Contact us to AD (300x250)

DEGO Coin Geleceği 2023, Dego Finance Fiyat Tahminleri Ve DEGO YorumlarıDego Finance bağımsız, açık bir NFT ekosistemi olarak biliniyor ve popülerliği her geçen gün artıyor. Özellikle yerli yatırımcıların radarına ise DEGO Coin takılıyor. Bu yazımızın merkezini DEGO Coin geleceği, Dego Finance fiyat tahminleri oluşturuyor.

Dego Finance (DEGO) Token Nedir?

Dego Finance 2020’de piyasaya sürülmüş değiştirilemez Token (NFT) ve merkezi olmayan finans (DeFi) araçlarının türlü kombinasyonlarını sunan merkeziyetsiz bir projedir. Dego Finance, herkesin NFT yayınlayabileceği, madencilik, açık artırmalar ve işlem başlatabileceği açık bir ekosistemdir.

dego coin geleceği

DEGO Token, likidite madenciliği yoluyla basılan ERC-20 Token olarak platformun yerel kripto para birimidir. DEGO Token’lar ekosistemin yönetişim ve eşitlik Token’ları olarak hizmet etmektedir. DEGO Token sahibi kullanıcılar, topluluk tekliflerine, oylamalara katılabilir ve bunların yanı sıra sürekli temettüler alabilir. Platformun yerel Token’ı merkeziyetsiz finansal işlemler için de kullanılabilir.

DEGO Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

Dego Finance projesi arkasındaki geliştirici ekip dünyanın dört bir yanına dağılmış vaziyettedir ve büyüme, gelişme odaklı idealleri sebebiyle anonim kalmayı tercih etmektedirler.

Dego Finance (DEGO) Whitepaper

Dego Finance platformunun amacı NFT’lerin hızlı ve kolay yayınlanmasını ve bunların açık artırma, ticaret ve madencilik için açılmasını sağlayacak NFT ekosistemi yaratmaktır. Dego Finance, DEGO olarak bilinen bir yönetim aynı zamanda bir öz sermaye belirteci içerir. DEGO Token topluluk yönetişim tekliflerine oy vermek, ekosistem hakkında kararlar almak için kullanılabilir. Platform hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşmak ve Whitepaper’ı incelemek için https://dego.finance/home bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

DEGO Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 DEGO Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

DEGO Coin Yorum

DEGO Finance, NFT'leri kullanarak madenciliği, açık artırmaları ve ticareti destekleyen, takas edilemez bir belirteç (NFT) ekosistemidir. Bu, merkezi olmayan finansı (DeFi) birleştirdiği için geleneksel NFT'lerin birincil kullanımının ötesine geçerek, kullanıcıların NFT'leriyle daha fazla etkileşime girmesine izin vererek, onlara basit bir sanat eserinden daha fazla değer verir.

DEGO'nun ilk vizyonu bir DeFi projesiydi, ancak şimdi NFT'lere daha geniş bir kullanım alanı sunmaya çalışıyorlar. Açık NFT ekosistemleri, blok zinciri kullanıcılarının tüm yaşam döngüleriyle ilgilenen bir ekosistemde NFT'lerle etkileşime girmesine olanak tanır.

Kullanıcılar, NFT'lerini açık piyasada satabilir veya takas edebilir ve bunları diğer tokenler için “madencilik” yapmak için kullanabilir, bu da çoğu geleneksel NFT'den daha kapsamlı bir kullanım durumu yaratır.

Uzmanlar DEGO Coin yorumlarında, DEGO’nun merkeziyetsiz finans işlemlerinde favori kripto para birimi olma yolunda büyük yol kat etiğini belirtmektedir. Dego Finance çok çeşitli bir ekosistem olarak iddialı bir yol haritasına sahiptir. Şubat 2021 itibariyle, DEGO'nun halihazırda birkaç operasyonel modülü bulunmaktadır.

Uzman analistlerin DEGO Coin yorumları incelendiğinde NFT pazarının güçlenmesiyle paralel olarak DEGO fiyatının yükseliş yaşayacağı düşünülmektedir. DeFi protokolüne olan ilgi ile Dego Finance değer kazanımının gündeme geleceği hakkında analizler söz konusudur.

DEGO Analiz: Projeyi Benzersiz Yapan Nedir?

