Contact us to AD (300x250)

MC Coin Geleceği 2023 - Merit Circle Yorum Ve Fiyat Tahminleri

İÇERİK BAŞLIKLARI Merit Circle (MC) Coin Nedir?


Merit Circle Token, son zamanların oldukça popüler Metaverse Coinlerinden biridir. Oyna kazan ekonomisini geliştirmeye yönelik geliştirilmiş bu proje, büyük borsalarda listelenme haberleri ile daha da popülerleşiyor. Bu yazımızda, MC Coin geleceği ile ilgili uzman yorumlarına, fiyat tahminlerine, diğer gelişme ve ilgili haberlere değineceğiz.

Merit Circle (MC) Coin Nedir?

Merit Circle, oyun temalı merkeziyetsiz bir Metaverse projesidir. MC Token ise platformun yerel kripto para birimidir. İlk olarak Axie 420 proje kurucuları tarafından hazırlanmış olup, Flow Ventures tarafından geliştirilmiştir.

mc coin geleceği

MC Coin Hangi Ülkenin?

MC Coin herhangi bir ülkeye bağlı değildir. Merkesizyetsiz bir kripto para birimidir.

Merit Circle Projesi ve Whitepaper

Bu proje, oyna-kazan ekonomisini geliştirmeye odaklanan Merkeziyetsiz bir projedir. Merit Circle projenin gayesi, yatırımcılar, platform ve oyuncuları bir araya getirerek oyna-kazan alanı inşa etmektir.

Proje hakkında geniş kapsamlı bilgi almak için şu sayfaya göz atabilirsiniz: https://www.meritcircle.io/

MC Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 MC Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

Merit Circle (MC) Coin Yorum

Merit Circle, kazanmak için oyna (p2e) oyunlarında ve meta veri deposunda verimi en üst düzeye çıkarmaya odaklanan, merkezi olmayan, özerk bir kuruluştur (DAO). Oyun oynayarak kripto varlıkları kazanmak için yöneticiler ve oyuncular arasında tahsis edilen sermayeyi yönetir.

Uzmanlar, özellikle Metaverse projelerine oldukça sıcak bakmaktadırlar. Buna bağlı olarak MC Coin yorumları da oldukça pozitif yöndedir. Merit Circle projesi yaptığı açıklamada artık sadece Axie Infinity projesine odaklanmayacağını belirtmiştir.

Bu da yeni oyunlara, ekiplere, modellere ve henüz keşfedilmemiş birçok Metaverse fırsatlarına yelken açmak anlamına geliyor.

MC Coin Geleceği

Usta analistler, MC Coin geleceğinin uzun vadede kazandırabilecek bir proje olabileceğini belirtiyorlar. Proje, metaverse oluşturmaya yardımcı olmak isteyen insanlar için oyna ve kazan platformları aracılığıyla MC kazanma fırsatları geliştirmeyi amaçlıyor. Bunun en bariz sebeplerinden bazıları ise;

 • Metaverse projelerinin gün geçtikçe popülerliğini arttırması
 • Merit Circle proje sahiplerinin, Axie Infinity haricinde farklı keşiflere yeken açtıklarını belirtmeleri
 • Oyna-kazan ekosisteminin parçası olduğundan kullanıcılara tatmin edebilecek kazançlar sunabilecek olması gibi sebeplerden

Platformu, oyunculara metaverse'te kripto kazanma yolculuklarında yardımcı olmak için burs fırsatlarına ve eğitim fırsatlarına ev sahipliği yapıyor. Gelecekte, kazandırabilecek projelerden biri olarak görülmektedir.

Uzmanların MC Coin Fiyat Tahminleri

 • Price Prediction MC Coin Fiyat Tahmini: Priceprediction sayfasına ait fiyat tahminlerine bakıldığında, 2023 Yılı sonu 9 Dolar civarını görebileceği yönünde. 2023 Yılı ortalarında ise 14 ila 15 Dolar civarı olabilir. 2024 Yılı için ise 19 Dolar olma olasılığı var.
 • Digitalcoin Merit Circle (MC) Token Fiyat Tahmini: Digitalcoin sayfası, MC Coin fiyatının 2023 Sonlarına doğru 10,5 Dolar olabileceğini belirtiyor. 2023 Ortalarında ise 14 Dolar civarında olabilir. Uzun vadeli Mc Coin fiyat tahmini ise 2025 Yılı için 21 Dolar.
 • Coindata Merit Circle Fiyat Tahmini: Coindata sayfası, MC Token fiyatlarının 2023 ortalarında 10 ila 11 Dolar bandında olabileceğini açıklıyor. 2023 Yılında ise 20-25 Doları görebileceğini belirtiyor.
 • CoinArbitrage MC Coin Fiyat Tahmini: CoinArbitrage, MC Coin fiyatının 1 yıl içerisinde 11 Doları görebileceğini belirtiyor. 2024 Yılında 16 Dolar civarında olabileceğini, 2025 Yılında ise 26 Dolar seviyesinde olabileceğini belirtiyor.

Analistlere Göre MC Token Alınır Mı?

