Contact us to AD (300x250)

7 Uzmandan Yield Guild Games (YGG) Coin Geleceği, Fiyat Tahminleri Ve YorumlarBu yazımızda, Binance tarafından listelenmesi ile dikkatleri üzerine çekerek kripto para gündeminde çarpıcı bir şekilde yer alan Yield Guild Games hakkında nedir, nasıl alınır, geleceği ne olur, fiyat tahminleri neler gibi sorular başta olmak üzere merak ettiklerinize nitelikli cevaplar bulacaksınız.

Yield Guild Games (YGG) Token Nedir?

Yield Guild Games projesi; sanal dünya NFT’sine ve blok zincir tabanlı oyunlarda kullanılan NFT’lere yatırım yapan merkezi bulunmayan özerk bir organizasyon olarak geliştirilmiştir. Gabby Dizon tarafından kurulan Manila merkezli oyun stüdyosu Yield Guild arkasındaki şirkettir. Bu oyun stüdyosu aynı zamanda Axie Infinity ve Yearn Finance Communities’i başlatan ekibin bir parçası olarak bilinmektedir.

ygg coin geleceği

Platformun yerel kripto para birimi YGG Coin; verim çiftçiliği, özel içerik için stake etme, ağ hizmetleri ve ödeme için kullanılabilir olan platform hizmet simgesidir. YGG kısaca sürdürülebilir sanal ekonomiler yaratma ve üyelerini sanal ortamlarda geliştirmeye teşvik konseptini taşımaktadır.

YGG Token Hangi Ülkenin?

Yield Guild Game'in arkasındaki şirket, Manila merkezli bir oyun stüdyosudur. Merkezi olmayan özerk bir organizasyondur.

Yield Guild Games Whitepaper

Yield Guil Games projesinin güttüğü amaç, dünyanın en büyük sanal ekonomisini geliştirerek faydayı en üst düzeye çıkarmak ve aynı zamanda gelirleri paydaşları ile paylaşmak için varlıklarını optimize etmektir.

Merkezi olmayan oyunlar çerçevesinde Yield Guild Games, sanal evrenlerde ve Blockchain tabanlı oyunlarda kullanılan NFT’lere yatırım yaparak kazanç sağlayan bir oyuncu ve yatırımcı kitlesi meydana getirmiştir. Proje hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://yieldguild.io/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yield Guild Games (YGG) Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 YGG Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

YGG Coin Yorum

Pandeminin etkisi ile Yield Guild Games (YGG) popülaritesi artmıştır ve bireyler oyna-kazan oyunlar içerisinde yer almaya daha istekli bir hale gelmiştir. Yield Guild Games (YGG) piyasaya çıkışından sonra, Polygon, Blocktower, Scalar Capital, Youbi Capital, Delphi Digital, Sparq ve Bitscale Capital gibi şirketlerden fon toplayarak büyük bir başarı sergilemiştir.

Geniş kapsamlı bir kitleye hitap eden proje, Blockchain dünyası ile oyun dünyasını/evrenini bir araya getirerek uzmanlar tarafından büyük bir övgü yağmuruna tutulmakta ve değerli olarak nitelendirilmektedir.

YGG Coin Geleceği Ne Olur?

Yield Guild Games projesi kapsamında NFT yatırımları öne çıkarak göze çarpmaktadır. 2022 yılı içerisinde devrim niteliğinde bir patlama yaşayarak popülerliği artan NFT ile paralel olarak Yield Guild Games projesinin daha yüksek seviyelere çıkış yapması ve değerini arttırması yüksek bir ihtimal olarak görülmektedir.

Uzman analistler YGG Coin fiyatı için gelecekte yeni zirveler beklediğini ifade etmişlerdir.

YGG Coin Fiyat Tahminleri

Yield Guild Games (YGG) için en güvenilir fiyat tahminlerine göz attığımızda;

WalletInvestor analistleri YGG Coin Fiyat Tahminleri;

 • Yield Guild Games fiyatı bir senede 6.286 dolardan 24.478 dolara yükselecek. Bu, YGG'yi harika bir yatırım göstermektedir.
 • WalletInvestor analistlerine göre uzun vadeli kazanç potansiyeli ise %289,41 olarak değerlendirilmektedir. 2026 sonu için tahmini fiyat analizleri ise 97.179 dolar olarak görülmektedir.

TradingBeasts YGG Coin Fiyat Tahmini;

 • TradingBeasts analistleri; 2022 perspektifinde, bu madeni para fiyatının 2022'nin sonunda 7.31652 $'a ulaşacağı tahmin ediliyor.

