Contact us to AD (300x250)

TLM Coin Geleceği 2023 - TLM Fiyat Tahmini Ve Uzmanların Alien Worlds YorumlarıSon dönemde ki dalgalı fiyatları ile yatırımcıların radarına giren TLM Coin, özellikle bilgisayar oyuncularının yakından takibinde.

Bu yazımızda akılları kurcalayarak merak uyandıran TLM Coin nedir? TLM Coin Geleceği hakkında neler düşünülüyor? TLM Coin yorum ve fiyat tahminleri neler? Gibi pek çok soruya cevap vereceğiz.

Alien Worlds (TLM) Token Nedir?

Alien Worlds (TLM) Coin, Alien World oyunu içinde kullanılabilen kripto para birimidir. TLM Coin NFT üretmek ve NFT satışını yapmak için kullanılan bir ödeme aracıdır.

tlm coin geleceği

Alien Worlds (TLM) gerçeğe yakın sanal dünyasında oyuncular; TLM madenciliği yapmak için savaşlara katılmak için ve oyun içi görevleri tamamlamak amacıyla NFT’ler alabilirler. TLM Coin özellikle; oyunun içinde kullanılabilen dijital ögeleri satın almak için tercih edilir.

Bu öğeler isteyen, ihtiyaç duyan oyunculara, önceden alımda kullanılan Token miktarından daha yüksek miktar karşılığında satılabilir. TLM Coin, oyun platformu üzerinden diğer kullanıcılar ile sohbet etmek ve iletişim kurmak için kullanılan eğlenceli bir Blockchain ağıdır.

TLM Coin Hangi ülkenin?

2020’de kurulan oyun, Dacoco, İsviçre’de Blockchain ve kripto şirketlerinin sayısı nedeniyle İsviçre’nin "kripto vadisi" olarak kabul edilen İsviçre’nin Zug bölgesinde merkezlenmiş haldedir.

Alien Worlds (TLM) Coin Whitepaper

Alien Worlds (TLM) Coin projesindeki amaç; bilgisayar oyun sektörünün nabzını kripto evreninde tutarak bu evrende ticari işlemleri de var etmek ve gerçekleştirmektir. Alien Worlds oyununda TLM Coin ile kullanılabilen dijital öğelerin alımı için ödeme yapılabilir.

Projede bir diğer amaç ise Coin’in topluluk katkısı ve desteği ile gelişmesini sağlamaktır. Ağa NFT katan ve aynı zamanda NFT’leri beğeni alan kişilere, sosyal mecralarda TLM Coin’i tanıtanlara ödüller verilir.

Proje hakkında diğer özelliklere ve Alien Worlds dünyasının derinliklerine aynı zamanda Whitepaper’a https://alienworlds.io/ adresinden ulaşabilirsiniz.

TLM Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 TLM Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

TLM Coin Yorum

Alien Worlds'te oyuncular, değişen değerlere ve kıtlıklara sahip bir dizi dijital varlığı kazanmak için kıyasıya mücadele ediyor. Oyuncular - veya Kaşifler olarak adlandırılıyorlar - ödüller kazanmak için oyunlara katılabilirler. Trilium veya TLM'ye sahip olan oyuncular ayrıca gezegensel DAO'larda oy kullanabilirler. Hepsi farklı şekillerde yapılandırılmış ve farklı insanlar tarafından yönetilen altı gezegen vardır. TLM Coin yorumlarına devam eden duzmanlar;

Oyuncular, kriptonun web sitesine göre Binance Smart Chain ve WAX'ta bulunan NFT oyun kartlarını da seçebilirler. Proje, TLM'nin Ethereum, BSC ve WAX ​​arasında "ışınlanmasına" izin veren bir zincirler arası köprü geliştirdi. Oynama maliyeti olmayan proje, oynayarak kazanılan rakiplerine kıyasla iyi bir performans gösterdi. Dapp Radar'a göre, 24 saatlik bir süre içinde (8 Mart 2022 itibarıyla) en büyük ikinci blockchain oyunu ve üçüncü en büyük blockchain DApp'leridir.

