Contact us to AD (300x250)

TraderJoe (JOE) Coin Geleceği, JOE Coin Yorum, Fiyat Tahmini 2022

İÇERİK BAŞLIKLARI JOE Coin Nedir?JOE Coin Yorum


JOE sunduğu farklı yaklaşımlar ve Binance tarafından listelenmesi ile kripto dünyasında merak uyandırarak bu yazımızda, JOE Coin nedir? JOE Coin geleceğinde neler bekleniyor? Uzman analistler hakkında neler söylüyor ve fiyat tahminleri neler? Gibi soruların nitelikli cevaplarını aradığımız bir Coin olarak karşınıza çıkıyor. Merak ettikleriniz için içeriğimizi inceletebilirsiniz.

JOE Coin Nedir?

Haziran 2021'de 0xMurloc ve Cryptofish tarafından kuruldu. Trader Joe'nun kökleri, Avalanche blok zincirinin yükselen üstünlüğü ile rezonansa girecek, uluslararası bir kitleye hizmet edecek ve merkezi olmayan finansın sınırlarında yükselecek, türünün tek örneği ve gerçekten ilerici bir ticaret platformunu karıştırma, üretme isteğinden doğdu. Lansmanından bu yana platform, dört milyar doları aşan varlık biriktirdi ve piyasada en çok tanınan tüccarlardan bazılarının desteğini aldı.

Trader Joe (JOE), Avalanche ağında inşa edilmiş merkezsiz bir alım satım platformu olarak bilinmektedir. Geliştirici ekip kaldıraçlı işlem hizmeti sunmak için DEX hizmetlerini DeFi kredileri ile bir araya getirmiştir.

joe coin nedir geleceği ne olur

JOE Token platformun yerel Token’ı olarak TraderJoe ve BankerJoe aracılığı ile borç verme ayrıca ödünç alma hizmetleri sunmaktadır. JOE Token, protokol ücretlerini almak, yönetişim tekliflerine oy vermek için stake edilebilir özelliğe sahiptir.

JOE Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

 • Cryptofish – Kurucu Ortak: Tam ve akıllı bir sözleşme mühendisi olun. Çoğunlukla sözleşmeler ve kültür ile sunar. Snowball ve Sherpa Cash gibi çok sayıda Çığ görevine erken katkıda bulundu. Kısa bir süre önce, Google'da ve türev ürünler konusunda uzmanlaşmış bir CEX'te çalıştı. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ideal üniversitelerden birinden Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans derecesine sahiptir.
 • 0xMurloc – Kurucu Ortak: Toplam yığın geliştiricisi olarak uzmanlık alanı ürün yönetimidir. Esas olarak Trader Joe'nun mallarından ve uygulamalarından sorumludur. Çok sayıda startup kurma konusunda bilgisi var ve çoğu kısa bir süre önce Grab'da Kıdemli Ürün Müdürüydü. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ideal üniversitelerden birinden Elektrik Mühendisliği alanında lisans derecesine sahiptir.

TraderJoe Projesi ve Whitepaper

Trader Joe, ilk başta, aşırı büyüme döneminden kısa bir süre sonra, ortak token alışverişlerine izin veren AMM özelliğini üretti. Şu anda Trader Joe, Trade, Zap, Swap, Lending, Yield Farming, Staking'den aynı platformda birçok DeFi işlevi sunuyor. Şu anda bu, Avalanche'da en yüksek işlem hacmine sahip AMM platformudur.

Trader Joe projesi, DEX’i Leding & Leveraged Trading ile birleştirmeyi temel amaç olarak ifade etmektedir. Trader Joe, topluluk öncelikli bir yaklaşım benimseyerek yeniliğe, hıza ve güvenliğe öncelik verdiğini belirtmektedir.

