Contact us to AD (300x250)

SLP Coin Geleceği 2023 De Ne Olur? Smooth Love Potion Yorumları Ve Fiyat TahminleriBu içeriğimiz sayesinde, Uzmanların SLP Coin geleceği hakkında yaptıkları yorum ve tahminleri okuyarak bilgi ve fikir sahibi olabilir, SLP Coin ile ilgili çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Smooth Love Potion (SLP) Coin Nedir?

Smooth Love Potion, ekip tarafından tasarlanarak geliştirilen Axie Infinity Dapp platformu içerisinde, kullanıcıların eksen adı verilen sanal yaratıkları toplayabilecekleri, yetiştirebilecekleri, üretebilecekleri ve savaşabilecekleri Ethereum tabanlı bir projedir.

slp coin geleceği

SLP Coin, Axie Infinity adlı oyunu oynayarak kazanılan bir kripto para birimidir. Söz konusu sanal varlık, oyunda kazanılan deneyim puanlarının yerini alarak kullanılmaktadır. Platform kendilerini; “Oyuncular için ekonomik özgürlük platformu.” şeklinde ifade etmektedir. Bu amaçla piyasaya sürülen birim, oyun sektöründe adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.

SLP Coin Hangi Ülkenin, Kime Ait?

SLP Coin, ABD'deki bir yazılım geliştiricisi olarak rolünü bırakan Trung Nguyen tarafından geliştirilmiştir. Smooth Love Potion projesi, Amerika Birleşik Devletleri'nde geliştirilen bir projedir.

Smooth Love Potion Projesi ve Whitepaper

Smooth Love Potion Token projesinde amaç; Axie Infinity oyunu içinde güç kazandıran öğeleri satın alabilen yeni bir token’ı geliştirmekti. Bu amaca ulaşan proje SLP Token ile NFT pazarında rol alma şansını oyuncularına sunar. Projenin bir diğer amacı, SLP Token ile özel olarak satın alınabilen Small Love Potion iksirlerini kullanıcılara sunmaktır. Oyunda milyarlarca olası muhtemel genetik kombinasyon ile yeni canavarlar yaratmak ve diğer dünyaları fethetmek için SLP Token ile satın alınan dijital öğeler kullanılır.

Şuradan SLP projesi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz: https://axieinfinity.com/

SLP Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 SLP Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

SLP Coin Yorum

Axie Infinity, Pokémon gibi başarılı oyunlardan ilham aldı , ancak önemli bir fark içeriyordu. Oyun, oyuncuların eşyalarına sahip olmalarına ve gerçek değerde para kazanmalarına izin verdi. Oyuncular, üretebilecekleri, savaşabilecekleri ve ticaret yapabilecekleri, değiştirilemeyen belirteçler olarak var olan Axies adlı yaratıkları toplar.

Pürüzsüz Aşk İksiri burada devreye giriyor. ERC-20 jetonu, günlük görevleri tamamlayarak ve Axies ile savaşarak kazanılabilir. Axie Infinity ekibi bunu Super Mario'daki madeni paralarla karşılaştırıyor, ancak parasal değeri var.

Bu jetonlar daha sonra yeni Axies oluşturmak için kullanılabilir. Bunların maliyeti 100SLP'den başlar ve kaç tane yetiştirdiğinize bağlı olarak kademeli olarak artar. Eksenler, hiperenflasyonu durdurmak için yalnızca yedi kez yetiştirilebilir.

Uzmanlar, SLP Coin yorum ve tahminlerinde pozitif bir yükseliş olabileceğini belirtiyorlar. İşte analistlerin SLP Yorumları:

 • SLP Coin fiyatının hızlı bir şekilde yükseleceğini iddia eden analistler olduğu gibi halihazırda zirveleri gördüğünü belirten analistler de bulunmaktadır. Son dönemde hızlı yükselişiyle tüm altcoin yatırımcılarının ilgisini çeken SLP Coin fiyatının yeniden yükselip yükselmeyeceği merak ve ilgi konusudur.
 • Kripto para uzmanlarına göre Axie Infıntiy blok zinciri tabanlı oyunun popülerliğini giderek arttırması söz konusu olduğunda, bu oyunla alakalı kripto varlıkların da değer kazanacağı öngörülmektedir.
 • AXS Coin yanı sıra bu oyunda en çok kullanılan SLP Coin fiyatının da pozitif açıdan etkilenmesi beklenmektedir.
 • SLP Coin fiyatındaki grafik hareketlerini inceleyen analistler önemli paylaşımlarda bulunarak yatırımcıları SLP Coin satın alma konusunda doğru zamanda harekete geçirmektedir.

SLP Coin Geleceği

Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği deneyimli analistler, SLP Coin grafiklerini uzun vadeli olarak değerlendirmektedir. SLP Coin geleceği ile ilgili çok farklı uzman görüşleri mevcut.

Altcoin yatırımcılarının radarına giren SLP Coin geleceğine yönelik önemli araştırmalar yapan uzmanların yorumları yatırımcılar için önemli ipuçları barındırmaktadır. Bazı analistlerin yorumlarına göre, zirve gören SLP Coin fiyatının bu zirveden daha yukarıya hareket etmesi zor gözükmektedir.

Bazı kripto para uzmanları için ise SLP Coin'in gelecekteki olası büyüme ihtimalini çeşitli faktörlere bağlanmaktadır. Bazı uzmanlara göre SLP Coin geleceğinde fiyat yükselişi muhtemel gözüküyor. İşte bazı tahminler:

Analistlerin SLP Coin Fiyat Tahminleri

Analistler, SLP Coin fiyat tahminlerinde, ileriye dönük artış bekledikleri yönünde görüşlerini belirttiler. Oldukça popüler bir oyun olan Axie projesi, her geçen gün biraz daha popüler hale geliyor. Uzmanlar bu durumun SLP fiyatına da yansıyabileceğini düşünüyorlar.

 • Wallet Investor SLP Coin fiyat tahminine göre, Smooth Love Potion fiyatı bir yılda 0.185861151 dolardan 0.476 dolar seviyesine yükselecektir. Bu veriler değerlendirildiğinde, altcoin yatırımcıları için SLP coin harika bir yatırım tercihi izlenimi vermektedir. Uzun vadede kazanç potansiyeli yüzde 156,11'dir. 2026 sonu için tahmini fiyatlar 1.655 dolar seviyesinde görülmektedir.
 • Trading Beast Analistlerinin SLP fiyat tahminleri ise Pozitif yönde. Analistler, Smooth Love Potion'ın iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna kocaman bir evet cevabı vererek dikkatleri çekmektedir. 2023 bakış açısında, SLP Coin 2023'nin sonunda ilk başta 0,2958438 dolarına yükselmesi beklenmektedir. Sonrasında ise 0,2501432 ABD Dolarına ulaşacağı tahmin edilerek yatırımcıların SLP Coin yatırımı yaparken dikkatli olmaları tavsiye edilmektedir.
 • Digital Coin sitesi SLP Token Fiyat tahmininde, önümüzdeki 5 yıl içinde 1.2361817 dolara yükselebileceğini ifade ediyor. 2023 yılına kadar 0.4786055 dolara kadar çıkarak 2023-2024'te büyümesini devam ettirmesi beklenmektedir. Bu tahmine bakıldığında, Smooth Love Potion kısaca SLP Coin kazançlı bir uzun vadeli yatırım olarak tavsiye edilmektedir.

Uzmanlara Göre SLP Coin Alınır Mı?

Yapılan değerlendirmelere göre SLP Coin 0,35 dolar seviyesine kadar yükseliş hareketleri yapabilir. Öte yandan bu yıl sonuna kadar SLP Coin yatırımı yapmak isteyen analistler için SLP Coin fiyatı yıl sonunda 0,45 dolar seviyesinde olabilir. Gelecek 3 yıl içinde SLP Coin fiyatının ulaşacağı en yüksek seviyenin dolar, düşeceği en alt seviyenin ise dolar olması bekleniyor.

Oyun yaygınlaştıkça bu token’da daha çok değerlenecek gibi duruyor. Bu veriler göz önüne alındığında SLP Coin alımı mantıklı ve uzun vadede karlı bir yatırım olarak gözüküyor. Fakat bu bilgilerin yatırım tavsiyesi olarak değil, analiz olarak görülüp değerlendirilmesi altının çizilmesi gereken bir nokta olarak yatırımcılara sunuluyor.

REEF Coin Alınır Mı? Analistlerin REEF Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

Smooth Love Potion Haberleri ve Anlaşmaları

İşte Smooth Love Potion Coin ile ilgili basına yansıyan bazı haberler:

 • Ağustos ayında SLP ‘’Bu 3 Altcoin’e Listeleme Müjdesi: Dev Platformlara Giriyorlar!’’ başlığı ile haber platformlarında kendini gösterdi. İlk sırada yer alan SLP için ‘’Geçtiğimiz aylarda, Axie dünya çapında popülerlik kazandı; şimdilerde yükseliyor ve manşetlere çıkıyor.’’ İfadeleri kullanıldı.
 • Temmuz ayında yayımlanan bir haberde ise son 24 saatte en iyi üç performans sergileyenler arasında adından söz etttirdi. ‘’Axie Infinity (AXS) son 24 saat içerisinde yüzde 13,8 oranında yükseldi ve 23,37 dolara çıktı. AXS, 15,20 civarında 23,66 dolara çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.’’ İfadesi ile dikkatleri üzerine çekti.
 • Yine temmuz ayında ‘’Bu Altcoin Uçuyor: Fiyatı İkiye Katlandı!’’ başlığı ile kendinden söz ettirmeyi başaran SLP için ‘’Yeni kullanıcılar ekosisteme girdikçe, oyuna dahil olabilmeleri için daha fazla Axies’e ihtiyaç duyuyor ve bu da Axies’i üretme sürecinde gerekli olduğu için SLP’ye olan talebin artmasına neden oldu.’’ İfadelerine yer verildi.

SLP Coin Avantaj ve Dezavantajlar

Birçok açıdan ele aldığımız SLP Coin avantajları neler?

 • NFT Satış Geliri: SLP Coin sahipleri Axie Infinity pazarında ürettikleri NFT’ler, satışa çıkarılabilir. Yeni SLP Coin’ler kazanabilirler.
 • Oyunda Seviye Atlama: SLP Coin sayesinde oyunda yeni genetik dizilimler yaratabilen NFT’ler satın alınarak, seviye yükseltme imkânı sunulur.
 • Hız: SLP Coin sahipleri kripto cüzdanlar arası transferi veya takası, az bir bekleme süresi içerisinde gerçekleştirebilirler.

Olumlu yönleriyle ilgi çeken SLP Coin için dezavantajlar neler?

 • NFT Sektörüne Hitap: SLP Coin çoğunlukla NFT üreticilerine ve oyunculara göredir. Belirli bir hedef kitlesi olan proje seri alım-satım ile kâr amacı olanlardan ziyade orta ve uzun vadeli yatırım hedefleri olanlara hitap eder.
 • Saldırı Riski: SLP Coin kripto para hesaplarına bağlı sanal cüzdanlarda saklanır, fakat ağda oluşabilecek saldırı riskleri altındadırlar. Donanım cüzdanda saklama tercihi ile bu risk ortadan kaldırır.

SLP Coin Hangi Borsalarda Var?

SLP Coin, oldukça popüler altcoinler arasında yer almaktadır. SLP Coin şu borsalarda var: Binance, Coinbase, HitBTC, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), Mandala Exchange, BitMart, CoinEx, DigiFinex, Gate.io, Uniswap, ProBit Global, STEX, CoinEx, SLPbit, Bitget, LBank, BKEX

SLP Coin Piyasa Bilgileri

SLP Coin toplam arzı 42,663,045,611 adettir. Maks arzı bilinmemektedir. Anlık piyasa bilgileri için şuradan Coinmarketcap sayfasını ziyaret edebilirsiniz. SLP Coin 01 Mayıs 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 0.4191 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 19 Aralık 2022 tarihinde 0,002076 ABD doları olarak görmüştür.

SLP Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. SLP Coin satın almak için, Binance, Coinbase, CoinEx, Pionex borsalarından birine erişim sağlanır.
 2. Borsaların ana sayfalarında bulunan hesap oluşturma menüsüne giriş yapılarak ardından görüntülenecek KYC yani kimlik tanımlama işlem adımları atılarak hesap oluşturulur.
 3. Oluşturulan hesaba para yatırma işlemi için işlem menüsü üzerinden herhangi bir yöntem tercih edilerek para transfer edilir.
 4. Bakiyenin hesapta görülmesi ardından “kripto al “sekmesi ile satın alma sayfasına gidilir.
 5. Satın alma sayfasındaki güncel fiyat veya daha uygun fiyat girişinden SLP Coin satın alma emri verilir.
 6. Coin’lerin hesaba bağlı sanal cüzdana gelmeleri ile bu alanda saklama yapılabilir veya Coinler çok daha güvenli olan donanım cüzdana transfer edilebilir.

Özetle

Yazımızda, SLP Coin yorumlarına değinerek fiyat tahminlerinde bulunan uzmanların görüşlerini aktardık. Uzman görüşlerinin büyük bölümü Smooth Love Potion (SLP) Coin’i, gelecek vaat eden altcoin birimlerinden biri olarak görmektedir. Uzun vadede güzel kazançlar elde etmenizi sağlayabilecek SLP kripto dünyasının farklı eğlenceli ve kendine has bir üyesidir. Analizlere baktığımızda değerleneceği izlenimi ile herkesin merakını üzerine çekmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

Uzmanlar tarafından yapılan analistlere göre SLP Coin artması yüksek ihtimal verilen bir kripto para birimi olarak umut vaat ediyor.

Smooth Love Potion ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, BKEX, Mandala Exchange, OKEx olarak karşımıza çıkıyor.

ABD'deki bir yazılım geliştiricisi olarak rolünü bırakan Trung Nguyen ilk akla gelen kurucu isimler arasındadır.

Uzmanlara göre SLP hedef fiyat 2023 yılı sonları için 0,001 Dolar civarıdır.

En yüksek 0.4191 ABD doları bandına ulaşmıştır.

Toplam arz 42.663.045.611 adettir. Maks arz bilgisi ise verilmemiştir. Güncel veriler için https://coinmarketcap.com/currencies/smooth-love-potion/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.