Metaverse, NFT, DeFi ve GameFi destekli bir oyun projesi olan Radio Caca özellikle Elon Musk’ın annesi Maye Musk’ın desteği ile dikkatleri üzerine çeken ve kısa sürede popülaritesini arttıran RACA Coin hakkında bilinmeyenleri ve merak ettiklerinizi detaylıca yazdık.

Radio Caca (RACA) Token Nedir?

Raca Token; Binance Smart Chain (BSC) ekosisteminde yer alan Radio Caca’nın yerel Token’ıdır. Metaverse evreni için geliştirilen bir oyun Coin’idir aynı zamanda diğer tüm projelerde geçerli olacak bir kripto varlık birimi olacaktır. Radio Caca için hazırlanan NFT projelerinde ve diğer tüm DeFi ve GameFi sistemlerinde RACA Token ile alışver yapma imkânı sağlanacaktır.

raca coin geleceği

BSC ekosisteminde yer alsa da Ethereum blok zincirinde de yer almayı başaran RACA Token, buna ek olarak güncellenerek V2 versiyonunu da yayınlamıştır. Müzik ve dijital sanat alanındaki ürünler ve hizmetler için ödeme yapma da kullanılan RACA Coin USM Metaverse’de arazi, nadir kaynaklar ve diğer NFT’leri çıkarmak için de kullanılır. Bir MMO 3D Mapping Metaverse olan USM Metaverse’in, yönetim belirteci RACA'dır.

RACA Token Hangi Ülkenin?

İddialı ortaklıkları ve ünlü isimlerden destekleri ile dikkat çeken Radio Caca Singapur merkezlidir.

Radio Caca (RACA) Whitepaper

Projesi içerisinde kripto evrenine dair hemen her şeyi mevcut ve planlamış olan Radia Caca; Metaverse alanında USM Metaverse projesi ile 2021 yılındaki demosu ve 2022 yılında ise tam sürümü ile büyük bir beklenti ile heyecan yaratmaktadır. Ekim 2021 tarihinde piyasaya çıkarılan Metamon; AXS rolünün paylaşıldığı Play to Earn oyunu olarak tasarlanmıştır.

USM Metaverse üzerine aktarılma hedefi güdülen oyun için geliştirilen Radio Caca (RACA) Coin USM Metaverse evreninin en avantajlı projelerinden birine dönüşmeyi istemektedir.

Web sitesindeki tanıma göre Radio Caca üç projeye sahip ve bu projelerden biri;

USM Metaverse (USM)

“USM, Tencent destekli oyun geliştiricileri tarafından 2 yıllık bir geliştirme çalışmasına dayanan bir MMO 3D Mapping Metaverse'dir. USM, Final Fantasy XIV'e (FFXIV) benzer bir tarza sahiptir.

Mutlak en iyi oyun deneyimlerini sunmak ekibimiz için yeni değil. Roblox ve Tencent Games'ten oyun mühendislerimiz birinci sınıf. Bu çok önemli. Ekibimiz, genel popülerlik kazanan harika oyunların nasıl oluşturulacağını zaten biliyor- bunu başarıyla ve tekrar tekrar yaptılar.”

USM Metaverse ile alakalı yazının devamını okumak ve daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için https://www.radiocaca.com bağlantısına erişim sağlayabilirsiniz.

RACA Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 RACA Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

RACA Coin Yorum

Radio Caca (RACA) Coin piyasa içerisinde ünlü aktörlerden biri olmayı başaracak bir izlenim sergilemektedir. Geleceğin interneti olan Metaverse evreninde ki iddialı yeri ile büyük kitlelerin dikkatini çekmektedir. Radio Caca başarılı birçok ortaklığın ve anlaşmanın içerisindedir.

Lansmanından itibaren bugüne kadar, Radio Caca’nın Web Sitesi 1.0’ı başlatırken hala yol haritasında olduğu ayrıca RACA kullanarak BakerySwap’ta NFT sunduğu biliniyor. Son zamanlarda RACA’nın fiyatı, doğası gereği, yalnızca yan bilgilerle çok büyük ölçüde arttığı gözlemleniyor. Her şey plan dahilinde ilerlerse uzmanların fikirlerine göre, RACA’nın fiyatında daha fazla yükseliş olma olasılığı büyük bir olasılık.

