Contact us to AD (300x250)

2023 MBOX Coin Geleceği - MOBOX Yorumları Ve Fiyat Tahmini

İÇERİK BAŞLIKLARI MBOX Coin Nedir?MBOX Coin Yorum


Binance 22. projesini Metaverse Coin ekosisteminden seçmesiyle birlikte ciddi bir artış yapan MBOX Coin nedir, MBOX Coin geleceği ne olur, uzman yorumları ve fiyat tahminleri ne? Nereden alınır? Avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi birçok soruyu yanıtladık!

MBOX Coin Nedir?

MOBOX, Blockchain tabanlı oyunlar arasında bulunan, GameFi’yi oluşturmak için otomatik optimize DeFi getiri farming ve oyun NFT'lerini birleştiren bir oyun platformu olarak tanımlanmaktadır. MOBOX, kullanıcılarını katılımları ve eğlenceleri için ödüllendirerek güç kazandıran, topluluk odaklı bir platformdur.

mbox geleceği

MBOX Coin ise platformun yerel Token'ı olarak tasarlanan, NFT gizemli kutularının açılmasında ve NFT açık artırmaları için kullanılabilen bir kripto para birimidir.

Sanal ve online eğlence evreninin parlayan yıldızlarından biri olarak gösterilen MBOX, kullanıcılarının platforma olan bağını arttırmak ve ilgilerini sürdürmek için oyunlaştırma tekniklerinde benimsemiş ve ustalaşmış bir proje olarak bilinmektedir.

MBOX Coin Hangi Ülkenin?

MOBOX platformu oyuncuların katılımları ve katkıları için ödüllendirildiği, gerçekten merkezi olmayan bir ekosistem geliştirmiştir.

MBOX Projesi ve Whitepaper

Geçen sene oyuncular, oyun endüstrisine 87 milyar dolar harcama yapmıştır fakat bu harcamanın karşılığında ise 0 dolar almışlardır. MBOX platformu oyun evrenindeki engelleri yok etmek ve oyun geliştiricilerinin dürüstlüğünden emin olmak gayesi ile topluluk odaklı avantajlar sunmaktadır.

MBOX platformu hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://mobox.io/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

MBOX Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 MBOX Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

MBOX Coin Yorum

MOBOX, oynaması ücretsiz ve oynaması kazançlı bir ekosistem oluşturan oyun NFT'lerine sahip bir verim çiftçiliği DeFi'sidir. Proje, kullanıcıları katılımları ve keyifleri için ödüllendirerek güçlendiren, topluluk odaklı bir GameFi platformudur.

Uzmanların MBOX Coin yorumlarına bakıldığında projenin gelecekte güçlenebileceği sonucu çıkmaktadır. MBOX belirteci, NFT oyun platformu aracılığıyla işlemleri işlemek için kullanılan yerel yardımcı program belirtecidir. 2021’den itibaren Blockchain tabanlı oyun platformlarının ilgi ve talep görmesi ile paralel olarak MOBOX (MBOX) Coin de popülerlik kazanarak ilgi odağı olmayı başarmıştır.

MBOX için olan ilgi, kripto para dünyasının en büyük borsası Binance tarafından listeleneceği duyurulduğu anda katlanmıştır. Kripto para uzmanları, MBOX Coin yorum ve analizlerinde mevcut durumun etkisi ile proje fiyatının hızla değer kazanacağını düşünmektedir.

MBOX Coin Geleceği Ne Olur?

Mobox, merkezi olmayan finans (DeFi) ve oyun teorik mekaniğini birleştiren, kazan-kazan (P2E) blok zinciri oyun platformudur. MOBOX (MBOX) Coin geliştiricileri bu kripto para birimini piyasaya sürerken önemli ideallere dikkat çekmektedir. Uzmanlar, MOBOX Geleceğine umutla bakmaktadırlar. Blockchain'in özünün şeffaflık ve adalet ile ilgili olduğunu savunan geliştiriciler, MBOX Coin’in tohum turu ve teklif turu olmamasına değinmektedir. Bu bağlamda MBOX Coin’in adil lansmanı ile yatırımcılarından büyük bir ilgi ve talep görmesi beklenmektedir.

Platformunda yer alan yetenekli ve iyi oyunculara ödüllendirme sistemi ile kazanç kapısı sunan MOBOX’un yerel kripto para birimi MBOX Coin geleceği bu idealler göz önünde bulundurulduğunda, gelişen oyun sektörü içerisinde değerli bir varlığa dönüşebilir.

