Contact us to AD (300x250)

GT Coin Geleceği 2023 - 5 Uzmanın GateToken Yorum Ve Fiyat TahminleriGateToken, Gate.io kripto para borsasının, yerel kripto birimi olarak son dönemlerde yükseliş göstermektedir. Yazının devamında uzmanlar tarafından olumlu değerlendirmeler alan GT Coin geleceğine ilişkin detayları bulabilecek, uzmanların yorumlarına, fiyat tahminlerine ve detaylı proje incelemelerine göz atabileceksiniz.

GateToken (GT) Token Nedir?

GateChain, varlık güvenliğine adanmış halka açık bir blok zincir olarak 2013’ten beri globalde aktif faaliyet gösteren, en eski kripto para borsalardan biridir. 2017 yılında ise Gate.io olarak yeniden adlandırıldıktan sonra borsa, en hızlı büyüyen kripto para platformlarından biri haline gelmiştir.

gt token geleceği

GT, GateChain ana ağının yerel kripto para birimidir. 2 Mart 2020’de yeniden markalanmasından bu yana "GateToken”, Gate.io ile birlikte gelişmektedir.

GT Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

Gate.io, Çin’deki en eski borsalardan biri olarak 2013'ten bu yana CEO Lin Han tarafından yönetilmektedir.

GateToken (GT) Whitepaper

GateChain projesinin ana amacı, anormal işlemleri baz almak ayrıca varlıkların çalınmasına karşı sıkı bir önlem geliştirmektir. İlk alan adı Bter.com olarak bilinmektedir. Gate.io kripto borsasının BTC, ETH başta olmak üzere, farklı birçok kripto para birimi için günlük işlem hacmi incelendiğinde en iyi borsa olduğu yönünde değerlendirmeler gerçekleşmektedir.

Proje hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://gatechain.io/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

GateToken (GT) Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 GT Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

GT Coin Yorum

Gate.io kullanımı oldukça kolay bir platform olarak, borsayı daha kullanıcı dostu bir noktaya getirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. GT Token, Gate Exchange'de birden fazla amaç uğruna kullanılan, zincirler arası atomik takas protokolü hizmetleri aracılığıyla farklı para birimleri arasında likiditeyi kolaylaştıran bir yerel kripto para birimi olarak uzman analistler tarafından olumlu yönde değerlendirmeler ifade edilmektedir

GateToken Projesinin Benzersiz Özellikleri ve Avantajları

GateToken (GT) projesinin benzersiz özellikleri şunlardır:

 1. Merkeziyetsiz Borsa: Gate.io, merkeziyetsiz bir borsa olan GateChain DEX'i piyasaya sürdü. Kullanıcılar, bu borsada merkezi bir kuruluşa güvenmek zorunda kalmadan işlemlerini gerçekleştirebilirler.
 2. Trade Mining Modeli: Platform, trade mining modeli aracılığıyla kullanıcılara bir ödül sistemi sunar. Bu sistem, kullanıcıların borsada gerçekleştirdiği işlemlerle orantılı olarak GT token ödülleri kazanmasına olanak tanır.
 3. Güvenli ve Güvenilir: Borsa, kullanıcılar için güvenli bir borsa sağlamak için ciddi çaba sarf ediyor. Borsa, iki faktörlü kimlik doğrulama, soğuk depolama cüzdanları ve diğer güvenlik önlemleri gibi bir dizi güvenlik önlemi sunar.
 4. Çok Dilli Destek: Gate, dünya çapında kullanıcılar için çok dilli destek sunar. Platform, İngilizce, Çince, Rusça, Korece, İspanyolca ve Japonca dillerinde hizmet vermektedir.
 5. Token Listeleme: Gate Borsası, yeni çıkan token'ları hızla listeleme konusunda uzmanlaşmıştır. Bu özellik, yatırımcıların yeni token'lar hakkında hızlı ve doğru bilgi almasına yardımcı olur.
 6. Basit ve Kolay Kullanım: Gate.io, kullanıcı dostu bir arayüz sunar ve işlemlerin kolayca yapılabilmesini sağlar. Kullanıcılar, borsada işlem yapmak için fazla teknik bilgiye ihtiyaç duymazlar.
 7. Düşük İşlem Ücretleri: Gate.io, kullanıcıların düşük işlem ücretleri ödemesine olanak tanır. Bu özellik, kullanıcıların işlem yaparken daha fazla kar elde etmelerine yardımcı olur.

GT Coin Geleceği

Gate.io borsası, yüksek hacimli işlemlere izin veren ve kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlayan bir borsadır. Borsa, kullanıcılarına çok sayıda kripto para birimi ticareti yapma imkanı sağlamaktadır. Borsa, kullanıcılarının daha fazla gelir elde etmelerine yardımcı olan birçok özellik sunmaktadır.

Uzmanlara göre GT Coin geleceği, Merkezi olmayan ticaret, zincirler arası transferler gibi diğer birçok temel özelliklerin olmasının yanı sıra ayrıca Gate.io’nun uzun bir geçmişinin olması da kullanıcılarına güven vermektedir. GT Coin, GateChain tarafından da desteklenerek gelecek için olumlu, yükseliş potansiyeli taşıyan bir tablo çizmektedir.

