bullish görüş benimsemektedir. Gelecek sene ise temkinli duruş sergileyeceği ve RACA Coin’in 2023 senesinde 0,0143 dolara yükseleceğini ifade etmiştir.
 • Price Prediction analistleri RACA Fiyat Tahmini: RACA Coin için temkinli yaklaşım sergileyen Price Prediction analistleri, RACA Coin fiyatının 2023 senesinde 0,008 dolar olarak öngörülmektedir. Mevcut fiyatlar hemen hemen öngörülerine yaklaşmaktadır. Price Prediction 2023 yılında RACA Coin’in 0,010 dolar ile 0,013 dolar arasında fiyatlanacağını tahmin etmektedir.

Uzmanlara Göre RACA Coin Alınır Mı?

Bu proje hakkında dikkat çekici şeylerden biri, geliştiricilerin sosyal ağ sitelerini güncellemek için çok çalışarak çaba sarf etmeleridir. RACA’nın resmi Twitter kanalını inceleyerek, projenin ilk prestijine dair fikir sahibi olabilirsiniz. RACA Token güncel, gelişen, umut vaad eden bir izlenim sunmaktadır.

Bu altcoin’e yatırım yapmaya karar verirseniz, kapsamlı bilgi edinmeli, kendi araştırmanızı yapmalı mantıklı kararlar vererek doğru adımlar atmalısınız.

ENJ Coin Geleceği Ne Olur? Analistlerin Enjin Yorum ve Fiyat Tahminleri

RACA Haberleri ve Anlaşmaları

RACA Coin anlaşmalarına göz attığımızda;

 • RACA Koda Inc’in resmi ortağıdır ve Elon Musk’in Annesi Maya Musk Silikon vadisinde bulunan yenilikçi bir robotik girişimi olan Koda’nın resmi elçisidir. Bu ortaklık öne çıkan ve dikkat çeken önemli bir anlaşmadır.
 • Binance, Binance Smart Chain, Creative Arts Agency, Stanford Artificial Intelligence ile ortaklıklara imza atarak güçlü ve uluslararası işletmelerle birlikte çalışmaktadır.
 • Google Artificial Intelligence, Space X Foundation, USM Chain, Maye Musk, Koda 9 bilinen ortaklıkları arasındadır ve bunlar teknoloji, sanat ve inovasyon alanında dünyanın en ünlü firmalarından sadece birkaçıdır.

RACA Coin haberlerini incelediğimizde;

 • “Türk Yatırımcılar, SHIB ve bu 9 Altcoin’e Akın Etti!” başlığı altınca RACA Coin kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır.
 • Elon Musk’un annesi Maye Musk tarafından destek görmesi gündemde büyük bir yer kaplamıştır.
 • “Elon Musk ne paylaşsa çıkıyor! Shiba Inu, Floki Inu, Hamstercoin, DOGE ve annesinin tokeni RACA” başlığı ile gündeme gelmiştir.
 • Facebook’un açıklaması ile Metaverse Coin’lerinin yükselişi yakın bir tarihte gündeme oturmuştur.

RACA Coin Avantaj ve Dezavantajları

RACA Coin avantajları;

 • Geleceğin internet evreni olan Metaverse’de güçlü bir yer edinebilir.
 • Oyundan ve Token’den ayrı ayrı kazanç sağlama imkânı sunar.
 • Kısa ve uzun vadeli yatırım için portföyde yer alması gereken Coin’lerden biri olarak görülmektedir.

RACA Coin Dezavantajları;

 • Oyun temelli tasarımı çeşitli bug ve sorunları da beraberinde getirebilmektedir.
 • Siber saldırı ve hilelere karşı açık adrestir.
 • Şimdilik popüler olmayan bir evren içerisinde bulunmaktadır.

RACA Coin Hangi Borsalarda Var?

RACA Coin, son zamanların trend kripto paraları arasındadır. RACA Coin şu borsalarda var: Gate.io, Uniswap, Huobi Global, Kucoin, MEXC, BitBy

RACA Coin Piyasa Bilgileri

RACA Coin toplam arzı 431,418,233,271 adettir. Maks arzı ise 500,000,000,000 adettir. RACA Coin 14 Kasım 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) 0.01189 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 30 Aralık 2022 tarihinde (ATL) 0,0001599 ABD doları olarak görmüştür.

RACA Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. Raca Coin satın almak için; Gate.io mobil veyahut web sitesi üzerinden borsaya erişim sağlanır.
 2. Hesap açma süreci tamamlanır ve onay alınır.
 3. Tercih edilen bir cüzdan ile cüzdana para aktarımı yapılır.
 4. Exchange tabı ve raca/usd ile alım – satım işlemine gerçekleşir.

Son Sözler

Yazımızda, uzmanların Raca Coin geleceğine ilişkin yorumlarına ve fiyat tahminlerine yer verdik. RACA Coin sağlam temelleri, ortaklıkları ve destekleyicileri olan güçlü bir Coin olarak Metaverse evreninin içerisinde kendisine sağlam bir gelecek hazırlamaktadır. Güncelliğini koruyan ve gelişen RACA gündemden düşmeyecek ve kripto dünyasında kendisinden daha fazla söz ettirecek bir potansiyel taşımaktadır.

Binance %10 Komisyon indirimi ile kayıt ol


Sıkça Sorulan Sorular

RACA Token tüm zamanların en yüksek değerine 11 Kasım 2021 tarihinde $0.01189 değeri ile ulaştı.

RACA Coin umut vaat eden bir kripto para birimi olarak değerlendirilmektedir. Bazı uzmanlar temkinli bir yaklaşım sergileseler de RACA Coin için genel anlamda yükselen bir imaj çizilmektedir.

RACA Coin MXC (MEXC), PancakeSwap (V2), CoinW, ZT ve AOFEX’te listelenmekte ve işlem görmektedir.

RACA Coin Metaverse evreni içerisinde yer alan bir Coin’dir ve Metaverse geleceğin kendisi olarak görülmektedir. Bu bağlamda RACA Coin diğer faktörler ile birlikte gelecekte güçlü bir yere sahiptir.

Radio Caca’nın proje yaratıcıları bilinmemektedir. Fakat WeChat’i yöneten Çin merkezli çok uluslu teknoloji holding şirketi Tencent’in desteğine sahiptirler.

RACA Token 2030 senesinde ortalama $0.25 ile mümkün olan maksimum $0.30 seviyesine ulaşabilir.

RACA Coin yıl sonu fiyatının 2023 sonunda maksimum $0.009 seviyesine ulaşması bekleniyor.

Güncel Coinmarketcap verilerine göre Radio CACA (RACA) için toplam arz 431,418,233,271 adet olarak görülmektedir.


BTC Bağışı Yap


1MdFDcZ8RjkxVagnczP5tje2yUqTBwxoZA