 • TLM Coin için yapılan yorumları incelediğimizde oyun oynama sistemi üzerinden madenciliğin nasıl yapıldığını ifade eden anlatımlara ulaşıyoruz.
 • TLM Coin; Binance Luanchpad’de yayınlanan 19. projedir. Alien Worlds (TLM) coin ortakları arasında Binance, Coinmarketcap, PlayToEarn, Animoca Brands ve çeşitli yatırım şirketleri yer almaktadır. Bu açılardan TLM Coin gelecek vaat eden bir kripto para birimidir.
 • Tüm analistler TLM Coin hakkında yorum yaparken değer kazanımı beklentilerini dillendiriyorlar. Bu bağlamda TLM Coin için parlak bir gelecek çizen analistlerin tahminlerine göre, değer kayıpları alım fırsatı olarak değerlendirilmek üzere incelemeye alınarak fırsata çevrilebilir.
 • Ayrıca TLM Coin, kripto para birimi sektörünün en hızlı büyüyen iki alanı olana NFT ve DeFi alanına odaklanmaktadır ve bu TLM Coin’i sektörde sağlam bir konuma getirmektdir.

TLM Coin Geleceği Ne Olur?

2020'de oluşturulan Alien Worlds , kategorizasyondan kaçan bir projeyi mükemmel bir şekilde örnekliyor. Uzmanlar, TLM geleceğine pozitif yaklaşıyorlar. Kısmen metaverse, kısmen merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO), kısmen oyna-kazan oyunu ve kısmen misli olmayan token (NFT) pazarı - protokol bir dizi farklı kripto özelliğinden yararlanır. Projenin web sitesine bakıldığında, Alien Worlds'ün kriptonun tuhaflığını ("2055'teyiz - Dünya'nın bazı sakinleri Dünya'daki şiddetli salgınlardan kaçmanın bir yolunu keşfettiler") şeklinde yorumluyor.

 • TLM Coin geleceği önümüzdeki birkaç yıl için değerlendiriliyor. Özellikle de ünlü analiz sistemleri, TLM Coin için çarpıcı görüşler aktarıyor.
 • TLM Coin’in yakın gelecekte değer kazanımının yer alabileceği savunuluyor. Uzman analistler; NFT sektöründe güçlü kripto paralarından birinin TLM Coin olduğunun altını çiziyorlar. Alien Worlds oyununun kripto para yatırımcıları tarafından da benimsendiğini, talep gördüğünü ve oyun için TLM Coin ile işlem tercih edenlerin oranının yükseldiğini düşünüyorlar.
 • Alien Worlds sanal oyun evreninde DAO kontrolünü sağlamak ve seviye yükseltici dijital öğelere erişmek için TLM Coin ödemeleri yapmak son derece önemli. Uzmanlar; kendini oyunda geliştirmek, ödül kazanmak aynı zamanda NFT üretmek isteyenlerin 2023 yılı sonunda TLM Coin alımlarında artışa sebep olabileceklerini tahmin ediyorlar. Bu gelişmenin yaşanması halindeyse popülerlik artarken fiyat içinde yükseliş kaçınılmaz olabilir.

Analistlerin TLM Coin Fiyat Tahminleri

Uzman analistlerden oluşan topluluklar TLM Coin fiyat tahminlerinde artışın olabileceğini işaret ediyorlar.