Analistlerin GT Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin fiyat tahminlerini incelediğimizde;

 • Coin Arbitrage Analistleri GT Coin Fiyat Tahmini: Uzun vadede iyi bir yatırım değerlendirmesinde bulunan analistlerin 2024 senesi için fiyat tahminleri $6,15090 değerindedir ve 2023 yılı için fiyat beklentileri ise $10,9474 olarak ifade edilmiştir. Uzun vadede GT Coin tahminleri ise $28,6595 değerindedir.
 • Price Prediction GT Token Fiyat Tahmini: GateToken fiyat açısından, yeni zirvelere ulaşmak için olağanüstü bir potansiyele sahiptir yorumunda bulunan uzman analistler 2023 senesi için ortalama $8.32 değerinde bir fiyat tahmini öne sürüyor. 2024 senesi için ortalama fiyat tahminleri ise $12.32 değerinde. 2030 yılı söz konusu olduğunda ise fiyat öngörüleri ortalama $152.84 yönünde.
 • Digital Coin GateToken Fiyat Tahmini: GateToken (GT) için karlı bir yatırım değerlendirmesi yapan analistler fiyat tahminleri söz konusu olduğunda 2023 senesi için 9,76 ABD doları değerinde bir analizde bulunurken, 2024 senesi için $14.28 değerinde bir tahminde bulunmaktalar. Daha uzun vadede 2028 yılı için ise fiyat tahminleri 26.03 ABD doları değerinde.
 • Walletinvestor GT Token Tahmini: GT Coin, harika bir uzun vadeli (1 yıllık) yatırımdır açıklamasında bulunan analistlerin 2023 sonu fiyat tahminleri maksimum $5.897 değerindedir ve uzun vadede 2026 senesi baz alındığında fiyat tahminleri ise 32.554 ABD Doları değerindedir.
 • Gov Capital GateToken (GT) Coin Tahmini: 2023 başlangıcı için maksimum $7.3163 değerinde tahminde bulunan analistler 2024 yılı için ortalama $38.223 değerinde bir fiyat öngörmektedir. 2026 senesi söz konusu olduğunda ise GT Coin tahminleri ortalama $182.095 değerindedir.

Uzmanlara Göre GT Token Alınır Mı?

GateToken, birçok kullanıcının tercih ettiği ve işlem yaptığı bir kripto para borsasıdır. Borsanın arkasında bir ekibin olduğu, işlemlerin güvenli bir şekilde gerçekleştirildiği ve kullanıcılar için gerekli önlemlerin alındığı bilinmektedir. GT Token için uzman analistlerin yorumları ve fiyat analizleri incelendiğinde GateToken uzun vadede muhteşem bir yatırım aracı olarak değerlendirilmektedir.

GateToken (GT) için yatırım kararı vermeden önce güncel veriler ışığında kapsamlı bir araştırma yapılarak adım atılması önemle tavsiye edilir.

CAKE Coin Geleceği Ne Olur? PancakeSwap Yorum ve Fiyat Tahminleri

GateToken (GT) Coin Piyasa Bilgileri

GateToken (GT) Coin Coinmarketcap verilerine göre Maks arzı: 0,000 Adettir. Toplam arzı: 300,000,000,000 Adettir. Projenin piyasa bilgileri belirli aralıklarla değişebilir yada güncellenebilir. Bu nedenle güncel fiyat ve piyasa bilgilerini Coinmarketcap web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. GT Coin, 12 Mayıs 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) seviyesine 13.09 ABD Doları olarak ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değeri olan (ATL) seviyesini 13 Mart 2020 tarihinde 0.2667 ABD Doları olarak görmüştür.

GT Coin Hangi Borsalarda Var?

GateToken (GT) Coin popüler bir çok farklı kripto para borsasında listelenmektedir. GT Coin şu kripto para borsalarında var:

 • Gate.io
 • Bitfinex
 • LBank
 • Huobi

GT Coin Nasıl Satın Alınır?

Aşağıdaki adımları izleyerek basitçe kripto para satın alımı yapabilirsiniz.

 1. Adım: GT Coin satın almak için öncelikle; Gate.io, Bitfinex, Huobi vb. herhangi bir kripto para borsasında hesap oluşturun.
 2. Adım: Hesabınızı aktifleştirin, doğrulayın ve hesabınıza para aktarın.
 3. Adım: Kripto para alım ve satım menüsünü kullanarak GT Coin alım emri verin.
 4. Adım: Gerçekleşen emir sonrası borsa cüzdanınıza yansıyan GT Coin'lerinizi dilerseniz saldırı ve çalınma riskinden korumak için donanım cüzdana taşıyabilirsiniz.

Son Sözler

Yazımızda, uzmanların GT Coin geleceğine ilişkin yorumlarına, fiyat tahminlerine ve proje detaylarına değindik. Gate Token (GT) kripto para birimi, Gate.io kripto para borsası tarafından oluşturulmuş bir ERC-20 tokenidir. GateChain projesi, Gate.io borsası kapsamında gelecek vaat eden bir proje olarak değerlendirilmektedir. GateToken (GT) gelecekte zirveleri oynayan kripto para birimleri arasında görülebilir.

GT Coin veya diğer kripto para birimleri yatırımı yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmanız ve riskleri göz önünde bulundurmanızı öneririz.
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değeri $13,09 olarak kayıtlara geçmiştir.

Uzmanlara göre GT Coin uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + %96.07'dir. GT Coin fiyatı bir yılda $5.783'dan $11.339’a yükselebilir.

GateToken (GT) Coin, Gate.io, Huobi Global, Bitfinex gibi uluslararası borsalarda listelenmektedir.

Analistlere göre GTCoin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. GateToken (GT) Coin 5 yıl içerisinde $32.554’a yükselebilir.

Gate.io, 2013'ten beri CEO Lin Han tarafından yönetilmektedir.

Uzmanlara göre GateToken (GT) Token 2030 yılına kadar $176.38'lık en yüksek fiyatı görebilir.

Usta analist görüşlerine bakılırsa, GT Coin fiyatının 2023 sonunda maksimum 6.06$ seviyesine ulaşması beklenmektedir.

GateToken (GT) toplam arzı 300.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.