Analistlerin MBOX Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

Walletinvestor analistlerine göre;

 • MBOX karlı bir yatırım seçeneği olabilir diyen analistler uzun vadeli bir artış beklemektedir. 2026 senesi için fiyat tahminlerinde 37.708 ABD Doları öngörüsünde bulunmuşlardır. Önümüzdeki sene içinse ocak ayı baz alındığında maksimum $7.985 değerinde bir tahminde bulunmaktadırlar.

DigitalCoin analistlerine göre;

 • 2023 yılı için $10.13 değerinde bir öngörüde bulunan analistler gelecek sene için $12.4 değerinde bir tahminde bulunarak MBOX için umut vaat eden tahminlerde bulunmuşlardır. Uzun vadede 2028 yılı için fiyat tahminlerinde ise $31.06 beklentileri olduğunu ifade etmektedirler.

CoinArbitrage analistlerine göre;

 • 2023 yılı için $6.2679 değerinde bir öngörüde bulunan analistler yakın gelecek olarak değerlendirilebilecek 2024 senesi için $12.1699 olarak bir tahminde bulunurken 2025 yılı içinse $31,8599’lık bir öngörüde bulunmuşlardır.

Gov Capital analistlerine göre;

 • Uzman analistler 2023 ilk ayları için maksimum $6,9483 değerinde bir tahminde bulunurken yakın gelecek sayılabilecek 2024 senesi için $32,1496 değerinde öngörüde bulunmaktadırlar. 2026 senesinde ise $48.49205 değerinde bir beklentileri bulunmaktadır.

Price Prediction analistlerine göre;

 • 2023 yılı için $5.13 değerinde bir tahminde bulunmaktadırlar. Önümüzdeki yıl içinse fiyat tahminler $8,53 olarak öngörülmektedir. MBOX Coin için uzun vadede beklentileri ise $156,46 olarak ifade edilmiştir.

Uzmanlara Göre MBOX Token Alınır Mı?

MBOX protokolü en iyi Defi Gaming’i geliştirmektedir ve Yield Farming konusunda ise ilgi odağıdır. MBOX Coin’in NFT oyun platformunda kullanılabilir ve teşvikleri kazanmak için stake edilebilir. MBOX Coin geleceği söz konusu olduğunda özellikle oyunculardan gelen alım talepleri ile yeni rekorlar kırılabilir.

MBOX Coin için yatırım kararı almadan önce güncel bilgi ve verilerden yararlanarak, kapsamlı bilgiler dahilinde adım atmanızı öneririz.

MC Coin Geleceği Ne Olur? Uzmanların Meric Circle Yorumları ve Fiyat Tahminleri

MOBOX (MBOX) Haberleri ve Anlaşmaları

MOBOX haberlerine göz attığımızda;

 • ICO öncesi projelere ve ekiplere odaklanan Binance MOBOX’a (MBOX) stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu.
 • Türk analist “Paradotor” Enes Turan, dün attığı Tweet’inde 9 Coin’e dair hedeflerini paylaştı. Bu 9 Coin arasında yer alan MBOX için ‘’Maliyet 4,07 dolar, 13-15 dolar tek kademe satış.’’ Öngörüsünde bulunarak 27 Ocak tarihine kadar gerçekleşmesini beklediğini ifade etti.
 • 19 Ağustos 2021 tarihinde Binance MOBOX (MBOX)’u platformuna ekleyeceğini duyurmuştur.

MOBOX Projesi Analiz: Avantaj ve Dezavantajları Neler?

MBOX Coin avantajları;

 • MOBOX, kripto para birimi, NFT'ler ve DeFi yatırımları dahil olmak üzere bir dizi varlık için kullanımı kolay bir portföy yöneticisi sağlar.
 • Akıllı sözleşmelerdeki teknik engelleri ortadan kaldıran MOBOX, süreci mümkün olduğunca basitleştirir ve kullanıcının yarattıkları için ödüllendirilmesi için gereken tüm araçları sağlar.
 • Oyun sektöründe eğlence ve kazanca yönelik fırsatlar sunar
 • Başarılı oyuncuları ödüllendirme sistemi ile gelir elde etmelerini sağlar
 • Topluluğun gelişmesi için kendi kendini idame ettiren bir sisteme sahiptir.
 • Stake edilebilirliği sayesinde MBOX Coin üzerinden pasif gelir elde edilebilir.

