Contact us to AD (300x250)

WILD Coin Geleceği 2023 - Uzmanlardan Wilder World Yorumları Ve Fiyat TahminiMetaverse son zamanların gündeminde yer almaya devam ederken Metaverse dalgası Metaverse projeleri üzerinde de etki ediyor.

Bu yazımızda sizlere uzun vadeli yatırım planları olan yatırımcıların daha çok ilgi duyduğu Metaverse Coin’lerinden olan WILD Coin geleceği ile ilgili uzman yorumlarını ve fiyat tahminlerini sizler için derledik!

Wilder World (WILD) Coin Nedir?

Yakın bir dönemde 11 Mayıs 2021 tarihinde Polkastarter borsasında IDO’su yapılan WILD, diğer birçok kripto para biriminden farklı olarak fiat para ile direkt satın alınamayan bir Token olarak karşımıza çıkmaktadır.

wild coin geleceği

Blockchain tabanlı bir oyun olma yolunda ilerleyen WILD, bu doğrultuda kripto para yatırım olanakları da sunmayan Blockchain projesi olarak geliştirilmiştir. Platform, ekosisteminde pay almayı ve sosyalleşmeyi sağlayan bir oyun platformu olarak tasarlanmıştır.

Wilder World üyelerinin küresel sanat ağı aracılığıyla favori NFT sanat eserlerini yaratmasına, keşfetmesine, toplamasına ve paylaşmasına olanak tanır.

WILD Coin Hangi Ülkenin, Kime Ait?

Wilder World, merkezi sunucularda çalışmayan, Wilder World Editoryal Ekibi tarafından oluşturulmuş merkeziyetsiz bir sistemdir.

Wilder World Projesi ve Whitepaper

NFT pazarı ve sanatçılarla olan iş birliği ile Wilder World dünyanın her yerinden dijital 3D sanatçıları, film, TV ve müzik yelpazesinden tasarım NFT’lerine kadar, gerçek dünya yetenekleriyle evrenini yaratmayı hedeflemektedir.

Projenin temel amacı; WILD Token’a katkı sağlayacak, merkeziyetsiz uygulama (DApp) sistemlerinin oluşturulmasına fırsat tanıyan, yüksek kaliteli ve merkezi olmayan bir oyun sistemi geliştirmektir. Wilder World hakkında daha kapsamlı bilgilere erişmek için https://wildworld.com/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

WILD Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 WILD Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

WILD Coin Yorum

Wilder World, ETH, Unreal Engine 5 ve ZERO üzerine inşa edilmiş sürükleyici bir 5D Metaverse'dir. Analistlerin WILD Coin yorum ve analizlerini sizler için bir araya getirdik. Wilder World, yalnızca NFT'ler aracılığıyla desteklenen sürükleyici bir 3D evrendir. Zero ile işbirliği içinde oluşturuldu. Uzay ve çok seviyeli ve fotogerçekçi karma gerçeklik dünyaları sağlar. Bu dünyalarda özgürce dolaşabilir, sanal arazi edinebilir ve kendinizi Wilder'lardan biri olarak ifade edebilirsiniz.

Gerçeği benimseme ve gerçeği benimsemeye teşvik etme, platform kullanıcılarına eşit haklarla, paydaş olarak katılma imkânı gibi idealleri taşıyan proje akıllı sözleşmelerle telif hakları da sunmaktadır. Birçok analist Wild Coin yorumunda, 2023 sene sonuna kadar projenin değer kazanacağını ve yol kat ederek yükseliş sağlayacağını düşünmektedir.

WILD Coin Geleceği Ne Olur?

2021 yılında popülerliği zirve yapan NFT sektörü ve gün geçtikçe gelişen oyun sektörü ile entegre olarak tasarlanmış Wilder World projesi, global bir talep görerek dijital sanatçılara ev sahipliği yapmaktadır. Platformda ücretsiz bir şekilde profil oluşturmak mümkün olduğu için platform kitlelerce daha çekici bir izlenime kavuşmaktadır.

