Merit Circle Token, son zamanların oldukça popüler Metaverse Coinlerinden biridir. Oyna kazan ekonomisini geliştirmeye yönelik geliştirilmiş bu proje, büyük borsalarda listelenme haberleri ile daha da popülerleşiyor. Bu yazımızda, MC Coin geleceği ile ilgili uzman yorumlarına, fiyat tahminlerine, diğer gelişme ve ilgili haberlere değineceğiz.

Merit Circle (MC) Token Nedir?

Merit Circle, oyun temalı merkeziyetsiz bir Metaverse projesidir. MC Token ise platformun yerel kripto para birimidir. İlk olarak Axie 420 proje kurucuları tarafından hazırlanmış olup, Flow Ventures tarafından geliştirilmiştir.

mc coin geleceği

MC Token Hangi Ülkenin?

MC Token herhangi bir ülkeye bağlı değildir. Merkesizyetsiz bir kripto para birimidir.

Merit Circle (MC) Whitepaper

Bu proje, oyna-kazan ekonomisini geliştirmeye odaklanan Merkeziyetsiz bir projedir. Merit Circle projenin gayesi, yatırımcılar, platform ve oyuncuları bir araya getirerek oyna-kazan alanı inşa etmektir.

Proje hakkında geniş kapsamlı bilgi almak için şu sayfaya göz atabilirsiniz: https://www.meritcircle.io/

Merit Circle (MC) Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 MC Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

MC Coin Yorum

Uzmanlar, özellikle Metaverse projelerine oldukça sıcak bakmaktadırlar. Buna bağlı olarak MC Coin yorumları da oldukça pozitif yöndedir. Merit Circle projesi yaptığı açıklamada artık sadece Axie Infinity projesine odaklanmayacağını belirtmiştir.

Bu da yeni oyunlara, ekiplere, modellere ve henüz keşfedilmemiş birçok Metaverse fırsatlarına yelken açmak anlamına geliyor.

MC Coin Geleceği Ne Olur?

Usta analistler, MC Coin geleceğinin uzun vadede kazandırabilecek bir proje olabileceğini belirtiyorlar. Bunun en bariz sebeplerinden bazıları ise;

 • Metaverse projelerinin gün geçtikçe popülerliğini arttırması
 • Merit Circle proje sahiplerinin, Axie Infinity haricinde farklı keşiflere yeken açtıklarını belirtmeleri
 • Oyna-kazan ekosisteminin parçası olduğundan kullanıcılara tatmin edebilecek kazançlar sunabilecek olması gibi sebeplerden

Gelecekte, kazandırabilecek projelerden biri olarak görülmektedir.

Uzmanların MC Coin Fiyat Tahminleri

 • Price Prediction MC Coin Fiyat Tahmini: Priceprediction sayfasına ait fiyat tahminlerine bakıldığında, 2021 Yılı sonu 8 Dolar civarını görebileceği yönünde. 2022 Yılı ortalarında ise 12 ila 13 Dolar civarı olabilir. 2023 Yılı için ise 18 Dolar olma olasılığı var.
 • Digitalcoin Merit Circle (MC) Token Fiyat Tahmini: Digitalcoin sayfası, MC Coin fiyatının 2021 Sonlarına doğru 10 Dolar olabileceğini belirtiyor. 2022 Ortalarında ise 13 Dolar civarında olabilir. Uzun vadeli Mc Coin fiyat tahmini ise 2024 Yılı için 20 Dolar.
 • Coindata Merit Circle Fiyat Tahmini: Coindata sayfası, MC Token fiyatlarının 2022 ortalarında 10 ila 11 Dolar bandında olabileceğini açıklıyor. 2023 Yılında ise 20-25 Doları görebileceğini belirtiyor.
 • CoinArbitrage Merit Circle Coin Fiyat Tahmini: CoinArbitrage, MC Coin fiyatının 1 yıl içerisinde 10 Doları görebileceğini belirtiyor. 2023 Yılında 15 Dolar civarında olabileceğini, 2024 Yılında ise 24 Dolar seviyesinde olabileceğini belirtiyor.

Analistlere Göre MC Token Alınır Mı?

Uzmanların yorum ve tahminlerine geniş bir perspektiften baktığımızda, birçoğunun MC projesine olumlu baktığını ve ilerleyen süreçlerde kazanç sağlayabileceğini belirtiyorlar.

