My Neighbor Alice oyunculara ve kripto yatırımcılara hitap eden yapısı ile merak uyandıran yeni bir dünya sunarken, biz de makalemizde bu yeni dünyanın kapılarını aralayarak sizlere nitelikli bilgiler sunduk. My Neighbor Alice nedir? Alice Coin geleceği, My Neighbor Alice fiyat tahmini ne? Gibi soruların cevapları için aşağıya kaydırmanız yeterli.

My Neighbor Alice (ALICE) Token Nedir?

My Neighbor Alice, oyuncu odaklı eğlence vaat eden Blockchain destekli tüm oyunculara hitap eden çok oyunculu bir oyundur. Başarılı bir oyun olan Animal Crossing’den ilham alınarak yaratılan oyun Alice’in dünyası etrafında kurgulanmıştır.

alice coin geleceği

Alice Token, bu dünyanın yerel kripto para birimidir ve Alice Token meyve sebze alışverişinde ödeme aracı olarak kullanılabilir, sanal topraklar inşa ederken yararlanılabilir ve Alice Token ile dijital oyun eşyaları alınabilir, oyun içi önemli öğe alan kişiler, önemli öğeleri diğer oyunculara tercihen satarak veya kiralayarak kazanç elde edebilir.

ALICE Coin Hangi Ülkenin, Kurucuları Kim?

My Neighbor Alice topluluk tarafından yönetilen Topluluk Konseyi adlı kendi Merkezi olmayan organizasyonuyla gerçekten kullanıcıya ait bir oyun olmayı hedeflemektedir. My Neighbor Alice oyunu, sanal gerçeklik oyunlarında öncü olan stüdyo Antler Interactive tarafından geliştirilmiştir.

My Neighbor Alice (ALICE) Whitepaper

My Neighbor Alice heyecan verici bir anlatımla oyun oynamanın ötesine geçerek, deneyimlerden para kazanma fırsatı sunmak için oyunlaştırılmış finans ve blok zincir unsurları içermektedir. Tam oyunun 2022 baharında piyasaya sürüleceği bilinmektedir. ALICE token’lara sahip olan herkes, Topluluk Konseyine katılabilir oylama, iyileştirmeler, önerme ve bütçeye karar verme yoluyla yönetişim sürecine yer alabilir.

My Neighbor Alice projesi hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için https://www.myneighboralice.com/start bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

MyNeighborAlice (ALICE) Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 Alice Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

ALICE Coin Yorum

Uzmanların ALICE Coin Yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Analistlere göre Alice Projesi, dijital kripto para kartlarının basımına imkân sunan, oyun içinde kripto para kazanmayı mümkün kılacak Altcoinlerin gelecekte daha fazla tercih edileceği gerçeği söz konusu olduğunda çarpıcı bir örnek olarak öne çıkıyor.

Bilgisayar oyuncu kitlesi son dönemlerde göz ardı edilemez şekilde oyun içi dijital obje alımına yönelirken (ALICE) Coin listelenmesinin hemen ardından bilgisayar oyuncularının desteğini alarak, avantajlarını gündeme getiriyor ve kitlesi gün geçtikçe büyüyor.

Alice, Uzman Yorumlarına Göre Eşsiz Bir Platform

ALICE Coin alım-satım dışında işlemler ile kripto para kazanmak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. ALICE Coin, sunduğu işlem imkanları sayesinde bir yatırımcının ihtiyacı olan her şeyi içerisinde barındırıyor. Uzman analistler ve yatırımcıların da olumlu değerlendirmelerini alan proje tek bir cümle ile ifade etmemiz gerektiğinde My Neighbor Alice (ALICE) özellikle bilgisayar oyuncularına hitap eden yapısıyla eşsiz bir platform olarak görülüyor.

ALICE Coin Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

My Neighbor Alice bilgisayar oyuncularına ve donanım DeFi ilgililerine yönelik merak ve istek uyandırıcı bir şekilde tasarlanmıştır ve bu çeşitli demografik özelliklere dokunmasını sağlayan temel de birkaç özelliğe sahiptir.