Wilder World, NFT sanatçı odaklı bir metaverse olmanın yanı sıra, kazanmak için oyna oyununu platformuna dahil etmeyi hedefliyor. Ayrıca, Wilder World'ün fotogerçekçilik özelliği, onu Ready Player One'ın meta veri deposuyla karşılaştırılabilir kılar. Tüm bu etkenler değerlendirildiğinde, uzmanlar ve analistler WILD Coin geleceği ile ilgili 2023 sene sonuna kadar yükseliş gösterecek bir potansiyele sahip olduğunu açıklamışlardır.

Analistlerin WILD Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin WILD Coin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

Walletinvestor Analistleri Uzun Vadeli WILD Coin Fiyat Tahmini;

 • Walletinvestor analizlerine göre WILD Coin uzun vadede müthiş bir yatırım olarak değerlendiriliyor. Tahminlerinde uzun vadeli artışlara yer veren analistler 2026 yılı için fiyat tahmininde 25.5 ABD Doları gibi bir fiyattan söz ediyorlar.

CoinArbitrageBot Analistleri WILD Coin Fiyat Tahmini;

 • CoinArbitrageBot analistleri geçmiş fiyat verilerine dayanarak, Wilder World fiyat tahminlerinde 2023 yıl sonu için 2.3 USD değer biçiyorlar. 2024 sonunda ise 11.3 USD fiyat seviyelerinde kolayca sonuçlanabileceğini öngörüyorlar.

Gov Capital analistleri WILD Coin Fiyat Tahmini;

 • Gov Gapital analistleri bir yıl sonrası için 2,2$ olmak üzere bir tahmin ileri sürmektedirler. WILD Coin’in yükselen bir eğilim taşıdığını düşünmektedirler.

TradingBeasts analistleri Wilder World Fiyat Tahmini;

 • Wild Coin fiyatının Aralık 2023 başında 2,90$ dolarına ulaşmasını bekleyen TradingBeasts 2023'nin başında ise 2,35$'a ulaşmasını öngörüyor. 2024 tarihinde analistler maksimum 15,3$ olarak tahminlerini belirtiyorlar.

Digitalcoin analistleri WILD Coin Fiyat Tahmini;

 • Digitalcoin 2023 senesi için 2,58 USD değerinde bir tahminde bulunurken 2023 senesi için ise 3.82 USD olarak bir öngörüde bulunuyorlar. Uzun vadede ise 2028 yılında 15.06 USD olarak fikirlerini belirtmekteler.

Uzmanlara Göre WILD Token Alınır Mı?

Kısa ve uzun vadede iyi bir yatırım olarak değerlendirilen WILD Token için uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda +%207,77 olarak hesaplanmıştır. Metaverse evreni içerisindeki farklı yeri onu gelecekte de görmemizi sağlayan bir bağlantıdır.

WILD Token için yatırım kararı vermeden önce WILD Token hakkında kapsamlı bilgilere ve güncel verilere sahip olmanız sizlere önerimizdir.

STARL Coin Geleceği Ne Olur? Uzmanların Starlink Yorum ve Fiyat Tahminleri

Wilder World (WILD) Haberleri ve Anlaşmaları

Wilder World (WILD) haberlerine göz attığımızda;

 • 1 hafta önce ATH yapan Altcoin projeleri arasında Wilder World (WILD) adından söz ettirdi.
 • Popüler kripto trader’ı ve analist Lark Davis, WILD için şu cümleleri kurdu “Bu şey, size söylüyorum – 1 milyar dolarlık bir piyasa değeri olacak… grafiklere, meta veriye ve burada inşa edilenlere gerçekten baktığınızda potansiyel olarak milyarlarca dolarlık bir piyasa değeri olacak. Görünüşü çok güzel.”
 • Wilder World’un Justin Bieber, Alicia Keys ve Kevin Durant gibi bağlantılarının var oluşu gündemde yer aldı.

