JOE sunduğu farklı yaklaşımlar ve Binance tarafından listelenmesi ile kripto dünyasında merak uyandırarak bu yazımızda, JOE Coin nedir? JOE Coin geleceğinde neler bekleniyor? Uzman analistler hakkında neler söylüyor ve fiyat tahminleri neler? Gibi soruların nitelikli cevaplarını aradığımız bir Coin olarak karşınıza çıkıyor. Merak ettikleriniz için içeriğimizi inceletebilirsiniz.

JOE (JOE) Token Nedir?

Trader Joe (JOE), Avalanche ağında inşa edilmiş merkezsiz bir alım satım platformu olarak bilinmektedir. Geliştirici ekip kaldıraçlı işlem hizmeti sunmak için DEX hizmetlerini DeFi kredileri ile bir araya getirmiştir.

joe coin nedir geleceği ne olur

JOE Token platformun yerel Token’ı olarak TraderJoe ve BankerJoe aracılığı ile borç verme ayrıca ödünç alma hizmetleri sunmaktadır. JOE Token, protokol ücretlerini almak, yönetişim tekliflerine oy vermek için stake edilebilir özelliğe sahiptir.

JOE Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

Trader Joe, iki takma adlı geliştirici olan Cryptofish ve 0xMurloc tarafından kurulmuştur ve merkeziyetsizdir.

JOE (JOE) Whitepaper

Trader Joe projesi, DEX’i Leding & Leveraged Trading ile birleştirmeyi temel amaç olarak ifade etmektedir. Trader Joe, topluluk öncelikli bir yaklaşım benimseyerek yeniliğe, hıza ve güvenliğe öncelik verdiğini belirtmektedir.

JOE Coin için Whitepaper’ı incelemek isterseniz https://traderjoexyz.com bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

TraderJoe (JOE) Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 JOE Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

JOE Coin Yorum

Trader Joe, (DAG) protokolü kullanarak işlemleri işlediği ve doğruladığı, kendi tescilli fikir birliği mekanizmasına sahip bir blok zinciri olan Avalanche (AVAX) üzerine geliştirilmiştir. Trader Joe topluluğu gelecekte çok imzalı bir yönetişim mekanizması kurmayı hedeflemektedir.

Hazine şu anda geliştiricileri Cryptofish ve 0xMurloc'a emanettir. Şimdilik, JOE Token sahipleri, Snapshot aracılığıyla protokolün geliştirilmesine oy verebilir. JOE Token uzman analistlere göre yatırım için tercih edilebilecek Coin’ler arasında değerlendirilmektedir.

JOE Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

 • Kusursuz Hizmet: Trader Joe, modern bir DEX'in tüm işlevlerini sağlar ve hızlı ve ucuz işlemlerle birlikte uygun bir kullanıcı arayüzü sunar.
 • Borç Alma/Verme: Bileşik (COMP) protokolüne dayanan borç verme protokolü Banker Joe, kullanıcıların gözetimsiz bir şekilde borç almalarına ve borç vermelerine olanak tanır. Kullanıcılar, sağlanan veya ödünç alınan fonlar üzerinden kaldıraçlı pozisyonlar da açabilmektedir.
 • Teminat: JOE Token’ın faydasını ve benimsenmesini artırmak için Trader Joe, birkaç yeni seçenek geliştirmektedir. Her şeyden önce, kullanıcılar JOE'yi ödünç almak için teminat olarak kullanabilecekler.
 • Kolaylık: Trader Joe, platformunda limitli emirleri, opsiyonları ve vadeli işlemleri kolaylaştırmayı planlamaktadır.

JOE Coin Geleceği Ne Olur?

JOE projesi, kısa sürede bir başarı elde etmiş ve DEX platformları arasında kendinden sık sık söz ettiren bir proje olarak güçlü isimler tarafından da desteklenmektedir. Bu paralelde JOE Coin için gelecekte daha yüksek fiyat beklentileri gelişmektedir. Uzmanlar JOE Token için potansiyele sahip bir Coin değerlendirmesi yapmaktadır.

