Kripto para piyasasında yer alan coinlerden biri olan BTT Token’in geleceği merak ediliyor. Bu yazıda Bittorent platformunun kripto parası olan BTT Coin ile ilgili gelecek tahminlerine yer verdik. BTT Coin ile ilgili merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz. İlk olarak BTT Coin hakkında kısa bilgiler vererek başlayalım.

Bittorrent (BTT) Coin Nedir?

BTT Token, Bittorent tarafından 2019'un başlarında piyasaya sürülen kripto paradır. 2001 yılında kurulan Bittorent'in 2018'de Tron blockchain platformuna satılmasıyla başlatılmış bir projedir.

btt token nedir

BitTorrent token, popüler dosya paylaşım protokolünü tokenize etmek ve blok zinciri yardımıyla içerik dağıtımını ve bant genişliği kullanılabilirliğini iyileştirme girişimidir.

BTT Hangi ülkenin?

Bittorent, 2001 yılında Bram Cohen ve Ashwin Navin tarafından dosya paylaşım platformudur. P2P iletişim protokolüne dayanan ve merkezi olmayan Bittorent, 2018 Tron blockchain platformu Tron tarafından satın alınmıştır. Tron'un kurucusu ve CEO'su Çin vatandaşı Justin Sun isimli girişimcidir.

BitTorrent Coin Geleceği 2021'de Ne Olur?

Peki uzmanlar BTT Coin'in 2021 yılında seyri hakkında ne düşünüyor? Kısaca uzman görüşlerine yer verelim.

Analistlerden Bittorrent (BTT) Fiyat Tahminleri

 • Tom Lee

Fundstrat Global Advisors kurucuğu ortağı Tom Lee, BTT Coin fiyatının 2025 yılında 0,1 dolara gelebileceğini ifade ediyor. Ünlü analiste göre 10 senelik bir zaman diliminde ise BTT Coin tam 1 dolara eşit olabilir.

 • Walletinvestor

Walletinvestor, kripto paralar hakkında fiyat tahminlerini yapan popüler bir web sitesidir. Walletinvestor'a göre, BTT Coin'in bir yıl içinde token başına 0,0026 dolar civarında olması bekleniyor.

 • Trading Beasts

Bir diğer kripto para portalı Trading Beasts ise BTT Coin'in bir yıl içinde mevcut değerin üzerinde bir kuantum seviyesine tırmanarak 0,004 $'a çıkabileceğini tahmin ediyor.

 • DigitalCoinPrice

Digitalcoinprice uzmanları ise 2021 sonuna kadar BTT Coin'in şu andan iki kat daha değerli olabileceğini ifade eden bir tahminde bulundu.

BTT Coin Fiyat Tahminleri Ne?

BTT coin fiyat tahminleri, kripto para uzman ve analistlerin ilgi alanına giren en popüler konulardan biri arasında. Genel olarak fiyatlarda yükseliş olması bekleniyor. Şimdi de fiyat tahminleriyle ilgili analist görüşlerine yer verelim.

 • Captainaltcoin.com

Captain Altcoin isimli platformun uzman düşüncelerine göre BTT Coin, token başına 0,02 – 0,20 ABD doları seviyesine ulaşacak. Platformun fikrine göre bu fiyatları görme ihtimaliz 5 yılı bulabilir.

 • Cryptocurrencypriceprediction.com

CryptocurrencyPricePrediction isimli platformun uzmanları da Captainaltcoin ile aynı fikirde. Cryptocurrencypriceprediction.com'un teknik analizine göre, BTT Coin fiyatı 2025 yılına kadar token başına 0,02 ila 0,2 $ arasında olabilir.

 • Aayush Jindal

Analist Aayush Jindal ise BTT Coin'in önümüzdeki yıl 0.0055 dolar ile 0.0075 aralığında olabileceğini ifade ediyor. Aayush Jindal'a göre BTT, 2025'te 0,1 dolara yükselebilir.

 • Kaleo

Kripto para analisti Kaleo ise BTT Coin, önümüzdeki yıllarda 0.0070 dolar ile 0.0085 dolar arasında işlem görebilir. Ünlü analist, 2022 ve sonrasında ise BTT Coin 0,1 doları geçeceğini tahmin ediyor.

BitTorrent (BTT) Coin Geleceği 2022'de Ne Olur?

Dünyaca ünlü analistler, BTT Coin geleceğinin 2022'de hangi seviyelerde olabileceği belirtti. İşte sizler için bir araya getirdiğimiz Bittorrent gelecek tahminleri 2022:

 • WalletInvestor

WalletInvestor analist topluluğu, BTT Coin geleceğinin 2022'de 0,01 değere ulaşabileceğini öngördüklerini belirttiler. Bu fiyat değerinin ise 2022 Yılı ortalarında gerçekleşebileceğini düşünüyorlar.

 • CryptoInfoBase

CryptoInfoBase analizine görüşleri ise; BTT Coin’in geleceğini, 2022 döneminde son derece parlak bir dönem bekleniyor. Özellikle 2022 senesinde rekor fiyatlar görülebileceğini dile getirdiler. 2022 yılı ikinci yarısında BTT Coin 0.01 dolar düzeyinde olabileceği öngörülüyor. 5 yıl içerisinde ise 1 Doların üzerine çıkabileceği belirtiliyor.

 • Kaleo

Ünlü analist Kaleo, BTT Coin'in 2022 yılında adından oldukça fazla söz ettirebileceğini düşündüğünü belirtti. Bittorrent Coin'in 2021 Yılı sonlarına doğru değer kaybedebileceğini ancak 2022 yılının ilk yarısından önce BTT Coin fiyatının 0.009 Dolar seviyelerine pump yapabileceğini söyledi.

 • Credible Crypto

Credible Crypto, BTT Coin 2022 fiyat tahminini 0.1 Dolar olarak açıkladı. 2024 yılında ise rekor bir fiyat olarak 1 Dolar gibi rakamların görülebileceğini dile getirdi.

Bittorent Coin Grafik

Aşağıdaki grafik tablosundan, BTT Coin'in Dakikalık / saatlik / günlük / haftalık / aylık veya yıllık bazda tüm grafik çizelgesini inceleyebilirsiniz. Mevcut durumunu yakından takip edebilirsiniz.

Bittorrent Coin Anlaşmaları

BTT Coin değerini artıran önemli gelişmelerden biri de ünlü şirketlerle yapılan anlaşmalardır. Bittorent Coin’in Netflix ve Amazon Prime gibi ünlü içerik sağlayıcılarıyla anlaşma yapabileceği gündemde. Eğer bu tarz ortaklıklar açıklanırsa BTT Coin, fiyatını katlayabilir ve bir anda piyasanın en gözde Coinleri arasına girebilir. Dolayısıyla Bittorent Coin’in önümüzdeki günlerde açıklayacağı anlaşmalar ve kurduğu ortaklıklar yatırımcılar tarafından merakla bekleniyor.

Bittorrent Coin Haberleri

Bittorent Coin, vaat ettiği uygulamalar ile medyanın da ilgisini çekmeyi başardı. Bu bakımdan her geçen gün yeni bir Bittorent Coin haberini yazılı basın ve dijital medyada görebiliyoruz. Bittorent ile çıkan olumlu haberler BTT Coin’in fiyatına pozitif yönlü tesir edebilir. Bu yüzden Bittorent Coin haberlerinin önemli olduğunu ifade edebiliriz. Yazılı basın ve dijital medyada çıkan Bittorent Coin haberlerinden bazılarına aşağıda yer verdik:

 • Hürriyet.com.tr

Nisan 2021 tarihli Hürriyet’in haberinde Bittorent Coin’in yükselişte olduğu vurgulandı. Bu haberle 2021 yılında BTT Coin’in ana akım medyanın gündeminde olduğunu görüyoruz.

 • Haberturk.com

Bittorent Coin hakkında haberlere yer veren prestijli haber siteleri arasında haberturk.com da bulunuyor. Habertürk internet sitesinde BTT Coin ile ilgili bilgilendirici içerikler ve gelecek tahminlerine denk gelmek mümkün.

Bittorrent Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

BTT Coin satın almak için Binance veya Coinbase gibi işlem hacmi yüksek ve güvenilir kripto para borsaları tercih edilebilir.

Bağlantıya tıklayarak Binance'den %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırın

BTT satın almak için tercih edeceğiniz yöntemler şunlardır:

 1. Banka hesabı veya kredi kartı
 2. Üçüncü taraf ödeme metodu
 3. P2P yöntemi

BTT Coin Alınır Mı?

2019’un başlarında piyasalara giriş yapan BTT Coin, hem fiyat hem de performans olarak etkili bir kripto para olacağının sinyalini veriyor. Çıkan haberler de BTT Coin’in geleceğine dair olumlu veriler sunuyor. Diğer yandan coinin sahibi Justin Sun, Bittorent Coin’i geliştirmeye yönelik demeçlerine devam ediyor.

Peki, BTT Coin alınır mı? Bu soruya cevap vermeden önce gelecek vaat kripto paralara herkesin yatırım yapmak isteyeceğini belirtelim. Analist ve uzman görüşlerine bakacak olursak; BTT Coin fiyatı artabilir. Fakat bunun zamanını kestirmek şimdilik güç. Yine de tahmin ve analizlere bakarak BTT Coin piyasa değeri hakkında bilgi almak mümkün.

Yatırımcıların beklentileri de uzman ve analistlerin görüşleri ile aynı yönde. Fakat BTT Coin’in kazandıran bir kripto para olması, Bittorent platformu ve Tron blockchain altyapısının sunduğu olanaklar ile de alakalı. Dolayısıyla BTT Coin ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek yatırım fikirleri önümüzdeki günlerde daha da netleşecektir.

Solana Coin Alınır Mı? Analistlerin SOL Coin Yorum ve Tahminlerini Oku

Sonuç Olarak

Bu yazımızda BTT Coin ve geleceğine dair bilgiler paylaştık. Verdiğimiz bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım tavsiyesi için profesyonel yatırım danışmanlarından bilgi alabilirsiniz. BTT Coin ve diğer kripto paralar hakkında analist yorumları ve uzman tahminleri için blog adresimizi takip edin.

Binance hesabınız yoksa, tıklayarak %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz


Sıkça Sorulan Sorular

Bittorrent, İnternet üzerinden dosya paylaşımına olanak veren yazılımın adıdır. Peer to peer (eşten eşe) (P2P) paylaşım programlarından farkı sabit olmayan bağımsız sunucu tanımlama dosyaları sayesinde, sabit bir sunucuya ihtiyaç olmaksızın paylaşabilmesidir.

Bittorrent (BTT) Coin sahibi, Justin Sun'dur. Aynı zamanda TRON Coin'in de sahibi olan Justin Sun, Temmuz 2018'de BTT Coin'i satın almıştır.

BTT Coin, 2019'un Şubat ayında piyasaya sürülmüştür. Bu süreden sonra, eşitli araçlar eklenerek geliştirilmeye başlamıştır.

Coinmarketcap verilerine göre, BTT Coin ilk çıktığında 0,00047 Dolardı.

Analist ve uzman görüşlerinin büyük bölümü Bittorrent Coin geleceği için olumlu görüş belirtmektedir. BTT Coin'in uzun vadede getirisi olabilecek kripto para birimlerinden biri olabileceğini savunuyorlar.