Contact us to AD (300x250)

ALICE Coin Geleceği 2023, Yorum Ve MyNeighborAlice Fiyat TahminiMy Neighbor Alice projesi, oyunculara ve kripto yatırımcılara hitap eden yapısı ile merak uyandıran yeni bir dünya sunarken, biz de makalemizde bu yeni dünyanın kapılarını aralayarak sizlere nitelikli bilgiler sunduk. My Neighbor Alice projesi nedir? Alice Coin geleceği ne olur, uzmanların fiyat tahminleri neler? Gibi soruların cevapları için makalemize göz atabilirsiniz.

MyNeighborAlice (Alice) Coin Nedir?

My Neighbor Alice (Komşum Alice), Metaverse endüstrisindeki bir blockchain projesidir. Daha yakından bir bakış, Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) gibi diğer metaverse kripto para birimlerine biraz benzediğini gösteriyor. My Neighbor Alice, oyuncu odaklı eğlence vaat eden Blockchain destekli tüm oyunculara hitap eden çok oyunculu bir oyundur. Başarılı bir oyun olan Animal Crossing’den ilham alınarak yaratılan oyun Alice’in dünyası etrafında kurgulanmıştır.

alice coin geleceği

Alice Coin, bu dünyanın yerel kripto para birimidir. Oyun içerisinde, Alice Coin meyve sebze alışverişinde ödeme aracı olarak kullanılabilir, sanal topraklar inşa ederken yararlanılabilir ve dijital oyun eşyaları alınabilir, oyun içi önemli öğe alan kişiler, önemli öğeleri diğer oyunculara tercihen satarak veya kiralayarak kazanç elde edebilir.

ALICE Coin Hangi Ülkenin, Kurucuları Kim?

My Neighbor Alice oyunu, sanal gerçeklik oyunlarında öncü olan stüdyo Antler Interactive tarafından geliştirilmiştir. My Neighbor Alice topluluk tarafından yönetilen Topluluk Konseyi adlı kendi Merkezi olmayan organizasyonuyla gerçekten kullanıcıya ait bir oyun olmayı hedeflemektedir.

My Neighbor Alice Projesi ve Whitepaper

My Neighbor Alice heyecan verici bir anlatımla oyun oynamanın ötesine geçerek, deneyimlerden para kazanma fırsatı sunmak için oyunlaştırılmış finans ve blok zincir unsurları içermektedir. Tam oyunun 2022 baharında piyasaya sürüleceği bilinmektedir. ALICE token’lara sahip olan herkes, Topluluk Konseyine katılabilir oylama, iyileştirmeler, önerme ve bütçeye karar verme yoluyla yönetişim sürecine yer alabilir.

My Neighbor Alice projesi hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için https://www.myneighboralice.com/start bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

MyNeighborAlice (ALICE) Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 Alice Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

ALICE Coin Yorum

Platform, insanların sanal adalar satın almasına ve sahip olmasına, yeni arkadaşlarla tanışmasına ve hatta takas edilemeyen jetonlar (NFT) biçiminde öğeler toplamasına olanak tanır. Oyun, birkaç başka oyun geliştiren bir şirket olan Antler Interactive tarafından geliştirildi.

Komşum Alice kullanıcılarının öncelikle arsa olarak bilinen bir arsa satın almaları gerekiyor. Bundan sonra, mümkün olduğunca çekici hale getirmek için bazı iyileştirmeler yapabilirler. Bunu bitki örtüsü ve diğer oyun içi varlıklar gibi ürünleri kullanarak yaparlar. Oyunda alışveriş, ekosistemin yerel simgesi olan ALICE aracılığıyla yapılır.

Oyun, dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcıyı kendine çekti. Ve özellikle geliştiriciler 80 milyon dolar değerinde yeni bir hibe programı başlattıktan sonra büyümeye devam edecek. Bu hibe, oyunda eklentiler ve yardımcı programlar oluşturan geliştiricilere sağlanacaktır.

Alice Coin Geleceği

Diğer metaverse madeni paraları gibi, Komşum Alice fiyatı da son zamanlarda güçlü bir yükseliş eğiliminde. Bu büyüme, Facebook'un metaverse endüstrisinde lider bir oyuncu haline geleceğini duyurmasının ardından hızlandı. Daha sonra, CoinGecko'ya göre, ALICE tokeni toplam piyasa değerinin 400 milyon doların üzerine çıktığını gördü.

Analistlere göre Alice Projesi, dijital kripto para kartlarının basımına imkân sunan, oyun içinde kripto para kazanmayı mümkün kılacak Altcoinlerin gelecekte daha fazla tercih edileceği gerçeği söz konusu olduğunda çarpıcı bir örnek olarak öne çıkıyor.

