Orchid, İnternet ortamını özgünleştirmek için kurulmuş bir projedir. OXT Token ise Orchid projesinin kripto para birimidir. Bu yazımızda, OXT Coin geleceği ile ilgili bilgiler aktararak; fiyat tahminleri, uzman yorumları ve daha birçok farklı detayı mercek altına alacağız.

Orchid (OXT) Coin Nedir?

OXT Token, Orchid projesinin ETH ağı üzerinden üretilebilen kripto parasıdır. Düşük işlem ücretleri sayesinde, ticari alanlar için oldukça uygundur. OXT Token, sıradan VPN kullanmaktan ziyade, sunucu riski taşımayan alanlarda işlem yapmak için tercih edilen Ethereum (ERC-20) tabanlı Token’dır. Kullanıcılara daha özel alanlarda işlem yapabilme olanağı tanır.

oxt token geleceği

OXT Coin Hangi Ülkenin, Kime Ait?

Orchid projesi, ABD ülkesine aittir. San Francisco eyaletinde kurulmuştur.

Orchid Projesi ve Whitepaper

Orchid projesinin temel hedefi, kullanıcıların herhangi bir servis sağlayıcıya kripto para kanalı ile ödeme yapabilmesine olanak tanıması ve internetteki kısıtlamaları ortadan kaldırmaktır. OXT Token sahibi olan kullanıcılar, Orchid ağında kolaylıkla İnternet sağlayıcılarını değiştirebilirler.

Orchid Projesi, tek bir Orchid hesabına sınırsız sayıda cihaz entegre etme olanağı da vermektedir. Orchid projesinin arkasındaki esas fikir, Blockchain altyapı gücünden faydalanarak VPN deneyimini geliştirmek ve kullanıcılarına sunmaktır.

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Orchid (OXT) Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 OXT Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

OXT Coin Yorum 2022

OXT jetonu ile Orchid'de bant genişliği satın alırsınız ve yalnızca kullandığınız kadar ödersiniz, yalnızca tükettiğiniz kadar ödersiniz. Böylece, internete her anonim ve güvenli bir şekilde erişmek istediğinizde tek bir merkezi VPN hizmeti aracılığıyla seyahat etmek yerine, Orchid'de oturum açarsınız ve güvenilir ve yüksek kaliteli bir VPN sağlayıcısı ile eşleştirilirsiniz.

Yatırımcıların Orchid ağı ve OXT Coin ile ilgili yaptıkları yorumlar oldukça pozitiftir. Zira bu proje yatırımcılarına oldukça ekonomik şartlar sunmaktadır. Projenin en güzel yanlarından biri ise, kullanım yaptıkça ödeme yapılıyor olması. Ayrıca kullanım miktarınca ödemeyi OXT Coin ile yapabildiklerini ve mevcut durumun oldukça memnun edici olduğunu beliriyorlar.

Kripto para uzmanları, yatırımcıların bu memnuniyetlerini baz alarak projeyi “gelecek vadeden yatırım aracı” olarak yorumluyorlar.

OXT Coin Geleceği 2022

Orkide, eylem halindeki blockchain teknolojisinin harika bir örneğidir. Bireylerin internette gizlilik içinde gezinmesine izin vermek için kriptografinin gücünü kullanır. OXT para birimleri ile bant genişliği satın alabilir ve ekstra jeton kazanabilirsiniz.

Uzmanlar, OXT Coin geleceği için olumlu yorumlar yapmaktadırlar. Zira Orchid projesi, merkeziyetsiz, güvenli ve ölçeklenebilir bir VPN protokolü altyapısı sayesinde, oldukça fazla ilgi uyandırmaktadır. Analistlere göre proje sağlamlığı sebebiyle ilgi çekmeye devam edebilir ve bununla birlikte yatırım artışı görülebilir.

