Contact us to AD (300x250)

Jasmy Coin Geleceği 2023, Analistlerden Fiyat Tahmini Ve JASMY Yorumları

İÇERİK BAŞLIKLARI Jasmy Coin Nedir?Jasmy Coin Yorum


JasmyCoin, son zamanlarda en çok merak edilen kripto paralardan biridir. Binance borsasında listelenmeye başladıktan sonra birçok yatırımcı, ilgisini JasmyCoin’e çevirdi. Peki, Jasmy Coin geleceği ile ilgili neler biliyoruz ve bu kripto para projesi hakkında merak edilenler neler?

Kripto para pazarında önemli bir potansiyele sahip olduğu bilinen Jasmy Coin geleceği hakkında bilgi almak ve uzmanların JASMY coin yorumlarına dair fikir edinmek için yazımızı takip edin.

Jasmy Coin Nedir?

Jasmy, Sony Style.com'un eski CEO'su Kazumasa Sato tarafından 5 Nisan 2016'da Tokyo, Japonya'da kuruldu. JASMY, IoT (Nesnelerin İnterneti) platformları geliştiricilerinden biri olan Jasmy şirketine güç sağlayan bir kripto paradır. JasmyCoin, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş özel bir ERC-20 Token'ı olmakla birlikte Jasmy ekosistemindeki yerel Coin’idir. Jasmy şirketi, alışık olduğumuz gibi merkezi sunucular aracılığıyla cihaz ve veri ağlarını düzenleme görevi ile uğraşmaz.

jasmy coin nedir, geleceği, yorum

Projenin amacı uç bilgi işlem ve merkeziyetsiz bir ağ olan IPFS'de veri depolama yoluyla süreci merkezden uzaklaştırmaktır. 35 ağ onayı gerektiren JASMY, cihazlar arasında Coin'leri aktarmak ve ağ hizmetleri için ödeme yapmak için kullanılabilir.

JASMY Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkenin?

JasmyCoin projesi, merkezi Japonya’da bulunan Sanjyou Shinyoukumiai finans merkezinin direktörü olan Kazumasa Sato isimli girişimciye aittir. Şirketin kurucusu ve CEO’su Kazumasa Sato’dur.

JASMY Projesi ve Whitepaper

Jasmy projesinin whitepaper belgesi, Jasmy Incorporated'ın (Jasmy) faaliyetlerine ilişkin açıklayıcı bilgiler oluşturmaktadır. Aynı zamanda Jasmy'nin mevcut niyetini, inancını, beklentilerini, varsayımlarını, tahminlerini ve gelecekteki olaylarla ilgili tahminlerini yansıtan ileriye dönük ifadeler içerir. Whitepaper belgesindeki ileriye dönük beyanlar, gelecekteki performansın, kârın veya sonuçların garantisi değildir. Zira gerçek sonuçlar (karlar ve diğer faydalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) önemli ölçüde farklılık gösterebilir. Jasmy platformunda yeniliği desteklemek ve ilham vermektir. Web sitesi bir öğrenme materyalleri kampüsü, yenilikçi geliştiricilere ödüller ve topluluğun sosyalleşmesi için bir yer sunuyor.

JasmyCoin Whitepaper projesinin tüm detaylarına ve projeye dair merak ettiğiniz önemli bilgilere: https://www.jasmy.co.jp/en_company.html adresi üzerinden erişebilirsiniz.

JasmyCoin (JASMY) Nasıl Çalışır?

JasmyCoin, merkezi olmayan bir ağ olarak çalışır. Protokol, IoT cihazlarının yanıt verme hızını artırmak için uç bilgi işlem gibi stratejileri bütünleştirir. Ağ, büyük ağlarda IoT cihazlarını yönetmeyi ve çalıştırmayı basitleştiren, gezinmesi kolay bir arabirim içerir.

JasmyCoin, Secure Knowledge Communicator (SKC) ve Smart Guardian (SG) olmak üzere iki temel hizmet sunar. Bu protokollerin her ikisi de verileriniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar ve IoT cihazlarından gelen yanlış bilgilerin önlenmesine yardımcı olur.