Uzmanlara göre ALICE Coin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. Analistler My Neighbor Alice dünyasında çekilişe katılına bilindiğini ifade ediyorlar. ALICE Coin’in yatırımcıya kazanç ve kar sağlayacak çeşitli çekilişlerde yer aldığını, minimum ALICE Coin ödemesi ile özellikle değeri yüksek arazilere bedavaya sahip olunabileceğini belirtiyorlar.

Alice Coin’in bu özelliği sayesinde alım talebinin yükseleceği ve gelecekte daha geniş kitlelere ulaşarak yerini sağlamlaştıracağı, analistler tarafından altı çizilen bir nokta oluyor.

ALICE Coin Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

Zarif tasarımı, canlı paleti ve acemi dostu arayüzü sayesinde, hem blok zinciri bilenler hem de kripto çocukları oyunun içine dalabilir ve oldukça sağlıklı bir kazanç sağlayabilir. My Neighbor Alice bilgisayar oyuncularına ve donanım DeFi ilgililerine yönelik merak ve istek uyandırıcı bir şekilde tasarlanmıştır ve bu çeşitli demografik özelliklere dokunmasını sağlayan temel de birkaç özelliğe sahiptir.

 • Kredi ekonomisi,
 • Esnetme,
 • Blockchain tabanlı oyun içi varlıklar, bu özelliklere birer örnektir.

Alice Coin Fiyat Tahminleri

Bilgisayar oyuncu kitlesi son dönemlerde göz ardı edilemez şekilde oyun içi dijital obje alımına yönelirken (ALICE) Coin listelenmesinin hemen ardından bilgisayar oyuncularının desteğini alarak, avantajlarını gündeme getiriyor ve kitlesi gün geçtikçe büyüyor.

ALICE Coin alım-satım dışında işlemler ile kripto para kazanmak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. ALICE Coin, sunduğu işlem imkanları sayesinde bir yatırımcının ihtiyacı olan her şeyi içerisinde barındırıyor. Uzman analistler ve yatırımcıların da olumlu değerlendirmelerini alan proje tek bir cümle ile ifade etmemiz gerektiğinde My Neighbor Alice (ALICE) özellikle bilgisayar oyuncularına hitap eden yapısıyla eşsiz bir platform olarak görülüyor.

Analistlerin ALICE Coin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

 • Walletinvestor Analistleri My Neighbor Alice Tahminleri: ALICE Coin için 1 yıllık bir uzun vadede kötü bir yatırım değerlendirmesi yapan analistler 2023 yılı için maksimum $30,126 değerinde bir fiyat tahmininde bulunurken, 2026 senesi söz konusu olduğunda fiyat tahminlerinde $44,290 değerinde bir öngörüde bulunmaktadırlar.
 • Digital Coin ALICE Coin Fiyat Tahminleri: Karlı bir yatırım değerlendirmesine bulunan analistlerin 2023 senesi için fiyat tahminleri $39,39 değerindeyken gelecek sene için $44,04 değerinde bir tahminde bulunmaktadırlar. 2028 senesi söz konusu olduğunda ise ALICE Coin fiyatının $122,83 değerinde olacağını düşünmekteler.
 • Price Prediction Alice Coin Fiyat Tahmini: ALICE Coin fiyatının artacağını ifade eden analistler 2023 yılı için maksimum $25,35 öngörüde bulunuyorlar. Gelecek sene için ise maksimum $41,73 değerinde fiyat beklentileri bulunurken 2030 senesi söz konusu olduğunda maksimum $866,98 değerinde bir fiyat analizinde bulunuyorlar.
 • Coin Arbitrage Fiyat Alice Tahmini: 2023 yılı için $24,3233 değerinde tahminde bulunan analistler, 2024 yılı baz alındığında $47,2260 değerinde bir analizde bulunuyorlar. 2025 yılı için ise analistlerin fiyat tahminleri $123,634 değerinde.
 • Gov Capital Analistleri ALICE Fiyat Tahminleri: 2023 fiyat tahminlerinde maksimum $17,94345 değerinde bir tahminde bulunan analistler 2024 yılı söz konusu olduğunda maksimum $35,1693 değerinde değerlendirmede bulunuyorlar. 2026 senesinde ise maksimum $40,45585 öngörüde bulunuyorlar.

Uzmanlara Göre ALICE Coin Alınır Mı?

ALICE Coin genel itibari ile olumlu değerlendirmelere sahip bir kripto para birimidir. My Neighbor Alice dünyasında ada satın alma, avatar yükseltme gibi çeşitli alanlarda kullanılan ALICE Token oyuncuların da alım desteği ile yükseliş potansiyeline sahip bir yerel token olarak, kripto para yatırımcıları için karlı bir yatırım aracı olabilir.

ALICE Coin için yatırım kararı almadan önce güncel veriler eşliğinde kapsamlı araştırmalar sonucu adım atmanız önerilir.

