HOT Coin Geleceği 2021, 2022 - Holo Fiyat Tahminleri Ne?

Son zamanlarda kripto para piyasasında adını duyuran para birimlerinden biri HOT Coin. Diğer adıyla Holo Coin olan bu kripto para, 2021 yılında büyük ciddi bir sıçrama yaptı. Peki, yatırımcıların gözüne girmeyi başaran HOT Coin’i önümüzdeki günlerde ne bekliyor?

hot coin geleceği

Bu yazımızda HOT Coin’in geleceğine dair yorumlara yer verdik. İşte uzman ve analistlerden HOT Coin ile ilgili öne çıkan yorumlar…

Holo Coin (HOT) Coin Nedir?

HOT Coin, Holo Coin altyapısı ile üretilen bir kripto paradır. ERC-20 tabanlı bir altcoindir ve bu özelliği sayesinde blok zinciri olmadan da üretilebilir. Holo Coin, merkeziyetsiz uygulamaları barındıran bir ağdır.

Eşler arası dağıtık bir platform olan Holo Coin’in amacı, ağ katılımcıları ve DApp uygulamaları arasında bir köprü görevi görmektir. Holo Coin sisteminde, katılımcılara ödeme yapmaları ve ek hizmetlerden yararlanmaları için HoloFuel adlı bir belirteç sunulması hedeflenmektedir.

HOT Coin Hangi ülkenin?

HOT Coin, Arthur Brock ve Eric Harris-Braun isimli iki girişimci tarafından hayata geçirilmiştir. Kuruluşu 2017 yılında Cebelitarık merkezli bir şirket ile gerçekleşmiştir.

Holo Coin Whitepaper

Holo Coin hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için projenin Whitepaper dokümanına inceleyebilirsiniz. Holochian whitepaper teknik dokümanı projenin çalışma prensipleriyle ilgili net bilgiler verir. Aynı zamanda hedef ve amaçları hakkında da detaylar sunar. Holo Coin teknik dokümanı, sistemin geliştiricileri tarafından hazırlanmıştır. Holo chain teknik incelemelerini https://holo.host/whitepapers/ adresinden görüntüleyebilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

Holo Coin Fiyatı Ne Kadar, Kaç Dolar?

Aşağıdaki tabloda 1 HOT Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

HOT Coin Yorum

HOT Coin, son zamanlarda hızlı bir yükselişin eşiğindeydi. Geçtiğimiz günlerdeki %11’lik fiyat artışı Holo Chain’den artış bekleyenleri haklı çıkardı. Ancak 2021 Eylül ayındaki kripto paralardaki sert düşüşler HOT Coin’i de etkiledi.

Yatırımcıların beklediği seviyelere ulaşamayan HOT Coin için ciddi bir toparlanma evresine girmiş olabiliriz. Dolayısıyla yakında zamanda fiyatlarda yükseliş bekleyen uzman ve analistler görüşlerinde haklı olduklarını kanıtlayabilir.

HOT Coin Geleceği Ne Olur?

HOT Coin’in geleceği ile ilgili çeşitli görüşler var. Bu görüşlerin çoğu geleceğin Holo Coin için çok daha iyi olacağı fikrini benimsiyor. Aşağıda farklı kaynaklardan derlediğimiz gelecek tahminlerine yer verdik.

 • cryptonewsz.com analistleri Holo Coin'in önümüzdeki günlerde daha da benimseneceği görüşüne sahip. Uzmanlara göre kripto para ekosisteminde başarılı olursa Holo Coin'in 2 yıllık gelişimi son derece başarılı olacak.
 • Başka bir analitik kaynak olan Wallet Investor, Holo Coini uzun vadeli yatırım aracı olarak görüyor. Wallet Investor analistlerine göre Holo Coin 2022 sonuna kadar yatırımcıları sevindirebilir.
 • Capital.com analisti Mikhail Karkhalev ise Holo Coinin temelleriyle ilgilenmek gerektiğinin altını çiziyor. Karkhalev 'a göre Holo Coin, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Bu da değerinde ciddi bir sıçrama yapacağınız gösteriyor.