JOE Coin için Whitepaper’ı incelemek isterseniz https://traderjoexyz.com bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

JOE Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 JOE Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

JOE Coin Yorum

Trader Joe, (DAG) protokolü kullanarak işlemleri işlediği ve doğruladığı, kendi tescilli fikir birliği mekanizmasına sahip bir blok zinciri olan Avalanche (AVAX) üzerine geliştirilmiştir. Trader Joe topluluğu gelecekte çok imzalı bir yönetişim mekanizması kurmayı hedeflemektedir.

Hazine şu anda geliştiricileri Cryptofish ve 0xMurloc'a emanettir. Şimdilik, JOE Token sahipleri, Snapshot aracılığıyla protokolün geliştirilmesine oy verebilir. JOE Token uzman analistlere göre yatırım için tercih edilebilecek Coin’ler arasında değerlendirilmektedir.

 • Kısa "1-tık" aracı: Trader Joe, DeFi son kullanıcılarının otomatik bir değiş tokuş hakkında kısa tanıtım yapmasını mümkün kılmak için çok basit ve entegre bir araç sağlar. Kullanıcılar, ilgili metrikleri (oran etkisi, kayma vb.) hemen arayüzde görebilir ve gösterge tablosunda zahmetsizce ilgilenip konumlarını güncelleyebilir.
 • Yetkisiz döviz piyasası: Trader Joe, son kullanıcıların herhangi bir ERC-yirmi jeton için anında bir gelir piyasası oluşturmasına izin vererek, uzun süreli varlık kuyruklarını destekler. Kesirli NFT'lerden olgun jetonlara kadar her şey Trader Joe'da listelenebilir.
 • Yalıtılmış teminat modeli: Değişken varlıklara yardımcı olmak için Trader Joe, tüketicinin yalnızca bir yere açıkça bağlı teminattan sorumlu olduğu her yerde izole bir teminat modeli sunar.

JOE Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

 • Kusursuz Hizmet: Trader Joe, modern bir DEX'in tüm işlevlerini sağlar ve hızlı ve ucuz işlemlerle birlikte uygun bir kullanıcı arayüzü sunar.
 • Borç Alma/Verme: Bileşik (COMP) protokolüne dayanan borç verme protokolü Banker Joe, kullanıcıların gözetimsiz bir şekilde borç almalarına ve borç vermelerine olanak tanır. Kullanıcılar, sağlanan veya ödünç alınan fonlar üzerinden kaldıraçlı pozisyonlar da açabilmektedir.
 • Teminat: JOE Token’ın faydasını ve benimsenmesini artırmak için Trader Joe, birkaç yeni seçenek geliştirmektedir. Her şeyden önce, kullanıcılar JOE'yi ödünç almak için teminat olarak kullanabilecekler.
 • Kolaylık: Trader Joe, platformunda limitli emirleri, opsiyonları ve vadeli işlemleri kolaylaştırmayı planlamaktadır.

JOE Coin Geleceği

JOE jetonlarının satış öncesi, özel satışı veya listeleme öncesi tahsisi yoktur. Tüm jetonlar, düzenleme rutinine göre dağıtılır. Bu genellikle personel parası ve hazine parasının LP çiftlikleriyle aynı fiyata dağıtıldığı anlamına gelir. Uzun vadeli tüccarlar için ayrılan bir stopaj vergisi vardır. Bu genellikle, Trader Joe uzun vadede sermayeyi artırırsa, bu tüccarların önceden değil, token piyasaya sürüldükten hemen sonra katılacakları anlamına gelir. Bu nedenle JOE Coin geleceği parlak gözükmektedir.

JOE projesi, kısa sürede bir başarı elde etmiş ve DEX platformları arasında kendinden sık sık söz ettiren bir proje olarak güçlü isimler tarafından da desteklenmektedir. Bu paralelde JOE Coin için gelecekte daha yüksek fiyat beklentileri gelişmektedir. Uzmanlar JOE Token için potansiyele sahip bir Coin değerlendirmesi yapmaktadır.

Analistlerin JOE Coin Fiyat Tahminleri:

 • Coin Arbitrage Analistleri JOE Coin Fiyat Tahmini: 2023 senesi söz konusu olduğunda analistlerin fiyat tahminleri $2,10861 yönündeyken, 2024 senesi fiyat tahminlerini incelediğimizde $3,41173 değerinde bir fiyat karşımıza çıkıyor. Uzman analistlerin 2025 fiyat tahminleri $5,520018 iken uzun vadede 2026 yılında fiyat tahminleri ise $8,93165 değerinde.
 • Price Prediction JOE Token Fiyat Tahmini: 2023 senesi için $2.51 fiyat tahmininde bulunan analistler 2024 senesi için fiyat tahminlerinde $3.7’lık bir tahminde bulunurken 2025 senesi söz konusu olduğunda $8,26 ve daha uzun vadede 2031 senesinde $71.87 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.
 • Digital Coin Joe Coin Fiyat Tahmini: 2023 yılı için $1,97 değerinde fiyat tahmininde bulunan Digital Coin analistleri 2024 yılı söz konusu olduğunda $2,24 değerinde bir fiyat tahmininde bulunuyor 2025 senesi analizlerinde $2,57 değerinde bir fiyat tahmininde bulunan analistler daha uzun vadede 2029 senesinde $6,03 değerinde bir öngörüde bulunuyor.
 • Walletinvestor JOE Token Fiyat Tahmini: Walletinvestor JOE Token için kötü 1 yıllık yatırım değerlendirmesi yapıyor ve 2024 için maksimum $1,301 değerinde bulunuyor. Analistlerin bir yıllık tahmini ise $0.878 değerinde.
 • Gov Capital JOE Token Tahmini: 2023 senesi için $2.87385 değerinde analizde bulunan analistler 2024 senesi söz konusu olduğunda $2.04815 değerinde bir tahminde bulunurken 2025 senesi söz konusu olduğunda $2.20915 değerinde bir tahminde bulunuyor.

Uzmanlara Göre JOE Token Alınır Mı?

Trader Joe, likidite sağlayıcılarının ticaret gelirinden bir pay almasına izin verebilecek tek noktadan merkezi olmayan bir borsa olduğunu iddia ediyor. Borsa, hedeflerine ulaşmak için daha fazla özellik lansmanı planlarken, proje ilk günlerde.

İyi bir yatırım olup olmadığı, yatırım hedeflerinize ve portföy kompozisyonunuza bağlıdır. Kripto para birimi son derece yüksek riskli bir yatırımdır ve sermaye risk altında olacaktır. Kendi araştırmanızı yapmalı ve asla kaybetmeyi göze alamayacağınız şeylere yatırım yapmalısınız.

DUSK Coin Geleceği ne olur? DUSK Network Yorum ve Fiyat Tahminleri

JOE Haberleri ve Anlaşmaları

JOE Haberleri;

 • 28 Aralık 2021 tarihinde JOE, Binance’de listelendi.

JOE Anlaşmaları;

 • Yenilikçiliğinin hızı ve çizgi roman benzeri güçlü markası sayesinde Trader Joe, AAVE (AAVE) kurucusu Stani Kulechov ve Darren Lau dahil olmak üzere DeFi topluluğu içinden güçlü destekçileri kendine çekti.

JOE Coin Avantaj ve Dezavantajları

JOE Token avantajları şunlardır:

 • Kolaylık: Kripto takas ve alım satım hizmetlerini kolaylaştırır.
 • Temel DeFi Özellikleri: Kredi verme ve farming gibi temel DeFi özellikleri vardır.
 • Stake Özelliği: Kullanıcılar, verim çiftliklerinden birine katılarak likidite sağlayabilir ve daha sonra stake edilebilecek ve yönetim tekliflerinde oy kullanmak için kullanılabilen bir ödül jetonu olarak JOE (JOE) kazanabilir

JOE Token dezavantajları şunlardır:

 • Geri Plana Düşme Riski: DeFi sektöründe faaliyet gösteren diğer DEX’ler arasındaki rekabette geri planda kalabilir.
 • Yüksek Volatilite: JOE Coin volatilitesi ile riskli bir yatırımdır.

