GateToken, Gate.io kripto para borsasının, yerel kripto birimi olarak son dönemlerde yükseliş göstermektedir. Uzmanlar tarafından olumlu değerlendirmeler alan GateToken Nedir? Geleceğinde neler bekleniyor? Analistlerin fiyat tahminleri neler? Birlikte göz atalım.

GateToken (GT) Token Nedir?

GateChain, varlık güvenliğine adanmış halka açık bir blok zincir olarak 2013’ten beri globalde aktif faaliyet gösteren, en eski kripto para borsalardan biridir. 2017 yılında ise Gate.io olarak yeniden adlandırıldıktan sonra borsa, en hızlı büyüyen kripto para platformlarından biri haline gelmiştir.

gt token geleceği

GT, GateChain ana ağının yerel kripto para birimidir. 2 Mart 2020’de yeniden markalanmasından bu yana "GateToken”, Gate.io ile birlikte gelişmektedir.

GT Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

Gate.io, Çin’deki en eski borsalardan biri olarak 2013'ten bu yana CEO Lin Han tarafından yönetilmektedir.

GateToken (GT) Whitepaper

GateChain projesinin ana amacı, anormal işlemleri baz almak ayrıca varlıkların çalınmasına karşı sıkı bir önlem geliştirmektir. İlk alan adı Bter.com olarak bilinmektedir. Gate.io kripto borsasının BTC, ETH başta olmak üzere, farklı birçok kripto para birimi için günlük işlem hacmi incelendiğinde en iyi borsa olduğu yönünde değerlendirmeler gerçekleşmektedir.

Proje hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://gatechain.io/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

GateToken (GT) Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 GT Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

GT Coin Yorum

Gate.io kullanımı oldukça kolay bir platform olarak, borsayı daha kullanıcı dostu bir noktaya getirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. GT Token, Gate Exchange'de birden fazla amaç uğruna kullanılan, zincirler arası atomik takas protokolü hizmetleri aracılığıyla farklı para birimleri arasında likiditeyi kolaylaştıran bir yerel kripto para birimi olarak uzman analistler tarafından olumlu yönde değerlendirmeler ifade edilmektedir

GateToken (GT) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

 • GT Token, VIP kademe yükseltme, işlem ücreti ödeme, özel etkinliklere katılım gibi pek çok çeşitli işlemde kullanılabilir.
 • GateChain ile kullanıcının Vault Hesabı, varlık güvenliği veya özel anahtar kaybı ile ilgili bir sorun söz konusu olması durumunda acil durum temizleme mekanizması olarak kullanılabilir.

GT Coin Geleceği Ne Olur?

GT Coin, Merkezi olmayan ticaret, zincirler arası transferler gibi diğer birçok temel özelliklerin olmasının yanı sıra ayrıca Gate.io’nun uzun bir geçmişinin olması da kullanıcılarına güven vermektedir. GT Coin, GateChain tarafından da desteklenerek gelecek için olumlu, yükseliş potansiyeli taşıyan bir tablo çizmektedir.

Analistlerin GT Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin fiyat tahminlerini incelediğimizde;

 • Coin Arbitrage Analistleri GT Coin Fiyat Tahmini: Uzun vadede iyi bir yatırım değerlendirmesinde bulunan analistlerin 2022 senesi için fiyat tahminleri $6,15090 değerindedir ve 2023 yılı için fiyat beklentileri ise $10,9474 olarak ifade edilmiştir. Uzun vadede GT Coin tahminleri ise $28,6595 değerindedir.
 • Price Prediction GT Token Fiyat Tahmini: GateToken fiyat açısından, yeni zirvelere ulaşmak için olağanüstü bir potansiyele sahiptir yorumunda bulunan uzman analistler 2022 senesi için ortalama $8.32 değerinde bir fiyat tahmini öne sürüyor. 2023 senesi için ortalama fiyat tahminleri ise $12.32 değerinde. 2030 yılı söz konusu olduğunda ise fiyat öngörüleri ortalama $152.84 yönünde.
 • Digital Coin GateToken Fiyat Tahmini: GateToken (GT) için karlı bir yatırım değerlendirmesi yapan analistler fiyat tahminleri söz konusu olduğunda 2022 senesi için 9,76 ABD doları değerinde bir analizde bulunurken, 2024 senesi için $14.28 değerinde bir tahminde bulunmaktalar. Daha uzun vadede 2028 yılı için ise fiyat tahminleri 26.03 ABD doları değerinde.
 • Walletinvestor GT Token Tahmini: GT Coin, harika bir uzun vadeli (1 yıllık) yatırımdır açıklamasında bulunan analistlerin 2021 sonu fiyat tahminleri maksimum $5.897 değerindedir ve uzun vadede 2026 senesi baz alındığında fiyat tahminleri ise 32.554 ABD Doları değerindedir.
 • Gov Capital GateToken (GT) Coin Tahmini: 2022 başlangıcı için maksimum $7.3163 değerinde tahminde bulunan analistler 2023 yılı için ortalama $38.223 değerinde bir fiyat öngörmektedir. 2026 senesi söz konusu olduğunda ise GT Coin tahminleri ortalama $182.095 değerindedir.

