Contact us to AD (300x250)

2023 LRC Coin Geleceği, Loopring Yorum Ve Fiyat TahminiSon zamanlarda oldukça hızlı yükseliş grafikleri çizen LRC Coin, Altcoin’ler arasında dikkat çekici bir konuma gelerek yatırımcıların ve uzmanların dikkatini çekmeye başladı. Biz de bu yazımızda, LRC Coin nedir, analistlerin yorumları ve fiyat tahminleri neler, LRC Coin geleceği neleri vaat ediyor gibi çeşitli sorulara yanıt verdik.

Loopring (LRC) Coin Nedir?

Loopring, kullanıcıların varlıkları farklı takaslar yoluyla takas etmelerini sağlamak için geliştirilmiş, Ethereum tabanlı, merkezi olmayan bir takas protokolüdür. Loopring tek başına merkezi olmayan bir borsa değildir, bunun yerine komut eşleştirme ve halka paylaşım teknolojisini kullanarak merkezi olmayan ticareti kolaylaştırır. Kısacası, Sıfır Bilgi Kanıtlarını kullanarak, herkesin Ethereum üzerinde yüksek seviyeli, gözetimsiz komutlar oluşturmasına izin verir.

lrc coin geleceği, yorum

LRC Token’lar Ağustos 2017 tarihinde kripto para piyasasında ilk Token arzı (ICO) ile halka açılmış olan, merkezi olmayan kripto para borsalarının tasarlanması ve meydana getirilmesi için geliştirilmiş açık bir protokol olarak tanımlanan Loopring’in Ethereum tabanlı kripto para birimidir. Loopring protokolü Aralık 2019 tarihinde Ethereum ana ağında koşullandırılmıştır. LRC Token’lar bu sayede bu koşula uyan cüzdanlarda saklanabilir.

LRC Token Hangi Ülkenin, Kime Ait?

Loopring (LRC) merkezi olmayan finans (DeFi) endüstrisinin bir parçası olarak tanımlanmaktadır.

Loopring Projesi ve Whitepaper

Loopring protokolünün iddia ettiği hedef, merkezi ve merkeziyetsiz borsaların en iyi yönlerini alarak melez bir borsa oluşumu sağlamaktadır. Ortak bir alanda toplanan borsalardan yüksek verim elde edilmektedir. Loopring projesi hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://loopring.org bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

LRC Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 LRC Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

LRC Coin Yorum

Loopring, 2017'nin sonunda 2018 için bir plan yayınladı ve hedeflerin gerçekleştirilmesinde ilerleme yavaştı. LRC cüzdanlarının ve mobil cüzdanların piyasaya sürülmesi gibi hedefler zamanında tamamlandı.

Loopring, 2018'de yılın ortasında NEO'nun eklenmesiyle ek blok zincirleri de dahil etmeye başladı. Ancak daha sonra ek blok zinciri eklenmedi ve diğer blok zincirlerini ekleme sürücüsü durduruldu. Bununla birlikte, sonunda, LRQ belirteci ile QTUM uyumluluğunu dahil etme niyetleri durduruldu.

Loopring DEX'in başlatılması, erken niyetlere göre oldukça yavaştı, ancak Şubat 2020'nin sonlarında beta sürümü piyasaya sürüldü. ERC223 desteği ve ERC2230 ve ERC20 belirteçleriyle ticaret gibi hala yerine getirilmesi gereken birkaç dönüm noktası var. Ayrıca, dxDAO kullanarak merkezi olmayan bir yönetim kurma fırsatına sahipler ve yine de, toplanan işlem ücretleriyle finanse edilecek kendi yerel DAO'larını geliştirmeyi hedefliyorlar. Analistler LRC yorum ve analizlerinde, bu gelişmelerin pozitif etki yaratacağında bahsetti.

Loopring projesi, kripto para piyasasının temelleri arasında yer alan borsaların en iyi yönlerini harmanlayarak, kullanıcıları ile buluşturması idealiyle kullanıcı dostu bir platform olarak, sektör geliştikçe ortaya çıkabilecek kullanıcı dostu platformlara öncülük edecek bir niteliktedir. Uzmanlar, yaptıkları LRC yorumlarında bu projenin faydalı ve gelecek vadedebilecek bir proje olduğunu düşündüklerini, buna paralel olarak LRC Coin fiyatının da yükseliş yaşayacağı düşünülmektedirler.

LRC Coin Geleceği

Uzmanlara göre LRC Coin geleceği orta vadede parlak görünüyor. Tüccarlara ve düzenli müşterilere gerekli özellikleri düşük maliyetle vermek için büyük olasılıkla rakiplerini devralacak. Analistler, mevcut hızına devam etmesi halinde 2025 ve sonrasında birkaç yıl sürecek kalıcı bir boğaya dayanmasını bekliyorlar.