RACA Coin Geleceği Ne Olur?

Mart 2022 tarihinde Metaverse evreni içerisinde kendini parlatacak olan Radio Caca oyna kazan mantık temeli sayesinde büyük kitlelerin ilgisini üzerinde topluyor.

Kısa zamanda güçlü bir kök salan, nitelikli bir izlenim sunan RACA Coin geleceği, kazandırabilecek Token’lardan biri olarak değerlendiriliyor. Yatırımcılarını mutlu edecek gelecek fiyatları şimdiden öngörülüyor.

Analistlerin RACA Coin Fiyat Tahminleri

İyimser bir izlenim sunan RACA Coin için fiyat tahminlerine göz attığımızda;

Coin Arbitrage Bot analistleri;

 • Geçmiş fiyat verileri ile yaptığı değerlendirme sonucu gelecek 3 yıllık periyotta RACA Coin’de olumsuz senaryonun aktif olabileceğini düşünen Coin Arbitrage Bot analistleri, 2021 senesi için 0,0081 dolar fiyat beklentileri olduğunu Altcoin’de 2022 senesi için geri çekilme beklediklerini ifade ettiler.
 • Gelecek yıl için için RACA Coin fiyatı 0,0068 dolar olarak değerlendirerek kısa vadede bir yükseliş olduğunun, fakat uzun vadede bir potansiyelin henüz olmadığının altını çizdiler.

Wallet Investor analistleri;

 • Fiyatların 1 sene içerisinde ikiye katlanmasını bekleyen analistler, 1 sene içirisinde 0,0190 dolarlık RACA Coin öngörüsünde bulunan Wallet Investor analistleri, RACA Coin’i karlı bir yatırım aracı olarak görülmesi gerektiğini ve teknik göstergelerin bullish pozisyonda olduğunu söylemektedir.
 • RACA Coin geleceğini umutlu bulan Wallet Investor analistleri, 5 yıllık süre sonunda fiyatların 0,0798 dolara ulaşabileceğini iddia etmişlerdir.

Digitalcoin;

 • Fiyatlar 2021 yılı sonunda 0,0129 dolara ulaşabilir diyen iddialı Digitalcoin, olumlu beklentiler taşıdığı RACA Coin için bullish görüş benimsemektedir.
 • Gelecek sene ise temkinli duruş sergileyeceği ve RACA Coin’in 2022 senesinde 0,0143 dolara yükseleceğini ifade etmiştir.

Price Prediction analistleri;

 • RACA Coin için temkinli yaklaşım sergileyen Price Prediction analistleri, RACA Coin fiyatının 2021 senesinde 0,008 dolar olarak öngörülmektedir. Mevcut fiyatlar hemen hemen öngörülerine yaklaşmaktadır.
 • Price Prediction 2022 yılında RACA Coin’in 0,010 dolar ile 0,013 dolar arasında fiyatlanacağını tahmin etmektedir.

Uzmanlara Göre RACA Token Alınır Mı?

Bu proje hakkında dikkat çekici şeylerden biri, geliştiricilerin sosyal ağ sitelerini güncellemek için çok çalışarak çaba sarf etmeleridir. Radio Caca’nın resmi Twitter kanalını inceleyerek, projenin ilk prestijine dair fikir sahibi olabilirsiniz. RACA Token güncel, gelişen, umut vaad eden bir izlenim sunmaktadır.

Bu altcoin’e yatırım yapmaya karar verirseniz, kapsamlı bilgi edinmeli, kendi araştırmanızı yapmalı mantıklı kararlar vererek doğru adımlar atmalısınız.

