Contact us to AD (300x250)

HOT Coin Geleceği Ne Olur? 2023 HOT Coin Yorum Ve HOLO Fiyat TahminiSon zamanlarda kripto para piyasasında adını duyuran para birimlerinden biri HOT Coin. Diğer adıyla Holo Coin olan bu kripto para, 2021 yılında büyük ciddi bir sıçrama yaptı. Peki, yatırımcıların gözüne girmeyi başaran HOT Coin’i önümüzdeki günlerde ne bekliyor?

hot coin geleceği

Bu yazımızda HOT Coin’in geleceğine dair yorumlara yer verdik. İşte uzman ve analistlerden HOT Coin ile ilgili öne çıkan yorumlar…

HOLO (HOT) Coin Nedir?

HOT Coin, Holo Coin altyapısı ile üretilen bir kripto paradır. ERC-20 tabanlı bir altcoindir ve bu özelliği sayesinde blok zinciri olmadan da üretilebilir. Holo Coin, merkeziyetsiz uygulamaları barındıran bir ağdır.

Eşler arası dağıtık bir platform olan Holo Coin’in amacı, ağ katılımcıları ve DApp uygulamaları arasında bir köprü görevi görmektir. Holo Coin sisteminde, katılımcılara ödeme yapmaları ve ek hizmetlerden yararlanmaları için HoloFuel adlı bir belirteç sunulması hedeflenmektedir.

HOT Coin Hangi ülkenin, Kime Ait?

HOT Coin, Arthur Brock ve Eric Harris-Braun isimli iki girişimci tarafından hayata geçirilmiştir. Kuruluşu 2017 yılında Cebelitarık merkezli bir şirket ile gerçekleşmiştir.

Holo Coin Projesi ve Whitepaper

Holo Coin hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için projenin Whitepaper dokümanını inceleyebilirsiniz. Holochian Whitepaper teknik dokümanı projenin çalışma prensipleriyle ilgili net bilgiler verir. Aynı zamanda hedef ve amaçları hakkında da detaylar sunar. Holo Coin teknik dokümanı, sistemin geliştiricileri tarafından hazırlanmıştır.

Holo (HOT) Coin Fiyatı Ne Kadar, Kaç Dolar?

Aşağıdaki tabloda 1 HOT Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

HOT Coin Yorum

Holochain, finansal olmayan ve içsel olan bir kredi aracıdır. Cihaz sahibinin, uygulamalarını başarılı bir şekilde kullanmak için barındırma alanını birkaç kişiyle paylaşmasına olanak tanır. Holochain çerçevesinin hayati bir yararı, ağa bağlı her cihazın bağımsız çalışmasına izin veren kişisel ve güvenli bir kayıt almasıdır. HOT Coin, son zamanlarda hızlı bir yükselişin eşiğindeydi. Geçtiğimiz günlerdeki %11’lik fiyat artışı Holo Chain’den artış bekleyenleri haklı çıkardı. Ancak 2021 Eylül ayındaki kripto paralardaki sert düşüşler HOT Coin’i de etkiledi.

Yatırımcıların beklediği seviyelere ulaşamayan HOT Coin için ciddi bir toparlanma evresine girmiş olabiliriz. Dolayısıyla yakında zamanda fiyatlarda yükseliş bekleyen uzman ve analistler görüşlerinde haklı olduklarını kanıtlayabilir.

HOT Coin Geleceği

Holochain haberleri sürekli olarak beklenmedik zamanlarda ortaya çıkıyor, bu yüzden kimse HOT'tan ne bekleyeceğini bilmiyor. HOT Coin’in geleceği ile ilgili çeşitli görüşler var. Bu görüşlerin çoğu geleceğin Holo Coin için çok daha iyi olacağı fikrini benimsiyor. Yeterince popülerlik kazanırlarsa, madeni para, pratikliği ve kullanışlı doğası nedeniyle birkaç şirket ve uygulama yaratıcısı tarafından uygulanabilir hale gelebilir. Aşağıda farklı kaynaklardan derlediğimiz gelecek tahminlerine yer verdik.

