Contact us to AD (300x250)

2 Uzmanın Illuvium (ILV) Coin Fiyat Tahmini, Geleceği, Yorum

İÇERİK BAŞLIKLARI Illuvium (ILV) Coin Nedir?


Sizler için 2020'den beri geliştirilmekte olan ve kurucu ortakları da dahil dünya çapında 40'tan fazla kişiden oluşan bir ekip tarafından inşa edilmekte olan Blockchain tabanlı oyun Illuvium projesi ve onun yerel kripto birimi olan Illuvuim (ILV) Coin ile ilgili merak edilen tüm detayları bir araya getirdik.

Uzmanlar ILV Coin geleceğine nasıl bakıyor? Analistlerin Illuvium yorumları, fiyat tahminleri, haberler ve daha fazlası bu yazıda!

Illuvium (ILV) Coin Nedir?

Illuvium (ILV), Ethereum blok zinciri üzerine tasarlanmış bir açık dünya fantezi savaş oyunu olarak yaratılmıştır. Çoğu zaman Ethereum'daki ilk AAA oyunu olarak lanse edilen projenin yerel kripto para birimi ILV Coin’dir.

ilv coin geleceği

Çeşitli toplama ve ticaret özellikleri ile oyunculara ve DeFi hayranlarına eğlence kaynağı olarak Illuvium, oyuncularının oyun içi başarılarını ödüllendirmek için kullanılan ana jeton ILV Coin’dir. ILV Coin oyunculara Illuvium Vault'taki paylarına erişim hakkı verir ve Illuvium merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) aracılığıyla oyunun yönetimine katılmak için kullanılır.

ILV Token Hangi Ülkenin, Kime Ait?

ILV Token yerleşik bir merkezi olmayan bir platforma sahiptir. Merkeziyetsizdir. Ayrıca Illuvium, Kieran Warwick, Aaron Warwick başta sayılacak isimler olmak üzere 40 kişilik nitelikli bir gruba sahiptir

Illuvium (ILV) Projesi ve Whitepaper

Illuvium projesini temelde, bir eğlence aracı olarak sunulmaktadır. Oyunculara ve DeFi hayranlarına eğlence kaynağı sağlamayı amaçlayan Illuvium projesi, ILV Coin ile ekosistemde yer alan oyuncuları başarılını ödüllendirmek başta olmak üzere bir dizi kullanım sunmaktadır.

Illuvium blok zinciri tabanlı öğelere sahip olsa da daha çok gelişmiş bir video oyununu anımsatmaktadır. İndirilebilir bir masaüstü uygulaması aracılığıyla erişilebilir, aynı zamanda onu çevreleyen bir dizi destekleyici DeFi uygulamasına sahiptir. Illuvium projesi hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a https://www.illuvium.io/ adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

ILV Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 ILV Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

ILV Coin Yorum

Uzmanlar, ILV Coin yorumlarında projeyi geniş bir perspektifte değerlendirdi. Illuvium, diğer blockchain destekli oyunların geneliden farklı olarak, çeşitli bölgelerine dağılmış 100'den fazla eşsiz Illuvial ile tamamen 3D bir ortama sahiptir. Her Illuvial, birinci sınıf sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanır ve büyük bütçeli perakende oyunlara alışmış oyunculara hitap etmesini sağlar.

Bu sebeple oyun dünyası içerisinde geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kripto para uzmanları, bu oyunun popülerliği, oyuna olan ilgi ve talep arttıkça ILV Coin yatırımının da paralel olarak önem ve değer kazanacağını düşünmektedir.

ILV Coin Geleceği Ne Olur?

Illuvium; bir açık dünya keşif oyunu ile bir PVP savaş oyunu arasındaki bir füzyondur. Oyuncu kitleleri zamanlarını Illuvium dünyasının uçsuz bucaksız yerlerine keşfe çıkarak veya güçlü canavarlardan oluşan ekiplerini tasarlayarak geçirebilirler.

Ayrıca Illuvium; verim çiftliği aracılığı ile kazanılan tüm ILV ödüllerinin geri çekilebilmeleri için bir yıl süreyle kilitlenen benzersiz bir verim çiftçiliği ödül sistemine sahiptir. Stake özelliği sayesinde ILV Coin geleceği ile ilgili değer kazanımı ve artışlar beklenmektedir.

Illuvium (ILV) Coin Fiyat Tahminleri

2 Usta analistin ILV coin fiyat tahminlerini sizler için derledik. Popüler analistlerden biri olan Ben Amstrong, ILV Coin geleceğinde fiyat artışı beklediğini dile getirdi.