JOE (JOE) Coin Piyasa Bilgileri

JOE (JOE) Coin Coinmarketcap verilerine göre Maks arzı: 500,000,000,000 Adettir. Toplam arzı: 464,573,155,000 Adettir. Projenin piyasa bilgileri belirli aralıklarla değişebilir yada güncellenebilir. Bu nedenle güncel fiyat ve piyasa bilgilerini Coinmarketcap web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. JOE Coin, tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) seviyesine ABD Doları olarak ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değeri olan (ATL) seviyesini tarihinde ABD Doları olarak görmüştür.

JOE Coin Hangi Borsalarda Var?

JOE (JOE) Coin popüler bir çok farklı kripto para borsasında listelenmektedir. JOE Coin şu kripto para borsalarında var:

 • Binance
 • KuCoin
 • Trader Joe (Avalanche)
 • MEXC
 • Bybit
 • Kraken

JOE Coin Nasıl Satın Alınır?

Aşağıdaki adımları izleyerek basitçe satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, her kripto para borsası için farklı prosedürler bulunabilir. Yatırım yapmayı hedeflediğiniz borsa hakkında daha fazla bilgi almanızda yarar var.

 1. Adım kripto para borsasına kaydolun: JOE Coin satın almak için öncelikle bir kripto para borsasına kaydolmanız gerekir. Popüler borsalar arasında Coinbase, Binance, Kraken gibi borsalar bulunur.
 2. Adım Hesabınızı doğrulayın: Kripto para borsasına kaydolduktan sonra, hesabınızı doğrulamanız gerekir. Bu, birkaç işlem belgesi göndermenizi ve kişisel bilgilerinizi doğrulamanızı gerektirir.
 3. Adım Fon ekleyin: Hesabınızı doğruladıktan sonra, fon eklemeniz gerekir. Bu, banka havalesi, kredi kartı gibi yollarla yapılabilir.
 4. Adım JOE satın alın: Son olarak fonlarınız eklendiğinde, kripto para borsası tarafından sunulan fiyatları kullanabilir ve istediğiniz miktarda JOE Coin satın alabilirsiniz.

Not: Eğer yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak hesap açabilir, ömür boyu geçerli olacak %20 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Son Sözler

Yazımıada, uzmanların JOE Coin yorumlarına ve geleceğine ilişkin fiyat tahminlerine yer verdik. Trader JOE projesi tek noktadan merkezi olmayan ticaret platformu olarak DeFi deneyimi sunmayı ve güvenlikten ödün vermeden yeni ürünleri entegre etmeyi hedeflemektedir. Token sahiplerinin büyümesine odaklanan iddialı bir yol haritasında ilerlemektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değeri $5,02 olarak kayıtlara geçmiştir.

Uzmanlara göre JOE Coin fiyatı $1,454’dan $0,878’a düşebilir. Değişim %-39.632 olarak ifade edilmektedir.

Joe (JOE) Binance, Gate.io, FTX gibi uluslararası borsalarda listelenmektedir.

Bazı analistlere göre ise JOE Coin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. JOE Coin 5 yıl içerisinde $9,57’a yükselebilir.

Trader Joe, iki takma adlı geliştirici olan Cryptofish ve 0xMurloc tarafından kurulmuştur.

Uzmanlara göre JOE (JOE) Token 2031 yılına kadar $71,87'lık en yüksek fiyatı görebilir.

Usta analist görüşlerine bakılırsa, Joe Coin fiyatının 2022 sonunda maksimum 2,51$ seviyesine ulaşması beklenmektedir.

JOE (JOE) toplam arzı 199.010.126 adet ile sınırlandırılmıştır.