MBOX Coin dezavantajları;

 • Kripto paralar yüksek volatiliteye sahiptir bu sebeple MBOX Coin değeri bir anda hızlı şekilde yükselip aniden düşüş yaşayabilir.

MBOX Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

MBOX Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Binance, Gate.io, Tokyocrypto, BTCEX, CoinDCX, CoinEx, Hotbit, Bitget, Nominex, Crypto.com, MEXC

MOBOX Coin Piyasa Bilgileri

MBOX Coin Toplam (Maks) Arz 100,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır. Toplam arzı ise 369,987,868 adettir ancak veriler sürekli güncellenmektedir. En güncel piyasa verisi için şu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. MBOX Coin 17 Aralık 2022 tarihinde tüm zamanların en düşük değerine (ATL) $0.3797 olarak ulaşmıştır. Tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) değerine ise 01 Aralık 2021 tarihinde $15.68 olarak ulaşmıştır.

MBOX Coin Nasıl Satın Alınır?

Aşağıdaki adımları izleyerek basitçe satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, her kripto para borsası için farklı prosedürler bulunabilir. Yatırım yapmayı hedeflediğiniz borsa hakkında daha fazla bilgi almanızda yarar var.

 1. Adım kripto para borsasına kaydolun: MBOX Coin satın almak için öncelikle bir kripto para borsasına kaydolmanız gerekir. Popüler borsalar arasında Binance, Coinbase, Kraken gibi borsalar bulunur.
 2. Adım Hesabınızı doğrulayın: Kripto para borsasına kaydolduktan sonra, hesabınızı doğrulamanız gerekir. Bu, birkaç işlem belgesi göndermenizi ve kişisel bilgilerinizi doğrulamanızı gerektirir.
 3. Adım Fon ekleyin: Hesabınızı doğruladıktan sonra, fon eklemeniz gerekir. Bu, banka havalesi, kredi kartı gibi yollarla yapılabilir.
 4. Adım MBOX satın alın: Son olarak fonlarınız eklendiğinde, kripto para borsası tarafından sunulan fiyatları kullanabilir ve istediğiniz miktarda MBOX Coin satın alabilirsiniz.

Not: Eğer yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak hesap açabilir, ömür boyu geçerli olacak %20 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Son sözler

Yazımızda, uzmanların MBOX Coin yorumlarına, geleceğine ilişkin analizlere ve fiyat tahminlerine yer verdik. MOBOX platformunun idealleri ve temsil ettiği değerler, oyuncular arasında gün geçtikçe yayılarak ilgi ve talep görmesini sağlayacaktır. Binance’nin 22. projesini Metaverse Coin ekosisteminden seçmesiyle alevlenen MOBOX yükselişi sürer mi bilinmez ancak MOBOX projesi, oyun sektöründe köklü bir yer edinirken platformun yerel Token’ı olan MBOX Token, bu yükseliş ivmesine eşlik edecek mi birlikte göreceğiz.
Sıkça Sorulan Sorular

MBOX Token tüm zamanların en yüksek değerine $15,68 olarak ulaşmıştır.

MOBOX fiyatı bir yılda 6.328 USD'den 11.412 USD'ye kadar çıkabilecek bir izlenim taşımaktadır.

MBOX Coin, Binance, Gate.io, MEXC, WazirX gibi borsalarda bulunmaktadır.

Uzmanlara göre MOBOX (MBOX) Token geleceği parlak bir yatırım aracı olabilir.

MOBOX'un kurucuları 2018'den beri Dapp alanındalardır. Akıllı sözleşmeleri kodlama konusunda zengin bir deneyime sahip olan ekip, Dapp'lerinde 4 milyar doların üzerinde işlem gerçekleştirmiştir.

7 yıl sonrası için hedef fiyat yaklaşık $34,35 olarak değerlendirilir.

Uzmanlara göre MBOX Coin yıl sonu fiyat tahmini maksimum $ 7.695 olarak değerlendirilmektedir.

MBOX Token toplam arzı 369,987,868 adettir ve maks arzı 1,000,000,000 adettir. Ancak veriler değişebilmektedir. Güncel haline şuradan ulaşabilirsiniz: https://coinmarketcap.com/currencies/mobox/