 • CryptoFriends analistlerinin TLM Coin fiyat tahmini;
  • Analistler 2023 yılı sonunda TLM Coin fiyatının 0,47 dolar seviyesinde olabileceğini belirttiler.
  • 2023 yılı için verdikleri TLM Coin fiyat tahmini 1,10 dolar düzeyinde belirlendi.
 • Wallet Investor: çok karamsar bir tahminle, TLM'nin bir yıl içinde 0,00815$'a inebileceğini, 2025'in sonunda ortalama fiyatı olan 0,00287$'a düşebileceğini ve Mart 2027'nin başında ortalama 0,00135$'a ulaşabileceğini öne sürüyor.
 • CoinArbitrage analistlerinin hazırladığı TLM Coin fiyat tahmini ise şu yönde;
  • Analist topluluğu TLM Coin’in 2023 yıl sonunda 1,18 dolar seviyesinden işlem görebileceğine inanıyor.
  • 2023 yılının ilk yarısının sonuna gelirken TLM Coin fiyatının 1,50 dolar düzeyine sıçrama yapabileceğini öngörüyorlar.
  • Analistlere göre, TLM Coin önümüzdeki 3 sene içinde 6,94 dolar seviyesine çıkarak şaşırtıcı bir şekilde değer kazanımı yapabilir.
  • 2023 yıl sonunda TLM Coin’in maksimum 1,91 dolar civarından fiyatlanabileceğini düşünüyorlar.
  • Analist topluluk 2023 senesinde TLM Coin’in 3,10 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini tahmin ediyorlar.
  • 2024 yılının ortasında TLM Coin’in ulaşmasını bekledikleri tahmini fiyatın 5,02 dolar olduğunu açıkladılar.
 • BrankoCtypto takma adlı anonim analistin fiyat tahminleri;
  • BrankoCtypto anonim analist 2023 sene sonunda TLM Coin için 1,29 dolar düzeyinde bir fiyatlanma iddia ediyor.
  • 2023 tamamlanırken ise TLM Coin için 2,10 dolarlık bir fiyat tahmininde bulunuyor.
  • BrankoCtypto’ya göre TLM Coin 2023 senesi ikinci yarısında 3,15 dolardan ve 2024 sonunda ise 5,32 dolar seviyesinden işlem görebilir.
 • DigitalCoinPrice, Alien Worlds'ün 2023 madeni para fiyatı tahminini 0,12 $ olarak tahmin ederek biraz daha iyimser bir görünüm sunuyor. 2024'te minimum kazanç öngörmesine rağmen, tahmincinin 2025 için Alien Worlds madeni para fiyatı tahmini ortalama 0,19 dolar, 2030 için Alien Worlds madeni para fiyatı tahmini ise 0,44 dolar.

Uzmanlara Göre, Alien Worlds (TLM) Coin Alınır Mı?

TLM Coin, NFT sektöründe var olan ve oyuncuların yakın merceğinde olan kripto paralar arasında sağlam bir yerde bulunmaktadır. TLM Coin gelecekte NFT pazarlarında en çok kazanılmaya çalışılan kripto paralardan biri olmaya devam edebileceği düşünülmektedir. TLM Coin tahmin edilen şekilde ilerleyebilirse, gelecekte yatırımcıları için yüksek bir karı sunabilecek umut vaat eden bir yatırımdır.

Doğru zamanda ne zaman alım veya satım yapacağınıza karar vermek için haber bültenlerini, sosyal medyayı, uzmanların analiz ve kripto para yorumlarını, yaklaşan etkinlikleri ve piyasa koşullarını zaman içinde değiştikçe güncel olarak takip etmeniz gerekir.

Topladığınız verilerden bir Alien Worlds fiyat tahmini ve analizi oluşturmak, uzun vadeli bir yatırımın karlı olmasının beklenip beklenmediğine karar vermede genel bağlamda yararlı bir adımdır.

Alien Worlds Haberleri ve Anlaşmaları

Alien Worlds anlaşmalarını mercek altına aldığımızda;

 • Binance, Coinmarketcap, Animoca Markaları, Hillrise Başkenti, LD Sermaye, Özlem Sermaye gibi firmalar ile ortaklıkları bulunduğu gibi,
 • Momentum6, Ay Balina Girişimleri, OnBlock Sermaye, KriptoYerel Olarak, Dijital Varlık Grubu, OynaToEarn olmak üzere bilenen 12 ortağı bulunmaktadır.