Uzmanların HOT Coin Fiyat Tahminleri

Peki, HOT Coin ile ilgili net fiyat tahminleri nasıl? İşte kripto para piyasasının önemli aktörlerinden HOT Coin tahminleri:

 • Coinpedia'nın Holo Coin (HOT/USD) tahmini, yıl sonuna kadar 0,07 dolara ulaşabileceğini gösteriyor. Coinpedia analistleri, HOT'ın beş yıl içinde 0.1 $'dan işlem görmesini bekliyor.
 • TradingBeasts platformu ise Holo Coin fiyatının 2021'in son günlerinde 0,01 dolara ulaşacağını düşünüyor. Aynı platformun analistlerine göre Holo Coin 2024 yılında 0,02 dolara yükselecek.
 • DigitalCoin, Holo’nun yıldan yıla yükseleceği görüşünü paylaşıyor. Analistlere göre Holo Coin 2022'de 0,02 ABD Dolarına, 2025'te ise 0,04 ABD Dolarına eşit olacak.

Hot Coin Hedef Fiyat Ne?

 • Değerini son birkaç ay önce yükselten Hotcoin’in geleceğine dair önemli görüşler var. Fiyat hedefleri ise şimdikine oranlar çok daha fazla. 2024 ve 2025 hedeflerine bakacak olursa HOT Coin 0.03 ve 0.04 dolara ulaşacağı konuşuluyor.
 • 2028 yılındaki fiyat hedefi ise 0.06 dolar. Projenin benimsenmesine bağlı olarak HOT Coin fiyatlarında daha da yüksek sıçramalar görebiliriz.

Holo Coin Anlaşmaları

Yaptıkları anlaşmalar ile kripto paraların yükseliş trendine geçtiği biliniyor. Holo Coin altyapısı da yaptığı anlaşmalar ile piyasada ciddi bir yankı uyandırmıştı. Holo Coin, yatırım platformu olan Next Block Group ile anlaşma yaparak iş ağıyla iyi bir entegrasyona girmeyi planlıyor. Dolayısıyla bu işbirliği ile Holo Coin kullanıcı tabanı ve global destekçilerini artırabilir.

Bir başka önemli detay ise Holo Coin’in rrDHT sistemindeki yenilikler için ABD patenti almasıdır. Bu patent ile holo sisteminin altyapısının daha iyi yönetilmesine katkı sağlayacağı belirtiliyor. Holo Coin’in geleceğini etkileyen yeni anlaşmalar, hem kullanıcılara daha pratik işlem yapma imkanı sunabilir hem de Holo Coin’in değerini artırabilir.

Holo Coin (HOT) Coin Haberleri

Holo Coin, günümüzde popüler altcoinlerden biri olarak varlığını sürdürüyor. Geleceği daha da değerli hale gelebilir. Holo Coin hakkında çıkan haberler de değerli ve kârlı bir geleceğin gerçekleşeceğine işaret ediyor. Holo Coin hakkında yapılan haberlerin birkaçına aşağıda yer verdik:

 • 2021 Şubat ve Mart ayları arasında tam anlamıyla Holo Coin fırtınası esmişti. Holo Coin, iki aylık dönemde değerini %2000 artırdı. Bunda ABD patenti almasının etkisi büyüktü. Bu gelişme, basına yansıyarak Holo Coin’in ciddi bir yükseliş yaptığını kanıtlamıştı.
 • Holo Coin ile ilgili olumsuz sayılabilecek bir diğer haberde Binance’ın bazı işlem çiftlerini durduracağı belirtildi. 2021 Ocak tarihli bu haberden etkilenen kripto paralardan biri de HOT Coin’di. Binance borsası Hot – BTC paritesini kaldırdığını açıkladıktan sonra Hotcoin’in değerinde az da olsa azalma görülmüştü.
 • Diğer yandan Hotcoin’in yükseliş haberleri düzenli olarak basına yansıyor. Genel olarak yükseliş eğiliminde olan HOT Coin, değerindeki artışlar ile önemli bir geleceğe doğru ilerliyor.

