Metaverse gelişmeleri ile değer kazanan Metaverse Coin’ler son zamanların gündeminde yer alıyor. Bu yazımızda sizlere çeşitli haberler ile gündeme oturan Metaverse Coin’lerden biri olan Starlink Coin geleceği, fiyat tahminleri, analizler, haberler ve uzman yorumları aktararak, nitelikli bilgiler sunacağız.

StarLink (STARL) Token Nedir?

StarLink projesi; tamamen merkezi olmayan topluluk tarafından hareket eden bir proje olarak nitelendirilir.

starl

StarLink platformunun yerel para birimi STARL Coin, LEASH dağıtımcısı tarafından yanlışlıkla başlatıldıktan sonra bu süreç dahilinde topluluğa ait bir projeye dönüştürülmüştür. Ayrıca STARL Tokeni Sanal bir uzay istasyonu olarak tasarlanmış Starl Metaverse’den sanal arazi satın almak için yatırım aracıdır.

Gerçek dünya alanı ile sanal gerçekliğe bağlı kavram ve terimlerin temsilleri olarak diğer NFT’lere yeni görsel, işitsel uyarlamalara yer açılan kripto para ağıdır. StarLink; oyunlaştırma, eğitim ve eğlence için merkeze dönüşmektedir.

STARL Token Hangi Ülkenin?

StarLink toplulukla hareket eden tamamen Merkeziyetsiz bir Metaverse projesidir.

StarLink (STARL) Whitepaper

StarLink projesinin amacı; yeni bir paradigmanın gerçek vizyonunu sonsuz genişletmek ve itibarını yükseltmek için ademi merkeziyetçilik ile blok zincirin gücünü kullanmaktadır. Starl, Metaverse adı verilen bir evren yaratmaktadır ve StarLink sahiplerinin sanal alan varlıkları ile etkileşime girmesini sağlamaktadır.

Yatırımcıların uzay araçlarını, arazileri ve sanal uyduları satın alabileceği ve takas edebileceği “oyuna dönüştürülmüş bir 3D sanal uzay Metaverse”dir Starl Ekosistemi. Proje hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için https://www.starltoken.com/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

StarLink (STARL) Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 STARL Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

STARL Coin Yorum

Teknolojinin bizlere sosyal bir sanal alan sunması ve giderek bu alanların kapsayıcılığının artması ile beraberinde gelen pandemi süreci hayatlarımız üzerinde büyük değişimlere sebep oldu. İş ve eğlence kavramları dijital bir somutluğa kavuşurken bu süreçte en iddialı kavram ise Metaverse.

Metaverse kripto para birimi STARL Coin tüm bu bağlamda uzmanlar tarafından olumlu değerlendirilmeyi ve ilgi görmeyi başarıyor.

STARL Coin Geleceği Ne Olur?

“Sanal uzay projesinin” resmi kripto parası olarak STARL Coin gelecek vaat etmektedir. StarLink yükselişte olan bir ivmede hareket ederken birçok yatırımcı bu projeye erken yatırım hamlesi yaparak avantaj ve kazanç sahibi olmak istemektedir. Uzmanlara göre Metaverse daha geniş bir alana yayıldıkça STARL Coin fiyatı da hızla değerini arttırabilir.

Analistlerin STARL Coin Fiyat Tahminleri

STARL Coin için en güvenilir fiyat tahminlerine göz attığımızda;

Walletinvestor analistlerine göre;

 • STARL müthiş uzun vadeli (1 yıl) yatırım. StarLink fiyatı 2021 tarihinde 0.0000790 USD'ye eş değer olabilir. Tahminlerine göre uzun vadeli bir artış bekleyen Walletinvestor analistlerinin fiyat tahminleri mevcut 100$'lık yatırımlar ile 2026'da 724.05$'a kadar çıkabilir yönünde.

TradingBeasts analistlerine göre;

 • StarLink fiyatının 2021 Aralık Ay sonu için ise StarLink fiyat tahmini 0,000943 ABD dolar olarak öngörülüyor. StarLink fiyatının Ocak Ay sonu için StarLink fiyat tahmini 0,000963 ABD dolar olarak değerlendirilmektedir. Ocak 2024 tarihi için $0.0001547 minimum fiyat olarak öngörülürken $0.0002275 maksimum fiyat olarak düşünülmektedir.

Digitalcoin analistlerine göre;

 • StarLink fiyatı 2021 yılı için 0,000100041 ABD doları olarak değerlendirilirken, önümüzdeki sene için 0.0001297353 ABD doları öngörüsünde bulunuyorlar. Uzun vadede ise StarLink fiyatının 2028 yılında 0,0003580536 ABD doları olacağı yönünde düşünceleri mevcut.

