Kripto dünyası yavaş yavaş herkesi içine çekmeye başlayan bir dünya, teknoloji ile bu denli iç içe geçtiğimiz bir dönemde, Kripto dünyası ile ilgili merak ettiğiniz her şeye sitemizden ulaşabileceğiniz gibi bu içeriğimizde de, size geleceğin şekillendirilmesinde rol oynayacak CEEK Coin hakkında merak ettiklerinizi ve daha fazlasını sunuyoruz.

CEEK VR Coin Nedir?

CEEK VR, Sanal gerçeklik deneyimlerinin donanım ve yazılım geliştiricisi aynı zamanda dağıtıcısıdır. CEEK Sanal Gerçeklik Platformunu ve patentli başlıkları ile çeşitli VR içeriği kanalları sağlar.

ceek token geleceği

CEEK projesi, son noktada artık etkinliklere erişimini küresel bir kitleyle genişletiyor ve şovmenlerin, hatta ünlü şovmenlerin VR tabanlı farklı bir deneyim için dijital bilet ve ürün satmasına imkân sağlıyor.

CEEK projesi, sanatçıların etkinlik biletleri olarak da kendine has benzersiz özel jetonların oluşturulduğu Celeberity Coin Mint’i kullanmasına olanak tanıyor. CEEK jetonu, Ethereum’a dayalı ir ERC20 jetonu ve kullanıcıların Celebretiy Coin’leri basarak, dijital ürünler yaratarak jeton kazanabileceği bir teşvik katmanı görevi görüyor.

Ethereum akıllı sözleşmeleri ile korunan CEEK VR, VR ve Blockchain’i bir arada harmanlayan Metaverse projesidir.

CEEK VR Projesi Hangi Ülkenin?

CEEK VR, Evrensel Müzik, Apple, T-Mobile ve Baptist Health gibi dünyaca ünlü endüstri liderleri ile ortaklık içindedir. Her yıl 60 milyon konser biletleri yalnızca ABD'de satılmaktadır.

CEEK VR Whitepaper

Sanatçıların, ünlü sanatçıların sporcuların ve dijital içerik yaratıcılarının DeFi avantajlarından faydalanabilmeleri amacıyla geliştirilen CEEK VR, ünlüleri direkt olarak hayranları ile bağlamaktadır. Farklı alanlarda içerik yaratan ünlülerin tamamı, tüm dünyadaki hayranları ile buluşmak için CEEK’in patent ödüllü sanal etkinlik akıl platformunu kullanabilecektir.

CEEK VR Coin projenin yerel token’idir. CEEK VR Coin Whitepaper için https://www.ceek.io/ adresi üzerinden CEEK Whitepaper’ı edinebilirsiniz.

CEEK Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 CEEK Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

CEEK VR Coin Yorum

Uzmanların, CEEK Coin yorum ve tahminlerine göz attığımızda, projenin gelecekte yükselmesi bekleniyor denebilir.

 • Müzik sanatçılarının hayran kitleleri ile buluşması için VR teknolojisi ile Blockchain’i kullanan CEEK VR; para akışında hız ve verim sunarak farklı deneyimler yaratmaktadır.
 • En çok sevilen ve talep görülen ünlülere ilişkin içeriklere özel erişim fırsatı sunan CEEK VR, Web 3,0 olarak adlandırılan Metaverse’in geliştirilebilmesine olanak tanır.
 • Sanal gerçeklikle alakalı heyecan verici gelişmeleri inceleyen uzmanlar, CEEK VR Coin’in portföylerde kesinlikle yer alması gerektiği noktasında fikir beyan etmektedirler.
 • Uzmanlara göre, önümüzdeki aylarda, uzun vadeli odak noktamız, CEEK’i kesinlikle Mobil VR Eğlence pazar lideri olarak konumlandırmaktır.

CEEK Coin Geleceği Ne Olur?

Analistlere göre CEEK Coin geleceği parlak gözüküyor. Zira ortaklıkları ve proje kalitesi bakımından yeterli ilgili yakalamış gözüküyor. Bu ilginin artması ile zaman meselesi.

 • CEEK VR Coin geleceği, Metaverse ile beraber düşünülmelidir.
 • CEEK sanal gerçeklik başlığının geliştirilerek daha efektif kullanılması, projenin blockchain ile VR dünyasını buluşturma amacını başarı ile yerine getirdiği yönünde değerlendirmelere tutulmaktadır.
 • CEEK VR Coin’in kullanılacağı etkili, etkileyici bir platform olması ayrıca bu platformun giderek genişlemesi, yüksek yatırımlar ayrılması altcoin’e yapılacak yatırımların bireysel ve kurumsal nitelikteki yatırımcılar tarafından gerçekleştirileceği düşünülmektedir.

Analistlerin CEEK Coin Fiyat Tahminleri

Boğa piyasasını sağlıklı bir şekilde sürdüren CEEK Coin fiyatı, artış eğilimini korumaktadır. Yakaladığı yükseliş ivmesi ile dikkat çeken CEEK VR Coin, kripto para piyasasında 95 milyon doları aşan piyasa değeri ile Altcoin’e yatırım yapılabileceğini düşündürmektedir. Uzmanlar olası düzeltmeleri yatırımcıların satın alım fırsatı olarak değerlendirebilecekleri yönünde fikir sunmaktadırlar.