Bu renkli evren ile ilgili haberlere göz attığımızda ise;

 • ‘’2021'deki En İyi Blockchain Oyunları’’ başlığı içerisinde adından başarı ile söz ettiren Alien Worlds en iyi Blockchain oyunlar arasında yer alıyor.
 • Alien Worlds ekibi Medium'da paylaşılan bir kamu duyurusunda, TLM'nin Binance listesindeki lansman fiyatları ve olaylar hakkında birkaç not da dahil olmak üzere oyun için yakın ve orta vadeli planlarını paylaştı.
 • ‘’Alien Worlds Ticaret Hacmi Bir Haftada %1088 Arttı’’ başlığı ile epey dikkat çeken Alien Worlds, ‘’Alien Worlds'ün şu anda ana cazibesi, TLM madenciliği yapma yeteneğidir.’’ Cümlesi ile ifade edildi.
 • Keşif stratejisi oyunu Alien Worlds, DappRadar'ın verilerine göre blockchain oyun ekosistemindeki en büyük oyun halini aldı. Günde 24.620 cüzdan dapp'a bağlanıyor, bu da ikinci sıradaki Upland'dan yaklaşık 5.000 daha fazla anlamına geliyor.
 • Alien Worlds ekibi, 21 Mayıs Cuma gününden itibaren Minyon ve Silah NFT'lerine NFT'lerin nadirliğini artıran bir mekanik olan parlamayı tanıtacağını bloglarında duyurdular.

TLM Coin Analiz: Avantaj ve Dezavantajları Neler?

Alien Worlds (TLM) Coin avantajları;

 • NFT Satışı: TLM Coin sahipleri oyun içinde NFT satın alabilir ve sonrasında bunları kendilerinden daha fazla dijital öğe ihtiyacı olanlara, aldıkları değerin üstünde satabilirler. Bu bağlamda kar elde etme şansı yakalarlar.
 • Hız ve Düşük Masraf: TLM Coin, kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine transfer edilebilir ve takas edilir. Her iki işlemde de onay bekleme süresi oldukça azken, masraflar minimum bir seviyededir.
 • Erişilebilirlik: TLM Coin, Binance gibi işlem hacmi borsalarda bulunduğundan, rahatlıkla erişim sağlanır ve birçok hesap üzerinden yatırım yapıla bilir.

Alien Worlds (TLM) Coin dezavantajları;

 • DeFi Ekosisteme Uzaklık: TLM Coin, NFT sektörüne hitap eden bir varlıktır. Pos konsensüs üzerinden pasif gelir elde etmeyi değil oyun görevleri ile kazancı amaçlar ve destekler. Bu açıdan merkeziyetsiz finansa çok uzaktır.
 • Saldırı Riski: TLM Coin, çevrimiçi saklama olanağı sunan sanal cüzdanda, ağda oluşabilecek saldırı riskleri ile karşı karşıya gelebilir. Ancak, donanım cüzdanlarda çevrimdışı saklanarak korunduğunda, risk ortadan kalkar.

ARPA Coin Geleceği Ne Olur? Analistlerin ARPA Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Alien Worlds (TLM) Hangi Borsalarda Var?

TLM Coin, popüler kripto para borsalarında listelenmektedir. TLM Coin şu borsalarda var: Binance, Gate.io, Huobi Global, KuCoin, Kraken, Binance.US, Bybit.

Alien Worlds (TLM) Coin Piyasa Bilgileri

TLM Coin toplam arzı 5,851,606,214 adettir. Maks arzı ise 10,000,000,000 adettir. Arz bilgileri belirli aralıklarla güncellenmektedir. Bu nedenle güncel fiyat ve arz bilgilerini Coinmarketcap üzerinden takip edebilirsiniz. TLM Coin 11 Nisan 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri (ATH) seviyesi $7.19 ABD doları olarak kayda geçmiştir. Tüm zamanların en düşük değerini olan (ATL) seviyesi ise 19 Aralık 2022 tarihinde $0.0122 ABD doları olarak görmüştür.

TLM Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. TLM Coin satın almak için; Binance, Gate.io, MXC.COM gibi kripto para borsalarında işlem listesindedir. Bu borsalardan bir tanesi seçilerek borsa platformuna erişilmelidir.
 2. Borsaların ana sayfalarında verdikleri hesap açılış menüsüne giriş yapıldıktan sonra, gelen KYC işlem adımları izlenerek hesap oluşturulmalıdır.
 3. Açılan bu hesaba yine borsada yer alan para yatırma işlem sekmesinden yararlanılarak, para transfer edilir.
 4. Bakiyenin oluşması ile borsadan “kripto al “işlem sekmesine tıklanıp, TLM Coin paritesine ulaşılacak satın alma sayfasına gidilir.
 5. O anda görülen fiyattan veya uygun fiyat tanımlamasından TLM Coin satın alma emri verilir.
 6. Emir onaylandığında sanal cüzdana gelen Coin’ler sanal cüzdanda saklanabilir veya daha güvenli ve çevrimdışı saklama yapan donanım cüzdana aktarılabilir.

Özet

Yazımızda, uzmanların TLM Coin yorum ve analizlerine değinerek, geleceğine ilişkin fiyat tahminleri verdik. TLM coin daha çok Alien Worlds oyuncuları için tasarlanmış bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. TLM Coin, Alien Worlds oyununda dijital öğe satın alma, avatar güçlendirme, farklı galaksilerde gezme amaçlı kullanılan bir varlıktır.

Piyasada birçok NFT oyunu bulunmaktadır fakat DappRadar’da Alien Worlds’ün (TLM) yaptığı gibi pek çoğu üst sıralarda yer almayı başaramıyor. Kripto pazarındaki NFT çılgınlığı mevcut hızda devam ederse, TLM Coin tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkma şansına sahip olabilir.

Hızla yükselen NFT sektöründen güç alan Alien Worlds (TLM) gelecekte sektörün önemli bir oyuncusu olabilir.
Sıkça Sorulan Sorular

TLM Coin analistlerin yükselişe geçiş yapabileceğini düşündükleri kripto paralardan. Son dönemde oldukça popüler hale gelerek talep gören oyun ve NFT platformlarından birisi olan Alien Worlds evreninin geleceği parlak görünüyor.

TLM token şu anda 7 farklı kripto para birimi borsasında bulunuyor.

Bunlar; Binance, Gate.io, MXC.COM, Hoo, HitBTC, DODO BSC ve CoinBene’dir. Bu borsalar üzerinden USDT, BUSD, BTC ve ETH kullanarak TLM token alabilirsiniz. En yüksek TLM Token ticaret hacmine sahip borsa Binance’dır.

Alien Worlds sanal gerçeklik oyununun yerel kripto para birimi olan TLM Coin yükseliş potansiyeline sahip bir kripto para birimi. Kısa vadeli TLM Coin fiyat hareketi pek hoş olmayabilir, fakat uzun vadede TLM Coin’in yükseliş yapması yüksek ihtimaldir.

Projenin kurucu ortağı Saro Mckenna aynı zamanda Alien Worlds oyununu üreten Dacoco firmasının kurucusudur. Dacoco firmasının ekibinde, dünyanın farklı yerlerinden elliye yakın isim çalışmaktadır.

Alien Worlds yeni zirvelere ulaşmak için olağanüstü bir potansiyele sahiptir. TLM değerinin artacağı öngörülmektedir. Belirli uzmanlara ve iş analistlerine göre, Alien Worlds 2030'a kadar $10.03'lık en yüksek fiyata ulaşabilir.

Yılsonu fiyat tahminleri 0.20$. Coinarbitrage şirketi ise son aylarda çok sert bir boğa sezonu bekliyor. Yılsonu fiyat tahminleri %623 yükselişle 1.18$ olarak gözüküyor.

Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve TLM Coin için toplam arz maksimum 10,000,000,000 adettir.

Şu anda büyük bir yatırım gibi görünmüyor. Madeni para piyasaya sunulduğundan bu yana iyi performans göstermedi ve çoğu tahminci, madeni paranın gelecekte düşüşe geçeceğini tahmin ediyor. Kripto para birimlerinin oldukça değişken varlıklar olduğunu anlamak önemlidir ve analistlerin tahminlerinin yanlış olabileceği unutulmamalıdır. Kendi araştırmanızı yapmak size kalmış.