 • Kredi ekonomisi,
 • Esnetme,
 • Blockchain tabanlı oyun içi varlıklar, bu özelliklere birer örnektir.

ALICE Coin Geleceği Ne Olur?

Uzmanlara göre ALICE Coin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. Analistler My Neighbor Alice dünyasında çekilişe katılına bilindiğini ifade ediyorlar. ALICE Coin’in yatırımcıya kazanç ve kar sağlayacak çeşitli çekilişlerde yer aldığını, minimum ALICE Coin ödemesi ile özellikle değeri yüksek arazilere bedavaya sahip olunabileceğini belirtiyorlar.

ALICE Coin’in bu özelliği sayesinde alım talebinin yükseleceği ve gelecekte daha geniş kitlelere ulaşarak yerini sağlamlaştıracağı, analistler tarafından altı çizilen bir nokta oluyor.

Geleceğe İlişkin ALICE Coin Fiyat Tahminleri Ne?

Analistlerin ALICE Coin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

 • Walletinvestor Analistleri My Neighbor Alice Tahminleri: ALICE Coin için 1 yıllık bir uzun vadede kötü bir yatırım değerlendirmesi yapan analistler 2021 yılı için maksimum $30,126 değerinde bir fiyat tahmininde bulunurken, 2026 senesi söz konusu olduğunda fiyat tahminlerinde $44,290 değerinde bir öngörüde bulunmaktadırlar.
 • Digital Coin ALICE Fiyat Tahminleri: Karlı bir yatırım değerlendirmesine bulunan analistlerin 2021 senesi için fiyat tahminleri $39,39 değerindeyken gelecek sene için $44,04 değerinde bir tahminde bulunmaktadırlar. 2028 senesi söz konusu olduğunda ise ALICE Coin fiyatının $122,83 değerinde olacağını düşünmekteler.
 • Price Prediction ALICE Fiyat Tahmini: ALICE Coin fiyatının artacağını ifade eden analistler 2021 yılı için maksimum $25,35 öngörüde bulunuyorlar. Gelecek sene için ise maksimum $41,73 değerinde fiyat beklentileri bulunurken 2030 senesi söz konusu olduğunda maksimum $866,98 değerinde bir fiyat analizinde bulunuyorlar.
 • Coin Arbitrage Fiyat Tahmini: 2022 yılı için $24,3233 değerinde tahminde bulunan analistler, 2023 yılı baz alındığında $47,2260 değerinde bir analizde bulunuyorlar. 2025 yılı için ise analistlerin fiyat tahminleri $123,634 değerinde.
 • Gov Capital Analistleri ALICE Tahminleri: 2022 fiyat tahminlerinde maksimum $17,94345 değerinde bir tahminde bulunan analistler 2024 yılı söz konusu olduğunda maksimum $35,1693 değerinde değerlendirmede bulunuyorlar. 2026 senesinde ise maksimum $40,45585 öngörüde bulunuyorlar.

Uzmanlara Göre ALICE Token Alınır Mı?

ALICE Token genel itibari ile olumlu değerlendirmelere sahip bir kripto para birimidir. My Neighbor Alice dünyasında ada satın alma, avatar yükseltme gibi çeşitli alanlarda kullanılan ALICE Token oyuncuların da alım desteği ile yükseliş potansiyeline sahip bir yerel token olarak, kripto para yatırımcıları için karlı bir yatırım aracı olabilir.

ALICE Token için yatırım kararı almadan önce güncel veriler eşliğinde kapsamlı araştırmalar sonucu adım atmanız önerilir.