 • Digital Coin'den CEEK Coin Fiyat Tahmini 2021, 2022: Digital Coin, CEEK coin için yükseliş trendinin devam edebileceğini savunanlardan. 1-2 Yıllık gelecekte fiyatının 0,3 - 0,4 Dolar civarında seyredebileceğini düşünüyor. Uzun vadeli tahmininde ise 1 Dolar bandını aşabileceğini belirtiyor.
 • Crypto Ground Analistleri'den CEEK Coin Uzun Vadeli Fiyat Tahmini 2021, 2026: Crypto Ground analistleri, CEEK Token'in önümüzdeki 5 yıl içerisinde fazla artış yapmayacağını düşünüyor. 1 Yıllık süreçte en fazla %30'luk bir düşüş olabileceğini savunuyorlar. 5 Yılın sonunda ise fiyatının 0,26 Dolar civarı olabileceğini düşünüyorlar.
 • Wallet Investor'dan 2021 Fiyat Tahmini: Wallet Investor analistlerine göre CEEK fiyatı 1 yıllık süreçte gerileme yaşayabilir. Tahmin olarak belirledikleri fiyat aralığı ise 0,12 ile 0,14 Dolar. Yıl içerisinde ise ise en fazla 0,3 Dolar civarı olabileceğini düşünüyorlar.

Uzmanlara Göre CEEK Token Alınır Mı?

CEEK VR (CEEK) Coin geçtiğimiz yılın sonlarına doğru atıldığı boğa piyasasına güçlü yükselişi ile katılmayı devam ettirmektedir. Metaverse alanında yaşanan çığır açıcı gelişmeler ışığında CEEK VR, bu alanda en gözde projeler arasında yer alması açısından yakından takip edilmektedir.

Kripto para uzmanları düşüşlerin alım fırsatı olarak değerlendirilmesi gerektiği öngörmektedir. Toplu değil parçalı alım yapılmasının kripto para yatırımcıları altını çizmektedir. Uzun vadede ise çok ciddi yükselişlerin gerçekleşmeyeceğinden söz ediliyor.

Bu bilgiler sadece analizlerdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değillerdir.

MATIC Coin Alınır Mı? Analistlerin POLYGON Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

CEEK VR Haberleri ve Anlaşmaları

CEEK VR ile ilgili anlaşmalara göz attığımızda;

 • CEEK yönetim ekibi, Microsoft, Boeing, The Walt Disney Company, Dreamworks SKG, 20th Century Fox, NFL, Verizon ve Zynga’dan oluşan endüstri liderlerinin kanıtlanmış bir sicili ile güçlü bir izlenim vererek dikkatleri üzerine çekiyor.

CEEK VR ile ilgili haberler ise heyecan verici;

 • CEEK şu an birçok sanatçıyla anlaşması ile merak uyandırıyor. Bunların arasında en dikkat çeken ve dünyaca tanınan isim Lady Gaga.
 • ‘’Metaverse İçin Lider Konumda Olma Hedefi’’ başlığı ile gündeme gelen CEEK VR Mobil VR Eğlence Pazar lideri olarak görülmektedir.

CEEK Token Avantaj ve Dezavantajları

Farklı bir evrenin parçası olan CEEK VR Token avantajları;

 • Sanatçılardan, yaratıcı kişiliklerden, tasarımcılara ve hayranlara kadar uzanan geniş bir kitleye hitap edebilmektedir.
 • Gelişen, genişleyen VR dünyasında yapılacak pek çok işlem için kullanılabilmektedir.
 • Özel düzenlenen etkinliklerle sahipliğinin ödüllendirilmesine yönelik sisteme sahiptir.

Bu evren için dezavantajlar ise;

 • Metaverse alanına hitap eden ve edecek yeni projelerle rekabete girebilir.
 • Saldırı riskine açık olması sebebiyle donanım cüzdanda saklanması şart olabilir.

CEEK Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. Adım: Hotbit, BSC, LATOKEN, probit exhange ve PancakeSwap (V2) borsalarına ait web sitelerine ulaşım sağlayın.
 2. Adım: Tercih ettiğiniz borsada ücretsiz bir hesap oluşturun.
 3. Adım: Hesabınızın doğrulama aşamalarını eksizsiz tamamlayın.
 4. Adım: Kripto para borsasındaki hesabınıza desteklenen yöntemler ile para transferi yapın.
 5. Adım: Kripto para alım /satım sayfasını kullanarak CEEK VR Token satın alın. İsterseniz satın aldığınız altcoin’i donanım cüzdana aktararak daha güvenli koşullarda saklayın.

Özetleyecek Olursak

Adından özellikle son zamanlarda sıklıkla söz edilmeye başlayan ve yavaş yavaş hepimizin hayatına bir kelime dahi olsa girerek, yeni bir evren yaratan Metaverse’in önemli bir parçası olan CEEK VR Coin, gün geçtikçe değerini arttırarak varlığını koruyacak gibi gözüküyor.

Yatırımcılar için umut vaat eden ve herkes için heyecan veren bu evrende bizi neler bekliyor? Bu sorunun cevabını hep birlikte yaşayarak öğreneceğiz.

Binance hesabınız yoksa, tıklayarak %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz


Sıkça Sorulan Sorular

Her analist farklı yorumlar getirse de uzun vadede hedef fiyat 0,3 - 0,6 Dolar bandını işaret etmektedir.

 • 2021 yılında: $0.01
 • 2022 yılında: $0.017
 • 2023 yılında: $0.026
 • 2024 yılında: $0.0437
 • 2025 yılında: $0.0699

CEEK Coin ile alakalı yorumlara, analizlere ve haberlere baktığımızda CEEK Coin yükselişte bir izlenim vererek umut vaat eden bir Coin oluyor.

CEEK Token satın alabileceğiniz borsalar; Hotbit ve Probit Global, PancakeSwap, ApeSwap borsalarıdır.

CEEK yönetim ekibi, Microsoft, Boeing, The Walt Disney Company, Dreamworks SKG, 20th Century Fox, NFL, Verizon ve Zynga’dan oluşan endüstri liderlerinin kanıtlanmış sicili ile gelir.