PancakeSwap, Token alışverişi yapılmasını sağlayan, kullanıcıların farming işlemiyle likidite sağlamasına ve karşılığında pasif gelir elde etmesine olanak sunan merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulaması olarak dünyanın en güçlü DeFi platformları arasında yer almayı başarmıştır.

Bu yazımızda sizler için PancakeSwap platformu ve platformun yerel kripto para birimi CAKE Coin hakkında, CAKE Coin geleceği, uzmanların PancakeSwap fiyat tahminleri neler? Gibi çeşitli soruların cevaplarını derledik.

PancakeSwap (CAKE) Token Nedir?

PancakeSwap, Eylül 2020 tarihinde kullanıma sunulan bir protokol olarak Binance Smart Chain üzerinde BEP20 standardını destekleyen Token'ları takas etmek için kullanılan merkeziyetsiz bir borsa olarak bilinmektedir.

cake coin nedir geleceği ne olur

PancakeSwap, kısa zaman içerisinde DeFi sektörünün en önemli projelerinden birisi olmayı başarmış, çok yüksek pasif gelir imkanları sunan bir farming platformdur.

PancakeSwap (CAKE) Coin ise AMM platformu olarak geliştirilen ve dünya genelinde bilinen PancakeSwap’ın dijital para birimidir. CAKE Coin sistemin yerel para birimi olarak BSC üzerinden BEP20 standartlarını kullanan borsada farming başta olmak üzere birçok işlem için kullanılabilir.

CAKE Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

PancakeSwap (CAKE) Coin, anonim bir ekibe sahiptir ve PancakeSwap borsası Binance Smart Chain (BSC) tabanlı merkeziyetsiz bir platform olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

PancakeSwap (CAKE) Whitepaper

PancakeSwap projesi; pasif gelir sağlama alanında oldukça geniş bir yelpaze ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

PancakeSwap platformu, kullanıcıların BEP20 Token'ları ile alım-satım işlemleri gerçekleştirmelerine, borsaya likidite sağlayarak işlem ücretlerinden gelir elde etmelerine, CAKE Coin kazanmak için LP Token'larını stake etmelerine, daha çok CAKE Token kazanmak amacı ile ilave CAKE Token stake etmelerine ve diğer projelerin Token'larını kazanmak için CAKE Coin stake etmelerine fırsat tanır.

PancakeSwap (CAKE) projesi hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için https://docs.pancakeswap.finance/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

PancakeSwap (CAKE) Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 CAKE Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

CAKE Coin Yorum

CAKE Coin için uzman analistler pozitif yönde değerlendirmeler yaparak, yatırımcılara umut vaat etmektedir. Analistler merkeziyetsiz finansal işlemlerde CAKE Coin’in oldukça önemli bir role sahip olduğunu ifade ederek, bunlara ek olarak CAKE Coin’in güven veren bir kripto para birimi olarak DeFi Coin olması ile de dikkatleri üzerine çektiğine değinmektedir.

Yatırımcılar tarafından ise CAKE Token’ın staking işlemlerinde kullanılabilmesi ile artı olarak değerlendirilmektedir.

PancakeSwap (CAKE) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

 • PancakeSwap protokolünün Token'ı CAKE Coin’in ana işlevi, PancakeSwap platformuna likidite sağlanmasını teşvik etmektir.
 • CAKE Token, PancakeSwap protokolünde piyangoya katılmak için kullanılabilir. Her piyango seansı 6 saat sürmektedir.
 • Ayrıca kullanıcılar şanslarını piyango ve Benzersiz Token (Non-Fungible Token) seçenekleri ile deneyebilir.
 • CAKE Coin, kullanıcılara gelecekte yatırım yapma ve var olan getirilerini artırma fırsatı sunar, fakat riskleri de beraberinde getirmektedir.

CAKE Coin Geleceği Ne Olur?

PancakeSwap (CAKE) Coin; güçlü altyapısı ve kazanç potansiyeli ile gelecek vaat eden grafik bir görünümü çizmektedir. Uzman analistler CAKE Coin’in altcoinler arasında dikkate değer bir kripto para birimi olduğunu ve gelecekte değerini katlayacağını düşünmektedir.

Analistlerin CAKE Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin CAKE Coin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

 • Coin Arbitrage CAKE Coin Tahminleri: CAKE Coin için uzun vadede iyi bir yatırım yorumu yapan analistler 2022 senesi için $15,6379 değerinde bir fiyat beklediklerini ifade ederken, 2023 senesi için fiyat tahminlerinde $25,3021 değerinde bir fiyat veriyorlar. 2025 senesi söz konusu olduğunda fiyat tahminleri ise $66,2390 değerinde.
 • Price Prediction CAKE Fiyat Tahminleri: 2022 senesi için maksimum $19.03 değerinde analizde bulunan Price Prediction analistleri 2024 senesi söz konusu olduğunda maksimum $39.56 değerinde bir tahminde bulunuyorlar. Uzun vadede CAKE Coin fiyat tahminleri ise 2030 yılında maksimum $384.80 değerinde.
 • Digital Coin CAKE Token Fiyat Tahminleri: Analistler 2022 yılı için $19,99 değerinde bir fiyat tahmininde bulunurken, 2026 senesi için fiyat tahminlerinde $39.18 değerinde bir fiyat öngörüsünde bulunuyorlar. 2028 fiyat tahminleri ise $53,36 değerinde.
 • Walletinvestor CAKE Coin Fiyat Analizleri: CAKE Coin için müthiş bir uzun vadeli yatırım ifadesinde bulunan Walletinvestor analistleri 2021 sene sonu için maksimum $8.897 değerinde bir tahminde bulunurken, 2026 senesi söz konusu olduğunda fiyat öngörüleri $100,608 değerinde.
 • Gov Capital PancakeSwap Token Fiyat Tahminleri: 2022 senesi için $15.28925 fiyat tahmini ile açılışı yapan Gov Capital analistleri, 2023 senesi için ortalama $89.6597 değerinde bir fiyat beklentisi ifade ediyorlar. 2026 senesi için fiyat tahminleri ise ortalama $573.91915 değerinde.