Uzmanlara Göre STARL Token Alınır Mı?

Fiyat tahminleri göz önünde bulundurulduğunda STARL Coin ciddi kazançlar sağlayabilecek bir yatırım olarak karşımıza çıkıyor. Metaverse evreni ile olan bağı ve geleceğin kendisi olarak tanımlanan Metaverse paralelinde STARL Coin için gelecek iddialı bir tablo çiziyor.

STARL Coin yatırımı yapmaya karar vermeden önce kendi analizleriniz ve gündeme hakimiyetiniz doğrultusunda karar vermenizi öneririz.

Lazio Coin Alınır Mı? Uzmanların Lazio Fan Token Yorum ve Fiyat Tahminleri

StarLink (STARL) Haberleri

StarLink haberlerine göz attığımızda;

 • Elon Musk’ın sahibi olduğu SpaceX’in yörüngeye 53 ek internet uydusu göndermesinden bir gün sonra, Starlink (STARL) ralli yaptı.
 • Popüler kripto analisti Jay Freed, StarLink için “ Yaptıkları şey, aslında uzay istasyonu inşa etmeleri. STARL tokenleri, galaksinin çok gerçek bir çeyreğine yerleştirilmiş gerçek bir dünya uzay istasyonunu taklit edecek olan Starl İstasyonunda sanal arazi satın almak için yatırım aracı haline geliyor.” Cümlelerini kurdu.
 • STARL Coin iki hafta önce tam olarak hızlı bir yükselişin ortasında olarak 190. sıradaki altcoin, yedi günün en düşük seviyesi olan 0.000015 dolardan ATH seviyesi olan 0.000064 dolara yükseldi ve sadece bir haftada %326 kazanç sağladı.
 • Son ayda patlayan Metaverse Coin projeleri arasında STARL Conin listelendi.

STARL Coin Avantaj ve Dezavantajları

STARL Coin avantajları;

 • Starl Metaverse'in sanal varlıklarını temsil eden, takas edilemez, devredilebilir dijital varlıklar ve uyduları NFT olarak kullanıcılara sunulur.
 • Kullanıcılar STARL Coin’ler sayesinde proje üzerinde oylamalara katılma hakkına sahip olurlar.
 • STARL Coin’ler Ethereum tabanlı oluşu sayesinde ERC-20 cüzdanlarında rahatlıkla saklanabilir.
 • Starl marketplace, katılımcıların $STARL olarak fiyatlandırılmış SATE NFT'lerini yönetmelerini ve değiştirmelerini sağlar.

STARL Coin Dezavantajları;

 • STARL Coin gibi kripto para piyasasında birçok Metaverse temalı kripto para birimi bulunmaktadır. Bunlar arasındaki rekabet yüksek olduğu için STARL Coin fiyatında değer kaybı ve dalgalanmalar yaşanabilir.

STARL Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. StarLink (STARL) Token almak için listeleme yapan OKEx, Bitget, ZT, Gate.io borsalarının web sitesine giriş yapılır.
 2. Hesaba giriş yapılır, eğer bir hesap yoksa yeni hesap açarak doğrulama işlemi başlatılır.
 3. Kripto para borsası hesabına para transferi yapılır.
 4. Bakiye kontrol edildikten sonra borsanın kripto para satın al menüsü kullanılarak STARL Token seçilir ve alım emri girilir.
 5. Satın alınan STARL Token'lar borsada veyahut tercihen soğuk cüzdanda saklanabilir.

Özetleyecek Olursak

StarLink kripto para projesi, DAO aracılığıyla kontrol edilen ilk merkezi olmayan sanal alan geliştirme projesi olarak değerlendirilmektedir. Analizler STARL Coin için olumlu yaklaşımlar sergilemektedir. Bu bağlamda STARL Coin gelecek vaat eden bir kripto para birimi olarak değerlendirileniler.

Binance hesabınız yoksa, tıklayarak %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz


Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değerine 17.11.21 tarihinde 0,000009711 ABD doları olarak ulaşmıştır.

STARL Coin yükseliş ivmesi çizerek devam edecek bir izlenim sunuyor.

Uniswap, MEXC, OKEx, Gate io gibi borsalarda listelenmektedir.

STARL Coin geleceği parlak olan bir kripto para olarak değerlendirilmektedir.

Starl Metaverse, Woof Decentra ve Moe Larson ile 3D sanatçılar ve programcılardan oluşan dinamik bir ekip tarafından geliştiriliyor.

Aralık 2024 tarihinde StarLink (STARL) Token fiyatının maksimum $0.0002647 olması bekleniyor.

Uzmanlara göre, StarLink fiyatının 2021'in sonunda ortalama 0,000963 dolar olması bekleniyor.

StarLink (STARL) Arzı 10.000.000.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.