Uzmanların yorum ve tahminlerine geniş bir perspektiften baktığımızda, birçoğunun MC projesine olumlu baktığını ve ilerleyen süreçlerde kazanç sağlayabileceğini belirtiyorlar.

Zira Metaverse projeleri oldukça popüler ve avantajlarla dolu. MC Token da kullanıcılara kazanç sağlayabilecek yatırımlardan bir olarak görülüyor. Yine de yatırım yapmadan detaylı analiz yapmanızda fayda var.

OXT Coin Geleceği Ne Olur? Uzmanların Orchid Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Merit Circle Haberleri ve Anlaşmaları

 • Merit Circle, 100 Milyon Dolarlık Halka Arz Finansmanının Tamamlandığını Duyurdu. Resmi habere göre Merit Circle, adil başlangıç ​​müzayede platformu Copper üzerinde Balancer Labs Liquidity Bootstrapping Pool aracılığıyla 100 milyon dolarlık finansmanı tamamladığını duyurdu.
 • Binance NFT x CyBall x GuildFi Tarihi Duyurusu: CyBall, Coin98, Yield Guild Games (YGG), Ninja Traders, Ancient8, Good Games Guild (GGG), Merit Circle ve GuildFi (birkaç isim) ile sadece oyunun başarılı bir şekilde başlatılmasını sağlamak için değil, aynı zamanda stratejik olarak ortaklık kurdu.

Merit Circle Analiz: Projenin Avantajları ve Dezavantajları

Merit Circle projesi ve onun yerel kripto parası MC Coin ile ilgili avantaj ve dezavantajlarını bir araya getirdik.

Avantajlar:

 • MC Coin, Metaverse evreninde keşifler yaparak, kullanıcılarına yeni fırsatlar sunmak için sürekli fırsatlar sunmaktadır.
 • Yatırımcılar, platform ve oyuncuları bir araya getirerek yeni oyna-kazan fırsatları sunmaktadır.
 • Merit Circle oldukça popüler bir projedir. Zira sosyal ağlarda, özellikle twitter üzerinden 1.5 milyona yakın görüntüleme almaktadır. Bu durum, popülaritesinin her geçen gün artması demektir.

Dezavantajlar:

 • Yüksek volatilite sebebiyle yatırım riski taşıyor olması dezavantajları arasındadır.
 • Metaverse evrenindeki rekabet oranları oldukça yüksektir. Bu durum talep azalmasına sebep olabilir.

MC Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

MC Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Binance, Gate.io, Uniswap, Tokyocrypto, Kraken, Mandala Exchange, AEX, HitBTC, CoinEx, Hotbit, Bitget gibi Dünya'nın en büyük kripto para borsalarında listelenmektedir.

MC Coin Piyasa Bilgileri

MC Coin Toplam (Maks) Arz 669,811,161 adet ile sınırlandırılmıştır. Canlı piyasa bilgileri için Coinmarketcap sayfasına göz atabilirsiniz. MC Coin 16 Kas 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) $45.24 fiyatına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değeri 23 Aralık 2022 tarihi itibarı ile (ATL) $0.3021 Dolar'dır.

MC Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. MC Token satın alabilmek için Gate io veya Uniswap, borsasına giriş yapılır. Eğer üyelik yok ise yeni kayıt oluşturulur.
 2. Kripto para borsasına para yatırma işlemi tamamlanır.
 3. Daha sonra kripto para satın al menüsü üzerinden MC Token seçimi yapılır, alınacak miktar belirlenir ve alım emri verilir.
 4. Satın alınan Token veya Coinler, kripto para borsalarında veya soğuk cüzdanlarda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, Son zamanların popüler popüler Metaverse projelerinden biri olan Meric Circle projesi ve yerel kripto parası olan MC Coin geleceği, uzman görüşleri ve fiyat tahminleri ile ilgili bilgiler verdik. Meric Circle her ne kadar popüler bir proje olsa da Metaverse evreninde oldukça yoğun bir rekabet ortamı olduğu unutulmamalı.
Sıkça Sorulan Sorular

16 Kas 2021 Tarihi itibarı ile MC Coin En yüksek değeri 45.24 Dolara ulaşmıştır.

Yeni listelenme haberleri ile fiyatlar artış pozisyonuna geçse de, uzmanlar yakın zamanlarda büyük yükselişler beklemiyor.

Binance, Gate.io, Uniswap, Tokyocrypto, Kraken, Mandala Exchange, AEX, HitBTC, CoinEx, Hotbit, Bitget borsalarında listelenmektedir.

Merit Circle oldukça popüler bir projedir ve geleceğinin parlak olabileceğini düşünen uzman sayısı bir hayli fazladır.

Analistlere göre MC Coin hedef fiyat 2022 Yılı için ortalama 9 Dolar, 2023 için 11 Dolar ve 2024 Yılı için ise 16 -17 Dolar seviyelerindedir.

Uzmanlara göre MC Coin yıl sonu tahmini 8 ila 9 Dolar bandını işaret etmektedir. Farklı borsalarda yeni listelenmeler yaşanması durumunda çok daha yüksek rakamları görebilir.

MC Coin arzı 669,811,161 MC adet olarak sınırlandırılmıştır.