Contact us to AD (300x250)

Manchester City Coin Geleceği 2023 Ve CITY Coin Yorum, Fiyat TahminiManchester City futbol kulübünün Coin’i önümüzdeki günlerde artışa geçer mi? City Coin Gelecek vaat ediyor mu?

Birçok yatırımcı, son zamanlarda popüler olan Manchester City Coin geleceği hakkında bu sorunun cevabı merak ediyor. Bu yazımızda Manchester City Coin (City Coin) ile ilgili tahmin ve yorumlara yer verdik. Kripto para piyasasının en önemli taraftar Token’larından olan City Coin ile ilgili önemli bilgiler için yazımızı takip edin.

Manchester City Fan Token Nedir?

Manchester City Fan Token, İngiltere Premier Lig’inin en ünlü kulüplerinden biri olan Manchester City’nin Socios.com ile işbirliği yaparak çıkarttığı bir kripto paradır. Ethereum tabanlı bir Coin olan Manchester City Fan Token, 2021 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülmüştür.

manchester city coin geleceği

Manchester City Coin, taraftarların kulüple olan temasını daha yakın hale getirmek için geliştirilmiştir. Aynı zamanda taraftarların Manchester City kulübün özel imkanlarından yararlanma gibi imkanlar da vaat edilmektedir. Örneğin Fan Token sahibi olan kullanıcıların Manchester City ürünlerini daha ucuza alma imkanı da vaatler arasındadır. Aynı şekilde taraftarların kulüp yönetimindeki önemli konularda söz hakkına ve oy verme yetkisine sahip olmaları da planlanmaktadır.

City Coin Hangi Ülkenin, Sahibi Kim?

City Coin, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City’e aittir. Socios.com uygulamasıyla işbirliği ile çıkarılmıştır.

Manchester City Fan Token Projesi ve Whitepaper

Manchester City Token, taraftarların kulüp ile yakın bir ilişki kurması için geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra yatırım amaçlı da kullanılabilir. City Token, şu ana kadarki en önemli Fan Token’lar arasında yer alıyor. Projenin teknik doküman (whitepaper) bilgilerini ve detaylarını https://www.socios.com/fan-tokens/ linkinden kapsamlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

City Coin Kaç Dolar?

Aşağıdaki tabloda 1 CITY Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

City Coin Yorum

City Coin, yeni bir kripto para projesi olmasına rağmen yoğun bir ilgi görüyor. Uzman analist ve deneyimli Trader’lara göre City Coin’e olan ilgi önümüzdeki yıllarda daha da büyüyebilir. Manchester City kulübünün prestiji de City Coin’e gösterilen ilgiyi artırıyor. Kripto para piyasanın analist ve uzmanları, projenin Manchester City taraftarları tarafından sahipleneceğini söylüyor.

Zira şimdiye kadar ilgiden Manchester City kulübünün memnun olduğunu ifade edebiliriz. İşlem hacmindeki yükselişi de City Coin’in iyi yerlerde olacağının sinyalini veriyor.

City Coin Geleceği Ne Olur?

Sınırlı bir arza sahip City Coin’in gelecek vaat eden kripto para projelerinden biri olarak görülüyor. Uzmanları bu düşünceye iten sebeplerden biri fiyatların yukarı yönlü hareket etmesidir. Diğer yandan analist ve uzmanların yorumları da grafik incelemeleri de Coin fiyatlarındaki artışı destekliyor.

City Coin aynı zamanda ödül oyunu ve Token avı gibi etkinlikler de hazırlıyor. Coin sahibi olmak isteyenlerin bu tarz uygulamaların ilgi çekeceği de düşünülüyor.

Kripto para analistlerine göre yükseliş trendini sürdüren City Coin, önümüzdeki birkaç yıl içinde fiyatını 2 ve 3’e katlama potansiyeline sahip. Eğer Manchester City kulübü, sportif başarılarını önümüzdeki günlerde daha da artırırsa kısa vadede City Coin’in çok daha yüksek fiyatlara ulaştığını görebiliriz.