Wilder World (WILD) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • Wilder World, Zero.Space ile iş birliği içindedir.

WILD Coin Avantaj ve Dezavantajları

WILD Coin avantajları;

 • Kripto sektörünün, son zamanların en çok ilgi ve talep duyulan NFT alanında işlem zemini sağlar,
 • Gelişen ve genişlemeye devam eden oyun sektörü ile NFT sektöründe yatırımcılara çeşitli olanaklar sunar,
 • Proje, yenilikçi hizmetlere açık bir oluşumdur ve platformda kullanıcılar ücretsiz profil oluşturulabilir.
 • Dünyanın her yerinden sayısız sanatçı ile iş birliği içerisindedir.
 • Farklı bir platform anlayışına sahiptir.

WILD Coin dezavantajları;

 • Doğrudan fiat para ile alım-satımı olanağı tanınmamaktadır,
 • Transfer işlemleri uzun sürebilmektedir,
 • Çoğu kripto varlık gibi volatil bir yapıya sahiptir.

WILD Coin Hangi Borsalarda Var?

Wild Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Gate.io, KuCoin, Uniswap, Huobi Global, BTCEX, Bitget MEXC.

WILD Coin Piyasa Bilgileri

Wild Coin Maks ve toplam arz 500,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır. Güncel veriler için Coinmarketcap sayfasını ziyaret edebilirsiniz. WILD Coin 16 Kas 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) $7,60 fiyatına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 30 Haz 2021 tarihinde (ATL) $0.07482 olarak görmüştür.

WILD Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. Wild Coin satın almak için, Coinbase ya da Uphold.com platformlarından birinde hesap oluşturulur.
 2. KYC evresi eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanır ve hesaba para gönderme yöntemi belirlenir.
 3. “Ticaret” seçeneğine tıklanır, Ethereum (ya da seçtiğiniz diğer kripto para) işlemi onaylanır.
 4. Gate.io, BitMart ya da KuCoin gibi bir platform seçilerek benzer şekilde hesap oluşturulur.
 5. Hesap oluşturulan ticaret platformunda WILD paritesindeki kripto paralarla takas işlemleri yapılır.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, uzmanların WILD Coin geleceğine ilişkin yaptıkları WILD yorumları ve fiyat tahminlerini sizlerle paylaştık. Wilder WORLD sadece oyuncuların peşinden gitmeyen hedefi finans, blok zinciri ve yeni bir dijital ekonomi yaratmaya yardımcı olan çeşitli diğer endüstrilerin kesiştiği noktada bulunan “Siber Rönesans’ı” yaratmak olan bir projedir.

Gelecekte devrim niteliğinde bir evren yaratma potansiyeline sahip olan platform için umutlu bir tutum sergilenmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

Wild Coin,16 Kas 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değerine $7.60 olarak ulaşmıştır.

Wilder World fiyatı bir yılda 3.330 USD'den 10.249 USD'ye yükseliş gösterebilir.

Gate.io, Uniswap (V2), KuCoin, MEXC, BitMart, Uniswap (V3) gibi borsalarda WILD Coin’e ulaşabilirsiniz.

WILD Coin gelecek vaat eden güçlü potansiyele sahip bir kripto para birimidir.

Wilder World Metaverse projesinde iş birliği yapan Wilder World Editoryal Ekibi tarafından oluşturulmuş merkeziyetsiz bir sistemdir.

Gelecek 5 yıl için Wilder World (WILD) fiyatı 35.545 USD olarak değerlendirilmektedir.

Uzmanlar, Wild Token 2023 yılı sonu için hedef fiyat aralıklarını 4 - 6 Dolar civarı olarak belirlemiştir.

Wilder World (WILD) için toplam arz 500.000.000 WILD olarak görülmektedir.