Contact us to AD (300x250)

2023 PYR Coin Geleceği - PYR Coin Fiyat Tahmini, YorumSon dönemlerin ilgi odağı olan Metaverse kripto para birimleri arasında bulunan Vulcan Forged (PYR) projesi bu yazımızın merkezinde yer almaktadır. Vulcan Forged (PYR) Coin nedir, PYR Coin geleceği ne olur? Uzmanların yorumları ve fiyat tahminleri ne? Avantaj ve dezavantajları gibi merak edilen bir çok soruyu detaylı olarak yanıtladık.

Vulcan Forged (PYR) Coin Nedir?

12’den fazla oyunu ve binlerce kullanıcısı ile Blockchain ağına geçiş yapmış olan Vulcan Forged bir oyun stüdyosu olarak da bilinmekte olan bir projedir. VulcanVerse; yüksek kaliteye sahip grafikleri, Minecraft'ın inşa etme yeteneklerine sahip olan World of Warcraft tarzı oyunla harmanlayan canlı bir Metaverse'dir. Bu oyun stüdyosunun yerel kripto para birimi ise PYR Coin olarak tanıtılmaktadır.

pyr coin geleceği

PYR Coin Hangi Ülkenin?

Vulcan Forged, Yunanistan, İngiltere ve Ukrayna'ya yayılmış 30 çekirdek üyeden oluşur. Ana ofisleri Yunanistan'ın Atina kentinde bulunmaktadır.

Vulcan Forged Projesi ve Whitepaper

Projenin temel amacı, başarılı oyuncular geliştirmek ve blok zinciri entegrasyonlarını uygulamaya odaklanarak çok daha ilgi ve merak uyandırıcı bir kullanıcı deneyimi sunmak olan Vulcan Forged, küçük çaplı bir dijital sanat NFT platformu ve oyun stüdyosundan çoklu DApp platformuna ve ilk beş hacimli NFT pazarına dönüşmeyi başarmıştır. Proje hakkında daha kapsamlı bilgiler edinmek ve Whitepaper’a ulaşmak için https://vulcanforged.com/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vulcan Forged PYR (PYR) Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 PYR Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

PYR Coin Yorum

Usta analistler PYR Coin yorum ve tahminlerinde bulundular. Metaverse kripto para projeleri genel anlamda büyük bir ilgi ve talep yağmuruna tutulurken bu kapsamın içerisinde yer alan PYR Coin için uzmanlarda olumlu yorumlarda bulunuyor. Vulcan Forgen NFT işlem hacmi içerisinde 3 milyon doların biraz altında olan aynı zamanda birkaç kullanıcıdan ibaret olan durumunun, binlerce kullanıcıya dönüşümünü sağlayarak VeChain Ağındaki en yoğun ikinci platform olmayı başarmıştır.

Uzmanlar Vulcan Forged platformunda sağlanan bu popülerliğin, olumlu PYR Coin yorumlarının fiyatına olumlu olarak yansımasını beklemektedir.

PYR Coin Geleceği

Uzmanlar, PYR Coin geleceğini detaylı olarak mercek altına aldılar. Fantezi yazarları ve ödüllü stüdyolar tarafından desteklenen VulcanVerse, ilgi odağı olmayı başardıktan sonra oyunun alfa aşamasına geçmiştir. Vulcan Forged projesi, platformlarında yer alan oyun geliştiricileri için gaz ve kripto ücretlerini kaldırarak ve geliştiricileri destekleyerek büyük bir ilgi ve talep görmektedir.

Büyük bir gelecek vaadi sunan PYR Coin, uzun vadeli yatırımlar için ideal bir kripto para birimi olarak değerlendirilmektedir. Bir çok analist PYR Coin geleceğinin parlak olduğunu düşünmektedir.

Analistlerin PYR Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin PYR Coin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

Walletinvestor Analistleri PYR Coin Fiyat Tahmini;

 • İyi getirisi olan sanal para birimleri arıyorsanız, PYR karlı bir yatırım seçeneği olabilir diyerek uzun vadeli bir artış beklediklerini ifade etmişlerdir. 2026 yılı için fiyat tahminlerinde 118.440 USD değerinde bir öngörüde bulunmuşlardır. Analistlerin 2023 sene sonu için ise maksimum $33,546 değerinde tahminleri bulunmaktadır.

Gov Capital Analistleri PYR Coin Fiyat Tahmini;

 • 2023 sene sonu için maksimum $16,97745 değerinde tahminde bulunan analistler gelecek senenin ortaları için $34,04345 değerinde bir değerlendirmede bulunarak uzun vadede 2026 senesinde maksimum $138,94875 öngörüde bulunmuşlardır.

Digital Coin Analistleri PYR Coin Fiyat Tahmini;

 • Önümüzdeki sene için $43,45 değerinde bir tahminde bulunmuşlar ve orta vadede 2025 yılında $73,98$ değerinde bir öngörüde bulunmuşlardır. Analistlerin 2028 yılı için fiyat tahminleri ise $104,68 olarak ifade edilmiştir.

CoinArbitrage Analistleri PYR Coin Fiyat Tahmini;

 • 2023 senesi için $21,3601 değerinde tahminde bulunan analistler 2024 senesi için tahminlerini $72,6948 olarak belirtmişlerdir. 2025 yılında ise $117,620 olarak bir öngörüde bulunmuşlardır.

TradingBeasts Analistleri PYR Coin Fiyat Tahmini;

 • Vulcan Forged fiyatının Aralık 2023 başında 19.752$'a ulaşmasını bekleyen analistler 2024 senesi için ortalama $28,719 değerinde bir öngörüde bulunurken 2025 yılı için ise maksimum $39,057 değerinde bir tahminde bulunuyorlar.

Uzmanlara Göre PYR Token Alınır Mı?

PYR Coin hakkında yapılan varsayımlar birbiri ile zıtlık gösterebilmektedir. Uzun vadede karlı bir yatırım olduğu düşünüldüğü gibi kısa vadede kazanç sağlayarak uzun vadede düşüş yaşayabileceğini ifade eden analistler bulunmaktadır.

Vulcan Forged, genel olarak bakıldığında gelecekte başarılı işlere imza atacak ve Metaverse evreninde güçlü bir yere sahip olacak bir proje olarak görülmektedir. PYR Coin için yatırım kararı vermeden önce kapsamlı bir araştırma yaparak güncel ve doğru veriler eşliğinde karar vermeniz doğru bir hamle olarak değerlendirilmektedir.

GALA Coin Geleceği - Uzmanların Gala Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Vulcan Forged (PYR) Haberleri ve Anlaşmaları

Vulcan Forged (PYR) haberlerine göz attığımızda;

 • İngiltere, 20 Ocak 2021 — Vulcan Forged ve Matic, ekosistem çapında token PYR'lerini başlatmak için zincirler arası bir ortaklığı onayladılar.
 • Fantastik sanat efsaneleri Frank Frazetta, Juan Gimenez ve diğerleri VulcanVerse ile NFT alanına giriyor.

Vulcan Forged (PYR) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • TDeFi, SANDBOX, Snook, Blockhain Game Alliance, Venly, SPARK, DEFI 11, Artefy gibi isimlerin yer aldı geniş bir ortaklık ağı ortaya çıkıyor.

PYR Coin Avantaj ve Dezavantajları

PYR Coin avantajları;

 • PYR Coin, tüm ekosistem, kendi PYR yerleşimi, stake etme ve fayda belirteci tarafından desteklenmektedir.
 • Topluluk üyeleri platformda hızlı ve uygun maliyetle kendi oyunlarını tasarlayabilirler.
 • Stake edilebilir oluşu yatırımcılara pasif gelir elde etme fırsatı sunar.

PYR Coin dezavantajları;

 • Metaverse kripto para birimleri arasındaki yüksek rekabet olduğu için PYR Coin bazı zamanlarda geri planda yer alabilir.
 • Henüz yeni bir sektör olmasından dolayı PYR Coin yatırımları düşük hacimde kalabilir.
 • Yüksek volatilitesi nedeniyle PYR Coin riskli bir yatırım tercihi olabilir.

PYR Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. Vulcan Forged (PYR) Token satın almak için listeleme yapan kripto para borsalarından birine giriş yapılır.
 2. Borsaya üye olunur.
 3. Hesap aktif hale getirildikten sonra para transferi yaparak bakiye oluşturulur.
 4. Borsanın kripto para satın al menüsünden PYR Coin seçilerek ve alım emri girilir.
 5. Satın alınan PYR Token'lar borsada veya soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda son zamanların oldukça popüler oyun projelerinden biri olan Vulcan Forged projesi hakkında detaylı bilgiler verdik ve PYR Coin geleceği ile ilgili fiyat tahminleri yapan analistlerin görüşlerini yazdık. Metaverse evreninin önemli bir parçası olan Vulcan Forged yükselişte olan sağlam ortaklıkları ve girişimleri bulunan bir platformdur. Platformun yerel kripto para birimi ise PYR Token’dır.
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değeri 29,24 Dolar'dır.

PYR Coin fiyatı bir yılda 24.446 USD'den 40.668 USD'ye yükselebilir.

KuCoin, Uniswap, Gate.io, Bittrex, AscenEX borsalarında PYR Coin listelenmektedir.

Gelecekte tahminlere göre Vulcan Forged (PYR) fiyatı artacaktır.

Vulcan Forged, CEO Jamie Thomson tarafından yönetilmektedir. Çekirdek ekip üyelerine vulcanverse.com/team.html adresinden ulaşılabilir.

2028 yılında Vulcan Forged (PYR) fiyatı $114,7 gibi bir fiyatta öngörülmektedir.

2023'ün sonunda ortalama PYR Coin fiyatının 19.461 dolar olması beklenmektedir.

Vulcan Forged (PRY) toplam arzı 50.000.000 adettir.