Kısacası Jasmy, IoT çağında veri güvenliği ve paylaşım hizmetleri sağlamaya odaklanmış bir blockchain platformudur. Ekip ve blok zinciri ayrıca kullanıcı verilerini korumaya ve merkezi olmayan bir Metaverse dünyası oluşturmaya kararlıdır. Tüm bu noktalar, veri değerinin paylaşımında bir artışa yol açar.

JASMY Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 JasmyCoin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

Jasmy Coin Yorum

Jasmy'nin arkasında çok yetenekli bir ekip var. Daha önce Sony Corporation'ın yedinci başkanı olan Kunitake Ando; Sony Style'ın temsilci direktörü olan Kazumasa Sato; ve 1971'den beri Sony ile birlikte olan Tadashi Morita.

Merkezi olmayan proje, platformuyla birlikte geliştiriciler ve işletmeler için Jasmy League adlı bir topluluk başlattı. Jasmy (JASMY) belirteci, IoT cihazları için bu merkezi olmayan ağa güç veren şeydir. Birincil kullanımı, ağ için bir ödeme kaynağı olarak kullanılır. Bu ERC-20 belirteci, çeşitli farklı cihazlar arasında aktarılabilir. JasmyCoin (JASMY), son zamanlarda listelendiği borsalarda birçok yatırımcının ilgisini çekmeyi başardı. Projenin güçlü yanları, JASMY Coin'in en ilgi çekici özellikleri arasında ve potansiyelini de arttıran ciddi bir değer. Nesnelerin İnterneti platformlarına yeşil ışık yakan proje, kendi kulvarında önemli fırsatların habercisi olabilir.

Piyasa uzmanları da yaptıkları Jasmy Coin yorumlarında, yükselişe tepkisiz kalamadı. Zira birçok uzman ve kripto para analisti, projenin emin adımlarla ilerleme potansiyelinden söz ediyor. Token’ın fiyat performansı ise uzmanları destekliyor. Çünkü kısa bir zaman içinde fiyatındaki %73’lük artış projenin dikkat çekici niteliklere sahip olduğunu ortaya koymaktadır.

JASMY Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

Projenin IOT platformlarına yatırım yapması, değerini artıran bir özelliktir. Projenin en önemli yönlerinden biri ise teknoloji devi Sony’nin izinden gitmesidir. Zira şirketin karar mekanizmasında Sony COO’su Kunitake Ando yer alıyor. Sony Style firmasının eski CEO’su olan Kazumasa Sato’nun da JASMY’nin CEO’luk görevini devam ettirdiğini belirtelim. Bu bilgileri verdikten sonra projenin öne çıkan özelliklerini sıralayalım:

 • Proje kaynaklı işlemler tek çatı altında toplanabilir. Bu da işlemlerin daha hızlı ve verimli gerçekleşmesine yardımcı olur.
 • Iot uygulamaları için desantralize veri sistemine dayalı bir anlayış inşa eder.
 • Cihazlar arasında token aktarımı yapma imkanı verir. Ve bu Token’ları ağ hizmetleri ödemeleri için kullanılır.
 • Blockchain ve IPFS algoritması ile dağıtılmış teknolojiden beslenen bir yapıya sahiptir.
 • Verileri ve işlem sürecini merkezden olabildiğince uzaklaştırmayı hedefler.
 • İnsan kaynakları temininde liyakati esas alır. Böylece projenin daha verimli olması yolunda hızlı yol kat edilir.

Jasmy Coin Geleceği

Jasmy, sektörde lider bir oyuncu olmayı hedefleyen daha küçük bir Japon projesidir. Platform, merkezileştirilmiş tüketici verileriyle ilgili sorunların çözülmesine yardımcı olur. proje, işletmelerin ve tüketicilerin verileri güvence altına alabileceği bir IoT ekosistemi oluşturmayı umuyor. JasmyCoin, ekosistem için yerel belirteçtir.

Jasmy Coin geleceği, birçok analist ve uzmana göre oldukça parlak. Nesnelerin interneti projelerine yatırım yapması ve siber güvenlik alanlarındaki girişimleri, Jasmy Coin’i öne çıkan özellikleri arasında. Uzman ve analistlerle birlikte yatırımcıların da projeye olan bakış açıları da son derece olumlu.

Tüm bu pozitif tablo önümüzdeki günlerde de devam ederse Jasmy Coin’in gelecekteki fiyat artışları beklenenden daha kısa sürede artış olabilir. Bu bakımdan projenin geleceği için güncel gelişmeleri yakından takip etmek gerekiyor.

Uzmanların JASMY Coin Fiyat Tahminleri

 • Wallet Investor Analistleri JasmyCoin Fiyat Tahmini: Wallet Investor tarafından yapılan teknik analize göre, göstergeler yükseliş gösteriyor. Walletinvestor analistleri, JasmyCoin fiyatının 2023 sonuna kadar 0,55 Dolar’a ulaşacağını tahmin ediyor.
 • Investing Analistleri JasmyCoin Fiyat Tahmini: Investing platformu analistlerine göre JasmyCoin, bu yıl yükseliş hareketine başlayacak. Bir süre daha yatay çizgideki değerine devam etmesi beklenen JASMY’nin yıl sonuna doğru 4,99 Dolar’lık yükseliş hareketine start vereceği düşünülüyor.
 • TradingBeasts Analistleri JASMY Coin Fiyat Tahmini: 2023'ün sonu itibariyle, JasmyCoin fiyat tahminleri ağırlıklı olarak olumlu olmaya devam ediyor. Bazı analizler fiyatı yaklaşık 0.019 Dolar olarak vaat ederken, TradingBeast fiyatın yıl sonuna kadar 0.033 Dolar'a ulaşma olasılığını belirtiyor.
 • PricePrediction Analistleri JASMY Coin Fiyat Tahmini: Jasmy Coin fiyatının yükselişine devam edeceğini sürdüren uzmanlar arasında PricePrediction analistleri de var. PricePrediction, yükseliş konusunda biraz temkinli ancak analistlerin 2023 hedefi 0,45 Dolar.
 • Captain Altcoin Analistleri JASMY Coin Fiyat Tahmini: Captain Altcoin analistlerine göre Jasmy Coin 0,3 Dolar’lık yükselişine bu yıl başlayacak. 2023 sonrası ise 0,5 Dolar ve 1 Dolar’a ilerleyen bir fiyat performansı izleyebiliriz.

Uzmanlara Göre Jasmy Coin Alınır Mı, Güvenilir Mi?

Jasmy Coin, gelecek vaat eden bir proje. Bu nedenle de pek çok yatırımcının ilgi alanında. Fiyatını daha önce %70’ten fazla artırarak bugünlere gelmesi, projenin güvenilir olacağının işaretidir. Uzmanlar, fiyatlarında kısa süreli dalgalanmalar olsa da Jasmy Coin’in iyi bir yatırım aracı olacağını söylüyor. Yeni bir yükseliş için tarih net değil ancak 2022 sonlarında birçok analist ve uzmanlar Jasmy Coin’in önemli bir sıçrama trendini başlatacağını düşünüyor.

AnySwap Coin Geleceği ne olur? ANY Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

JASMY Coin Haberleri ve Anlaşmaları

JasmyCoin (JASMY) Haberleri

 • 2021 sonlarına doğru Jasmy Token, Binance borsasında listelenmeye başladı. Bu gelişme Jasmy Coin fiyatında ciddi bir yükselişe neden oldu. Bu nedenle kripto para pazarında önemli bir gündem maddesi haline geldi.
 • Platformun kurucusu, yeni ortaklık ve anlaşmalara açık olduklarını ifade eden açıklamalarda bulundu. Bu gelişme de kripto para fiyatında yukarı doğru oynamalar sağladı.

JasmyCoin (JASMY) Anlaşmaları

 • Sony şirketinin eski COO’su bulunan Jasmy projesi, bu konuda farklı şirketler ile anlaşmak için hazırlık yaptıklarını ifade etti.
 • Jasmy Coin, Iot teknolojisi ile ilgilenen birçok şirketin radarında olduğunu söyleyebiliriz.

Jasmy Coin Avantaj ve Dezavantajları

JASMY Coin Avantajları:

 • IOT Uyumlu: Nesnelerin interneti teknolojisine uyumlu olması büyük bir avantaj. IOT sistemlerinin ihtiyaç duyduğu güvenli performansı sunacak teknolojiye sahip.
 • Kolay Ulaşılabilir: Kripto paraya birden fazla platform üzerinden ulaşılabilir.
 • Ödeme: Cihazlar arası Token transferinde ve ağ hizmet ödemelerinde kullanılabilir.
 • Erişim: Kişisel veri bölümünde saklanan tüm verilere erişim sağlar.

JASMY Dezavantajları:

 • Yüksek Değişkenlik: JASMY Coin, yüksek volatilitesi nedeniyle diğer kripto para birimleri gibi riskli bir yatırım aracı kabul edilir.
 • Rekabet: ERC-20 Token’ları arasında önemli bir rekabet içindedir. Bu rekabet projenin değer kaybetmesine neden olabilir.

JASMY Coin Hangi Borsalarda Var?

JASMY Coin, son zamanların popüler coinleri arasındadır ve Dünyanın büyük kripto para borsalarında listelenmektedir. JASMY Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Binance, Coinbase, Crypto.com, Bybit, Gate.io, Kraken, HitBTC, Tokyocrypto, KuCoin, Uniswap, Huobi Global, WazxirX, BTCEX, CoinDCX, CoinEx, Hotbit, Bitget, Nominex, MEXC.

JASMY Coin Piyasa Bilgileri

JASMY Coin Toplam (Maks) Arz 50,000,000,000 adettir. JASMY Coin 16 Şub 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri (ATH) olan $4.99 fiyatına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini (ATL) ise 29 Aralık 2022 tarihinde $0.002747 olarak görmüştür. Güncel piyasa bilgileri için Coinmarketcap sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Jasmy Coin Nasıl Satın Alınır?

 • JASMY Coin satın almak için ilk olarak kripto para borsalarından herhangi birinde hesap açılır.
 • Kripto para borsalarından hesap açıldıktan sonra kişisel bilgiler girilir ve hesap oluşturulur.
 • Oluşturulan hesaba bakiye yüklenir.
 • Ardından borsanın kripto para satın al menüsünden Token satın alma işlemi pratik bir şekilde tamamlanır.
 • Cüzdandaki JASMY Token’lar borsa hesaplarında ya da soğuk cüzdan depolama alanlarında saklanabilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, Jasmy Coin geleceğine, uzmanların proje hakkındaki fiyat tahminlerine ve analizlerine değindik. JASMY Coin, yatırımcılar için iyi bir gelecek vaat eden Coin’ler arasında yer alıyor.

JASMY projesi, IoT teknolojisinin gereksinimi olduğu veri ve altyapıyı düzenleyecek insan kaynağına erişimi adil bir seviyeye taşımaktadır. Dolayısıyla projenin misyonu uzman ve analistler tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Zaman zaman enflasyonist etkiler görülecek olsa da JASMY Coin’in iyi bir yatırım aracı olacağı uzman ve analistler tarafından da ifade edilmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

Jasmy Coin, bugüne kadar en yüksek değer olan 4.99 Dolar fiyatını görmüştür.

Uzman ve analistler, kripto paranın fiyatında yükselişler bekliyor. Birçok uzman fiyat sıçraması için 2023 sonunu işaret ediyor.

Jasmy Coin günümüzde Binance, Bybit, Bitget, Mandala Exchange gibi popüler borsalarda listelenmektedir.

Jasmy Coin, gelecekte değerlenmesi beklenen bir kripto para birimidir. Birkaç yıl sonra 5 Dolar’dan daha yüksek bir fiyata ulaşması beklenmektedir.

JasmyCoin projesi, Sanjyou Shinyoukumiai finans merkezinin direktörü olan Kazumasa Sato isimli girişimciye aittir.

Uzman ve analistlere göre 2030 yılı sonuna kadar 18 Dolar’a ulaşabilir.

Uzmanlara göre Jasmy Token fiyatının yıl sonuna doğru 0,5 Dolar’a ulaşması bekleniyor.

JASMY Coin toplam arzı 50,000,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır.