Bu yazımızın konusunu, son zamanların en popüler metaverse coinleri arasında yer alan Green Metaverse Token (GMT) alıyor. Diğer adıyla STEPN (GMT) Coin, uzmanlar tarafından detaylıca incelendi. GMT Coin nedir, geleceği ne olur, uzmanların GMT Coin yorum ve fiyat tahminleri neler gibi bir çok soruyu bu yazıda yanıtladık!

STEPN (GMT) Nedir?

STEPN, Move-to-Earn altyapısına sahip sağlık ve fitness uygulamasıdır. Sneaker NFT ile donatılmış kullanıcılar, jeton ve NFT ödülleri kazanmak için açık havada hareket edebilir. STEPN, STEPN'i kripto ve kripto olmayan kullanıcılar arasında bir köprü haline getirmek için yerleşik bir cüzdan, takas, pazar yeri ve RNPL (Şimdi Kirala Sonra Öde) sistemine sahiptir. GMT, Green Metaverse Token, koşucuların ve koşucuların – hatta yürüyüşçülerin bile – egzersiz yaparken GMT ve GST (Green Satoshi Token) biçiminde kripto kazanmak için kullanabilecekleri STEPN uygulamasının yönetişim madeni parasıdır. Ne kadar çok egzersiz yaparlarsa o kadar çok kazanırlar.

stpen gmt coin yorum

STEPN'in çift jetonlu bir sistemi, bir oyun jetonu - Green Satoshi Token (GST) ve bir yönetişim jetonu - Green Metaverse Token (GMT) vardır. Green Metaverse Token (GMT), solana tabanlı bir tokendır, STEPN'in yönetim tokenidir ve toplam 6 milyar GMT arzına sahiptir.

Green Metaverse Token (GMT) Kurucuları Kim, Hangi Ülkenin?

STEPN, Avustralya merkezli bir fintech stüdyosu olan Find Satoshi Lab tarafından kurulmuştur. Kurucu ortaklar Jerry Huang ve Yawn Rong.

Green Metaverse Token Projesi Nasıl Çalışıyor?

STEPN uygulaması aktif bir yaşam tarzını teşvik etmeyi amaçlar. Uygulamanın kullanıcıları, sahibinin kaç adım attığına bağlı olarak uygulama içi ödüller oluşturan kendi Sneaker NFT'lerini basar. Benzersiz Sneaker NFT'niz, daha iyi ödüller kazanmak için dayanıklılık, verimlilik ve rahatlık gibi özel niteliklerle donatılabilir.

Bu Sneaker NFT'leri uygulama içi pazaryerinde satın alınabilir, satılabilir ve takas edilebilir. STEPN'in iş modeli, platformda gerçekleştirilen tüm işlemlere uygulanan uygulama içi vergiler etrafında döner. Bu kârların bir kısmı karbon giderme kredilerine gidiyor.

Proje teknik doküman ve Whitepaper sayfasına şuradaki bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.

STEPEN (GMT) Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 GMT Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

GMT Coin Yorum

Her gün birçok token piyasaya sürülüyor, bu nedenle uzun vadede büyük yatırım getirisi sağlayacak kripto para potansiyelini ve ürünü dikkatlice analiz etmek çok önemlidir.

Green Metaverse Token geleceğinin iyi bir yatırım olup olmadığını anlamak için, projeyi daha ilgi çekici hale getirecek ürün ve ekibin bize neler sunduğunu öğrenmeliyiz. Uzmanlar GMT Coin yorumlarında proje detaylarını inceleyerek ayrıntılı bilgiler paylaştı.

STEPN, Sequoia Capital ve diğer önde gelen Web3 yatırımcılarından 5 milyon dolar topladı ve burada GMT toplam token arzının %16,30'u 0,005 USD/GMT'den satıldı.

 • Yönetim: Daha önce söylendiği gibi, GMT, STEPN'in yönetişim belirtecidir ve kullanıcılar yönetime katılmak için GMT Stake edebilirler, kilitleme süresi ne kadar uzun olursa, oylama gücü o kadar yüksek olur.
 • Kar Dağıtımı: GMT sahipleri hazinenin sahibidir ve net karın dağıtımına karar vermek için oy kullanabilirler.
 • Protokol Geliri Tahakkuk: GMT, spor ayakkabı yükseltmeleri ve yeni spor ayakkabıların basımı gibi uygulama içi özelliklere erişmek için yakılır.

GMT Coin Geleceği

Devam eden bir GMT boğa koşusu için en olumlu işaretlerden biri, STEPN projesinde risk sermayesi (VC) yatırımcılarının sıralanmasıdır. Yapılan bu yatırımlar, GMT coin geleceğini şekillendirebilir. İşte yatırım yapan bazı şirketler:

 • Binance Labs
 • Alameda Research
 • Sequoia Capital
 • Folius Ventures
 • Solana Ventures
 • 6th Man Ventures
 • Sfermion

STEPN, Avustralya merkezli bir fintech stüdyosu olan Find Satoshi Lab tarafından oluşturuldu. Takımın 2021 Solana Ignition Hackathon Oyun Parkurunu kazandığı ve DeFi Alliance Oyun grubunun bir parçası olduğu da bilmenizi isteriz.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, GMT Coin geleceği için uzun vadede iyi bir yatırım aracı denebilir zira proje blok zinciri endüstrisinde yeterince ilgi toplamayı başaran ve aynı zamanda Binance launchpad'e giren ve böylece listede yer alan türünün tek örneği olan bir projedir.

STEPN Projesinin Benzersiz Özellikleri Nelerdir?

Whitepaper'a göre 2022'nin 3. çeyreğinde STEPN, kullanıcıların spor ayakkabı satın almak zorunda kalmadan uygulamayı kullanabilmeleri için bir spor ayakkabı NFT kiralama sistemi sunacak - bu, spor ayakkabıların pahalı taban fiyatı sorununu ortadan kaldıracak ve daha fazla kullanıcının katılımına olanak tanıyacak. Aşağıda STEPN'in (sağlık ve fitness uygulaması kazanma hamlesi) benzersiz özellikleri bulunmaktadır.

 • Mobil uygulama: STEPN, iOS AppStore ve Google Play mağazasında yayındadır (Belirli ülkelerle sınırlıdır).
 • Sneaker NFT: Her spor ayakkabının farklı türleri, nitelikleri, nitelikleri ve değerli taş yuvaları vardır. Kullanıcılar, seviye atlamak ve spor ayakkabılarını kişiselleştirmek için jetonları yakabilir.
 • Taşı ve Kazan: Spor ayakkabı NFT ile donatılmış kullanıcılar açık havada hareket edebilir ve jeton kazanabilir. İstismarı önlemek için çok katmanlı hile karşıtı mekanikler vardır.
 • RNPL (Şimdi Kirala Sonra Öde) Sistemi: Kullanıcılar ücretsiz olarak bir spor ayakkabı kiralayabilir, hareket edebilir ve kazanabilir ve ardından kazancı spor ayakkabı sahibi ile paylaşabilir.
 • Uygulama içi NFT pazar yeri: Uygulama İçi NFT pazarı, kullanıcıların NFT'lerini pazarda sorunsuz bir şekilde takas etmelerini sağlayacaktır.
 • Uygulama içi takas: Entegre uygulama içi takas ile kullanıcılar, jeton kazançlarını diğer kripto para birimleriyle takas edebilirler.
 • Uygulama İçi Merkezi Olmayan Cüzdan: Bu, kullanıcıların harcama hesaplarını finanse etmek için cüzdanlarına kripto para yatırmalarını ve göndermelerini sağlar.

Green Metaverse Token (GMT) Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullanıcıların harcama hesaplarını finanse etmek için cüzdanlarına kripto para yatırmalarını ve göndermelerini sağlar.

 • Mobil uygulama
 • Sneaker NFT
 • Taşı ve Kazan
 • RNPL (Şimdi Kirala Sonra Öde) Sistemi
 • Uygulama içi NFT pazar yeri
 • Uygulama içi takas
 • Uygulama İçi Merkezi Olmayan Cüzdan

GMT Coin Fiyat Tahmini

Uzmanlar, 2022, 2023 ve 2025 yılları için fiyat tahminlerinde bulundular. İşte GMT Coin Fiyat Tahminleri:

 • Digitalcoin 2022,23 ve 2025 Fiyat Tahmini: Digitalcoin'in 2022 için STEPN fiyat tahmini 0,91 dolar olarak belirlendi ve yıl için %28'lik muhafazakar bir tahminde bulundu. Tahmincinin 2025 için STEPN fiyat tahminine göre, tokenin 1,31 dolara çıkmadan önce 2023 yılı boyunca 1 dolarlık fiyat bariyerinin üzerinde işlem görmesi bekleniyor.
 • CoinArbitrageBot 2022,23 ve 2025 GMT Coin fiyat Tahmini: CoinArbitrageBot'taki STEPN fiyat tahmini de tarafsızdır. 2022'de tahmin edilen %9,5'lik düşüşe rağmen, tokenin 2023'te 1,33 dolara yükselmesi ve 2025'te 3,5 dolara yükselmesi ve %398 olası kazanç sağlaması bekleniyor.
 • PricePrediction GMT Coin Fiyat Tahmini: PricePrediction'ın 2030 için STEPN fiyat tahmini 28 $'dır ve bugünün yatırımcıları için potansiyel olarak 34 kat getiri önermektedir.

Uzmanlara Göre GMT Coin Alınır Mı, Güvenilir Mi?

Uzmanlara göre STEPN proje altyapısı oldukça iyi ve daha popüler bir hale gelebilir. Bunların hepsi projenin uzun vadeli potansiyeline bağlı. Bir yatırımcı olarak, platformun temelleri ve teknik belgeleri hakkında kendi araştırmanızı yapmalısınız, çünkü yatırım yapıp yapmamaya karar vermek size kalmıştır.

Swipe Coin Alınır Mı? SXP Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

GMT Coin Hangi Borsalarda Var?

GMT Coin, oldukça popüler metaverse coinler arasında yer almaktadır. GMT Coin şu borsalarda var: Binance, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), BitMart, CoinEx, DigiFinex, Gate.io, Uniswap, ProBit Global, STEX, CoinEx.

GMT Coin Piyasa Bilgileri

GMT Coin toplam arzı 6,000,000,000 adettir. Maks arzı da 6,000,000,000 adettir. GMT Coin 29 Mart 2022 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 1.16 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 11 Mart 2022 tarihinde 0.1003 ABD doları olarak görmüştür.

GMT Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. Green Metaverse Token satın almak için Binance, Huobi Global gibi kripto para borsalarından herhangi birinde hesap açılır.
 2. Seçilen kripto para borsasının web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden GMT Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen GMT Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Son Sözler

Yazımızda, GMT Coin geleceğine ilişkin uzman yorumları ve fiyat tahminlerine değinerek, proje hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Green Metaverse Token, proje fikri birinci sınıf olduğu için yılın en iyi başlatılan belirteçlerinden biridir. Sağlık ve fitness sektörünü alt üst edecek, kullanıcıların hareket halindeyken kazanmasını sağlayacak bir proje. Yine de yatırım yapmadan çok dikkatli olun ve kendi kararınızı kendiniz verin.

Binance %10 Komisyon indirimi ile kayıt ol


Sıkça Sorulan Sorular

Dijital tahminciler, 2022 yatırımcıları için mütevazı getiriler bekliyor. Bununla birlikte, GMT kolayca değer kaybedebilir. Daima sakin bir kafayla yatırım yapın ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını vermeyin.

GMT Token şu borsalarda listelenmektedir: Binance, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), BitMart, CoinEx, DigiFinex, Gate.io, Uniswap, ProBit Global, STEX, CoinEx.

Toplam ve maks arz toplam arzı 6,000,000,000 adettir.

GMT Coin geleceği uzmanlar tarafından parlak görülse de paranızı bir yatırıma yatırmadan önce, ürünün temellerini değerlendirdiğinizden ve bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olun.

Uzmanlara göre yıl sonu fiyat tahmini 0.9 Dolar civarıdır.

Analistler GMT için kısa vadede özellikle 2022 sonlarına doğru 0.9 Dolarlık bir tahminde bulundu. Uzun vadeli fiyat tahminleri ise 2023 yılı için 2 Dolar 2025 yılı için ise 3 Dolar civarıdır.

GMT, 29 Mart 2022 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 1.16$’dır.

STEPN projesi uzmanlar tarafından oldukça popüler ve ses getirecek bir proje olarak değerlendiriliyor. Kullanıcı sayısının artması ve kurumsal ortaklıkların proje yükselişine doğrudan etkisi olacağı söyleniyor.


BTC Bağışı Yap


1MdFDcZ8RjkxVagnczP5tje2yUqTBwxoZA