Kripto para yatırımcıları için bir tercih haline gelen Gala (GALA) Token grafikleri ile yukarı yönlü hareket edebileceğini kanıtlarken biz de bu yazımızda sizler için GALA Token nedir, geleceği ne olur? Fiyat tahminleri ne? Uzmanlar ne düşünüyor? Avantaj ve dezavantajları gibi sorulara nitelikli cevaplar verdik.

GALA Token Nedir?

Gala Games platformu; oyuncuların Blockchain tabanlı oyunlar oynayabileceği ve oyun içi NFT alım-satımı yapabileceği bir platform olarak bilinmektedir. Oyun tutkunlarının itina ile takip ettiği Gala (GALA) Token, Gala Games blok zincir ağının yerel kripto para birimi olarak tanımlanmaktadır.

gala coin geleceği

GALA Token, platform içerisinde NFT’ler ile işlem gerçekleştirmek için ağ içerisinde kullanıma sunulan yardımcı program Token’ı olarak düşünülebilir.

GALA Token Hangi Ülkenin?

60 kişilik bir kadroya sahip olan GALA Token merkeziyetsiz olarak bilinmektedir.

Gala (GALA) Whitepaper

Gala (GALA) Token, ikincil tür token olarak piyasaya tanıtılmış ve en büyük global kripto para borsası Binance listesinde yer edinerek dikkatleri üzerine çekmiştir. Proje, Zeepin zincirinin yerel Token’ı ZPT için ikincil token görevi yapmaktadır.

Projenin amacı ZPT için destekleyici rolde faaliyet göstermektir. Proje, Gala Games blok zinciri ağının yerel Token’ı olarak, platform üzerinde NFT alım-satımı yapılabilmesine fırsat tanımayı düşünmektedir. Gala (GALA) hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://gala.games/ bağlantı adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

GALA Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 GALA Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

GALA Coin Yorum

Binance borsasında listelenmesinin ardından, ciddi yükselişler sağlayan GALA, Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), BUSD ve Tether (USDT) gibi işlem çiftlerinde işlem görebilmektedir. Uzman analistler ve yatırımcılar GALA Coin için yatırım tercihi olabileceğini düşünmektedir.

GALA Coin Geleceği Ne Olur?

Blockchain teknolojisinin de yardımıyla oyunculara oyunların ve oyun içi varlıkların kontrolünü sunarak yaratıcı düşünceyi oyunlara yeniden dahil etmeyi planlayan GALA, Ethereum (ETH) blok zincirinde ve ERC-20 standartlarına uygun bir şekilde kullanıcılarla buluşmaktadır. İade edilemeyen bir hizmet varlığı olarak GALA’nın başta büyük ölçekli borsalar olmak üzere birçok borsada yer edinmiş olması, uzmanların çıkarımlarına göre onun gelecek vaat eden bir yatırım olacağına işaret etmektedir.

Analistlerin GALA Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin GALA Coin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

Walletinvestor analistlerine göre;

 • Analistlere göre GALA karlı bir yatırım seçeneği olabilir. Uzun vadede 2026 yılı için GALA Coin tahminlerinde $0,469 bir öngörüde bulunurken yakın gelecekte ise 1 yıllık tahminlerinde $0,172 değerinde bir analiz karşımıza çıkıyor.

DigitalCoin analistlerine göre;

 • 2021 yılı için fiyat tahminlerinde 0.3264456672 USD olarak değer biçen analistler, 2022 yılı için 0,3732072560 USD olarak bir tahminde bulunuyorlar. Uzun vadede ise GALA Coin fiyatı 0,9789475981 USD olarak değerlendiriliyor.

CoinArbitrage analistlerine göre;

 • 2022 yılında $0,15851 değerinde bir analiz söz konusuyken 2024 yılında $0,51871 değerinde bir analiz karşımıza çıkıyor. Analistler 2025 yılı içinse $0,83927 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.

Price Prediction analistlerine göre;

 • 2021 yılı için maksimum $0,25 olarak tahminde bulunan analistler gelecek yıl için maksimum $0,40 değerinde bir değerlendirme sunarlarken uzun vadede ise 2030 yılı baz alındığında maksimum $8,02 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.

Gov Gapital analistlerine göre;

 • 2021 yılı için maksimum $0,2622 değerinde öngörüde bulunan analistler, 2022 senesi için maksimum $0,5083 olarak bir değerlendirmede bulunuyorlar. Uzun vadede ise GALA Coin değeri 2026 yılı için maksimum $3,0797 değerinde saptanıyor.

Uzmanlara Göre GALA Token Alınır Mı?

GALA Token değerinin artmaya devam etmesi beklenmektedir. GALA Token için yapılan değerlendirme ve yorumlar ise dalgalı ve çelişkili bir izlenim vermektedir. Genel değerlendirmeler baz alındığında GALA Token yükseliş trendini sürdürerek yeni kazanç fırsatları sunabilir.

GALA Token için yatırım kararı almadan önce güncel verilerden ve haberlerden haberdar olup, kapsamlı bilgiler eşliğinde adım atılması önerilir.

MBOX Token Alınır Mı? Uzmanların MOBOX Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Gala (GALA) Haberleri ve Anlaşmaları

Gala (GALA) haberlerine göz attığımızda;

 • Frank Miller, Sin City serisine dayalı olarak yenilenemeyen token (NFT) koleksiyonları üretmek için oyun sanatı yapımcısı Concept Art House ve blok zinciri oyun şirketi Gala Games ile birlikte çalıştı.
 • Zynga'nın kurucu ortağı Eric Schiermeyer'in yaratılmasına yardım ettiği bir blockchain oyunları girişimi olan Gala Games, bu hafta gizlilik odaklı Brave Software web tarayıcısının yapımcısı Brave ile biraz fark edilen ama çok ilginç bir promosyon anlaşması yaptı.

Gala (GALA) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • Flare, Mazer Gaming, Brave, Bitrue, Polygon gibi isimler ile olan ortaklığı karşımıza çıkıyor.

GALA Coin Avantaj ve Dezavantajları

GALA Coin avantajları;

 • Gala platformunda oyuncular, oyunlarda kazandıklarına gerçekten sahip olurlar.
 • Tüm oyuncuların keyif alabileceği basit oyun mekaniği kullanımı.
 • Discord topluluğunda sürekli olarak etkileşim kurarak, her oyunun tasarımında aldığı yönü, bir vokal topluluğuyla birlikte inşa etmeleri.
 • GALA Coin’in Binance listelemesi ile birlikte ciddi bir değer artışı potansiyeline sahip olduğunu göstermiştir.
 • GALA Coin yükselişler yaşayarak talep görmeye başlamıştır,
 • Gelişen çevrimiçi oyun sektöründe kullanılabilmektedir.

GALA Coin dezavantajları;

 • Birçok kripto para birimi gibi, büyük bir geri çekilme riski barındırır.
 • Çoğu kripto varlık gibi volatilite yapısıyla kayıp riski taşır.

GALA Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. Gala (GALA) Token satın almak için Binance, KuCoin, Gate.io, CoinDCX, SushiSwap gibi borsalardan biri tercih edilir.
 2. Tercih edilen platforma giriş yapılır. Eğer bir hesap yoksa kaydolma seçeneği izlenerek bir hesap oluşturulur.
 3. Aktif edilen hesaba uygun para transfer yöntemini ile ve para aktarımı gerçekleştirilir.
 4. Kripto para al menüsünden “GALA” seçilir ve alım emri girilir.
 5. GALA Token’lar borsa hesabında ya da soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Blockchain ve oyun ekosistemi birlikteliği gittikçe popülerleşen bir birlikteliktir. Gala Games’in arkasında yer alan ekibin güçlü olması kullanıcıların ilgisinin artmasına sebep olan etkenlerden bir diğeridir. Ek olarak Binance borsasında listelenmesi de GALA Token’a olan talebi arttırışmış gözükmektedir.

Binance hesabınız yoksa, tıklayarak %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz


Sıkça Sorulan Sorular

GALA Token fiyatı tüm zamanların en yüksek değerine 0,2852 dolar olarak ulaşmıştır.

Gala (GALA) fiyatı gelecekte tahmin edilen verilere göre artacaktır. Yükseliş ivmesine sahip olacağı düşünülmektedir.

Gala (GALA) Coin Binance, Coinbase Exchange, Gate.io, KuCoin gibi borsalarda listelenmektedir.

Gala'in değerinin artmaya devam etmesi beklenmektir, bu bağlamda GALA Token geleceğinin parlak olduğu düşünülmektedir.

Gala Games, Eric Schiermeyer tarafından kurulmuştur. Oyun dünyasının en ileri teknolojisi üzerinde çalışmasıyla tanınan Schiermeyer, blok zinciri tabanlı bir oyun ağı oluşturmak ve oyunculara, oyunlarına daha fazla sahip çıkmak için Temmuz 2019'da Gala Games'i başlatmıştır.

Beş yıllık planı tahmin edildiğinde 1.06$ değerine kolayca ulaşacağı öngörülüyor.

Gala (GALA) ortalama fiyatı bu yılın sonunda $0.24'e gidebilir.

Gala (GALA) toplam arzı 35.240.112.493 adet ile sınırlandırılmıştır.