Contact us to AD (300x250)

5 Uzmandan ANY Coin Geleceği, Fiyat Tahmini, Yorum 2023Bir Cross Chain çözümü olarak ün salan AnySwap hakkında neler biliyoruz? ANY Coin geleceği nasıl ve uzmanlar Anyswap projesi hakkında neler düşünüyor? ANY Coin için detaylı araştırmalarımızdan sonra beğenebileceğiniz bir rehber hazırladık.

Anyswap (ANY) Coin Nedir?

AnySwap, bir Cross-Chain protokolüdür ve otomatik fiyatlandırma ve likidite sistemine sahip olma özelliğine sahiptir. Ayrıca DCRM (Merkezi Olmayan Kontrol Hakları Yönetimi) tarafından desteklenen bir protokoldür. Ethereum, Binance Smart Chain gibi farklı Blockchain'leri destekleyen Anyswap, son zamanlarda öne çıkan kripto para projeleri arasında yer almaktadır.

any coin geleceği, yorum, fiyat tahmini

ANY Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkenin?

Anyswap, Çin menşeili bir şirket olan DJ Quian tarafından kurulmuştur. Platformun kurucusu, Zhao Jun isimli Çinli girişimcidir.

Anyswap Projesi ve Whitepaper

Teknik inceleme, belirli bir çözüm hakkında derinlemesine bilgi sağlamak için genellikle bir kuruluş tarafından yayınlanan bilgilendirici, etkili, iyi yapılandırılmış bir belgedir. Anyswap projesinin whitepaper dosyasına göz atarak proje hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Projenin Whitepaper linki ve merak edilen sorulara yanıt almak için şu bağlantıya göz atabilirsiniz.

ANY Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 ANY Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

ANY Coin Yorum

Cross-chain takas protokolü, kripto varlıklar ve Blockchain teknolojisi için ciddi bir öneme sahiptir. ANY Coin'i yorumlayan uzmanlara göre proje bu açıdan piyasada önemli bir potansiyele sahiptir. Aynı zamanda Binance borsasına giriş yapması da değerini ve şöhretini artırmıştır.

Anyswap, ECDSA veya EdDSA kullanan herhangi bir Blockchain’de takas edilebilir bir projedir. Bu yönüyle birlikte diğer olumlu özellikleri de ANY Token'ın çözüm odaklı bir proje olacağını destekliyor. Dolayısıyla projenin bu yönü gelecek açısından oldukça önemli bir özellik.

Anyswap Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

DCRM (Merkezi Olmayan Kontrol Hakları Yönetimi) tarafından desteklenen Anyswap imza protokolü, Token akışını pratik hale getirme konusunda başarılıdır. Platform içinde varlıkların güvende olmasını sağlamak için özel anahtarlar birkaç bit’e kadar bölünebilir.

Özel anahtar bölme ve yönetme sürecini kullanan sistemdeki akıllı sözleşmeler açık kaynaklıdır. Ayrıca günümüzün en çok kullanılan Blockchain platformlarında takas edilebilmesi de Anyswap projesini değerli kılan detaylar arasındadır.

ANY Coin Geleceği Ne Olur?

Uzmanlar, ANY Coin geleceği ile ilgili detaylı araştırmalar yapmaktadır. Anyswap, son zamanlarda popüler olan kripto para birimleri arasında yer alıyor. Arkasındaki teknik ekibin güçlü olması, Coin’in gelecek vaat etmesinde önemli bir unsurdur. Diğer yandan takas edilebilirliği ve sunduğu çözümler de Anyswap geleceğinin olumlu olduğuna yönelik işaretlerdir. Fakat uzmanlara göre ANY Coin'in gelecekte değerlenmesi için kısa bir süreye daha ihtiyaç olabilir. Yazımızın devamında uzman ve analistlerin fiyat tahminleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Analistlerin ANY Coin Fiyat Tahminleri

 • Coin Codex Analistleri Anyswap Coin Fiyat Tahmini: Coin Codex tarafından yapılan kısa vadeli teknik analize göre, göstergeler eşit derecede yükseliş ve düşüş gösteriyor. CoinCodex, ANY Token fiyatının Mart sonuna kadar 22.23 Dolar'a ulaşacağını tahmin ediyor. Analistlerin orta vadedeki tahminlerine göre ANY Token 30 Dolar’a çıkabilir.
 • Digital Coin Price Analistleri Any Coin Fiyat Tahmini: Digital Coin Price Analistlerine göre Anyswap, bir süre daha yatay çizgideki değerine devam edecek. Ancak gelecekte Anyswap Coin’ini iyi günler bekliyor. Analistler, 2031 yılına kadar Anyswap fiyatının 129 Dolar’a ulaşacağını söylüyor.
 • GOV Capital Analistleri Any Coin Fiyat Tahmini: Gov Capital analistleri, Anyswap'ın 2023'ün sonunda 62.676 Dolar’a ulaşabileceğini tahmin ediyor. 2026'ya kadar olan sonraki yıllarda ise 126 Dolar, 214 Dolar, 329 Dolar ve 470 Dolar’a ulaşabilir.
 • Wallet Investor Analistleri Any Coin Fiyat Tahmini: Wallet Investor'ın kısa vadeli tahmini, Anyswap'ın önümüzdeki günlerde 30 Dolar’a yükseleceği yönünde. Ancak fiyatlar bir yılda 64 Dolar’a kadar da ulaşabilir. Wallet Investor 2030 için herhangi bir tahminde bulunmuyor ancak fiyatın 2027'de 224 Dolar’a ulaşabileceğini öne sürüyor. 2023'den 2025'e yıllık büyüme rakamları ise sırasıyla şöyle: 60.000$, 99.000, 140.000$ ve 180.160$.
 • Captain Altcoin Analistleri Anyswap Coin Fiyat Tahmini: Captain Altcoin analistleri ise ANY Token fiyatının 2023 sonuna kadar 30 Dolar’ı geçeceğini belirtiyor. Analistler, ayrıca 2025 yılında 65 Dolar’a yükseleceğini tahmin ederken, 2030 sonrası için de 165 Dolar’lık bir fiyat tahmininde bulunuyor.

ANY Coin Alınır Mı?

Uzmanlara göre ANY Token (Anyswap) gelecek vaat eden bir projedir. Uzman ve analistler, projenin yakın zamanda adından daha da bahsettireceğini ifade etmektedir. Fiyat konusunda yatay bir seviyede olsa da önümüzdeki günlerde Token’ın fiyatlarında artış olacağı tahmin edilmektedir. Detaylı bir araştırma yaptıktan sonra ANY Token alınabilir kripto para alternatifleri arasındadır. Ancak hedefin ve beklentinin uzun vadede kazanç olması son derece önemlidir.

Api3 Coin Alınır Mı? API3 Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Anyswap (ANY) Haberleri ve Anlaşmaları

Anyswap Haberleri

 • Aralık 2021 tarihli bir habere göre Anyswap’ın Binance borsasında yer almaya başlamasıyla birlikte fiyatında artış yaşandığı belirtildi.
 • DeFi projelerine yapılan destekler ve yatırımlar Anyswap fiyatlarını da yükseltti. Buna göre AnySwap’ın yıllık fiyatı %110 arttı ve bu da önemli bir haber olarak basında yerini aldı.

Anyswap Anlaşmaları

 • Anyswap, KuCoin isimli hayran topluluk zinciri ile anlaşma yaptığını duyurdu.
 • AnySwap, Blockchain destekli kripto alım satım platformu OKExChain ile bir ortaklığa girdiğini açıkladı.

Anyswap Coin Avantaj ve Dezavantajları

Anyswap Coin Avantajları:

 • Pasif Gelir: Anyswap, ister likidite sağlayıcıları ister tüccarlar olsun, kullanıcılara pasif gelir elde etme fırsatı sunar
 • Takas İmkânı: Uniswap ve JustSwap gibi diğer ünlü takas protokollerinden farklı olarak AnySwap protokolü, jetonların farklı bloklar arasında takas edilmesini sağlar.
 • Düşük Ağ Ücreti: Yapılan işlemler çok düşük ağ ücretlerine sahiptir. Ticaret hacmindeki artış bile gaz ücretinde artışa yol açmaz.
 • Güvenlik: Platform, yüksek güvenlik özelliklerine sahiptir. DCRM kullanmak, yatırımcı fonlarının güvenliğini sağlar. Ayrıca, ANY Token sahipleri, platform için listelenecek Token’lara karar verirken oy kullanırlar. Bu nedenle AnySwap, gerçek ve doğrulanmış kripto para ticareti yapmaya izin verir.

Anyswap Dezavantajları:

 • Düşük Talep: Talep az olursa, platform geliştiricilerinin beklentisi karşılanmayabilir. Kullanıcıların, bu projeye güvenmeleri ve inanmaları oldukça önemlidir.
 • Rekabet: Kripto para piyasasındaki Coin ve Token rekabeti ve diğer altyapılar, Anyswap’ı olumsuz etkileyebilir.

ANY Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

ANY Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Binance, Gate.io, Tokyocrypto, BTCEX, CoinDCX, CoinEx, Hotbit, Bitget, Nominex, Crypto.com, MEXC

ANY Coin Piyasa Bilgileri

ANY Coin Toplam (Maks) Arz 100,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır. Any Coin 14 Oca 2022 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $34.24 fiyatına ulaşmıştır.

Anyswap Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

 • ANY Coin satın almak için Binance ve Gate.io gibi güvenilir kripto para borsalarından birine üye olmak gerekir.
 • Üye olan kullanıcılar daha sonra kişisel ve güvenlik bilgilerini vererek hesap açabilir.
 • Ardından kullanıcılar kripto para borsa hesaplarına TL olarak bakiye yükleyebilir.
 • Son olarak kripto para borsasının kripto para satın al menüsünden kolaylıkla ANY Coin satın alınır.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, uzmanların ANY Coin yorum ve tahminlerine yer verdik. Anyswap, zincirler arası takas hizmetlerini güvenilir ve güvenli bir şekilde sunan bir projedir. Birçok takas çiftine sahip olmanın yanı sıra, tüm katılımcılara zamanında ve tutarlı ödüller sağlar. Böylece her aktif platform kullanıcısı pasif bir gelir elde eder. Bunun yanı sıra güvenlik ve düşük ağ ücreti gibi konularda da ön plana çıkar.

Uzman ve analistler, Anyswap projesini ve ANY Coin geleceğini umut vaat edici olarak görmektedirler. Fakat projenin başarıya ulaşması için daha kalıcı çözümler sunması gerekmektedir. Önümüzdeki günlerde duyurduğu ortaklık ve anlaşmalar da projenin geleceğini olumlu yönde etkileyecektir.
Sıkça Sorulan Sorular

Anyswap, bugüne kadar en yüksek $34.24 fiyatına ulaşmıştır.

Analistlere göre 2022 sonunda Anyswap’ı yükseliş bekliyor. Bazı uzmanlara göre ise birkaç ay içinde yükseliş trendine girebilir.

Binance, Gate.io, Tokyocrypto, BTCEX, CoinDCX, CoinEx, Hotbit, Bitget, Nominex, Crypto.com, MEXC

Bazı uzmanlara göre Anyswap, birkaç yıl içinde fiyatını iki veya üçe katlayabilir. Platformun gelecek vaat ettiğini ve 4-5 yıl içinde de değerini 20’ye katlayabileceği ifade edilmektedir.

Anyswap, Çin menşeili bir şirket olan DJ Quian tarafından kurulmuştur. Platformun kurucusu ve Anyswap’ın sahibi Zhao Jun isimli Çinli girişimcidir.

Analistlere göre 2030 yılında 165 Dolar’a ulaşması beklenmektedir.

Uzman tahminlerine göre Anyswap fiyatı yıl sonunda 30 Dolar’a ulaşacak.

Anyswap Coin toplam arzı 18.639.320,216 adet ile sınırlandırılmıştır.

İlginizi Çekebilir