Contact us to AD (300x250)

GALA Coin Geleceği 2023, Fiyat Tahmini Ve Analistlerin GALA Coin Yorumları

İÇERİK BAŞLIKLARI GALA Coin Nedir?GALA Coin Yorum


Kripto para yatırımcıları için bir tercih haline gelen Gala (GALA) Coin grafikleri ile yukarı yönlü hareket edebileceğini kanıtlarken biz de bu yazımızda sizler için GALA Coin nedir, GALA Coin geleceği ne olur? Fiyat tahminleri ne? Uzmanlar ne düşünüyor? Avantaj ve dezavantajları gibi sorulara nitelikli cevaplar verdik.

GALA Coin Nedir?

Gala Games platformu; oyuncuların Blockchain tabanlı oyunlar oynayabileceği ve oyun içi NFT alım-satımı yapabileceği bir platform olarak bilinmektedir. Oyun tutkunlarının itina ile takip ettiği Gala (GALA) Token, Gala Games blok zincir ağının yerel kripto para birimi olarak tanımlanmaktadır.

gala coin geleceği

GALA Coin, platform içerisinde NFT’ler ile işlem gerçekleştirmek için ağ içerisinde kullanıma sunulan yardımcı program Token’ı olarak düşünülebilir.

GALA Coin Hangi Ülkenin?

60 kişilik bir kadroya sahip olan GALA Token merkeziyetsiz olarak bilinmektedir.

GALA Projesi ve Whitepaper

Gala (GALA) Token, ikincil tür token olarak piyasaya tanıtılmış ve en büyük global kripto para borsası Binance listesinde yer edinerek dikkatleri üzerine çekmiştir. Proje, Zeepin zincirinin yerel Token’ı ZPT için ikincil token görevi yapmaktadır.

Projenin amacı ZPT için destekleyici rolde faaliyet göstermektir. Proje, Gala Games blok zinciri ağının yerel Token’ı olarak, platform üzerinde NFT alım-satımı yapılabilmesine fırsat tanımayı düşünmektedir. Gala (GALA) hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://gala.games/ bağlantı adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

GALA Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 GALA Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

GALA Coin Yorum

GALA, blockchain oyunları için bir platform olan Gala Games'e güç veren bir Ethereum belirtecidir. GALA, Gala Oyunları katılımcıları arasında değişim aracı olarak kullanılır. Örneğin, oyun içi öğeler için ödeme yapmak için kullanılabilir.

GALA Coin yorumu yapan uzmanlar, projenin oldukça sağlam odluğunu düşünüyor. Özellikle Binance borsasında listelenmesinin ardından, ciddi yükselişler sağlayan GALA, Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), BUSD ve Tether (USDT) gibi işlem çiftlerinde işlem görebilmektedir. Uzman analistler ve yatırımcılar GALA Coin için yatırım tercihi olabileceğini düşünmektedir. Oldukça güçlü bir oyun projesi olan GALA, yatırımcıları için ilerleyen dönemlerde oldukça iyi sonuçlar verebileceği düşünülüyor. Uzmanların bir çoğu GALA Coin geleceğinin kazançlı olabileceği konusunda hemfikirler.

GALA Coin Geleceği

Usta analistlerin, GALA Coin geleceği ve uzun vadeli görüşlerini sizler için bir araya getirdik. Gala projesini farklı bakış açıları ile değerlendiren uzmanların genel görüşü ise GALA Coin geleceğinin oldukça parlak olabileceği yönünde.

Blockchain teknolojisinin de yardımıyla oyunculara oyunların ve oyun içi varlıkların kontrolünü sunarak yaratıcı düşünceyi oyunlara yeniden dahil etmeyi planlayan GALA, Ethereum (ETH) blok zincirinde ve ERC-20 standartlarına uygun bir şekilde kullanıcılarla buluşmaktadır. İade edilemeyen bir hizmet varlığı olarak GALA’nın başta büyük ölçekli borsalar olmak üzere birçok borsada yer edinmiş olması, uzmanların çıkarımlarına göre onun gelecek vaat eden bir yatırım olacağına işaret etmektedir.

Analistlerin GALA Coin Fiyat Tahminleri

2023 yılı için GALA fiyat tahmininde bulunan analistler, farklı görüşler ortaya koydular. İşte sizler için bir araya getirdiğimiz GALA Coin fiyat tahminleri:

 • Walletinvestor Analistleri GALA Coin Fiyat Tahmini; Analistlere göre GALA karlı bir yatırım seçeneği olabilir. Uzun vadede 2026 yılı için GALA Coin tahminlerinde $0,469 bir öngörüde bulunurken yakın gelecekte ise 1 yıllık tahminlerinde $0,172 değerinde bir analiz karşımıza çıkıyor.
 • DigitalCoin Analistleri GALA Fiyat Tahmini; 2023 yılı için fiyat tahminlerinde 0.3264456672 USD olarak değer biçen analistler, 2024 yılı için 0,3732072560 USD olarak bir tahminde bulunuyorlar. Uzun vadede ise GALA Coin fiyatı 0,9789475981 USD olarak değerlendiriliyor.
 • CoinArbitrage Analistleri GALA Fiyat Tahmini; 2023 yılında $0,15851 değerinde bir analiz söz konusuyken 2024 yılında $0,51871 değerinde bir analiz karşımıza çıkıyor. Analistler 2025 yılı içinse $0,83927 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.
 • Price Prediction Analistleri GALA Coin Tahmini; 2023 yılı için maksimum $0,25 olarak tahminde bulunan analistler gelecek yıl için maksimum $0,40 değerinde bir değerlendirme sunarlarken uzun vadede ise 2030 yılı baz alındığında maksimum $8,02 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.
 • Gov Gapital Analistleri GALA Coin Fiyat Tahmini; 2023 yılı için maksimum $0,2622 değerinde öngörüde bulunan analistler, 2024 senesi için maksimum $0,5083 olarak bir değerlendirmede bulunuyorlar. Uzun vadede ise GALA Coin değeri 2026 yılı için maksimum $3,0797 değerinde saptanıyor.

Uzmanlara Göre GALA Token Alınır Mı?

GALA Token değerinin artmaya devam etmesi beklenmektedir. GALA Token için yapılan değerlendirme ve yorumlar ise dalgalı ve çelişkili bir izlenim vermektedir. Genel değerlendirmeler baz alındığında GALA Token yükseliş trendini sürdürerek yeni kazanç fırsatları sunabilir.

GALA Token için yatırım kararı almadan önce güncel verilerden ve haberlerden haberdar olup, kapsamlı bilgiler eşliğinde adım atılması önerilir.

MBOX Coin Geleceği Ne Olur? Uzmanların MOBOX Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Gala (GALA) Haberleri ve Anlaşmaları

Gala (GALA) haberlerine göz attığımızda;

 • Frank Miller, Sin City serisine dayalı olarak yenilenemeyen token (NFT) koleksiyonları üretmek için oyun sanatı yapımcısı Concept Art House ve blok zinciri oyun şirketi Gala Games ile birlikte çalıştı.
 • Zynga'nın kurucu ortağı Eric Schiermeyer'in yaratılmasına yardım ettiği bir blockchain oyunları girişimi olan Gala Games, bu hafta gizlilik odaklı Brave Software web tarayıcısının yapımcısı Brave ile biraz fark edilen ama çok ilginç bir promosyon anlaşması yaptı.

Gala (GALA) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • Flare, Mazer Gaming, Brave, Bitrue, Polygon gibi isimler ile olan ortaklığı karşımıza çıkıyor.

GALA Proje Analizi: Avantaj ve Dezavantajları Neler?

GALA Coin avantajları;

 • Gala platformunda oyuncular, oyunlarda kazandıklarına gerçekten sahip olurlar.
 • Tüm oyuncuların keyif alabileceği basit oyun mekaniği kullanımı.
 • Discord topluluğunda sürekli olarak etkileşim kurarak, her oyunun tasarımında aldığı yönü, bir vokal topluluğuyla birlikte inşa etmeleri.
 • GALA Coin’in Binance listelemesi ile birlikte ciddi bir değer artışı potansiyeline sahip olduğunu göstermiştir.
 • GALA Coin yükselişler yaşayarak talep görmeye başlamıştır,
 • Gelişen çevrimiçi oyun sektöründe kullanılabilmektedir.

GALA Coin dezavantajları;

 • Birçok kripto para birimi gibi, büyük bir geri çekilme riski barındırır.
 • Çoğu kripto varlık gibi volatilite yapısıyla kayıp riski taşır.

GALA Coin Hangi Borsalarda Var?

GALA Coin, popüler kripto para borsalarında listelenmektedir. GALA Coin şu borsalarda var: Binance, Gate.io, Huobi Global, KuCoin, Kraken, Binance.US, Bybit.

GALA Coin Piyasa Bilgileri

GALA Coin toplam arzı 35,240,112,493 adettir. Maks arzı ise bilinmemektedir. Arz bilgileri belirli aralıklarla güncellenmektedir. Bu nedenle güncel fiyat ve arz bilgilerini Coinmarketcap üzerinden takip edebilirsiniz. GALA Coin 26 Kasım 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri (ATH) seviyesi $0.8367 ABD doları olarak kayda geçmiştir. Tüm zamanların en düşük değerini olan (ATL) seviyesi ise 28 Aralık 2020 tarihinde $0.000151 ABD doları olarak görmüştür.

GALA Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. Gala (GALA) Coin satın almak için Binance, KuCoin, Gate.io, CoinDCX, SushiSwap gibi borsalardan biri tercih edilir.
 2. Tercih edilen platforma giriş yapılır. Eğer bir hesap yoksa kaydolma seçeneği izlenerek bir hesap oluşturulur.
 3. Aktif edilen hesaba uygun para transfer yöntemini ile ve para aktarımı gerçekleştirilir.
 4. Kripto para al menüsünden “GALA” seçilir ve alım emri girilir.
 5. GALA Token’lar borsa hesabında ya da soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, Uzmanların Gala Coin geleceği ve fiyat tahminlerine yer verdik. Blockchain ve oyun ekosistemi birlikteliği gittikçe popülerleşen bir birlikteliktir. Gala Games’in arkasında yer alan ekibin güçlü olması kullanıcıların ilgisinin artmasına sebep olan etkenlerden bir diğeridir. Ek olarak Binance borsasında listelenmesi de GALA Token’a olan talebi arttırışmış gözükmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

GALA Token fiyatı tüm zamanların en yüksek değerine 26 Kasım 2021 tarihinde $0.8367 dolar olarak ulaşmıştır.

Gala (GALA) fiyatı gelecekte tahmin edilen verilere göre artacaktır. Yükseliş ivmesine sahip olacağı düşünülmektedir.

Gala (GALA) Coin Binance, Coinbase Exchange, Gate.io, KuCoin gibi borsalarda listelenmektedir.

Gala'in değerinin artmaya devam etmesi beklenmektir, bu bağlamda GALA Token geleceğinin parlak olduğu düşünülmektedir.

Gala Games, Eric Schiermeyer tarafından kurulmuştur. Oyun dünyasının en ileri teknolojisi üzerinde çalışmasıyla tanınan Schiermeyer, blok zinciri tabanlı bir oyun ağı oluşturmak ve oyunculara, oyunlarına daha fazla sahip çıkmak için Temmuz 2019'da Gala Games'i başlatmıştır.

Beş yıllık planı tahmin edildiğinde 1.06$ değerine kolayca ulaşacağı öngörülüyor.

Analistlere göre Gala (GALA) Coin fiyatı 2023 yılı sonunda $0.24 fiyatlarına erişebilir.

Gala (GALA) toplam arzı 35.240.112.493 adet ile sınırlandırılmıştır.

İlginizi Çekebilir