HOT Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?

HOT Coin minerlığı için Pow metodundan daha farklı bir yöntem gerekir. Proof of Stake modeli üzerinden kazanılan HOT Coin, cpu bulut ve asic minerlık ile üretilemez. Üretim için HOT Coin stake edilmelidir. İçinde HOT Coin olan çevrimiçi bir cüzdan ve HOT Coini belirli vadede kilitlemek gerekir. Vade süresinin sonunda da madenciler HOT Coin bakiyelerini alabilir.

HOT Coin'in Avantajları Neler?

HOT Coin, kendi içinde belli avantajlar barındırır. Bu yüzden de en popüler altcoinler arasındaki yerini almıştır. HOT Coin’in belli başlı avantajlarını aşağıda belirttik:

 • Kolay Madencilik: Çevrimiçi bir cüzdan ile HOT Coin madenciliği yapmak mümkündür. Güçlü donanımlara, grafik işlemcilere ve sağlam ekran kartlarına ihtiyaç yoktur.
 • İdeal İşlem Hızı: Cüzdanlar arası transfer işlemleri son derece hızlıdır. Alım satın işlemlerinde ve uzun mesafeli gönderimlerde bekleme süresi oldukça azdır.
 • Yüksek Güvenlik: Fikir birliği algoritması Holo ağında yer almaz. Her türlü riske karşı sistemine güvence altına almak için kriptografik imzalar kullanır.
 • Kara Para Aklamayı Önleme: Holochain, kendine özgü bir data iletme ağına sahiptir. Ağ içinde işlem yapan kullanıcılar, birbirlerini tehlikeli ve yasadışı işlemlere karşı uyarabilir. Dolayısıyla şüpheli işlemler Holochain ağında barınamaz.

HOT Coin'in Dezavantajları Neler?

 • Sunucuya Bağlılık: Holo altyapısında bir sunucu bulunur ve kullanıcılar sistemin avantajlarından yararlanmak için bu ağa bağlı kalmalıdır. Kullanıcılar direkt bağlanmak yerine Holo Coin üzerinden blok zincirine bağlanır.
 • Saldırı Riski: Her kipto parada olduğu gibi Holo Coin’de de saldırı ihtimali bulunur. Bu yüzden kripto paraların donanım cüzdanlarda saklanması tavsiye edilir.
 • Düşük Tanınırlık: Gelecek vaat eden kripto paralar arasında yer alsa da henüz kripto kamuoyunun beklentilerini karşılamamıştır. Önümüzdeki günlerde artan talep ile değerini daha da artırabilir.

HOT Coin Alınır Mı?

2021 yılında değerlenen HOT Coin, gelecek vaat eden kripto paralardan biri olarak görülüyor. Şu anda HOT Coin’in önündeki en büyük engel, düşük bilinirliğidir. Kullanıcıların beğenisini kazandıkça tanınırlık engelini ortadan kaldırmayı hedefliyor. Bununla birlikte, altyapısındaki uyumluluğu sağlayan iyileştirmeler HOT Coin’in daha da değerli olacağını ortaya koyuyor.

Ethereum Coin Alınır Mı? Analistlerin ETH Coin Yorum ve Tahminlerini Oku

HOT Coin Gelecek Vadediyor Olabilir

Uzman ve analistlerin birçoğu HOT Coin’in gelecekte önemli bir yatırım aracı olacağını belirtiyor. Fakat yine e sürpriz bu işin doğasında var. Ancak belirtiler gösteriyor ki HOT Coin kazandırma potansiyeli yüksek olan iyi bir yatırım aracı olmaya aday. Şu an ki gidişatına ve gelecek değerlendirmelerini göz önüne alırsak HOT Coin, yatırım yapılabilecek kripto aralar arsındadır. Uzman ve analist yorumları da uzun vadede HOT Coin’in kazandıracağını söylüyor.

