Contact us to AD (300x250)

SOUL Coin Geleceği 2023 - SOUL Coin Yorum Ve Phantasma Token Fiyat Tahmini Ne?Phantasma (SOUL), Coinmarketcap platformuna 2018 yılında dahil olan ve bir süre beklenilen performansı sunamayan bir Token olarak, son zamanlarda yakaladığı yükseliş ivmesi ile en çok araştırılan kripto varlıklarından biri haline geldi.

Phantasma (SOUL) nedir? SOUL Coin geleceğinde neler bekleniyor? Phantasma fiyat tahminleri neler? İçeriğimiz üzerinden merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Phantasma (SOUL) Token Nedir?

Phantasma, tamamen birlikte çalışabilir, merkeziyetsiz, zengin özellikler ile donanmış bir blok zinciridir. Yenilikçi stake mekanizması, çift Token sistemi, sürdürülebilir modeli ve gelişmiş çevre dostu SmartNFT'leri ile kullanıcılarıyla bir araya gelmektedir.

soul coin nedir geleceği ne olur

SOUL Token, platformun yerel Token’ı olarak platform üzerinden çeşitli birçok işlem için tercih edilmektedir. SOUL Token, Phantasma blok zincirinin yönetim simgesidir ve Phantasma'nın evrimi, SOUL sahipleri tarafından yönlendirilir. Oylama gücü, stake ettiğiniz SOUL miktarının karekökü ile artış göstermektedir.

SOUL Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

Phantasma (SOUL), merkezi olmayan bir projedir ve kurucusu; Sergio Flores (Kurucu-Mühendis): Kıdemli bir geliştiricidir. Akıllı sözleşme uzmanı ve blok zinciri danışmanı olarak aynı zamanda City of Zion geliştiricisi, Neo Debugger ve Nacho Men'in yaratıcısıdır.

Phantasma (SOUL) Whitepaper

Phantasma platformu yarın için değil, gelecek yıllar ve gelecek on yıllar için ideali ile inşa edilmiştir. Bu amaçla, yaratıcılarından daha uzun yaşayacak ve ekosisteme değer katacak şekilde tasarlanmıştır. Zincir, dApp yaratıcıları ve kurumsal müşteriler için iletişim, eğlence, pazar yerleri ve zincir üstü depolama çözümleri ve dijital mal, dijital hizmetler sunmak için geliştirilmiştir.

Phantasma (SOUL) platformu hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://phantasma.io/whitepaper/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Phantasma (SOUL) Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 SOUL Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

SOUL Coin Yorum

Phantasma (SOUL) Ekim 2019'dan bu yana canlı ana ağ ile Oyun ve NFT'ler açısından tercih edilen birplatform olduğu kanıtlanmıştır. Phantasma (SOUL) Token’ın listelendiği borsalardaki hareketi uzmanlar tarafından analiz edilmiştir.

Genel itibari ile olumlu yorumlara sahip Token, bazı önde gelen kripto para uzmanları tarafından çelişkili bir şekilde değerlendirilmektedir. Çelişkili yorumlarda bulunan uzman analistler fiyat ve grafik performansının anlık formasyona göre orta ve kısa vade için riskler barındırdığını ifade etmişlerdir.

Phantasma (SOUL) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

Phantasma (SOUL) düşük para basma ve işlem ücretleri aynı zamanda zincir düzeyinde inşa edilmiş SmartNFT teknolojisi ve ilk sertifikalı karbon negatif blok zinciri olma taahhüdünün yanı sıra SmartNFT’ler ile kendine has özelliklere sahiptir.

SmartNFT'ler, belirli koşullara göre değişkenlik gösterebilen, dinamik özelliklere sahip NFT'lerdir. Oyun geliştiricilerine, geleneksel NFT'lerle mümkün olmayan dinamik oyun içi öğeleri merkezi olmayan hale getirme fırsatı sunarlar.

SOUL Coin Geleceği Ne Olur?

SOUL Coin geleceği için yakın ve orta vadede bazı çelişkili yorumlar bulunsa bile genel tabloya baktığımızda uzman analistler uzun vadede SOUL Coin için olumlu değerlendirmelerde bulunmaktadırlar. Phantasma (SOUL) projesini incelediğimizde, platformun yenilikçi ve çevre dostu yapısı aynı zamanda güçlü markalar ile çalışma arkadaşlığı platformun gelecekte iyi yerlerde olacağının garantisidir.

Analistlerin SOUL Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin SOUL Coin fiyat tahminlerini incelediğimizde;

