Son zamanlarda oldukça hızlı yükseliş grafikleri çizen LRC Coin, Altcoin’ler arasında dikkat çekici bir konuma gelerek yatırımcıların ve uzmanların dikkatini çekmeye başladı. Biz de bu yazımızda, LRC Coin nedir, analistlerin yorumları ve fiyat tahminleri neler, LRC Coin geleceği neleri vaat ediyor gibi çeşitli sorulara yanıt verdik.

Loopring (LRC) Coin Nedir?

LRC Token’lar Ağustos 2017 tarihinde kripto para piyasasında ilk Token arzı (ICO) ile halka açılmış olan, merkezi olmayan kripto para borsalarının tasarlanması ve meydana getirilmesi için geliştirilmiş açık bir protokol olarak tanımlanan Loopring’in Ethereum tabanlı kripto para birimidir.

lrc coin geleceği

Loopring protokolü Aralık 2019 tarihinde Ethereum ana ağında koşullandırılmıştır. LRC Token’lar bu sayede bu koşula uyan cüzdanlarda saklanabilir.

LRC Token Hangi Ülkenin?

Loopring (LRC) merkezi olmayan finans (DeFi) endüstrisinin bir parçası olarak tanımlanmaktadır.

Loopring Whitepaper

Loopring protokolünün iddia ettiği hedef, merkezi ve merkeziyetsiz borsaların en iyi yönlerini alarak melez bir borsa oluşumu sağlamaktadır. Ortak bir alanda toplanan borsalardan yüksek verim elde edilmektedir. Loopring projesi hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://loopring.org bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Loopring Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 LRC Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

LRC Coin Yorum

Loopring projesi, kripto para piyasasının temelleri arasında yer alan borsaların en iyi yönlerini harmanlayarak, kullanıcıları ile buluşturması idealiyle kullanıcı dostu bir platform olarak, sektör geliştikçe ortaya çıkabilecek kullanıcı dostu platformlara öncülük edecek bir niteliktedir. Uzmanlar, yaptıkları LRC yorumlarında bu projenin faydalı ve gelecek vadedebilecek bir proje olduğunu düşündüklerini, buna paralel olarak LRC Coin fiyatının da yükseliş yaşayacağı düşünülmektedirler.

LRC Coin Geleceği Ne Olur?

Loopring protokolü aktif edildiği andan itibaren LRC Coin yükseliş yaşayarak uzmanlar ve kripto para yatırımcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Loopring kullanıcı dostu yapısı ve borsalardaki en iyi yönleri alarak kusursuzluğu sağlama amacı ile LRC Coin geleceğine olumlu etki edecek ve LRC Coin yeni zirveler görebilecektir.

Analistlerin LRC Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin LRC Coin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

 • Walletinvestor Analistleri Loopring Tahminleri; LRC Coin için pek olumlu yorum ve tahminlerde bulunmayan analistler 2021 sene sonu için maksimum $5,237 değerinde bir tahminde bulunurken uzun vadede ise 2026 yılında LRC Coin fiyatını $4,883 olarak değerlendiriyor.
 • Digital Coin LRC Fiyat Tahminleri; Daha ılımlı yorum ve tahminlerde bulunan DigitalCoin analistleri 2022 senesi için $5,87 değerinde bir tahminde bulunurken 2026 yılı baz alındığında $11,57 değerinde bir analizde bulunuyorlar. 2028 yılına geldiğimizde LRC Coin fiyatının $15,39 değerinde olacağını öngörüyorlar.
 • Price Prediction Loopring Fiyat Tahmini: 2022 yılı için maksimum $3,39 değerinde fiyat tahminleri olan analistler 2027 yılı için maksimum $30,63 değerinde bir öngörüde bulunurken 2030 senesine geldiğimizde maksimum $101,52 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.
 • Coin Arbitrage Fiyat Tahmini; 2022 yılı için $2,35772 değerinde tahminde bulunan analistler LRC Coin yorumlarında, uzun vadeli yatırım hedefleyen yatırımcılar için kötü bir yatırım aracı olacağını ifade etmektedirler. 2025 yılı için fiyat tahminleri ise $12,9829 yönündedir.
 • Gov Capital Analistleri LRC Tahminleri; 2022 senesi için maksimum $2,94515 değerinde tahminde bulunan analistler 2024 yılı için $3,75245 değerinde bir fiyat öngörüsünde bulunuyorlar. 2026 yılı için fiyat tahminlerine baktığımızda ise maksimum $5,2785 değerinde bir fiyat analizinde bulunuyorlar.