LRC Coin Geleceği Ne Olur? Loopring Yorumları ve Fiyat Tahminleri

My Neighbor Alice (ALICE) Haberleri ve Anlaşmaları

My Neighbor Alice (ALICE) haberlerine göz attığımızda;

 • My Neighbor Alice (ALICE), 2021’in Metaverse Coin devleri arasında sıralanıyor.
 • 12 Ağustos Perşembe günü, oyunun Shaded Headland olarak bilinen bölgesi için Binance Smart Chain'e dayalı ikinci Arazi Satış Piyangomuzu başarıyla sonuçlandı.
 • My Neighbor Alice ekibi, oyun evrenini genişletmek ve zenginleştirmek için 80 milyon dolarlık Metaverse Hibe Programı kuruyor.

My Neighbor Alice (ALICE) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • My Neighbor Alice (ALICE), ChromaWay, Asymm Ventures, Box Mınıng, Kyros Ventures, Sandbox, Maker, Bounce, Arpa, Coinko, Bella, Ankr gibi isimlerin bulunduğu bir ortaklık ve yatırımcı kitlesine sahip.

ALICE Coin Avantaj ve Dezavantajları

ALICE Coin avantajları;

 • My Neighbor Alice (ALICE) stratejik vizyonlarından biri, en kararlı ve motive oyuncular için parasal teşvikler yaratmaktır.
 • Oyuncular ALICE Token’larını stake ederek, stake getirisi elde edebilir.
 • NFT teminatı ile NFT değerinin belirli bir eşiğin altına düşmemesini garanti eder.
 • ALICE Coin sahipleri takas ve cüzdanlar arası transferde oldukça düşük işlem ücretleri ile karşılaşır.
 • ALICE Coin sahipleri sanal cüzdanlarında Coin kilitleyerek, belirli vadede yeni kazançlar elde eder.
 • ALICE alım-satım işlemlerinde ve cüzdanlar arası sınır ötesi transferde dakikalar içinde işlem onayı imkânı sağlar.

ALICE Coin dezavantajları;

 • ALICE Coin’e talep bulunmazsa zarar riski yükselir. Diğer bir seçenek olan teminatlı NFT’ler tercih edilebilir, fakat bu durumda işlem sözleşmelerinde yer alan coin bakiyelerine sahip olmak gerekir.
 • ALICE Coin, sanal cüzdan da muhafaza edilirken saldırı riski altındadır. Fakat bu durum donanım cüzdanda saklanması ile daha az riske indirgenir.

Alice Coin Hangi Borsalarda Var?

Alice Coin, son zamanların popüler kripto paraları arasındadır. Alice Coin şu borsalarda var: Binance, Gate.io, KuCoin, Bithumb, Huobi Global, Coinbase Exchange, Kraken, Uniswap (V2), Poloniex, FMFW.io, LBank, MEXC, Phemex, Binance TR, Crypto.com Exchange.

Alice Coin Piyasa Bilgileri

Alice Coin toplam arzı 100,000,000 adettir. Maks arzı ise 100,000,000 adettir. Alice Coin 15 Mart 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 42.55 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 29 Aralık 2022 tarihinde (ATL) $1.04 ABD doları olarak görmüştür.

ALICE Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. ALICE Coin satın almak için, Binance, Bithumb, Gate.io, Uniswap gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son adımda borsanın kripto para satın al menüsünden ALICE Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen ALICE Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Son Sözler

Yazımızda, Alice Coin geleceğine ilişkin uzman yorumlarına ve fiyat tahminlerine değinerek projeyi geniş çaplı inceledik. My Neighbor Alice (ALICE) projesi, oyun sektörü ile NFT sektörünü bir arada sunan, kendine has heyecan verici, kullanıcı dostu bir projedir. My Neighbor Alice (ALICE) Coin kitlesine çeşitli olanaklar sunmaktadır. Bu sağlam temeller ve Metaverse evreni ile olan bağı sayesinde ileride çok daha fazla değerlenecektir.
Sıkça Sorulan Sorular

ALICE Token tüm zamanların en yüksek değerine $42,55 olarak ulaşmıştır.

ALICE Coin 5 yıllık plan tahmininde fiyatının $115.31’a kolayca ulaşacağı öngörülüyor.

My Neighbor Alice (ALICE) bir çok kripto para borsasında listelenmektedir. En popüler olanlarından bazıları ise şunlardır: Binance, Gate.io, KuCoin, Bithumb, Huobi Global, Coinbase Exchange, Kraken

Uzmanlara göre My Neighbor Alice projesi değerinin gelecekte artmaya devam etmesi beklenen kripto para birimlerinden biridir.

My Neighbor Alice oyunu, oyun alanındaki yeniliklerle tanınan Antler Interactive stüdyosu tarafından geliştirilmiştir.

Uzmanlara göre My Neighbor Alice 2030'a kadar $866.98'lık en yüksek fiyatı görebilir.

Analistlere göre ALICE coin ortalama fiyatı 2023 yılı sonunda $24.64 olabilir.

My Neighbor Alice (ALICE) toplam arz 100.000.000 adet olarak görülmektedir.