Bu arada HOT Coin hakkındaki ifadelerimizi yatırım tavsiyesi nitelinde değildir. Uzman ve analistlerin yorumlarından yararlanarak ve grafik analizi yaparak bu yazıyı derledik. Yatırım tavsiyesi için profesyonel yatırım danışmanları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

HOT Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Binance üzerinden HOT Coin alabilirsiniz. Dünyanın en büyük kripto para platformu olan Binance, güvenli HOT Coin al-sat işlemi yapma fırsatı verir. HOT Coin almak için Binance borsasına üye olun ve banka hesabınızdan havale yaparak HOT Coin alın. Havale seçeneğine ek olarak EFT ile Binance hesabınıza para yatırarak de Hotcoin alım işleminizi yapabilirsiniz.

Eğer bir Binance hesabınız yoksa, tıklayarak %5 Komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz

P2P yöntemi ile de HOT Coin alabilirsiniz. Binance kripto para borsa ilanlarını inceleyip Kripto Al menüsünden Holo Coin seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Tıkladıktan sonra satın almak istediğiniz Coin miktarını belirleyerek HOT Coin alabilirsiniz.

Özet olarak

Holo Coin, düşük maliyetler ve hızlı işlemler fırsatı sunan önemli bir projedir. Henüz yolun başında olması, Holo Coin’in asıl etkisini uzun vadede göstereceğinin işaretidir. Projenin kullanıcıların beğenisini toplaması ve önemli çözümler sunması, projenin değerini artıracaktır. Ayrıca yapılan anlaşmalar da Holochain’in etkisini ve değerini daha da katlayacaktır.

Bu yazımızda HOT Coin hakkında merak edilen önemli konulara yer verdik. Özellikle yatırım yapacaksanız, uzman ve analistlerin gelecekteki fiyat tahminlerine göz atmanızı ve iyi bir piyasa araştırması yapmanızı öneririz. Tekrar belirtmekte fayda var: bu içeriğimiz tavsiye niteliği taşımaz. Kendi kararınızı kendiniz vermeli ve yatırım yapmak için güncel araştırmalar yapmanızı öneririz.

Sıkça Sorulan Sorular

HOT Coin, 2021’de değerini yaklaşık olarak %2000 katladı. Dolayısıyla yükselen kripto para birimleri arasında yer alıyor. Gelecekteki fiyat tahminleri ve uzman yorumları ise HOT Coin’in gelecekte değerli olacağını işaret ediyor.

Yaptığı ortaklıklar ve anlaşmalara bağlı olarak Holo Coin’in 5 yıl sonra değerini katlayacağı düşünülüyor. 5 yıllık fiyat tahmini ise 0.04 dolardan 1 dolar ve üzeri aralığında değişiyor.

HOT Coin sahibi olan kişiler Metacurrency.org sitesinin kurucuları Arthur Brock ve Eric Harris-Braun isimli tecrübeli iki yazılımcıdır.

Hot kripto para, Arthur Brock ve Eric Harris-Braun isimli iki Avrupalı girişimciye aittir. İkili, Cebelitarık ülkesinde şirket açarak kripto para projelerine devam etmektedir.

Holochian, dağıtık hash tablosu kullanarak her kullanıcıya kendi zincirini veren bir veri protokolüdür. Protokolün amacı bilgi paylaşımında bulunmaktır.

Holo, Holo Coin sisteminde faaliyete geçirilecek projelerin yürütülmesi için çıkarılan kripto paradır. Aynı zamanda Holo Coin projesine kaynak yaratma amacıyla üretilmiştir.