Popüler kripto analisti Ben Armstrong ILV Coin Fiyat Tahmini;

 • Ben Armstrong Facebook’un Metaverse’e dönüştürmesi sayesinde, Metaverse kripto paralarının kesinlikle kopacağını vurguluyor.
 • Analist, Ethereum üzerinde çalışırken, gaz ücretinin Illuvium için bir sorun yaratmadığına dikkat çekiyor.
 • Illuvium, özellikle NFT’ler için inşa edilmiş özel yapım bir katman olan Immutable X adlı sıfır gazlı bir katman-2 chain ile entegre edilmiş durumda. Bu, Illuvium’un eksiksiz bir NFT trade, para basma ve stake etme paketine sahip olmasını sağlıyor.
 • Analist; fiyat hareketi açısından, ILV Token’ın bu sene yaklaşık 55 dolardan, tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 1.200 dolara yükselerek inanılmaz bir hareket gördüğünü ve oradan 3x yaparak büyümenin devam etmesini beklediğini ifade ediyor.

Coin Arbitrage ILV Coin Fiyat Tahmini;

 • Coin Arbitrage, Illuvium’un geçmiş fiyat verilerine dayanarak 2023 sene sonunda Illuvium fiyatının 318.811 USD olabileceğini öngörmektedir.

Uzmanlara Göre ILV Token Alınır Mı?

Illuvium, Quantstamp, Moonwhale, Bitcoin.com Exchange ve daha fazlası dahil olmak üzere sektördeki bazı popüler isimler tarafından destekleniyor. Bunun yanı sıra Illıvium, yield farming ve merkeziyetsiz borsa dahil olmak üzere çeşitli DeFi uygulamalarına destek sağlıyor. Piyasaya yenilerde dahil olan ILV Coin yeni başlıyoruz diyerek iddialı bir duruş sergiliyor. 2023 senesine ILV’yi yeni rekor seviyeler bekliyor olabilir.

Geleceği parlak coinlerden olan ve ilgileri üzerine çeken ILV Coin için yatırım kararı vermeden önce kapsamlı ve güncel verilere dayanan bir araştırma aşaması tüm kripto para yatırımcılarına önerimizdir.

SAND Coin Geleceği Ne Olur? Analistlerin The Sandbox Yorum ve Fiyat Tahminleri

Illuvium (ILV) Haberleri ve Anlaşmaları

Illuvium (ILV) haberlerine göz attığımızda;

 • "İşte Son Günlerde ATH’ye Ulaşan 15 Altcoin’in Tam Listesi!’’ başlığı içerisinde yeni ATH yapan altcoin projeleri arasında Illuvium (IVL) kendisinden söz ettirdi.
 • Binance yaklaşık iki ay önce yeni bir altcoin listeleyeceğini gündeme getirerek Illuvium (ILV)’a listelerinde yer vereceğini açıkladı. Binance konuya yönelik şu duyuruyu yaptı; " Binance, Illuvium’u (ILV) listeleyecek ve 22.09.2021 tarihinde ILV/BTC, ILV/BNB, ILV/BUSD ve ILV/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya ILV yatırmaya başlayabilir. ILV için para çekme işlemleri 23.09.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler. ILV Listeleme Ücreti: 0 BNB’dir. Binance, REN/BUSD ticaret çifti için ise 22.09.2021 tarihinde alım satımı açacak. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.’’
 • Kripto para trader’ı Randall Trzaska’nın ağustos ayında patlama beklediği 10 kripto para birimine arasında Illuvium (ILV) yer aldı.
 • 9 Eylül tarihinde " Discord 100.000 üyeye ulaştı! Bir ILV çekilişiyle kutluyoruz!’’ başlığı ile bir çekiliş haberi blog sayfalarında yer aldı.
 • "Baş Animatör Alexandre Belbari, birinci sınıf, sinema kalitesinde kripto oyunumuzun her şeyi nasıl kökten değiştireceğini görmek için sabırsızlanıyor’’ başlığı blog sitelerinde yer alıyor.

Illuvium (ILV) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • LD CAPITAL, LOTUS CAPITAL, Quantstamp, Bitcoin.com, IMMUTABLE, MOONHALE, DELPHI DIGITAL, YBB Foundation LTD. gibi şirketlerin yatırımları karşımıza çıkmaktadır.

Illuvium (ILV) Coin Avantaj ve Dezavantajları

Illuvium (ILV) avantajları;

 • Dünya çapında 40'tan fazla kişiden oluşan nitelikli bir ekip tarafından geliştirilmektedir.
 • ILV Coin sahibi olan kişiler, oyun kuralları ve anketleri üzerinde oy kullanma hakkına sahiptirler.
 • Stake edilebilir özelliği sayesinde ILV Coin tutan kişiler pasif gelir elde etme şansına sahiptir.
 • Illuvium farklı, gelişmiş özellikleri sayesinde sanat eserleri ve donanıma sahiptir.
 • Oyuncular, IMX'i kullanırken her zaman varlıklarının velayetini elinde tutar.
 • Illuvium verimli çiftçilik programına, maksimum arzın %10'una eşdeğer olan toplam 3 milyon ILV tahsis edilmiştir. Bunlar, likiditeye katkıda bulunan kullanıcılara ve çeşitli ortak ödül programları aracılığıyla üç yıllık bir süre boyunca dağıtılacaktır.
 • Illuvuim varlıklarda her satıştan %5'lik bir ücret kesilir ve ILV pay sahipleri için ödül havuzuna aktarılır.