ENJ Coin Alınır Mı? Analistlerin Enjin Token Yorum ve Fiyat Tahminleri

Radio Caca Haberleri ve Anlaşmaları

RACA Coin anlaşmalarına göz attığımızda;

 • Radio Caca Koda Inc’in resmi ortağıdır ve Elon Musk’in Annesi Maya Musk Silikon vadisinde bulunan yenilikçi bir robotik girişimi olan Koda’nın resmi elçisidir. Bu ortaklık öne çıkan ve dikkat çeken önemli bir anlaşmadır.
 • Binance, Binance Smart Chain, Creative Arts Agency, Stanford Artificial Intelligence ile ortaklıklara imza atarak güçlü ve uluslararası işletmelerle birlikte çalışmaktadır.
 • Google Artificial Intelligence, Space X Foundation, USM Chain, Maye Musk, Koda 9 bilinen ortaklıkları arasındadır ve bunlar teknoloji, sanat ve inovasyon alanında dünyanın en ünlü firmalarından sadece birkaçıdır.

RACA Coin haberlerini incelediğimizde;

 • “Türk Yatırımcılar, SHIB ve bu 9 Altcoin’e Akın Etti!” başlığı altınca RACA Coin kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır.
 • Elon Musk’un annesi Maye Musk tarafından destek görmesi gündemde büyük bir yer kaplamıştır.
 • “Elon Musk ne paylaşsa çıkıyor! Shiba Inu, Floki Inu, Hamstercoin, DOGE ve annesinin tokeni Radio Caca” başlığı ile gündeme gelmiştir.
 • Facebook’un açıklaması ile Metaverse Coin’lerinin yükselişi yakın bir tarihte gündeme oturmuştur.

RACA Coin Avantaj ve Dezavantajları

RACA Coin avantajları;

 • Geleceğin internet evreni olan Metaverse’de güçlü bir yer edinebilir.
 • Oyundan ve Token’den ayrı ayrı kazanç sağlama imkânı sunar.
 • Kısa ve uzun vadeli yatırım için portföyde yer alması gereken Coin’lerden biri olarak görülmektedir.

RACA Coin Dezavantajları;

 • Oyun temelli tasarımı çeşitli bug ve sorunları da beraberinde getirebilmektedir.
 • Siber saldırı ve hilelere karşı açık adrestir.
 • Şimdilik popüler olmayan bir evren içerisinde bulunmaktadır.

RACA Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. Gate.io mobil veyahut web sitesi üzerinden borsaya erişim sağlanır.
 2. Hesap açma süreci tamamlanır ve onay alınır.
 3. Tercih edilen bir cüzdan ile cüzdana para aktarımı yapılır.
 4. Exchange tabı ve raca/usd ile alım – satım işlemine gerçekleşir.

Özetleyecek Olursak

RACA Coin sağlam temelleri, ortaklıkları ve destekleyicileri olan güçlü bir Coin olarak Metaverse evreninin içerisinde kendisine sağlam bir gelecek hazırlamaktadır. Güncelliğini koruyan ve gelişen Radio Caca gündemden düşmeyecek ve kripto dünyasında kendisinden daha fazla söz ettirecek bir potansiyel taşımaktadır.

Binance hesabınız yoksa, tıklayarak %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz


Sıkça Sorulan Sorular

RACA Token tüm zamanların en yüksek değerine 11 Kasım 2021 tarihinde $0,008931 değeri ile ulaştı.

RACA Coin umut vaat eden bir kripto para birimi olarak değerlendirilmektedir. Bazı uzmanlar temkinli bir yaklaşım sergileseler de RACA Coin için genel anlamda yükselen bir imaj çizilmektedir.

RACA Coin MXC (MEXC), PancakeSwap (V2), CoinW, ZT ve AOFEX’te listelenmekte ve işlem görmektedir.

RACA Coin Metaverse evreni içerisinde yer alan bir Coin’dir ve Metaverse geleceğin kendisi olarak görülmektedir. Bu bağlamda RACA Coin diğer faktörler ile birlikte gelecekte güçlü bir yere sahiptir.

Radio Caca’nın proje yaratıcıları bilinmemektedir. Fakat WeChat’i yöneten Çin merkezli çok uluslu teknoloji holding şirketi Tencent’in desteğine sahiptirler.

RACA Token 2030 senesinde ortalama $0.25 ile mümkün olan maksimum $0.30 seviyesine ulaşabilir.

RACA Coin yıl sonu fiyatının 2021 sonunda maksimum $0.009 seviyesine ulaşması bekleniyor.

Radio CACA (RACA) için toplam arz 443.478.491.084 adet olarak görülmektedir.