Uzmanlara Göre GT Token Alınır Mı?

GT Token için uzman analistlerin yorumları ve fiyat analizleri incelendiğinde GateToken uzun vadede muhteşem bir yatırım aracı olarak değerlendirilmektedir.

GateToken (GT) için yatırım kararı vermeden önce güncel veriler ışığında kapsamlı bir araştırma yapılarak adım atılması önemle tavsiye edilir.

CAKE Coin Alınır Mı? PancakeSwap Token Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

GateToken (GT) Haberleri ve Anlaşmaları

GateToken (GT) haberleri;

 • 2021 Performansıyla Gate.io, en iyi kripto borsalarından biri oldu.
 • “2021'de %1,500 değer kazanan bir para birimi olan GateToken ile tanışın” başlığı ile GateToken kendinden söz ettirdi.

GateToken (GT) anlaşmaları;

 • Gate.io ve Travala.com’dan ortaklık: GateToken (GT), Travala’ya entegre ediliyor. GateToken (GT) sahipleri 230 ülkede 2,2 milyondan fazla otel için rezervasyon yapabilecek.
 • GateChain partnerleri; gate.io, wallet.io, HipoSwap olarak resmî web sitelerinde yer edinmektedir.

GT Coin Avantaj ve Dezavantajları

GT Coin avantajları;

 • Gate.io güvencesi: Gate.io, global bir popülerliğe sahip kripto para borsasıdır.
 • Hız-komisyon avantajları: Hızlı işlem süreleri, işlem başına sıfır komisyon oranları gibi avantajlar sunmaktadır.
 • İndirim şansı: GateToken sahipleri; SpotTrading, Future Trading, Crypto Lending için indirimler kazanabilir.
 • Oylama hakkı: GT Token sahipleri Gate.io borsasında henüz listelenmemiş projeler için oylama programına katılabilirler.

GT Coin dezavantajları;

 • Yüksek volatilite: GT Token yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırımdır.
 • Saldırı riski: Gate.io borsası, siber saldırı riski altında olan platformlardandır.

GT Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. GT Token satın almak için, Gate.io, Huobi Global, Bitfinex gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi gerçekleştirilir.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden GT Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen GT Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

GateChain projesi, Gate.io borsası kapsamında gelecek vaat eden bir proje olarak değerlendirilmektedir. GateToken (GT) gelecekte zirveleri oynayan kripto para birimleri arasında görülebilir.

Binance %10 Komisyon indirimi ile kayıt ol


Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değeri $13,09 olarak kayıtlara geçmiştir.

Uzmanlara göre GT Coin uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + %96.07'dir. GT Coin fiyatı bir yılda $5.783'dan $11.339’a yükselebilir.

GateToken (GT) Coin, Gate.io, Huobi Global, Bitfinex gibi uluslararası borsalarda listelenmektedir.

Analistlere göre GTCoin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. GateToken (GT) Coin 5 yıl içerisinde $32.554’a yükselebilir.

Gate.io, 2013'ten beri CEO Lin Han tarafından yönetilmektedir.

Uzmanlara göre GateToken (GT) Token 2030 yılına kadar $176.38'lık en yüksek fiyatı görebilir.

Usta analist görüşlerine bakılırsa, GT Coin fiyatının 2021 sonunda maksimum 6.06$ seviyesine ulaşması beklenmektedir.

GateToken (GT) toplam arzı 300.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.


BTC Bağışı Yap


1MdFDcZ8RjkxVagnczP5tje2yUqTBwxoZA