Uzmanlardan City Coin Fiyat Tahminleri

Şimdi de uzman ve analistlerin City Coin fiyat tahminlerine yer verelim:

 • 2023 City Coin Fiyat Tahmini: Coin Arbitrage platformunun uzmanları, 2023 yılını 19,8 Dolar ile kapatacağını tahmin ediyor. Price Predictoin platformu ise 2024 sonunda en yüksek 22,2 doları görebilir.
 • 2024 City Coin Tahmini: Coinarbitragebot analistlerine göre 2024’de 21 Dolar’ı geçebilir. Price Predictoin ise City Coin’in 2025’de 29 Dolar ile 35 Dolar seviyesinde olacağını söylüyor.
 • 2025 City Fan Token Fiyat Tahmini: Coindatafollow ekibine göre 2025 yılında 29 Dolar ve 34 Dolar seviyelerinde göreceğiz. Coinskid tahminine göre 2025 sonunda 55 Dolar’ı geçme potansiyeline sahip.
 • 2026 City Coin Fiyat Tahmini: Digital Coin Price analistlerine göre 2026 yılında fiyatını yaklaşık 3’e katlayacak. Coinarbitragebot uzmanlarına göre 55 Dolar civarında görebiliriz.
 • 2027 City Coin Fiyat Tahmini: Uzmanlar yıllar geçtikçe değerini artıracağını düşünüyor. Wallet Investor analiz ekibinin City Coin için 2027 tahmini 180 Dolar’ı geçeceği yönünde.

Manchester City Coin Alınır Mı, Güvenilir Mi?

Şimdiye kadar iyi bir yükseliş trendi yakalayan City Coin, kendi rekorunu kırdı ve gözünü sonraki rekorlara dikti. Bu yükselişin Pump olarak değil de doğal bir şekilde olması, Coin’in yükseliş içinde olma beklentisini artırıyor.

City Coin için belirlenen direnç noktaları da aşıldı ve birkaç yıl içinde Coin fiyatında belirgin artışlar gözlemlenebilir. Kripto para uzmanlarının da beklentileri bu yönde…

Analist yorumları ve teknik analiz gibi veriler incelendiğinde Manchester City Coin yatırımları mantıklı görünüyor. Ancak yine de City Coin ile ilgili güncel gelişmeleri ve elbette Manchester City kulübünün sportif başarılarını dikkatle takip etmekte fayda var. Manchester City Coin için hazırladığımız bu rehber yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgi amaçlı hazırlanmıştır.

Barcelona Fan Token Alınır Mı? Analistlerin BAR Coin Yorum ve Tahminlerini Oku

Manchester City Fan Token Coin Haberleri

City Coin, ilk çıktığı zamanlardan beri önemli bir taraftar Token olma özelliğini koruyor. Önemli bir kripto para olan City Coin, basının da ilgisini çekmiş durumda. City Coin hakkında çıkan haberlerden bazıları şu şekilde:

 • Manchester City Coin’in 2021 yılı ortalarında Chiliz borsasında listelenmesi önemli bir gelişmeydi. Çünkü Chiliz’de listelenmesi sonrasında City Coin değeri 2 kat arttı. Bu gelişme, kripto para piyasasında önemli bir haber oldu.
 • City Coin ile ilgili önemli haberlerden bir diğeri Cristiano Ronaldo’nun transferinde gündeme geldi. Ronaldo’nun Manchester City’e transfer olacağı haberi sonrası City Coin’in fiyatında yükseliş yaşandı. Fakat Portekizli futbolcu, Manchester City’e değil de ezeli rakibi Manchester United’a transfer olduktan sonra City Coin’deki yükseliş geri çekildi.
 • City Coin ile ilgili önemli haberlerden bir diğeri de Paribu’da listelenmesi oldu. Paribu’da al sat işlemlerinin yapılması sağlanan City Coin’in değerinde de artış görülmüştü.

Manceshter City Coin Avantaj ve Dezavantajları

Manchester City Coin ile ilgili önemli avantajlardan bahsedebiliriz. Coin’in geleceğini ilgilendiren bu avantajlardan bazılarını aşağıda belirttik.

 • Özel Ayrıcalıklar: City Coin, kullanıcılarına özel imkanlar vermeyi vaat etmektedir. Taraftar Coin sahibi olan kullanıcılar, Manchester City kulübünün özel imkanlarından yararlanabilir.
 • Söz Hakkı ve Oy Verme: City Coin sahipleri, Manchester City kulübünün yönetiminde de söz sahibidir. Kulübü ilgilendiren önemli konularda kullanıcıların oy verme yetkisi vaatler arasındadır.
 • Yatırım Fırsatı: Manchester City Coin, yükselişte olan Coin’ler arasındadır. Yükselişine devam ederse kullanıcılarına kazandırmaya devam edeceğini söyleyebiliriz.

