Contact us to AD (300x250)

BAR Coin Geleceği 2023 - Barcelona Coin Fiyat Tahmini Ve BAR Coin Yorumları

İÇERİK BAŞLIKLARI Barcelona (BAR) Token Nedir?


Kripto para piyasasında spor kulüpleri de kendi kripto paraları ile boy gösteriyor. Bu kulüplerden biri de dünya devi Barcelona. İspanyol kulübü, çıkarttığı Bar Coin ile taraftarlarına özel imkanlar sunuyor.

Peki, adını yeni yeni duyuran Bar Coin ile ilgili fiyat tahminleri neler? Barcelona Token alınır mı ne vaat ediyor? İşte Bar Coin ile ilgili merak edilenler ve uzman yorumları…

Barcelona (BAR) Token Nedir?

Barcelona Fan Token, ünlü Katalan devi FC Barcelona kulübünün taraftar Token'ıdır. BAR Coin'i, FC Barcelona takımını destekleyenler için özel imkanlar sunan bir kripto paradır.

barcelona token

Bu imkanların başında taraftarların kulüp kararları üzerinde söz hakkı elde etme imkanı gelmektedir. Aynı zamanda kulüp taraftarları vip ayrıcalıklardan da yararlanabilir.

BAR, Ethereum blockchain sisteminde kurulu bir Yetki Kanıtı ağı olan Chiliz'de bir yardımcı program token'ıdır. BAR'ın toplam 40.000.000 token arzı vardır ve bunun 600.000' kadarı bir Taraftar Token Teklifi ile kulüp taraftarlarına dağıtılmıştır. Kalanlar Barselona'ya ait olup topluluk etkinliklerine katılarak ve borsalardan satın alarak elde edilebilir.

$BAR Hangi ülkenin?

Bar Token, futbol tarihine damga vuran kulüplerden Barcelona’ya aittir. Dolayısıyla $BAR İspanya ülkesine ait bir Token'dır

BAR Coin Fiyatı Ne Kadar, Kaç Dolar?

Aşağıdaki tabloda 1 Barcelona Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

BAR Coin Yorum

FC Barcelona, İspanyol devi takımlardan biridir ve 26 kez kendi ülkelerinin şampiyonluğunu kazanan ve beş kez Avrupa şampiyonu olan dünyanın en büyük spor takımlarından biridir. Barcelona taraftar belirteci (BAR), Socios kripto ağının yerel belirteci olan Chiliz (CHZ) ile birlikte geliştirildi. Hayran katılım oylarının bir dizi akıllı sözleşme aracılığıyla gerçekleştirildiği, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir yetki kanıtı (PoA) yan zinciri olan Chiliz zincirine dayanmaktadır .

Dünyadaki en büyük şeylerden birinin futbol olduğunu düşünürsek, futbol dünyasından insanların ve kuruluşların kripto para dünyasına adım attığını görmek belki de o kadar da şaşırtıcı değil. 2022 yılı BAR için pek iyi bir yıl olmamış gibi görünüyor. Uzmanlar Barcelona token yorum ve analizlerinde iyimser bir tablo çizdiler. Güzel oyunun gücü bile jetonu jeopolitik olaylardan kurtaramadı ve Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinin ardından 24 Şubat'ta 4,67 dolara düştü. Kısa bir süre sonra 2 Nisan'da 9,94 dolara kadar yükseldi ancak yine düşüşler başladı. Uzmanlara göre BAR Coin yorumları pozitif gözükse de dünya genelinde yaşanan olumsuzluklar kötü etki edebilir.

BAR Coin Geleceği

Yazımızın devamında Haziran 2020’de piyasaya sürülen Bar Coin geleceği ile ilgili fiyat tahminlerine yer verdik. İşte uzman ve analistlerin yorumlarından hareketle Bar Coin geleceği ve tahminler:

 • Coinarbitragebot.com isimli kripto para analiz sitesi uzmanlarına göre 2023’in sonunda Bar Coin fiyatı %20 oranında artabilir.
 • Kripto para tahmin fiyat tahmin platformu priceprediction.net analistleri ise Bar Coin fiyatının 2023 ortalarında 49 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.
 • Digitalcoinprice.com analistleri de Bar Coin geleceği için 2023başlarında ciddi bir artış yaşanacağını düşünüyor.

Uzmanların Barcelona (BAR) Coin Fiyat Tahminleri

Usta analistlerin 2023 BAR Coin fiyat tahminlerini sizler için bir araya getirdik!

 • Wallet Investor platformunun deneyimli analistleri Barcelona Coin fiyatının bir yıl içinde 50 doları bulacağını tahmin ediyor.
 • Trading Beasts Analistleri ise BAR Token para biriminin %50 civarında bir sıçrama yaparak bir yıl içinde 35 - 40 dolar bandına çıkacağını tahmin ediyor.
 • DigitalCoin analizine göre FC Barcelona Taraftar Token, 2023 yılına kadar yaklaşık 41 dolardan işlem görebilir.

Barcelona (BAR) Haberleri

Bu başlıkta Barcelona Token haberlerine yer verdik. Barcelona (BAR) Token haberleri, bu yeni kripto paranın aynı zamanda popüler hale geldiğinin göstergesidir. Yazılı ve dijital medya yer alan Bar Coin haberlerinden bazıları şu şekilde:

 • 2021 Nisan tarihli haberde, dünyaca ünlü kripto para platformu Binance’ın Bar Coin’i listeleyeceği duyuruldu. Binance platformunda yer alması BAR Coin’in prestijini artırdığını söyleyebiliriz.
 • Barcelona Token ile birlikte taraftar Coin’lerinin yükselişe geçtiği kripto para gündemini meşgul etmişti. Dolayısıyla basında da Barcelona Token başta olmak üzere çeşitli taraftar coin’lerin yükselişe geçtiğine dair haberler çıkmıştı.
 • Bar Coin, dünyanın dört bir yanında geniş bir yankı uyandırmıştı. 2020 Haziran tarihli bir haberde Chiliz.net ve Socios.com tarafından desteklenen Bar Coin’lerin 2 saatlik bir sürede 600,000’den fazla satıldığı bilgisi yer alıyor. Haberdeki önemli ayrıntılardan birinin Barcelona Token’lara en yoğun ilgiyi Türklerin göstermesi olduğunu söyleyebiliriz.

Barcelona Coin henüz gelişim aşamasında. Taraftarlar arasında yaygınlaştıkça yazılı ve dijital basında daha farklı haberlerde denk gelebiliriz.

BAR Coin Alınır Mı?

Barcelona futbol kulübünün resmi taraftar Token'ı Barcelona Coin, yerli ve yabancı kripto para yatırımcılarının ilgi alanına girdi. Yazımızda bahsettiğimiz gibi kripto para analistlerine göre BAR Coin önümüzdeki günlerde katlayacak. Diğer yandan Binance gibi en büyük kripto para platformunda listelenmesi de Bar Coin’in değerini artıracağının işaretlerinden biri olabilir. Geniş bir kitleye ulaşması Barcelona Token’a olan ilgiyi artırabilir.

Manchester City Fan Token Alınır Mı? Uzmanların CITY Yorumları ve Tahminlerini Ne?

Barcelona Fan Token Hangi Borsalarda Var?

BAR Coin, popüler kripto para borsalarında listelenmektedir. BAR Coin şu borsalarda var: Binance, Gate.io, Huobi Global, KuCoin, Kraken, Binance.US, Bybit.

Cardano (BAR) Piyasa Bilgileri

BAR Coin toplam arzı 40,000,000 adettir. Maks arzı ise 40,000,000 adettir. Arz bilgileri belirli aralıklarla güncellenmektedir. Bu nedenle güncel fiyat ve arz bilgilerini Coinmarketcap üzerinden takip edebilirsiniz. BAR Coin 21 Nisan 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri (ATH) seviyesi $79.26 ABD doları olarak kayda geçmiştir. Tüm zamanların en düşük değerini olan (ATL) seviyesi ise 12 Mayıs 2022 tarihinde 2.43 ABD doları olarak görmüştür.

Barcelona Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Binance borsası üzerinden Barcelona Token satın alabilirsiniz. Binance borsasına kayıt olduktan sonra hızlı ve kolay bir şekilde $BAR sahibi olabilirsiniz.

BAR Coin satın almak için tercih edeceğiniz yöntemler şunlardır:

 1. Banka hesabı veya kredi kartı
 2. Üçüncü taraf ödeme metodu
 3. P2P yöntemi

Binance borsa hesabınıza banka veya kredi kartı ile yatırım yaparak Binance Piyasalar bölümünden BAR Coin almanız mümkündür. Aynı zamanda papara gibi üçüncü taraf ödeme metotlarıyla da BAR Token alabilirsiniz.

Özet Olarak

Uzman ve analist görüşlerine bakarsak, BAR Coin geleceği umutlu gözüküyor ve yatırım yapmak için geçerli sebepler mevcut. Bar Coin, yatırımcıların yüzünü güldürebilir fakat yine de piyasayı ve Bar Coin’in geleceğini iyi takipte fayda var. Bu yazımızda uzman analistlerin görüşlerine yer verdik. Verdiğimiz bilgilerin yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım tavsiyesi için portföy yönetim şirketleri ve yatırım danışmanlığı/yatırım bankaları yöneticileri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.
Sıkça Sorulan Sorular

Barcelona Fan Token'ın gördüğü en yüksek değer $79.26'ı Dolardır.

Uzmanların büyük çoğunluğu BAR Token alınır mı sorusuna "evet yatırım yapılabilir" diyorlar. Zira Barcelona oldukça köklü ve büyük bir kulüp, dolayısıyla kripto varlıkları da zaman geçtikçe değerlenecek gibi gözüküyor.

Analistlere göre BAR Token geleceği oldukça parlak gözüküyor. Özellikle de Barcelona spor kulübünün başarılarına endeksli olabileceği yönünde yorumlar yapıyorlar.

Evet, BAR Coin Maks arzı 40,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır.

Kripto para analist ve uzmanları, Barcelona Token'ın ilerleyen dönemlerde daha da değerleneceğini düşünüyor. Artış sebeplerinden bazıları ise kripto para Dünyasına geçiş yapmayan taraftarların da zamanla sisteme adapte olarak yatırımlar yapması, Barcelona futbol takımının zamanla alacağı başarılar da oldukça etkili olabilir.