Uzmanlar, bu projeye yatırımların fazlalaşması sonucunda OXT Coin’in değer kazanacağını ve buna bağlı olarak fiyatlarda artış yaşanabileceğini düşünmektedirler.

Analistlerin OXT Coin Fiyat Tahminleri

Analistler, yaptıkları OXT Coin fiyat tahminlerinde bu yıl sonuna kadar ciddi yükselişler beklemediklerini dile getirdiler. Gelecekte fiyatların artabileceğini düşündüklerini de eklediler. İşte bazı fiyat tahminleri:

 • Coin Arbitrage OXT Coin Fiyat Tahmini: Coin Arbitrage ekibi, OXT fiyatlarının 2022 Yılı sonlarında 0,5.5 Dolar civarında olabileceğini, 2022 Yılı için de çok ciddi artık beklemediklerini dile getirdi. Önümüzdeki 3 Yıllık tahminlerinde ise iyi bir artışla 4 Dolar bandına yaklaşacağını belirttiler.
 • PricePrediction OXT Token Fiyat Tahmini: PricePrediction, Orchid (OXT) fiyatlarının 2022 Yılı sonunda hafif kıpırdayarak 0,7 Dolar bandına gelebileceğini belirtti. 2022 Yılı ortalarında ise 0,95 Dolar ila 1.2 Dolar arasında rakamlar görebilir. 2024 Yılına kadar ise 2,4 Dolar bandına yaklaşabilir.
 • Walletinvestor Fiyat Orchid Fiyat Tahmini: Walletinvestor sayfasının Orchid Coin fiyat tahminlerine bakılacak olursa, 2022 Yılı sonuna kadar 0,7 ila 0,8 Dolar bandına gelebilir.
 • The News Crypto OXT Coin Fiyat Tahmini: The News Crypto, OXT Token’ın uzun vadeli bir yatırım aracı olabileceğini savunurken, 2022 sonuna kadar 0,7 Dolara ulaşılabileceğini ve 2022 Yılı içerisinde ise 1.1 Dolar civarını görebileceğini belirtiyor.

Uzmanlara Göre OXT Token Alınır Mı?

Uzmanlara göre OXT Token uzun vadeli iyi bir yatırım aracı olabilir. Zira sağladığı olanaklar ve altyapı güçlülüğü, projenin önünü açan sebepler arasında yer alıyor.

Analistler, kısa ve uzun vadede fiyat artışları beklediklerini dile getiriyorlar. Ancak yine de yatırım yapacak kullanıcıların detaylı olarak araştırma yapmasını önermekteyiz.

Wild Coin Alınır Mı? Uzmanların Wilder World Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Orchid (OXT) Haberleri ve Anlaşmaları

 • Orchid Labs, internet üzerindeki gözetimsiz katmanı için 125 milyon dolar toplama sürecinde. İnternet üzerinde gözetimsiz bir katman geliştiren San Francisco merkezli bir girişim olan Orchid Labs, güncel SEC dosyasına göre, bir yıllık girişimin 36.1 milyon dolarla kapandığını gösteren bir sürü fon topladı.
 • CoinDesk, özel internet taramasına olanak sağlamak için tasarlanmış bir blok zinciri protokolünün arkasındaki projenin 7 milyon dolar daha fon sağladığını öğrendi.

Orchid Projesinin Avantaj ve Dezavantajları

Orchid projesi, kullanıcılarına bazı avantajlar sunuyor ancak dezavantajları da var! Projeyi mercek altına alarak bunlar sizler için bir araya getirdik.

Avantajları:

 • Güvenli VPN Ağı: Orchid altyapısı, kullanıcılarına oldukça güvenli ve özelleştirilmiş VPN altyapısı sunar.
 • Tek Hesap, Çoklu Kullanım: OXT Token kullanıcıları, Orchid ağında yalnızca 1 hesap oluşturarak farklı kullanıcılarla, farklı cihazlarla ve farklı noktalardan birlikte kullanabilirler.
 • Oldukça Hızlı: OXT Token’e sahip olan kullanıcılar, kripto para ticaret ve işlemlerini dakikalar içerisinde çözümleyebilir. Bu hızlı altyapı, kullanıcılara oldukça fazla zaman kazandırabilir.