DigitalCoin analistlerine YGG Coin Fiyat Tahminleri;

 • DigitalCoin analizlerine bakıldığında, Yield Guild Games kripto para birimi 26.441984 dolara yükselecek ve 2022 yılına kadar 10.6944096 dolara çıkacaktır.
 • 2023-2024'te büyümesini sürdürecek değerlendirmesini yapan DigitalCoin analistlerine göre Yield Guild Games karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

Blockchain yatırımcısı Mohit Diwan Yield Guild Games Fiyat öngörüsü;

 • YGG'nin şu anda yapmak için iyi bir yatırım olduğunu ifade ederek Yield Guild Games'in ana avantajı olarak yatırımcıların NFT pazarından neredeyse sıfır riskle kar etmelerine izin vermesini sağladığını düşünmektedir.

Ethereum ekosistem uzmanı DeFi Durian’a göre;

 • Yield Guild Games’in Blockchain tabanlı oyunlarda kazanç elde etmek isteyen kripto meraklıları için iyi bir yatırım olduğundan bahsediyor.
 • DeFi Durian; YGG için en önemli avantajlarından ikisi olarak çok boyutlu büyüme potansiyeli ve ölçeklenebilir ekonomisinden söz ediyor.

Youtube'daki Altcoin analistlerine göre;

 • Oldukça iyimser olan Youtube'daki Altcoin analisti popüler kanal The Babylonians, Yield Guild Games'in iyi bir yatırım olduğundan söz ederek yakın gelecekte Blockchain ekosisteminde NFT ile ilgili en iyi projelerden biri olabileceğini belirten bir YGG incelemesi yayınladı.

https://www.youtube.com/watch?v=bQx87D7jW00

Tanınmış teknik analist CryptoGlobal100’a göre;

 • YGG fiyat tablosunu araştıran CryptoGlobal100 Yield Guild Games'in yakın gelecekte değerinin büyük ölçüde artacağı sonucuna vardı. CryptoGlobal100'e göre, YGG Coin fiyatı yakında 14 $ veya daha fazlasına ulaşabilir.

Uzmanlara Göre YGG Token Alınır Mı?

Yield Guild Games iyi ve kazançlı bir yatırım olarak değerlendirilmektedir. Çünkü piyasadaki NFT ile ilgili en karlı projelerden biri olma potansiyelini taşımaktadır. YGG'nin benzersiz değeri, farklı blok zinciri oyunlarından ve Fungible Tokens koleksiyonlarından birden fazla gelir kaynağını birleştirmeye izin vermesinden gelmektedir, bu da YGG fiyatının artmaya devam edeceğini düşünmek için bir sebep oluşturmaktadır.

YGG Token’a yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma doğrultusunda güncel verilere dayanarak karar vermek yapılacak en doğru hamledir.

ILV Coin Alınır Mı? Analistlerin Illuvium Yorum ve Fiyat Tahminleri

Yield Guild Games (YGG) Haberleri ve Anlaşmaları

Yield Guild Games (YGG) haberlerine göz attığımızda;

 • ‘‘Bu 23 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Bu Hafta Olacaklar!’’ başlığı altında Yield Guild Games (YGG), 6 Eylül tarihinde Kucoin borsasında listeleneceği duyurulmuştur.
 • ‘’Dünyaca Ünlü Şirketten Bu Altcoin’e Milyonluk Yatırım: Fiyat Sıçradı!’’ haberi ile gündeme gelen haberde, ABD merkezli risk sermayesi şirketi Andreessen Horowitz liderliğinde bir finansman turunda, merkezi olmayan oyun girişimi Yield Guild Games (YGG) 4,6 milyon dolar fon topladığı belirtilmiştir.
 • 29 Ekim tarihinde kendi sitelerinde paylaştıkları bir haber ile Yield Guild Games, bir PVE Kooperatif Zindanı ve PVP Savaş Arenası olan Sipher ile ortaklık kurduklarını ilan etti.
 • 26 Ekim tarihinde ‘’ Yield Guild Games ve onun SubDAO'ları, Aavegotchi Metaverse'de 800 bin dolar değerinde NFT Assets satın alıyor’’ başlığı https://yieldguild.medium.com/ web sitelerinde yayınlandı.
 • 27 Ekim tarihinde Cadılar Bayramı kapsamında YGG; Axie Infinity ve Axie Alerts PH'nin (AAPH) desteğiyle bu olayı öne çıkarmak için bir dizi Axie Infinity sergi oyunu olan ilk YGG Yöneticiler Kupasını (YMC) düzenleyerek kutlama duyurusu yaptı.