Zira Metaverse projeleri oldukça popüler ve avantajlarla dolu. MC Token da kullanıcılara kazanç sağlayabilecek yatırımlardan bir olarak görülüyor. Yine de yatırım yapmadan detaylı analiz yapmanızda fayda var.

OXT Token Alınır Mı? Uzmanların Orchid Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Merit Circle Haberleri ve Anlaşmaları

 • Merit Circle, 100 Milyon Dolarlık Halka Arz Finansmanının Tamamlandığını Duyurdu. Resmi habere göre Merit Circle, adil başlangıç ​​müzayede platformu Copper üzerinde Balancer Labs Liquidity Bootstrapping Pool aracılığıyla 100 milyon dolarlık finansmanı tamamladığını duyurdu.
 • Binance NFT x CyBall x GuildFi Tarihi Duyurusu: CyBall, Coin98, Yield Guild Games (YGG), Ninja Traders, Ancient8, Good Games Guild (GGG), Merit Circle ve GuildFi (birkaç isim) ile sadece oyunun başarılı bir şekilde başlatılmasını sağlamak için değil, aynı zamanda stratejik olarak ortaklık kurdu.

Merit Circle Projesinin Avantajları ve Dezavantajları

Merit Circle projesi ve onun yerel kripto parası MC Coin ile ilgili avantaj ve dezavantajlarını bir araya getirdik.

Avantajlar:

 • MC Coin, Metaverse evreninde keşifler yaparak, kullanıcılarına yeni fırsatlar sunmak için sürekli fırsatlar sunmaktadır.
 • Yatırımcılar, platform ve oyuncuları bir araya getirerek yeni oyna-kazan fırsatları sunmaktadır.
 • Merit Circle oldukça popüler bir projedir. Zira sosyal ağlarda, özellikle twitter üzerinden 1.5 milyona yakın görüntüleme almaktadır. Bu durum, popülaritesinin her geçen gün artması demektir.

Dezavantajlar:

 • Yüksek volatilite sebebiyle yatırım riski taşıyor olması dezavantajları arasındadır.
 • Metaverse evrenindeki rekabet oranları oldukça yüksektir. Bu durum talep azalmasına sebep olabilir.

MC Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. MC Token satın alabilmek için Gate io veya Uniswap, borsasına giriş yapılır. Eğer üyelik yok ise yeni kayıt oluşturulur.
 2. Kripto para borsasına para yatırma işlemi tamamlanır.
 3. Daha sonra kripto para satın al menüsü üzerinden MC Token seçimi yapılır, alınacak miktar belirlenir ve alım emri verilir.
 4. Satın alınan Token veya Coinler, kripto para borsalarında veya soğuk cüzdanlarda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, Son zamanların popüler popüler Metaverse projelerinden biri olan Meric Circle projesi ve yerel kripto parası olan MC Token geleceği, uzman görüşleri ve fiyat tahminleri ile ilgili bilgiler verdik. Meric Circle her ne kadar popüler bir proje olsa da Metaverse evreninde oldukça yoğun bir rekabet ortamı olduğu unutulmamalı.

Binance hesabınız yoksa, tıklayarak %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz


Sıkça Sorulan Sorular

17 Kasım 2021 Tarihi itibarı ile Mc Token’ın En Yüksek değeri 14.88 Dolara ulaşmıştır.

Yeni listelenme haberleri ile fiyatlar artış pozisyonuna geçse de, uzmanlar yakın zamanlarda büyük yükselişler beklemiyor.

Uniswap, Gate.io Borsalarında listelenmektedir.

Merit Circle oldukça popüler bir projedir ve geleceğinin parlak olabileceğini düşünen uzman sayısı bir hayli fazladır.

MC Token hedef fiyat 2021 Yılı için ortalama 8 Dolar, 2022 için 10 Dolar ve 2023 Yılı için ise 15 -17 Dolar seviyelerindedir.

Yıl sonu tahmini 8 ila 9 Dolar bandını işaret etmektedir. Farklı borsalarda yeni listelenmeler yaşanması durumunda çok daha yüksek rakamları görebilir.

MC Coin arzı 1.000.000.000 MC adet olarak sınırlandırılmıştır.