Dezavantajlar:

 • Saldırı Riski: Her kripto altyapısında oluşabilecek saldırı riskleri taşıyor. Bu riski minimize etmek için, çevrim dışı kripto para cüzdanlarında saklama işlemi yapılabilir.
 • Kısıtlı hedef kitle: OXT Altyapısı her ne kadar güçlü ve kullanılabilir olsa da Merkeziyetsiz finans altyapısından yararlanma ve NFT üretme konusunda kısıtlı kitle tarafından tercih edilmektedir.

OXT Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

OXT Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Binance, Gate.io, Kraken, HitBTC, Coinbase, Tokyocrypto, KuCoin, Uniswap, Huobi Global, FTX, WazxirX, BTCEX, CoinDCX, CoinEx, Hotbit, Bitget, Nominex, Crypto.com, MEXC gibi En büyük kripto para borsalarında listelenmektedir.

OXT Coin Piyasa Bilgileri

OXT Coin Toplam (Maks) Arz 1,000,000,000 adettir. OXT Coin 05 Nis 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $1,02 fiyatına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değeri 13 Mart 2020 tarihi itibarı ile 0.1059 Dolar'dır.

OXT Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

OXT Token satın alma işlemi için aşağıdaki adımlar izlenebilir:

 1. OXT Token satın alabilmek için Binance, borsasına giriş yapılır. Eğer üyelik yok ise yeni kayıt oluşturulur.
 2. Kripto para borsasına para yatırma işlemi tamamlanır.
 3. Daha sonra kripto para satın al menüsü üzerinden OXT Token seçimi yapılır, alınacak miktar belirlenir ve alım emri verilir.
 4. Satın alınan Token veya Coinler, kripto para borsalarında veya soğuk cüzdanlarda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Bu yazımızda, Orchid projesi ve kripto para birimi olan OXT Coin geleceği ile ilgili detaylı vererek, uzman analistlerin görüşlerini paylaştık. OXT, bant genişliği için ödeme yapmak için kullanılan veya bir düğümü çalıştırmak için bant genişliği sağlayıcıları tarafından stake edilen bir kripto para birimidir. OXT Coin geleceği her ne kadar parlak gözüküyor olsa da yatırım yapmadan önce detaylı olarak analiz yapmanızı öneririz.

Binance %10 Komisyon indirimi ile kayıt ol


Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Zamanlar En Yüksek değeri 05 Nis 2021 itibarı ile 1,02 Dolar’dır.

Uzmanlar, yıl sonuna kadar ciddi bir artış beklemediklerini belirtiyorlar. 2022 Yılı ortalarına doğru fiyat hareketlenmeleri gözlemlenebilir.

OXT Token Binance, Coinbase, Hubobi ve Kraken gibi büyük çaplı kripto para borsalarında listelenmektedir.

Orchid projesi altyapısı ile güven veren ve şirketlerden yatırım alan bir projedir. Bu nedenle geleceği parlak olarak görünmektedir.

Orchid projesinin arkasında Dr. Steven Waterhouse’dur. Jay Freeman, Brian J. Fox ve Gustav Simonsso gibi Blockchain alanlarında deneyimli kişiler yer almaktadır.

3 Yıl içerisinde hedef fiyatın 2 Dolar civarına ulaşabileceği düşünülmektedir.

Uzmanlar farklı görüşler belirtse de ortalama yıl sonu tahminleri 0,6 ila 0,8 Dolar bandı arasını işaret etmektedir.

OXT arzı 1,000,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır.


BTC Bağışı Yap


1MdFDcZ8RjkxVagnczP5tje2yUqTBwxoZA