LRC Coin Alınır Mı? Loopring Yorumları ve Fiyat Tahminleri

My Neighbor Alice (ALICE) Haberleri ve Anlaşmaları

My Neighbor Alice (ALICE) haberlerine göz attığımızda;

 • My Neighbor Alice (ALICE), 2021’in Metaverse Coin devleri arasında sıralanıyor.
 • 12 Ağustos Perşembe günü, oyunun Shaded Headland olarak bilinen bölgesi için Binance Smart Chain'e dayalı ikinci Arazi Satış Piyangomuzu başarıyla sonuçlandı.
 • My Neighbor Alice ekibi, oyun evrenini genişletmek ve zenginleştirmek için 80 milyon dolarlık Metaverse Hibe Programı kuruyor.

My Neighbor Alice (ALICE) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • My Neighbor Alice (ALICE), ChromaWay, Asymm Ventures, Box Mınıng, Kyros Ventures, Sandbox, Maker, Bounce, Arpa, Coinko, Bella, Ankr gibi isimlerin bulunduğu bir ortaklık ve yatırımcı kitlesine sahip.

ALICE Coin Avantaj ve Dezavantajları

ALICE Coin avantajları;

 • My Neighbor Alice (ALICE) stratejik vizyonlarından biri, en kararlı ve motive oyuncular için parasal teşvikler yaratmaktır.
 • Oyuncular ALICE Token’larını stake ederek, stake getirisi elde edebilir.
 • NFT teminatı ile NFT değerinin belirli bir eşiğin altına düşmemesini garanti eder.
 • ALICE sahipleri takas ve cüzdanlar arası transferde oldukça düşük işlem ücretleri ile karşılaşır.
 • ALICE Coin sahipleri sanal cüzdanlarında Coin kilitleyerek, belirli vadede yeni kazançlar elde eder.
 • ALICE alım-satım işlemlerinde ve cüzdanlar arası sınır ötesi transferde dakikalar içinde işlem onayı imkânı sağlar.

ALICE Coin dezavantajları;

 • ALICE Coin’e talep bulunmazsa zarar riski yükselir. Diğer bir seçenek olan teminatlı NFT’ler tercih edilebilir, fakat bu durumda işlem sözleşmelerinde yer alan coin bakiyelerine sahip olmak gerekir.
 • ALICE Coin, sanal cüzdan da muhafaza edilirken saldırı riski altındadır. Fakat bu durum donanım cüzdanda saklanması ile daha az riske indirgenir.

ALICE Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. ALICE Token satın almak için, Binance, Bithumb, Gate.io, Uniswap gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son adımda borsanın kripto para satın al menüsünden ALICE Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen ALICE Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

My Neighbor Alice (ALICE) projesi oyun sektörü ile NFT sektörünü bir arada sunan, kendine has heyecan verici, kullanıcı dostu bir projedir. My Neighbor Alice (ALICE) kitlesine çeşitli olanaklar sunmaktadır. Bu sağlam temeller ve Metaverse evreni ile olan bağı sayesinde ileride çok daha fazla değerlenecektir.

Binance hesabınız yoksa, tıklayarak %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz


Sıkça Sorulan Sorular

ALICE Token tüm zamanların en yüksek değerine $42,55 olarak ulaşmıştır.

ALICE Coin 5 yıllık plan tahmininde fiyatının $115.31’a kolayca ulaşacağı öngörülüyor.

My Neighbor Alice (ALICE) Binance, Bithumb, KuCoin, Gate.io gibi borsalarda listelenmektedir.

My Neighbor Alice değerinin gelecekte artmaya devam etmesi beklenmektedir.

My Neighbor Alice oyunu, oyun alanındaki yeniliklerle tanınan Antler Interactive stüdyosu tarafından geliştirilmiştir.

Uzmanlara göre My Neighbor Alice 2030'a kadar $866.98'lık en yüksek fiyatı görebilir.

Analistlere göre My Neighbor Alice (ALICE) ortalama fiyatı bu yılın sonunda $24.64 olabilir.

My Neighbor Alice (ALICE) toplam arz 100.000.000 adet olarak görülmektedir.