BAR Coin Geleceği 2021, 2022 Barcelona Coin Fiyat Tahmini

Kripto para piyasasında spor kulüpleri de kendi kripto paraları ile boy gösteriyor. Bu kulüplerden biri de dünya devi Barcelona. İspanyol kulübü, çıkarttığı Bar Token ile taraftarlarına özel imkanlar sunuyor.

Peki, adını yeni yeni duyuran Bar Coin ile ilgili fiyat tahminleri neler? Barcelona Token alınır mı ne vaat ediyor? İşte Bar Coin ile ilgili merak edilenler ve uzman yorumları…

Barcelona (BAR) Token Nedir?

Bar Token, ünlü Katalan devi FC Barcelona kulübünün taraftar Token'ıdır. FC Barcelona Taraftar Tokeni (BAR), FC Barcelona takımını destekleyenler için özel imkanlar sunan bir kripto paradır.

barcelona token

Bu imkanların başında taraftarların kulüp kararları üzerinde söz hakkı elde etme imkanı gelmektedir. Aynı zamanda kulüp taraftarları vip ayrıcalıklardan da yararlanabilir.

BAR, Ethereum blockchain sisteminde kurulu bir Yetki Kanıtı ağı olan Chiliz'de bir yardımcı program token'ıdır. BAR'ın toplam 40.000.000 token arzı vardır ve bunun 600.000' kadarı bir Taraftar Token Teklifi ile kulüp taraftarlarına dağıtılmıştır. Kalanlar Barselona'ya ait olup topluluk etkinliklerine katılarak ve borsalardan satın alarak elde edilebilir.

$BAR Hangi ülkenin?

Bar Token, futbol tarihine damga vuran kulüplerden Barcelona’ya aittir. Dolayısıyla $BAR İspanya ülkesine ait bir Token'dır

BAR Token Fiyatı Ne Kadar, Kaç Dolar?

Aşağıdaki tabloda 1 Barcelona Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

BAR Coin Geleceği 2021, 2022

Yazımızın devamında Haziran 2020’de piyasaya sürülen Bar Coin geleceği ile ilgili fiyat tahminlerine yer verdik. İşte uzman ve analistlerin yorumlarından hareketle Bar Coin fiyat tahminleri:

 • Coinarbitragebot.com isimli kripto para analiz sitesi uzmanlarına göre 2021’in sonunda Bar Coin fiyatı %20 oranında artabilir.
 • Kripto para tahmin fiyat tahmin platformu priceprediction.net analistleri ise Bar Coin fiyatının 2022 ortalarında 49 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.
 • Digitalcoinprice.com analistleri de Bar Coin geleceği için 2022 başlarında ciddi bir artış yaşanacağını düşünüyor.

Uzmanların Barcelona (BAR) Coin Fiyat Tahminleri

 • Wallet Investor platformunun deneyimli analistleri Barcelona Coin fiyatının bir yıl içinde 50 doları bulacağını tahmin ediyor.
 • Trading Beasts Analistleri ise BAR Token para biriminin %50 civarında bir sıçrama yaparak bir yıl içinde 35 - 40 dolar bandına çıkacağını tahmin ediyor.
 • DigitalCoin analizine göre FC Barcelona Taraftar Token, 2022 yılına kadar yaklaşık 41 dolardan işlem görebilir.

Barcelona (BAR) Haberleri

Bu başlıkta Barcelona Token haberlerine yer verdik. Barcelona (BAR) Token haberleri, bu yeni kripto paranın aynı zamanda popüler hale geldiğinin göstergesidir. Yazılı ve dijital medya yer alan Bar Coin haberlerinden bazıları şu şekilde:

 • 2021 Nisan tarihli haberde, dünyaca ünlü kripto para platformu Binance’ın Bar Coin’i listeleyeceği duyuruldu. Binance platformunda yer alması BAR Coin’in prestijini artırdığını söyleyebiliriz.
 • Barcelona Token ile birlikte taraftar coin’lerinin yükselişe geçtiği kripto para gündemini meşgul etmişti. Dolayısıyla basında da Barcelona Token başta olmak üzere çeşitli taraftar coin’lerin yükselişe geçtiğine dair haberler çıkmıştı.
 • Bar Coin, dünyanın dört bir yanında geniş bir yankı uyandırmıştı. 2020 Haziran tarihli bir haberde Chiliz.net ve Socios.com tarafından desteklenen Bar Coin’lerin 2 saatlik bir sürede 600,000’den fazla satıldığı bilgisi yer alıyor. Haberdeki önemli ayrıntılardan birinin Barcelona Token’lara en yoğun ilgiyi Türklerin göstermesi olduğunu söyleyebiliriz.

Barcelona Coin henüz gelişim aşamasında. Taraftarlar arasında yaygınlaştıkça yazılı ve dijital basında daha farklı haberlerde denk gelebiliriz.

BAR Coin Alınır Mı?

Barcelona futbol kulübünün resmi taraftar tokeni Barcelona Token, yerli ve yabancı kripto para yatırımcılarının ilgi alanına girdi. Yazımızda bahsettiğimiz gibi kripto para analistlerine göre BAR Coin önümüzdeki günlerde katlayacak. Diğer yandan Binance gibi en büyük kripto para platformunda listelenmesi de Bar Coin’in değerini artıracağının işaretlerinden biri olabilir. Geniş bir kitleye ulaşması Barcelona Token’a olan ilgiyi artırabilir.

Manchester City Fan Token Alınır Mı? Uzmanların CITY Yorumları ve Tahminlerini Ne?

Barcelona Token Nasıl ve Nereden Alınır?

Binance borsası üzerinden Barcelona Token satın alabilirsiniz. Binance borsasına kayıt olduktan sonra hızlı ve kolay bir şekilde $BAR sahibi olabilirsiniz.

Bağlantıya tıklayarak Binance'den %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırın

BAR Token satın almak için tercih edeceğiniz yöntemler şunlardır:

 1. Banka hesabı veya kredi kartı
 2. Üçüncü taraf ödeme metodu
 3. P2P yöntemi

Binance borsa hesabınıza banka veya kredi kartı ile yatırım yaparak Binance Piyasalar bölümünden BAR Coin almanız mümkündür. Aynı zamanda papara gibi üçüncü taraf ödeme metotlarıyla da BAR Token alabilirsiniz.

Özet Olarak

Uzman ve analist görüşlerine bakarsak, BAR Coin geleceği umutlu gözüküyor ve yatırım yapmak için geçerli sebepler mevcut. Bar Coin, yatırımcıların yüzünü güldürebilir fakat yine de piyasayı ve Bar Coin’in geleceğini iyi takipte fayda var. Bu yazımızda uzman analistlerin görüşlerine yer verdik. Verdiğimiz bilgilerin yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım tavsiyesi için portföy yönetim şirketleri ve yatırım danışmanlığı/yatırım bankaları yöneticileri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bar Coin'in çıkış tarihi 2020 yılının Haziran ayıdır. Chiliz ve İspanyol devi Barcelona kulübü ortaklığı ile kripto para piyasasında yerini almıştır.

Barcelona Fan Token, Binance platformunda listelenmesiyle birlikte prestijini artırmıştı. Barcelona Token, Binance'a ek olarak Paribu BKEX ve VCC Exchange gibi borsalarda da yer almaktadır.

Barcelona Token ile ilgili uzman görüşleri umut verici. Kripto para analistleri BAR Coin geleceğinin parlak olabileceğini, bu nedenle fiyatının 2021 sonu ve 2022 başlangıcında değerini artıracağını tahmin ediyor.

Bar Token bir anlaşma sonucu ile ortaya çıkmıştır. Barcelona (Bar) Token, Barcelona futbol kulübü ve Chiliz ortaklığında hayata geçirilen bir kripto paradır.