Uzmanlar, yakın gelecekte piyasada bu özel kriptonun kullanım alnının çok daha geniş kitlelere ulaşabileceğini düşünüyor. Analistler, LRC jetonunun şimdi olduğu gibi aynı hızla gitmesi durumunda, önümüzdeki 5 ila 6 yıl içinde 10 doları bandını geçmesini umuyorlar.

Hepimiz biliyoruz ki, gelecekte gidip para yatırabileceğimiz ve kuyrukta bekleyerek finansal sorunlarımızı çözebileceğimiz hiçbir fiziksel banka olmayacak. Teknoloji yakın gelecekte geliştiği için bunların hepsinin bir gün durdurulması gerekiyor. Blok zinciri teknolojisi sayesinde Loopring, ulaşımınız için hepsini tek bir Dijital Bankada inşa ediyor.

Ödemelerden transferlere, ticaretten takasa, borçlanmadan borç vermeye ve kazançtan tasarrufa kadar Loopring, avucunuzun dokunuşuyla her şeyi mümkün kılıyor. LRC, milyonlarca insanın yakın gelecekte kripto dünyasının sağlayacağı fırsatlar yığınının tamamından yararlanırken fonları güvenli bir şekilde güvence altına almasını sağlayacaktır. Dürüst olmak gerekirse, bu madalyonun yakın gelecekte neler sunacağını görmek için çok heyecanlıyız.

Loopring protokolü aktif edildiği andan itibaren LRC Coin yükseliş yaşayarak uzmanlar ve kripto para yatırımcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Loopring kullanıcı dostu yapısı ve borsalardaki en iyi yönleri alarak kusursuzluğu sağlama amacı ile LRC Coin geleceğine olumlu etki edecek ve LRC Coin yeni zirveler görebilecektir.

Analistlerin LRC Coin Fiyat Tahminleri

2018'de Loopring belirteci LRC, bir kripto para birimi ekosistemindeki diğer tüm varlıklarda olduğu gibi muazzam bir darbe aldı. 9 Ocak'ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,19 dolara ulaştığında, fiyatlar Nisan ayında düştü ve 2018 ve 2019'a kadar düşmeye devam etti.

2020'nin başlarında, token fiyatı 0,0225 $'a düşürüldü ve bu, 18 Aralık'taki tüm zamanların 0.019861 $'lık seviyesinin biraz altında kaldı. Bununla birlikte, DEX'in Beta lansmanından sonra fiyatlar önemli ölçüde yükselmeye başladı ve LRC tokeni, 2020'nin ilk yarısında Haziran 2020'nin başından itibaren yüzde 300'ün üzerinde bir artışla 0.087895 $ işlem gördü.

Analistlerin LRC Coin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

 • Walletinvestor Analistleri Loopring Tahminleri; LRC Coin için pek olumlu yorum ve tahminlerde bulunmayan analistler 2023 sene sonu için maksimum $5,237 değerinde bir tahminde bulunurken uzun vadede ise 2026 yılında LRC Coin fiyatını $4,883 olarak değerlendiriyor.
 • Digital Coin LRC Fiyat Tahminleri; Daha ılımlı yorum ve tahminlerde bulunan DigitalCoin analistleri 2023 senesi için $5,87 değerinde bir tahminde bulunurken 2026 yılı baz alındığında $11,57 değerinde bir analizde bulunuyorlar. 2028 yılına geldiğimizde LRC Coin fiyatının $15,39 değerinde olacağını öngörüyorlar.
 • Price Prediction Loopring Fiyat Tahmini: 2023 yılı için maksimum $3,39 değerinde fiyat tahminleri olan analistler 2027 yılı için maksimum $30,63 değerinde bir öngörüde bulunurken 2030 senesine geldiğimizde maksimum $101,52 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.
 • Coin Arbitrage Fiyat Tahmini; 2023 yılı için $2,35772 değerinde tahminde bulunan analistler LRC Coin yorumlarında, uzun vadeli yatırım hedefleyen yatırımcılar için kötü bir yatırım aracı olacağını ifade etmektedirler. 2025 yılı için fiyat tahminleri ise $12,9829 yönündedir.
 • Gov Capital Analistleri LRC Tahminleri; 2023 senesi için maksimum $2,94515 değerinde tahminde bulunan analistler 2024 yılı için $3,75245 değerinde bir fiyat öngörüsünde bulunuyorlar. 2026 yılı için fiyat tahminlerine baktığımızda ise maksimum $5,2785 değerinde bir fiyat analizinde bulunuyorlar.

Uzmanlara Göre LRC Token Alınır Mı?

LRC Token en iyilerin buluşma noktası olan Loopring protokolünün yerel kripto para birimi olarak umut vaat eden iddialı bir projenin parçası olarak değerlendirilmektedir. LRC Token yatırımı yapmadan önce güncel veriler ve haberler eşliğinde hareket edilmesi ve kapsamlı bilgiler sonucunda karar verilmesi önerilmektedir.