Illuvium (ILV) dezavantajları;

 • Illuvium, blockchain tabanlı rakipleri arasında Axie Infinity gibi popüler isimler yer almaktadır. Bu sebeple sektörde rekabetin yüksek olduğunun altını çizmek gerekir.
 • SILV Coin’ler oyundan geri alınamaz, blok zinciri tabanlı bir varlık tarafından temsil edilmez.
 • ILV Coin yüksek volatiliteye sahip olduğu için riski bir yatırım olarak değerlendirilir.

ILV Coin Hangi Borsalarda Var?

ILV Coin, Büyük hacimli güvenilir kripto para borsalarında listelenmektedir. ILV Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Binance, Coinbase, Crypto.com, Bybit, Gate.io, Kraken, HitBTC, Tokyocrypto, KuCoin, Uniswap, Huobi Global, MEXC, WazxirX, BTCEX, CoinDCX, CoinEx, Hotbit, Bitget, Nominex.

ILV Coin Piyasa Bilgileri

ILV Coin Toplam Arz 7,000,000 adettir. ILV Coin 29 Mayıs 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $2,868.95 fiyatına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 22 Haz 2021 tarihinde $29.77 olarak görmüştür.

ILV Coin Nasıl Satın Alınır?

Aşağıdaki adımları izleyerek basitçe satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, her kripto para borsası için farklı prosedürler bulunabilir. Yatırım yapmayı hedeflediğiniz borsa hakkında daha fazla bilgi almanızda yarar var.

 1. Adım kripto para borsasına kaydolun: ILV Coin satın almak için öncelikle bir kripto para borsasına kaydolmanız gerekir. Popüler borsalar arasında Coinbase, Binance, Kraken gibi borsalar bulunur.
 2. Adım Hesabınızı doğrulayın: Kripto para borsasına kaydolduktan sonra, hesabınızı doğrulamanız gerekir. Bu, birkaç işlem belgesi göndermenizi ve kişisel bilgilerinizi doğrulamanızı gerektirir.
 3. Adım Fon ekleyin: Hesabınızı doğruladıktan sonra, fon eklemeniz gerekir. Bu, banka havalesi, kredi kartı gibi yollarla yapılabilir.
 4. Adım ILV satın alın: Son olarak fonlarınız eklendiğinde, kripto para borsası tarafından sunulan fiyatları kullanabilir ve istediğiniz miktarda ILV Coin satın alabilirsiniz.

Not: Eğer yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak hesap açabilir, ömür boyu geçerli olacak %20 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, Uzmanların ILV Coin yorumlarına ve geleceğine ilişkin fiyat tahminlerine değindik. Illuvium (ILV) geleceği parlak görülen, gelişmekte olan ve sağlam bir ekip ile iddialı ortaklıklara imza atan bir projedir. Alanında ilklerle devrim niteliği taşıyan oyunun yerel kripto birimi ILV Coin önde gelen borsalarda listelenerek gün geçtikçe değerini arttırmaktadır.
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değerine 29 Mayıs 2021 tarihinde $2.868,95 olarak ulaşmıştır.

ILV Coin umut vaat eden bir yatırım olarak değerlendirilmektedir. Analistler tarafından yükselmeye devam edeceği yönünde tahminler görülmektedir.

Binance, KuCoin, kapı.io, poloniex, LBanka başta olmak üzere geniş bir listeye sahiptir.

ILV Coin geleceği parlak bir yatırım olarak değerlendirilmektedir. Uzun vadede yatırımcılarını mutlu edecektir.

Illuvium Kieran Warwick, Aaron Warwick başta sayılacak isimler olmak üzere 40 kişilik nitelikli bir gruba sahiptir.

Ben Armstrong, ILV tokeninin bu yıl yaklaşık 55 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 1.200 dolara çıkarak inanılmaz bir hareket gördüğünü ve ayrıca oradan 2 kat büyümenin devam etmesini beklediğini ifade ediyor.

Uzmanlara göre 2022 sene sonunda Illuvium fiyatının 1.500 USD olabileceği tahmin edilmektedir.

Illuvium (ILV) için toplam arz 7.000.000 adet olarak görülmektedir.