Uzmanlara Göre CAKE Token Alınır Mı?

CAKE Coin, uzmanların genel olarak yorumlarını ve fiyat tahminlerini incelediğimizde gelecek için mükemmel bir potansiyel taşıyan, müthiş fiyat artışlarının beklendiği bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. CAKE Coin özellikle uzun vadede iyi bir yatırım aracı olarak değerlendirilebilir.

CAKE Coin için yatırım kararı vermeden önce kapsamlı araştırmalar ve güncel veriler eşliğinde karar vermeniz önerilir.

THETA Coin Alınır Mı? Theta Token Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

PancakeSwap (CAKE) Haberleri ve Anlaşmaları

PancakeSwap (CAKE) Haberleri;

 • 10 Temmuz 2021 tarihinde paylaşılan bir haber başlığında “Cake Coin Yakma İşleminden Sonra 15 Dolara Fırladı” cümlesi ile “Binance tarafından desteklenen Cake Coin yükselişlere doyamıyor.” İfadesine yer verilmiştir.
 • 18 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan bir haberde NBU Token’ın, PancakeSwap’ta listelenmeye başlayacağı duyurulmuştur.
 • Yakın dönemde paylaşılan güncel bir haberde “Piyasa İncelemesi: Bitcoin Çökerken Sadece O 5 Altcoin Yeşilde!” başlığı ile CAKE Coin’e yer verilmiştir.

PancakeSwap (CAKE) anlaşmaları;

 • PancakeSwap platformunun, PancakeSwap'ta IFO olan Santos FC ile soru-cevap etkinlikleri blog sitelerinde yer edinmiştir.

(Göz atmak için; şu bağlantıya tıklayabilirsiniz.)

CAKE Coin Avantaj ve Dezavantajları

CAKE Coin avantajları;

 • Yüksek Talep: PancakeSwap, herhangi bir merkezi olmayan platformun şimdiye kadarki en fazla kullanıcısına sahiptir.
 • İşlem Hızı: Cüzdanlar arası sınır ötesine transferde, alım-satım işlemlerinin onay için bekleme sürelerinde yüksek hız sunmaktadır.
 • Düşük Masraf: CAKE Coin sınır ötesine transfer edilirken açığa çıkan çok düşüktür.
 • Çok Yönlü İşlem: CAKE Coin sahipleri kredi verme, staking, governance işlemlerinin tümünden yararlanabilirler.
 • BSC Takas: CAKE Coin sahipleri PancakeSwap üzerinden Binance Smart Chain’de kurulu olan farklı, yeni nesil kripto para birimleri ile takas yapabilirler.
 • Geniş İşlem Çiftiyle Likidite: TWT-BNB, CAKE-BNB, BETH-ETH, USDC-BUSD, AI-BUSD ve daha pek çok işlem çifti skate edilerek, CAKE Coin kazanma avantajı sunulur.

CAKE Coin dezavantajları;

 • İşleme Bağlı Ödül Dağıtımı: CAKE Coin ödüllerini almak isteyen kullanıcılar staking yapmalı veya ağda yüksek oranda CAKE Coin sahibi olmalıdır.

CAKE Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. CAKE Token satın almak için, Binance, VCC Exchange, BKEX, KuCoin gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden CAKE Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen CAKE Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

PancakeSwap platformunun DeFi alanında büyük başarılar ile kendinden gün geçtikçe daha fazla söz ettirecek bir potansiyeli bulunmaktadır. CAKE Token, bu bağlamda ve diğer sunduğu çeşitli avantajlar ile gelecekte yeni rekorlar ile anılacak bir kripto para birimi olarak düşünülmektedir.

Binance %10 Komisyon indirimi ile kayıt ol


Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değeri $44,18 olarak kayıtlara geçmiştir.

Uzmanlara göre CAKE Coin uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + %164,00’dür. Ultra Coin fiyatı bir yılda $11,247’dan $29,693'a yükselebilir.

PancakeSwap (CAKE) Coin, Binance, VCC Exchange, BKEX, KuCoin gibi uluslararası borsalarda listelenmektedir.

Analistlere göre CAKE Coin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. CAKE, 5 yıl içerisinde $100.608’a yükselebilir.

PancakeSwap, anonim geliştiriciler tarafından başlatılan, Binance Smart Chain tabanlı merkeziyetsiz bir borsadır.

Uzmanlara göre Ultra PancakeSwap (CAKE) 2030 yılına kadar $384.80’lık en yüksek fiyatı görebilir.

Usta analist görüşlerine bakılırsa, CAKE Coin fiyatının 2021 sonunda maksimum $11.82 seviyesine ulaşması beklenmektedir.

PancakeSwap (CAKE) toplam arzı 248.673.769 adet ile sınırlandırılmıştır.


BTC Bağışı Yap


1MdFDcZ8RjkxVagnczP5tje2yUqTBwxoZA