Yield Guild Games (YGG) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • Polygon, Blocktower, Scalar Capital, Youbi Capital, Delphi Digital, Sparq ve Bitscale Capital gibi şirketler başta gelerek desteklerini ifade etmiş ve fon sağlamışlardır.
 • Yield Guild Games, bir PVE Kooperatif Zindanı ve PVP Savaş Arenası olan Sipher ile ortaklık kurmuş ve 50.000 ABD Doları ve 80.000 ABD Doları değerinde Sipher NFT'leri taahhüt etmiştir.
 • YGG ve altDAO'ları Yield Guild SEA (Güney Doğu Asya) ve Yield Guild ASIA birlikte Aavegotchi oyun evrenine 800 bin ABD Doları değerinde bir taahhütte bulunmuştur.
 • Yield Guild Games, MOBOX ile ortaklığı bulunmaktadır.
 • Yield Guild Games Güneydoğu Asya'da gelişmekte olan bir teknoloji girişimi kurucusu olan RedFOX Labs (RFOX) ile anlaşma yaparak ortaklıklarını duyurmuştur.

YGG Coin Avantaj ve Dezavantajları

Yield Guild Games (YGG) Coin avantajlarına göz attığımızda;

 • YGG’de bulunan DAO platformunun ana gelir kaynağı, YGG Coin’in sahip olduğu NFT varlıklarının mülkiyetinden gelmektedir.
 • Kullanıcılar NFT varlıklarını toplayabilir veyahut kiralayabilir.
 • Kullanıcılar, YGG’ye ait NFT varlıklarını kiralayarak ayrıca aktif loncalara dahil olarak YGG Token’lerini alabilirler.
 • Kullanıcıların oyun içi etkinlikleri üzerinden yerel Token kazandıkları, oynadıkça kazan özelliği bulunmaktadır.

Yield Guild Games (YGG) Coin dezavantajlarına göz attığımızda;

 • Diğer kripto para projelerinde de görülen bu dezavantaj yüksek volatilite olması sebebiyle riskli bir yatırım tercihi olarak görülmesidir.

YGG Coin Hangi Borsalarda Var?

YGG Coin, bir çok farklı kripto para borsasında listelenmektedir. YGG Coin şu borsalarda var: Binance, Gate.io, Huobi Global, HitBTC, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), Mandala Exchange, BitMart, CoinEx, DigiFinex, Uniswap, ProBit Global, KuCoin, STEX, CoinEx, Flowbit, Bitget, LBank, BKEX

YGG Coin Piyasa Bilgileri

YGG Coin toplam arzı 1,000,000 adettir. Maks arzı da 1,000,000 adettir. YGG Coin 20 Kasım 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $11.50 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 22 Kasım 2022 tarihinde $0.1939 ABD doları olarak görmüştür.

YGG Nasıl Satın Alınır?

 1. Yield Guild Games (YGG) Token satın almak için; Binance, Huobi Global, Mandala Exchange, OKEx gibi borsalardan birine erişim sağlanır.
 2. Eksiksiz ve doğru bilgiler eşliğinde KYC adımı sonrası hesap açılır.
 3. Hesap aktif hale getirildikten sonra borsanın para transferi yöntemlerinden biri tercih edilir.
 4. Kripto para satın al menüsünü kullanarak YGG Token'i seçilir ve alım emri girilir.
 5. Satın alınan YGG Token’ları borsada veya soğuk cüzdanlarda saklanabilir.

Özetleyecek Olursak

Yield Guild Games, sağlam teknolojik temellere sahip, son derece umut verici bir kripto projesi olarak değerlendirilmektedir. Kısa sürede hızla değer kazanma potansiyeli taşımaktadır ve çoğu uzman ve analist Yield Guild Games (YGG) hakkında gizli bir mücevher olduğunu düşünmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

YGG Coin 20 Kasım 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $11.50 ABD doları bandına ulaşmıştır.

YGG Coin’in 2023-2024'te büyümesini sürdüreceği düşünülmektedir. Bu tahminlere göre, Yield Guild Games karlı bir uzun vadeli yatırım olarak değerlendirilmektedir.

Yield Guild Games (YGG) Coin bulunan borsalar; Binance, Huobi Küresel, kapı.io, Mandala Exchange, OKEx olarak sıralanabilir.

Büyük bir yatırım olarak değerlendirilen YGG Coin gelecekte de değerini koruyacak ve artış ivmesini koruyacak bir izlenim vermektedir. Bu bağlamda iyi bir yatırım olarak değerlendirilir.

Yield Guild Game ekibi, oyun operasyonlarının başında Nolan Manalo (Nate) ile birlikte 20'den fazla üyeye sahiptir.

2030 yılı için hesaplanan fiyat boğadır. YGG'nin 2030 için maksimum fiyatı 227,70$ ile 277,52$ arasında değişmekte olan bir değer aralığına sahiptir.

YGG Coin 2023 için maksimum 6,11 $ ile ortalama 6,00 $ fiyat aralığında düşünülmektedir.

Yield Guild Games (YGG) için toplam arz 1.000.000.000 YGG olarak bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir