Contact us to AD (300x250)

Galatasaray (GAL) Coin Geleceği 2023, Fiyat Tahmini, YorumSocisos.com ile dünyanın çeşitli futbol kulüplerinin yaptığı ortaklıklar ile piyasaya sürülen taraftar Token’larına büyük ilgi ve merak duyulmaya başlandı. Bu yazımızda en popüler taraftar Token’ları arasında bulunan Galatasaray Fan (GAL) Coin nedir, GAL Coin geleceği ne olur? uzmanların Galatasaray Fan Token yorumları ve fiyat tahminleri ne? Gibi sorular başta olmak üzere çeşitli nitelikli bilgilere değineceğiz.

Galatasaray Fan (GAL) Token Nedir?

Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi kripto para birimi olan Galatasaray Fan Token, kripto para piyasasında ilgi gören taraftar Token’ları arasında yer almaktadır. Socios.com ile hayata geçirilen bu projenin piyasaya çıkış tarihi 4 Şubat 2020’dir.

GAL coin geleceği

Belirli ürünlere veya hizmetlere erişmek için kullanılabilen GAL Token; “Utility token” olarak sınıflandırılmıştır ve Socios’un yerel kripto para birimi Chiliz (CHZ) Coin ile alınıp satılabilme olanağına sahiptir. GAL Token, Ethereum blok zincirinde bir “Side Chain” üzerinde çalışmaktadır.

GAL Coin Hangi Ülkenin?

GAL Token Türkiye’nin spor camiaları arasında büyük bir yer edinen Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi Token’ıdır.

Galatasaray Fan Token Projesi ve Whitepaper

Türkiye’nin büyük başarılara ve taraftara sahip kulüpleri arasında yer alan Galatasaray, 4 Şubat 2020 tarihinde kripto para piyasasına sunduğu GAL Token ile kulüp ve taraftarına büyük avantajlar sunmaktadır. Galatasaray Fan (GAL) Token projesi hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://www.socios.com/galatasaray/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

GAL Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 GAL Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

GAL Coin Yorum

Yerli kripto para yatırımcıları tarafından büyük ilgi gören GAL Coin hakkında yorum yapan kripto para uzmanları, geniş taraftar kitlesi desteğini baz alarak, GAL Coin’in sürekli yükseliş hedeflediğini düşünmektedir.

GAL Coin, kripto para piyasasında en değerli taraftar Token’lar arasında üst sıralardaki yerini korumaya devam etmektedir. GAL Token'ı yorumlayan Kripto para yatırımcıları ve uzman analistler bu token hakkında pozitif yönde görüş bildirmektedir.

GAL Coin Geleceği Ne Olur?

Kulüp aidiyeti olarak görülen ve taraftarlar tarafından benimsenen GAL Coin geleceği parlak olarak görülse de, Galatasaray spor kulübünün alacağı başarılar, yada başarısızlıklar GAL Coin’i yakından etkileyecektir. Gelecek sektörde önemli bir yere konumlanan GAL Coin için giderek değerlenecek bir tablo çizilmektedir. Uzmanlar takımın genel başarısının (kazanacağı galibiyet ve mağlubiyetlerin) de GAL Coin geleceğine doğrudan etki edebileceğinin altını çizdiler.

Analistlerin GAL Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

Walletinvestor analistleri GAL Token Fiyat Tahmini;

 • Uzun vadeli bir artış bekleyen analistler 2026 yılı fiyat tahminlerinde $31.862 değerinde bir öngörüde bulunurken, 2023 sene sonu için ise maksimum $9,068 değerinde bir tahminde bulunmaktadırlar.

DigitalCoinPrice analistleri GAL Coin Fiyat Tahmini;

 • 2023 senesi için $11,7 değerinde öngörüde bulunan analistler, 2024 senesi için $13,98 değerinde tahminde bulunmaktadırlar. Uzun vadede ise GAL Coin değeri için 2028 yılında $33,7 değerinde bir beklentileri bulunuyor.

CoinArbitrageBot analistleri GAL Coin Fiyat Tahmini;

 • Analistlere göre 2023 senesi için fiyat tahmini $10,7410 değerinde görülürken, 2024 senesi için fiyat tahminleri $28,1191 olarak tahmin ediliyor. 2025 yılında ise analistler $45,4967 değerinde bir tahminde bulunuyorlar.

Price Prediction analistleri GAL Coin Fiyat Tahmini;

 • 2023 yılı için maksimum $14,48 dolar değerinde bir tahminde bulunuyorlar. Orta vadede ise 2026 yılında $59,52 dolar değerinde bir öngörüde bulunuyorlar. Uzun vadede ise analistler maksimum $275,78 değerinde bir beklenti içerisindeler.

TradingBeasts analistleri GAL Token Fiyat Tahmini;

 • 2023 yılı başlangıcı için maksimum $8, 96034 değerinde analizde bulunan TradingBeasts 2024 yılı için maksimum $ 17.43108 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.

Uzmanlara Göre GAL Token Alınır Mı?

Uzun vadede kazanç potansiyelini arttıracak olan GAL Token karlı bir yatarım olarak tavsiye edilmektedir. Taraftar desteği ve spor alanındaki başarıları, GAL Token için güçlü bir izlenim sağlayan faktörlerden birisidir.

GAL Token için yatırım kararı vermeden önce güncel veriler ışığında kapsamlı bir araştırma sonucu adım atmanız yapılacak en doğru hamledir.

PYR Token Alınır Mı? Uzmanların Vulcan Forged Pyr Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Galatasaray Fan Token (GAL) Haberleri ve Anlaşmaları

Galatasaray Fan (GAL) Token haberlerine göz attığımızda;

 • Galatasaray’ın kurucusu ve bir numaralı üyesi Ali Sami Yen’in anısına çıkartılan NFT koleksiyonunun üçüncü ve son bölümü 15 Ekim günü arz edildi.
 • Galatasaray’ın tarihi önemdeki NFT koleksiyonunun rekor denecek bir hızla satıldığı gözlemlendi. 1 Ekim günü saat 19:05’te satışa sunulan koleksiyon sarı-kırmızılı taraftarın inanılmaz ilgisi ile karşılandı.
 • Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, 23 Eylül Perşembe günü Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile GAL Token’ın Huobi Global borsasında listeleneceğini duyurdu.

Galatasaray Fan (GAL) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • Sosıoc.com ile iş birliği öne çıkmaktadır.

GAL Coin Avantaj ve Dezavantajları

Avantajlar:

 • GAL Token sahipleri Galatasaray spor kulübünün kararlarında söz sahibi olabilir.
 • Taraftarlar GAL Token satın alarak kulübe katkı sağlayabilir.
 • GAL sahibi taraftarlar VIP maç biletleri, Türk Telekom Stadyumu turu, antrenmanlara erişim, imzalı Galatasaray forma ve ürünleri gibi hizmet ve ürünlerden faydalanabilir.
 • GAL Token sınırlı arzda olduğu için iyi bir değer saklama aracıdır.

Dezavantajlar:

 • Sportif ve yönetim başarısına endeksli yapısı: Galatasaray Fan (GAL) Token, sportif ve yönetim anlamında kulübün ne kadar başarılı bir performans gösterdiği ile doğru orantılıdır. Sportif anlamda beklentileri karşılayamadığı sezonlarda GAL Token fiyatında düşüşler yaşanabilir.
 • Yüksek volatilite: Kripto para piyasası yüksek volatilitenin olduğu bir varlık piyasasıdır. GAL Token fiyatı çok kısa süre içinde hızlı yükselip çeşitli spekülasyonlar nedeniyle bir anda çakılma yaşayabilir.
 • Güvenlik riski: Siber saldırıyla çalınma ihtimali vardır.

GAL Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. GAL Coin satın almak için, Huobi, FTX gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden GAL Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen GAL Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, GAL Coin geleceği ve fiyat tahminlerine ilişkin uzman yorumlarını derledik. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren büyük ilgi gören GAL Token, taraftarlarına ve yatırımcılarına birçok ayrıcalık sunmaktadır. Kulübün başarıları ile doğru orantıda bir etkileşime sahip olacağı düşünülen GAL Token yüksek bir işlem hacmine sahiptir.
Sıkça Sorulan Sorular

GAL Token tüm zamanların en yüksek değerine 35,35 dolar olarak ulaşmıştır.

Gelecekte tahmini verilere göre Galatasaray Taraftar Token (GAL) fiyatı artacaktır.

Huobi Global, Bybit, FTX, OKEx, Paribu, BKEX gibi borsalarda GAL Coin listelenmektedir.

GAL Coin yükselişte bir ivmeye sahip olarak güçlü bir ilerleme izlenime vermektedir. Uzmanlara göre gelecekte alınan başarılarla birlikte değeri yükselmeye devam edecektir.

Galatasaray Spor Kulübü GAL Token’ın sahibi olarak faaliyet göstermektedir.

Uzun vadede 2028 yılı için $33,7 değerinde bir beklenti görülmektedir.

Uzmanlara göre 2023 aralık ayı için maksimum fiyat tahmini minimum $8,108 değerinde olacaktır.

Galatasaray Fan (GAL) toplam arz 10.000.000 adettir.