Contact us to AD (300x250)

4 Uzmandan JUST (JST) Coin Geleceği, Fiyat Tahminleri Ve Uzman YorumlarıTRON'un kurucusu Justin Sun tarafından 2020'de duyurulan DApp JUST, DeFi protokolleri ekosistemi aracılığıyla yatırımcıları çekmeyi umuyor. JUST hızla TRON blok zincirinde önde gelen DApp'lerden biri haline geldiği için çalışıyor gibi görünüyor. Peki uzmanların JUST Coin geleceği ile ilgili yorumları ve fiyat tahminleri neler? Yazımızın devamında proje ile ilgili detaylı bilgiler verdik.

JUST (JST) Coin Nedir?

JUST projesi TRON blok zincirinde bir dizi DeFi ürünleri yaratan bir projedir. Tek bir ürün yerine bir dizi yenilikçi araç sunarak kalabalığın arasından sıyrılmayı amacı ile kurulmuştur.

jst coin nedir, geleceği yorum

JUST ekosistemi iki temel ürün etrafında döner. JustLend, kullanıcıların likidite eklemesine ve diğer kullanıcıların bu havuzlardan düşük faizli kripto kredileri almasına izin veren bir protokoldür. Bu arada, Just Cryptos, blok zincirler arasında birinci sınıf kripto para birimleri için bir köprü görevi görür ve bunları TRC-20 standardına dönüştürür. Protokolün mevcut teklifleri arasında Bitcoin, eter ve Dogecoin bulunur.

JST jetonu ise JUST platformunun resmi belirteci, kripto para birimidir.

JST Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkenin?

JST Coin projesi, TRON'un kurucusu Justin Sun tarafından 2020'de duyurulmuştur. Proje ÇİN menşei olup CEO’su ve sahibi Justin Sun’dur.

JST Projesi Nasıl Çalışıyor?

JST, dApps yönetimi ve Just ekosisteminin çeşitli protokolleri için yerel belirteçtir. Kullanıcılar madencilik yapabilir ve ticaret yapabilir ve ayrıca kampanyalara katılarak elde edebilirler. Yönetim, teşvikler, havuzlama çabaları ve yeni nesil DeFi ekosistemi hakkında kararlar alabilen token sahipleri tarafından merkezi olmayan oylama yoluyla gerçekleştirilir.

JST ayrıca JUST ekosisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Kullanıcılar, para yatırarak, borç vererek veya likidite sağlayarak kripto para madenciliği yapabilirler. JST, yatırımcılar tarafından tutulduktan sonra, önemli kararlarda oy kullanmak için bir yönetişim belirteci olarak kullanılabilir.

Proje teknik doküman ve Whitepaper sayfasına şuradaki bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.

JUST (JST) Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 JST Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

JST Coin Yorum

Just projesi ekibi anonim kalmaya karar verdi, ancak vakıf daha önce Alibaba, IBM ve Tencent'te çalışmış kişilerden oluştuğunu iddia ediyor. CoinMarketCap şunları söyledi: “Platform TRON CEO’su ve kurucusu Justin Sun tarafından duyurulduğundan, projenin TRON geliştirme ekibiyle bazı benzerlikleri var gibi görünüyor.” Merkezi Cenevre'de olan Sun, o zamandan beri TRON'un CEO'su olarak görevinden ayrıldı ve Karayip adası Grenada eyaletinin Dünya Ticaret Örgütü'ndeki baş temsilcisi olarak çalışıyor.

DappRadar'a göre JUST, kullanıcı sayısına göre TRON blok zincirindeki üçüncü en yüksek DApp'tir. Ancak, tokeni Eylül 2021'den bu yana 0.10 doları geçmedi. Yatırım yapmadan önce herhangi bir kripto para birimini her zaman iyice araştırmak önemlidir.

JST Coin Geleceği

JUST, kısa süre önce yeni nesil, merkezi olmayan bir borç verme ve stablecoin ihraç aracı olarak piyasaya sürüldü. DeFi ve yönetim tokeni JST, 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana çok yol kat etti. Ancak son zamanlardaki düşüş eğiliminden sonra, tahminciler JUST Token'ın geleceği konusunda ikiye bölünmüş durumda.

Çoğu tahminci, JST'nin sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını bekliyor. Bununla birlikte, WalletInvestor, değer kaybetmeye devam etmesini ve 2025'te 0,007 ABD Dolarına düşmesini öngörüyor. JUST Coin geleceği ile ilgili ilerleyen dönemlerde neler yaşanacağını göreceğiz.

JST Coin’de Beklentiler Neler?

JST, 2020'de piyasaya sürüldü ve Mayıs başında 0,006 dolar civarındaydı. Token, Binance'de listelendikten sonra Ağustos ayında ilk dalgalanmasını gördü. Ağustos 2020, aynı ay değişim protokolünü başlattığı için JUST için yoğun bir ay olduğunu kanıtladı. Bu, TRON Vakfı ve BitTorrent dahil olmak üzere çok sayıda gruptan destek aldı. Uzmanlar JST coin beklentilerinin iyimser olduklarını belirttiler.

JUST Projesinin Benzersiz Özellikleri Nelerdir?

Birçok benzer projeden farklı olarak JUST, DeFi kullanıcılarının bir alt kümesi için tek bir ürün sunmaz, TRON'da eksiksiz bir DeFi ekosistemi oluşturacak çeşitli kullanım durumlarını yerine getirmek için tüm bir ürün seti oluşturmayı amaçlar.

Şu anda ekosistem dört ürün içeriyor:

 • JustStable: Merkezi olmayan çok teminatlı stabilcoin platformu,
 • JustLend: TRON destekli para piyasası protokolü,
 • Just Swap: Güvenilir olmayan TRC-20 jeton takasları ve izinsiz likidite havuzlarının oluşturulması için otomatik bir piyasa yapıcı platformu,
 • JustLink: Gerçek dünya verileri, zincirler arası tokenler ile akıllı sözleşmeler sağlamak için ilk merkezi olmayan oracle sistemi- TRON'da belirtilmiş ve JUST ekosisteminde kullanılabilen diğer ağlardan gelen madeni paralar.

JST Coin Fiyat Tahminleri

JUSTCoin fiyat tahmini yapan uzmanlar farklı görüşler ortaya koydular. İşte o tahminler:

 • WalletInvestor Just Coin Fiyat Tahmini: WalletInvestor, JUST’u uzun vadede kötü bir yatırım olarak tanımlıyor ve JST'nin yılda 0,03 dolara düşeceği tahmin ediliyor. 2025 için SADECE fiyat tahmini, jetonun Ocak ayında 0,01 dolardan yıl sonunda 0,007 dolara düşeceğini söylüyor.
 • Gov.capital JUST Fiyat Tahmin: Gov.capital, tam aksine, JST'nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının çok uzun sürmeyeceğini düşünüyor. 2023 için JUST fiyat tahmini, jetonun yılın geri kalanında 0,10 doların altında kalacağını gösteriyor. Bununla birlikte, JST'nin Mart 2024'e kadar 0,23 ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Sitenin JUST kripto fiyat tahmini, beş yıl içinde 1,58 ABD Dolarına tırmanabileceğini bile öngörüyor.
 • PricePrediction 2023 – 2024 ve 2030 JST Fiyat Tahmini: PricePrediction, Benzer bir tahmin sunuyor. JUST'ın 2023'de 0,06 dolardan 2024'te 0,14 dolara yarışabileceğini düşünüyor. JST fiyat tahmini, jetonun 2030'da 1 doları ve sonraki yıl 2 doları geçeceğini gösteriyor.
 • DigitalCoinPrice 2023 JST Coin Fiyat Tahmini: DigitalCoinPrice, jetonun 1 dolara ulaşabileceğini düşünmüyor. JST'nin 2025'te 0,10 doların üzerine çıkacağını düşünüyor. 2030 için JUST fiyat tahminine göre, belirteç önümüzdeki on yılda sonunda 0,24 dolara ulaşacak.

Fiyat tahminlerinin genellikle yanlış olduğunu unutmayın, bu nedenle asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamalısınız.

JST Coin Hedef Fiyat Ne?

Uzmanların Just coin hedef fiyat tahminleri 2023 yılı için ortalama 0,1 ile 0,4 Amerikan Doları aralığındadır. Uzun vadeli fiyat tahminleri ise 2025 yılı için 1,2 Dolar civarıdır.

Uzmanlara Göre JST Coin Alınır Mı, Güvenilir Mi?

Uzmanlara göre bu mümkün. JUST, TRON blok zincirindeki en büyük DeFi platformlarından biridir. Büyüyen bir kullanıcı tabanı ve ticaret faaliyeti topladı, ancak JST jetonu Eylül 2021'den beri piyasada yer alıyor.

Yatırımcılar, herhangi bir kripto para birimi satın almadan önce her zaman kapsamlı bir durum tespiti yapmalıdır.

Green Metaverse Coin Alınır Mı? GMT Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

JST Coin Hangi Borsalarda Var?

JST Coin, oldukça popüler kripto paralar arasındadır. JST Coin şu borsalarda var: Binance, Coinbase, HitBTC, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), Mandala Exchange, BitMart, CoinEx, DigiFinex, Gate.io, Uniswap, ProBit Global, STEX, CoinEx, JSTbit, Bitget, LBank, BKEX

JST Coin Piyasa Bilgileri

JST Coin toplam arzı 9,900,000,000 adettir. Maks arzı da 9,900,000,000 adettir. JST Coin 05 Nisan 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 0.2083 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 09 Mayıs 2020 tarihinde 0.004766 ABD doları olarak görmüştür.

JST Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. JST Coin satın almak için Binance, Huobi Global gibi kripto para borsalarından herhangi birinde hesap açılır.
 2. Seçilen kripto para borsasının web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden JST Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen JST Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Son Sözler

Yazımızda, uzmanların JST Coin yorumlarına ve proje geleceğine ilişkin fiyat tahminlerine değinerek, proje hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Yatırım yapmadan önce son derece dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.
Sıkça Sorulan Sorular

Gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, JUST projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb.

JST Token şu borsalarda listelenmektedir: Binance, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), BitMart, CoinEx, DigiFinex, Gate.io, Uniswap, ProBit Global, STEX, CoinEx.

Toplam arz ve maks arz 9,900,000,000 adettir.

JST Coin geleceği uzmanlar tarafından parlak görülse de paranızı bir yatırıma yatırmadan önce, ürünün temellerini değerlendirdiğinizden ve bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olun.

Uzmanlara göre yıl sonu fiyat tahmini 0.1 Dolar civarıdır.

Analistler JST için kısa vadede özellikle 2023 sonlarına doğru 0.1 Dolarlık bir tahminde bulundu. Uzun vadeli fiyat tahminleri ise 2024 yılı için 1.6 Dolar 2025 yılı için ise 3 Dolar civarıdır.

Just, TRON blok zincirinde popüler bir yeni Merkezi Olmayan Finans ekosistemidir. Proje sahibi ise Justin SUN’dır.

JST Coin 05 Nisan 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $0.2083 ABD doları bandına ulaşmıştır.

JUST projesi uzmanlar tarafından popüler olabilecek coinler arasında gösteriliyor. Kullanıcı sayısının artması ve kurumsal ortaklıkların proje yükselişine etki edebileceği de konuşuluyor.

İlginizi Çekebilir