 • Dego Finance, herkesin NFT yayınlayabileceği, madencilik, açık artırmalar ve ticaret başlatabileceği özgür, çeşitli olanaklar sunan bir ekosistemdir.
 • Dego Finance topluluğunda kişiler elçi önerebilir, seçebilir. En yüksek oya sahip olan ilk 10 gönüllü, Dego elçileri olarak seçilir ve daha sonra Dego Elçisi Madalyası NFT'yi alarak, elçilere endüstri etkinliklerinde Dego'yu temsil etme hakkı verir.
 • DEGO, özel yerleşim veya ön mayın içermeyen adil bir dağıtım sistemini ilke edinmiştir.

DEGO Coin Geleceği Ne Olur?

DEGO finans ekibi, NFT'lere yepyeni bir anlam getirmek için yenilikler yapıyor. DEGO'nun bir NFT'nin tüm yaşam döngüsü boyunca saklama hizmetleri sağlaması, onu sanat koleksiyonuyla ilgilenen kullanıcılar için çok çekici kılıyor. Ayrıca şu an için verim çiftçiliği ödüllerini de içerir. Bu, kullanıcılara DEGO'da ödüller kazanmalarına izin vererek, bir yönetişim mekanizması olan DEGO evrimine erişim sağladığından, kullanıcılara ortalama NFT'den daha fazlasını sunar. Sonuç olarak ekibin, entegre bir pazaryeri olan dijital bir Lego yaratma vizyonu var.

Analistler DEGO Coin geleceği ile ilgili; Dego Finance platformunun, Ethereum ağının yanı sıra Binance Smart Chain ağı ile de uyumlu olması sebebiyle popülaritesinin giderek attığını düşünüyor. Dego Finance bünyesinde yer alan NFT ekosistemi son dönemlerde inanılmaz bir ilgi görüyor. Yatırımcının yenilikleri ararken karşısında sürekli Dego Finance’ı görmesi DEGO Token değerini doğrudan etkiliyor ve DEGO Coin geleceğin enleri arasında yerini hazırlıyor.

Analistlerin DEGO Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

 • Walletinvestor Analistlerinin DEGO Fiyat Tahmini: DEGO Coin için çok iyi bir uzun vadeli yatırım olduğunun altını çizen analistler 2023 yılı fiyat tahminlerinde maksimum $12,148 değerinde bir değerlendirmede bulunurken, 2026 senesi için tahminleri söz konusu olduğunda $50,356 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.
 • Gov Capital Analistleri DEGO Tahminleri: DEGO Coin’in yükselen bir eğilim gösterdiğini açıklayan analistler 2023 yılı için $27,2335 değerinde bir analizde bulunurken, 2025 yılı için yaptıkları değerlendirmede maksimum $144,04555 değerinde bir tahminde bulunuyorlar. 2026 yılı söz konusu olduğunda ise maksimum $393,2701 değerinde bir tahmin söz konusu.
 • Digital Coin Dego Finance Fiyat Tahmini: 2023 yılı için $17,18 değerine öngörüde bulunan analistler 2024 yılı söz konusu olduğunda $30,06 değerinde bir tahminde bulunuyorlar. 2028 yılında DEGO Coin tahminleri ise $55,09 değerinde.
 • Coin Arbitrage DEGO Tahminleri: 2023 senesi için $12,6208 değerinde analizleri olan analistler, 2024 senesi için $22,4625 değerinde bir tahminde bulunuyorlar. 2025 fiyat tahminleri ise $58,8051 olarak ifade ediliyor.
 • Price Prediction Analistleri Dego Coin Fiyat Tahminleri: 2023 senesi için maksimum $21,27 tahmininde bulunan analistler 2025 yılı için fiyat değerlendirmelerinde maksimum $68,19 değerinde bir beklentide bulunurken, 2030 yılı için maksimum $436,80 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.

Uzmanlara Göre DOGE Coin Alınır Mı?

Dego Finance, NFT pazarı için çarpıcı çözümler sunarak imajını gün geçtikçe imajını ve bilinirliğini arttırıyor. DEGO Coin alımlarında işlem hacminin genişleyeceği düşünülüyor. DOGE Token geleceğin yükselen varlıkları arasında değerlendiriliyor ve kripto para yatırımcıları için karlı bir yatırım aracı olarak görülüyor.

DOGE Token yatırımı yapmaya karar vermeden önce güncel veriler eşliğinde kapsamlı bir araştırma sonucu adım atmanız öneriliyor.

ALICE Coin Geleceği Ne Olur? My Neighbor Alice Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Dego Finance (DEGO) Haberleri ve Anlaşmaları

Dego Finance (DEGO) haberleri;

 • Dego Finance (DEGO) Ağustos tarihinde LBank borsasında listelendi.
 • Binance kripto para borsasının 10 Mart tarihinde yaptığı duyuru ile borsa üzerinde listelemeye başlayan Dego Finance (DEGO) listeleme haberinden sonraki dört gün içinde tam 4 kat yükseldi.

Dego Finance (DEGO) anlaşmaları;

 • Dego Finance (DEGO) platformunun MetaMask, Arkane, SafePal, Trezor gibi isimlerin olduğu geniş bir referans listeleri bulunuyor.

DEGO Coin Avantaj ve Dezavantajları

DEGO Coin Avantajları;

 • Dego Finance, GEGO V2 olarak bilinen tamamen işlevsel bir NFT pazarına ve kullanıcıların Ether (ETH) kullanarak NFT tokenlerini kolayca alıp satmak için kullanabilecekleri bir açık artırma platformu geliştirmiştir.
 • Dego'nun NFT'leri, sağlam bir fikir birliği sistemi tarafından desteklenmektedir.
 • Kullanıcılar, likidite madenciliğine katılarak veya Uniswap ve KuCoin dahil olmak üzere desteklenen çeşitli değişim platformlarından birinde satın alarak DEGO jeton kazanabilirler.
 • Her DEGO Coin transferi ile, işlem yapılan miktarın %0,25'i yakılırken, %0,25'i diğer DEGO Coin sahiplerine ödenmek üzere doğrudan temettü havuzuna gönderilir.

DEGO Coin dezavantajları;

 • Dego Finance (DEGO) her kripto para biriminde olduğu gibi sanal cüzdanda saklanırken, ağda oluşabilecek saldırı risklerine açıktır. Bu riski için masaüstü kripto para cüzdanlarında saklanılarak minimuma indirgenir.
 • DEGO Coin kripto para piyasasının yüksek volatilitesine bağlı olarak dalgalı bir fiyat değerine sahiptir.

DEGO Coin Hangi Borsalarda Var?

DEGO Coin, oldukça popüler altcoinler arasında yer almaktadır. DEGO Coin şu borsalarda var: Binance, Coinbase, HitBTC, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), Mandala Exchange, BitMart, CoinEx, DigiFinex, Gate.io, Uniswap, ProBit Global, STEX, CoinEx, DEGObit, Bitget, LBank, BKEX

DEGO Coin Piyasa Bilgileri

DEGO Coin toplam arzı 14,166,587 adettir ancak sürekli güncellenmektedir. Güncel bilgiye şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Maks arzı ise 21,000,000 adettir. DEGO Coin 14 Mart 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 33.82 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 22 Eylül 2020 tarihinde 0.4263 ABD doları olarak görmüştür.

DEGO Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. DEGO Coin satın almak için, Binance, KuCoin, Gate.io, Uniswap gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi gerçekleştirilir.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden DEGO Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen DOGE Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, uzmanların DEGO yorumlarına ve fiyat tahminlerine yer verdik. Dego Finance Merkeziyetsiz finans işlemlerinde oldukça popüler bir tercih olarak enlerin listesinde yer alır. Çok yönlü yapısı ile gün geçtikçe değerini arttıran DEGO Coin geleceği parlak ve daha büyük başarılara imza atacak gibi görünmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

DEGO Token tüm zamanların en yüksek değerine $33,82 olarak ulaşmıştır.

Dego Finance'in değerinin artmaya devam etmesi beklenmektedir. Dego Finance fiyatı bir yılda $13.318’dan $18.300’a kadar çıkabilir.

Dego Finance (DEGO) Binance, Uniswap, MXC, KuCoin, Gate.io, Hoo.com, Hotbit, Bithumb gibi borsalarda yer almaktadır.

Uzmanlara göre DEGO Coin gelecekte yükselmeye devam edecektir. Uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + %37,41’dir.

Dego Finance projesinin arkasındaki geliştiriciler anonim kalmayı tercih etmektedir.

Uzmanlara göre Dego Finance fiyatları 2030'a kadar $436.80'lık en yüksek fiyatı görebilir.

DEGO Coin fiyatının 2023 sonunda maksimum $11.50 seviyesine ulaşması beklenmektedir.

Dego Finance (DEGO) maks arzı 21,000,000 adet olarak bilinmektedir. Toplam arzı ise şuanda 14,166,587 adettir ancak sürekli güncellenmektedir. Güncel bilgiye şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.