Kulüp taraftarları ve kripto para yatırımcıları için önemli fırsatlar barından City Coin’in akla gelen dezavantajlarından da bahsedelim.

 • Yüksek Votalite: Ani düşüşlerin görülebileceği bir piyasada City Coin de düşüşe geçebilir. Diğer kripto paralardaki gibi beklenmedik düşüşleri görmek olasıdır.
 • Başarı Endeksli: City Coin, Manchester City kulübünün başarısıyla yakından ilgilidir. Kulübün sportif performansı ve kurumsal imajı City Coin fiyatlarını direkt olarak etkiler.

CITY Coin Hangi Borsalarda Var?

City Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Binance, Tokyocrypto, Mandala Exchange, Paribu, FTX, Pionex.

City Coin Piyasa Bilgileri

Manchester City Fan Token Toplam (Maks) Arz 20,000,000 adettir. City Coin 27 Ağustos 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) $36.90 fiyatına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 12 Mayıs 2022 tarihinde (ATL) $3.55 olarak görmüştür.

Manchester City Coin Nereden Satın Alınır?

Binance borsası üzerinden City Coin satın alabilirsiniz. Binance borsasına kayıt olduktan sonra hızlı ve kolay bir şekilde $CITY sahibi olabilirsiniz.

CITY Coin satın almak için tercih edeceğiniz yöntemler şunlardır:

 1. Banka hesabı veya kredi kartı
 2. Üçüncü taraf ödeme metodu
 3. P2P yöntemi

Özet olarak

Yazımızda, City Coin geleceğine ilişkin uzman yorumları ve fiyat tahminlerine değindik. City Coin, günümüzün önemli taraftar Token’ları arasında yer alıyor. Değerinde artış görülen City Coin, önümüzdeki günlerde daha da değerli hale gelebilir. Uzman ve analistlere göre geleceği parlak olan City Coin fiyatının Manchester City kulübünün başarısıyla da direkt ilgili olduğunu unutmamakta fayda var. City Coin’in vadettiklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirerek taraftarları memnun ederse ve kulüpten önemli başarılar gelirse önümüzdeki günlerde daha yüksek bir fiyata ulaşacağını görebiliriz.
Sıkça Sorulan Sorular

City Token, yükselme potansiyeline sahip bir Fan Token’dır. Uzmanlar ve analistler kısa vadede Token fiyatlarında artış olma ihtimalinin yüksek olduğunu tahmin ediyor.

City Coin, geleceği parlak olan Fan Token’lar arasında yerini almış durumda. 2023 yılında ve sonrasında birçok uzmanın görüşüne göre City Coin fiyatlarında önemli yükselişler görebiliriz.

City Coin’in yükseleceği tahmin ediliyor. 2021 yılındaki yükselişini devam ettireceği yönündeki haberler, City Coin kâr getirme ihtimali yüksek bir proje olduğunu ortaya koyuyor.

City Coin, Manchester City kulübünün taraftarları için hazırlanmış bir projedir. City Coin sahibi olan Manchester City kulüp taraftarına kulüp yönetiminde söz sahibi olma, ucuz maç bileti ve indirimli forma satın alma gibi vaatler verilmektedir.

Önemli taraftar Token’ları arasında yer alan City Coin’in gelecek vaat eden bir proje olduğu ifade ediliyor. Ancak City Coin’in başarısında proje vaatlerinin yerine getirilmesi ve kulübün başarısı gibi etkenlerin rol oynayacağını söylemek mümkün.

Uzmanlara göre Manchester City Coin’in 2023 hedefi 20 Dolar’ı geçip 30 Dolar’ı zorlamak olacak. 4-5 yıllık fiyat hedefi olarak da 180 Dolar ve 200 Dolar gibi rakamlardan bahsedilmektedir.

27 Ağustos 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $36.90 değerine ulaşmıştır.

City coin için tüm zamanların (12 Mayıs 2022) en düşük değeri $3.55 Dolardır.