 • Walletinvestor SOUL Token Fiyat Tahmini: SOUL Token için müthiş bir uzun vadeli (1 yıl) yatırım değerlendirmesinde bulunan analistler 2023 yılı için maksimum $2.337 değerinde bir analizde bulunurken 2026 senesi için fiyat tahminlerinde $8.645 öngörüsünde bulunmaktalar.
 • Gov Capital SOUL Token Tahmini: 2023 senesi için $2.55185 tahminde bulunan Gov Capital analistleri 2024 senesi için fiyat değerlendirmelerinde $5.45675 tahmininde bulunurlarken 2026 senesi söz konusu olduğunda fiyat tahminlerinde $7.46235 değerinde bir analizde bulunuyorlar.
 • Digital Coin SOUL Coin Fiyat Tahmini: 2023 senesi için $3,32 tahmininde bulunan uzman analistler 2024 senesi baz alındığında $3,66 öngörürken daha ileri bir vadede 2025 senesinde $4,07’lık bir tahminde bulunuyorlar ve 2028 içinse fiyat tahminleri $8,83değerinde.
 • Coin Arbitrage Analistleri Phantasma Coin Fiyat Tahmini: Analistler 2023 senesi için $2,13844 değerinde tahminde bulunuyorlar ve 2024 yılı için fiyat değerlendirmelerinde $3,97900’lık bir fiyat değerlendirmesinde bulunuyorlar. 2024 senesi için fiyat öngörüleri $6,43802 ve 2025 senesi için analizleri ise $10,4167 olarak karşımıza çıkıyor.
 • Price Prediction Phantasma (SOUL) Token Fiyat Tahmini: 2023 senesi için $3,86 tahminde bulunan analistler 2024 yılı söz konusu olduğunda $5,56 değerinde bir analizde bulunuyorlar ve 2026 senesi baz alındığında $18,43 değerinde bir fiyat öngörüyorlar. Price Prediction, 2028 fiyat analizlerini incelediğimizde ise $39,06’lık bir fiyat karşımıza çıkarken 2030 yılında ise $81,69 değerinde bir fiyat vererek ilgi çekici bir tablo oluşturuyorlar.

Uzmanlara Göre SOUL Token Alınır Mı?

Uzmanların SOUL Token fiyat analizlerini incelediğimizde SOUL özellikle uzun vadeli yatırımlar için değerlendirilebilecek bir Token olarak karşımıza çıkıyor. Phantasma (SOUL) Coin, güçlü ve alternatif bir proje arayan yatırımcılar için portföylerinde yer alabilecek bir kripto varlık olarak değerlendiriliyor.

SOUL Coin için yatırım kararı vermeden önce güncel veriler ışığında kapsamlı bir araştırma yapmanız önerilir.

GT Coin Alınır Mı? GateToken Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Phantasma (SOUL) Haberleri ve Anlaşmaları

Phantasma (SOUL) haberleri;

 • Phantasma platformu “NFT'ler, Phantasma'nın Karbon Nötrlüğü ile Yeşilleşiyor!” başlığı ile kendi web sitelerinde paylaştıkları haber ile “Bize katılın ve temiz hava solumaya devam edin!” mesajı verdi.
 • Phantasma SmartNFT'ler, önümüzdeki yıllarda sanat, müzik ve oyunlarla etkileşim biçimimizde devrim yaratmaya hazırlanıyor.

Phantasma (SOUL) anlaşmaları;

 • Platformun çalıştığı markalar arasında; Save Planet Eart, PAVİLLİON, ILLUMINATED, WONDERMAN NATION gibi isimler bulunmaktadır ve geniş bir ortaklık ağına sahiptir.

SOUL Coin Avantaj ve Dezavantajları

SOUL Coin avantajları;

 • Yeni nesil blok zincir: Phantasma en yeni nesil blok zincirler zengin özelliklere sahiptir, hız için tasarlanmıştır ve mükemmel kullanıcı deneyimleri sunar.
 • Teknolojik omurga: Oyunun geleceğinin teknolojik omurgası – gerçek dijital sahiplik yoluyla geliştirici gelirini artırırken ve oyuncuları güçlendirirken pürüzsüz bir kullanıcı deneyimi sunar.
 • Kolay kullanım: dApp, cüzdan ve kendi platformu aracılığıyla Blockchain arasında kolay bir kullanım sunar.
 • Verimli çalışma: ETH, BSC ve NEO blok zincirleri ile verimli bir şekilde çalışabilir.
 • SmartNFT: SmartNFT ile NFT işlemleri için yeni bir soluk getirir.

SOUL Coin dezavantajları;

 • Proje riski: Proje riskleri olumlu fiyat analizlerini negatif yönde değiştirebilir.
 • Güvenlik açığı: Birden çok zincir ve sistem ile bağlantının güvenlik açıkları yarattığı düşünülmektedir.

SOUL Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. SOUL Token satın almak için, KuCoin, Gate.io, PancakeSwap gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılışı gerçekleştirilir.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgilerinin doğrulanması gerekmektedir.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden SOUL Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen SOUL Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Phantasma (SOUL), genel itibari ile güçlü bir profil çizmektedir ve çeşitli yenilikçi yapısıyla ilgili sektörlere taze bir soluk getirmektedir. SOUL Coin olumlu değerlendirmeler ile gelecekte de anılacak bir Token olarak öngörülmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değeri $ $3,97 olarak kayıtlara geçmiştir.

Uzmanlara göre SOUL Coin uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + %64.02'dir. SOUL Coin fiyatı bir yılda $ 2.094’dan $3.435'a yükselebilir.

Phantasma (SOUL) Coin KuCoin, Gate.io, PancakeSwap gibi uluslararası borsalarda listelenmektedir.

Analistlere göre SOUL Coin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. SOUL Coin 5 yıl içerisinde 8.645$’a yükselebilir.

Phantasma (SOUL) projesinin kurucusu Sergio Flores kıdemli bir geliştiricidir.

Uzmanlara göre Phantasma (SOUL) Token 2030 yılına kadar 81.69$'lık en yüksek fiyatı görebilir.

Usta analist görüşlerine bakılırsa, SOUL Coin fiyatının 2021 sonunda maksimum 2,34$ seviyesine ulaşması beklenmektedir.

Phantasma (SOUL) toplam arzı 103.033.489 adet ile sınırlandırılmıştır.