AUDIO Coin Geleceği Ne Olur? Audius Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Loopring (LRC) Haberleri ve Anlaşmaları

Loopring (LRC) haberlerine göz attığımızda;

 • 29 Kasım 2022 tarihinde gerçekleşecek bir etkinlik için Loopring kendi web sitelerinde "GitHub Africa ve GraphQL Berlin Buluşması" başlığı ile duyuruda bulundu.
 • Loopring Coin (LRC), piyasaya sürüldüğünden bu yana yüzde 59.000 oranında yükseliş yaşadı.
 • LRC Coin için kısa bir süre önce gündeme gelen haberde yüzde 18,71 kadar değer kazandığı belirtildi.

LRC anlaşmalarına göz attığımızda;

 • CodeCov, Codetree, JiraSoftware+Github, Slack+Github, Asana-GitHub Sync, Depfu gibi isimlerle iş birliği ortaya çıkıyor.

LRC Coin Avantaj ve Dezavantajları

LRC Coin avantajları;

 • Loopring'in arkasında bulunan ana fikir, benzersiz avantajlarından yararlanılacak ve verimsizlikleri ortadan kaldıracak bir protokol oluşturmaktır.
 • Loopring protokolü; yenilikçi Hibrit çözümler sayesinde verimsizliklerini azaltırken ve/veya ortadan kaldırırken, merkezi olmayan alışverişlerin avantajlarını korur.
 • Loopring, sipariş yürütme verimliliğini arttırmayı hedefler.
 • Kripto para sektörüne olan ilgi arttıkça LRC Coin yükselişi desteklenecektir.
 • LRC Coin sınırlı arzı ile iyi bir değer saklama aracı olarak değerlendirilir.
 • LRC Coin sektörün en güvenilir borsalarında listelenmektedir.

LRC Coin dezavantajları;

 • Borsalara olan talep ve ilginin azalması söz konusu olursa LRC Coin fiyatı sert bir düşüş yaşayabilir.

LRC Coin Hangi Borsalarda Var?

LRC Coin, son zamanların trend kripto paraları arasındadır. LRC Coin şu borsalarda var: Binance, Coinbase, Gate.io, Huobi Global, HitBTC, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), Mandala Exchange, BitMart, CoinEx, DigiFinex, Uniswap, ProBit Global, KuCoin, STEX, CoinEx, LRCbit, Bitget, LBank, BKEX.

Loopring (LRC) Coin Piyasa Bilgileri

LRC Coin toplam arzı 1,373,873,437 olup maks arzı ise 1,374,513,896 adettir. Veriler sürekli güncellenmektedir, canlı piyasa verileri için Coinmarketcap sayfasına göz atabilirsiniz. LRC Coin 10 Kas 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) 3,83 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 18 Aralık 2019 tarihinde (ATL) 0.01986 ABD doları olarak görmüştür.

LRC Nasıl Satın Alınır Alınır?

 1. LRC Coin satın almak için; Binance, Huobi Global, OKEx, gibi kripto para borsalarının tercih edilen herhangi birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi gerçekleştirilir.
 4. Borsanın kripto para satın al menüsünden LRC Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen LRC Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda saklanabilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, LRC Coin geleceğine ilişkin uzman yorumlarına ve fiyat tahminlerine değinerek projeyi geniş bir perspektiften inceledik. Loopring hem merkezi borsaların hem de DEX’lerin olumsuzluklarını ortadan kaldırmayı amaçlayan, güvenlik, hız ve mükemmellik sunan bir proje olarak kripto para borsası geliştikçe ve talepler arttıkça değerlenecek niteliktedir.
Sıkça Sorulan Sorular

LRC Token tüm zamanların en yüksek değerine 27 Mart 2021 tarihinde $4.99 olarak ulaşmıştır.

LRC Coin için uzmanlar tarafından farklı yorum ve analizler gelmektedir. Kimi uzman analistler yükseleceği yönünde değerlendirmelerde bulunurken, bazı analistler LRC Coin’i karlı bir yatırım olarak değerlendirmemektedir.

Loopring (LRC) Coin, Binance, Coinbase Exchange, KuCoin, Huobi Global gibi kripto para borsalarında listelenmektedir.

LRC Coin fiyatının 5 yıllık planı tahmin edildiğinde, $12.59’a kolayca ulaşacağı tahmin edilmektedir.

Loopring protokolünün geliştirilmesini yöneten Loopring Foundation'ın kurucusu ve şu anki CEO'su Daniel Wang'dır.

Loopring (LRC) 2030 yılına kadar 101,52 dolarla en yüksek fiyatı görebilir.

LRC Coin fiyatının 2023 sonunda maksimum 3,39$ seviyesine ulaşması beklenmektedir.

Loopring (LRC) için toplam arz 1,373,873,437 adet olup maks arzı ise 1,374,513,896 LRC olarak görülmektedir. Ancak veriler sürekli güncellenmektedir, en güncel halini Coinmarketcap sayfasından takip edebilirsiniz.