Analistlerin JOE Coin Fiyat Tahminleri

 • Coin Arbitrage Analistleri JOE Coin Fiyat Tahmini: 2022 senesi söz konusu olduğunda analistlerin fiyat tahminleri $2,10861 yönündeyken, 2023 senesi fiyat tahminlerini incelediğimizde $3,41173 değerinde bir fiyat karşımıza çıkıyor. Uzman analistlerin 2024 fiyat tahminleri $5,520018 iken uzun vadede 2025 yılında fiyat tahminleri ise $8,93165 değerinde.
 • Price Prediction JOE Token Fiyat Tahmini: 2022 senesi için $2.51 fiyat tahmininde bulunan analistler 2023 senesi için fiyat tahminlerinde $3.7’lık bir tahminde bulunurken 2025 senesi söz konusu olduğunda $8,26 ve daha uzun vadede 2031 senesinde $71.87 değerinde bir öngörüde bulunuyorlar.
 • Digital Coin Joe Coin Fiyat Tahmini: 2022 yılı için $1,97 değerinde fiyat tahmininde bulunan Digital Coin analistleri 2023 yılı söz konusu olduğunda $2,24 değerinde bir fiyat tahmininde bulunuyor 2024 senesi analizlerinde $2,57 değerinde bir fiyat tahmininde bulunan analistler daha uzun vadede 2029 senesinde $6,03 değerinde bir öngörüde bulunuyor.
 • Walletinvestor JOE Token Fiyat Tahmini: Walletinvestor JOE Token için kötü 1 yıllık yatırım değerlendirmesi yapıyor ve 2022 için maksimum $1,301 değerinde bulunuyor. Analistlerin bir yıllık tahmini ise $0.878 değerinde.
 • Gov Capital JOE Token Tahmini: 2022 senesi için $2.87385 değerinde analizde bulunan analistler 2023 senesi söz konusu olduğunda $2.04815 değerinde bir tahminde bulunurken 2024 senesi söz konusu olduğunda $2.20915 değerinde bir tahminde bulunuyor.

Uzmanlara Göre JOE Token Alınır Mı?

JOE Coin için genel itibari ile olumlu yorumlar mevcutken, negatif yorumlar da söz konusudur. Gelecek için her ne kadar yükseliş beklentisi çoğunluk için mevcutsa da JOE Coin için yatırım kararı vermeden önce güncel veriler eşliğinde, kapsamlı araştırmalar yapılması önerilir.

DUSK Coin Alınır Mı? DUSK Network Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

JOE Haberleri ve Anlaşmaları

JOE Haberleri;

 • 28 Aralık 2021 tarihinde JOE, Binance’de listelendi.

JOE Anlaşmaları;

 • Yenilikçiliğinin hızı ve çizgi roman benzeri güçlü markası sayesinde Trader Joe, AAVE (AAVE) kurucusu Stani Kulechov ve Darren Lau dahil olmak üzere DeFi topluluğu içinden güçlü destekçileri kendine çekti.

JOE Coin Avantaj ve Dezavantajları

JOE Token avantajları şunlardır:

 • Kolaylık: Kripto takas ve alım satım hizmetlerini kolaylaştırır.
 • Temel DeFi Özellikleri: Kredi verme ve farming gibi temel DeFi özellikleri vardır.
 • Stake Özelliği: Kullanıcılar, verim çiftliklerinden birine katılarak likidite sağlayabilir ve daha sonra stake edilebilecek ve yönetim tekliflerinde oy kullanmak için kullanılabilen bir ödül jetonu olarak JOE (JOE) kazanabilir

JOE Token dezavantajları şunlardır:

 • Geri Plana Düşme Riski: DeFi sektöründe faaliyet gösteren diğer DEX’ler arasındaki rekabette geri planda kalabilir.
 • Yüksek Volatilite: JOE Coin volatilitesi ile riskli bir yatırımdır.

JOE Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. JOE Token satın almak için Binance, gate.io, FTX gibi kripto para borsalarından herhangi birinde hesap açılır.
 2. Seçilen kripto para borsasının web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden JOE Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen JOE Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Trader Joe projesi tek noktadan merkezi olmayan ticaret platformu olarak DeFi deneyimi sunmayı ve güvenlikten ödün vermeden yeni ürünleri entegre etmeyi hedeflemektedir. Token sahiplerinin büyümesine odaklanan iddialı bir yol haritasında ilerlemektedir.

Binance hesabınız yoksa, tıklayarak %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz


Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değeri $5,02 olarak kayıtlara geçmiştir.

Uzmanlara göre JOE Coin fiyatı $1,454’dan $0,878’a düşebilir. Değişim %-39.632 olarak ifade edilmektedir.

Joe (JOE) Binance, Gate.io, FTX gibi uluslararası borsalarda listelenmektedir.

Bazı analistlere göre ise JOE Coin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. JOE Coin 5 yıl içerisinde $9,57’a yükselebilir.

Trader Joe, iki takma adlı geliştirici olan Cryptofish ve 0xMurloc tarafından kurulmuştur.

Uzmanlara göre JOE (JOE) Token 2031 yılına kadar $71,87'lık en yüksek fiyatı görebilir.

Usta analist görüşlerine bakılırsa, Joe Coin fiyatının 2022 sonunda maksimum 2,51$ seviyesine ulaşması beklenmektedir.

JOE (JOE) toplam arzı 199.010.126 adet ile sınırlandırılmıştır.