Uzmanlara Göre LRC Token Alınır Mı?

LRC Token en iyilerin buluşma noktası olan Loopring protokolünün yerel kripto para birimi olarak umut vaat eden iddialı bir projenin parçası olarak değerlendirilmektedir. LRC Token yatırımı yapmadan önce güncel veriler ve haberler eşliğinde hareket edilmesi ve kapsamlı bilgiler sonucunda karar verilmesi önerilmektedir.

AUDIO Token Alınır Mı? Uzmanların Audius Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Loopring (LRC) Haberleri ve Anlaşmaları

Loopring (LRC) haberlerine göz attığımızda;

 • 29 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşecek bir etkinlik için Loopring kendi web sitelerinde ‘’
 • GitHub Africa ve GraphQL Berlin Buluşması’’ başlığı ile duyuruda bulundu.
 • Loopring Coin (LRC), piyasaya sürüldüğünden bu yana yüzde 59.000 oranında yükseliş yaşadı.
 • LRC Coin için kısa bir süre önce gündeme gelen haberde yüzde 18,71 kadar değer kazandığı belirtildi.

LRC anlaşmalarına göz attığımızda;

 • CodeCov, Codetree, JiraSoftware+Github, Slack+Github, Asana-GitHub Sync, Depfu gibi isimlerle iş birliği ortaya çıkıyor.

LRC Coin Avantaj ve Dezavantajları

LRC Coin avantajları;

 • Loopring'in arkasında bulunan ana fikir, benzersiz avantajlarından yararlanılacak ve verimsizlikleri ortadan kaldıracak bir protokol oluşturmaktır.
 • Loopring protokolü; yenilikçi Hibrit çözümler sayesinde verimsizliklerini azaltırken ve/veya ortadan kaldırırken, merkezi olmayan alışverişlerin avantajlarını korur.
 • Loopring, sipariş yürütme verimliliğini arttırmayı hedefler.
 • Kripto para sektörüne olan ilgi arttıkça LRC Coin yükselişi desteklenecektir.
 • LRC Coin sınırlı arzı ile iyi bir değer saklama aracı olarak değerlendirilir.
 • LRC Coin sektörün en güvenilir borsalarında listelenmektedir.

LRC Coin dezavantajları;

 • Borsalara olan talep ve ilginin azalması söz konusu olursa LRC Coin fiyatı sert bir düşüş yaşayabilir.

LRC Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. LRC Token satın almak için Binance, Huobi Global, OKEx, FTX, gibi kripto para borsalarının tercih edilen herhangi birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi gerçekleştirilir.
 4. Borsanın kripto para satın al menüsünden LRC Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen LRC Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda saklanabilir.

Özetleyecek Olursak

Loopring hem merkezi borsaların hem de DEX’lerin olumsuzluklarını ortadan kaldırmayı amaçlayan, güvenlik, hız ve mükemmellik sunan bir proje olarak kripto para borsası geliştikçe ve talepler arttıkça değerlenecek niteliktedir.

Binance hesabınız yoksa, tıklayarak %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz


Sıkça Sorulan Sorular

LRC Token tüm zamanların en yüksek değerine $3,83 olarak ulaşmıştır.

LRC Coin için uzmanlar tarafından farklı yorum ve analizler gelmektedir. Kimi uzman analistler yükseleceği yönünde değerlendirmelerde bulunurken, bazı analistler LRC Coin’i karlı bir yatırım olarak değerlendirmemektedir.

Loopring (LRC) Coin, Binance, Coinbase Exchange, KuCoin, Huobi Global gibi kripto para borsalarında listelenmektedir.

LRC Coin fiyatının 5 yıllık planı tahmin edildiğinde, $12.59’a kolayca ulaşacağı tahmin edilmektedir.

Loopring protokolünün geliştirilmesini yöneten Loopring Foundation'ın kurucusu ve şu anki CEO'su Daniel Wang'dır.

Loopring (LRC) 2030 yılına kadar 101,52 dolarla en yüksek fiyatı görebilir.

LRC Coin fiyatının 2021 sonunda maksimum 3,39$ seviyesine ulaşması beklenmektedir.

Loopring (LRC) için toplam arz 1.373.873.440 LRC olarak görülmektedir.