 • cryptonewsz.com analistleri Holo Coin'in önümüzdeki günlerde daha da benimseneceği görüşüne sahip. Uzmanlara göre kripto para ekosisteminde başarılı olursa Holo Coin'in 2 yıllık gelişimi son derece başarılı olacak.
 • Başka bir analitik kaynak olan Wallet Investor, Holo Coini uzun vadeli yatırım aracı olarak görüyor. Wallet Investor analistlerine göre Holo Coin 2023 sonuna kadar yatırımcıları sevindirebilir.
 • Capital.com analisti Mikhail Karkhalev ise Holo Coinin temelleriyle ilgilenmek gerektiğinin altını çiziyor. Karkhalev 'a göre Holo Coin, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Bu da değerinde ciddi bir sıçrama yapacağınız gösteriyor.

Uzmanlara Göre HOT Coin Alınır Mı?

2023 yılında değerlenen HOT Coin, gelecek vaat eden kripto paralardan biri olarak görülüyor. Şu anda HOT Coin’in önündeki en büyük engel, düşük bilinirliğidir. Kullanıcıların beğenisini kazandıkça tanınırlık engelini ortadan kaldırmayı hedefliyor. Bununla birlikte, altyapısındaki uyumluluğu sağlayan iyileştirmeler HOT Coin’in daha da değerli olacağını ortaya koyuyor.

Uzman ve analistlerin birçoğu HOT Coin’in gelecekte önemli bir yatırım aracı olacağını belirtiyor. Fakat yine e sürpriz bu işin doğasında var. Ancak belirtiler gösteriyor ki HOT Coin kazandırma potansiyeli yüksek olan iyi bir yatırım aracı olmaya aday. Şu an ki gidişatına ve gelecek değerlendirmelerini göz önüne alırsak HOT Coin, yatırım yapılabilecek kripto aralar arsındadır. Uzman ve analist yorumları da uzun vadede HOT Coin’in kazandıracağını söylüyor.

Bu arada HOT Coin hakkındaki ifadelerimizi yatırım tavsiyesi nitelinde değildir. Uzman ve analistlerin yorumlarından yararlanarak ve grafik analizi yaparak bu yazıyı derledik. Yatırım tavsiyesi için profesyonel yatırım danışmanları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Ethereum Geleceği Ne Olur? Analistlerin ETH Coin Yorum ve Tahminlerini Oku

Uzmanların HOT Coin Fiyat Tahminleri

Peki, HOT Coin ile ilgili net fiyat tahminleri nasıl? İşte kripto para piyasasının önemli aktörlerinden HOT Coin tahminleri:

 • Coinpedia'nın Holo Coin (HOT/USD) tahmini, yıl sonuna kadar 0,07 dolara ulaşabileceğini gösteriyor. Coinpedia analistleri, HOT'ın beş yıl içinde 0.1 $'dan işlem görmesini bekliyor.
 • TradingBeasts platformu ise Holo Coin fiyatının 2023'ün son günlerinde 0,01 dolara ulaşacağını düşünüyor. Aynı platformun analistlerine göre Holo Coin 2024 yılında 0,02 dolara yükselecek.
 • DigitalCoin, Holo’nun yıldan yıla yükseleceği görüşünü paylaşıyor. Analistlere göre Holo Coin 2023'de 0,02 ABD Dolarına, 2025'te ise 0,04 ABD Dolarına eşit olacak.

Hot Coin Hedef Fiyat Ne?

 • Değerini son birkaç ay önce yükselten Hotcoin’in geleceğine dair önemli görüşler var. Fiyat hedefleri ise şimdikine oranlar çok daha fazla. 2024 ve 2025 hedeflerine bakacak olursa HOT Coin 0.03 ve 0.04 dolara ulaşacağı konuşuluyor.
 • 2028 yılındaki fiyat hedefi ise 0.06 dolar. Projenin benimsenmesine bağlı olarak HOT Coin fiyatlarında daha da yüksek sıçramalar görebiliriz.

HOLO Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

Holo, Holochain uygulamalarını barındırmak için eşler arası dağıtılmış bir platformdur. Holo, eşler arası ağ oluşturma ve borsalarla ilgili en son haberler için nihai çözümdür. Holo, daha düşük maliyetler sunan ve dağıtılmış karma tablosu (DHT) aracılığıyla hızlı işlem kesinliği sağlayan dağıtılmış bir barındırma ağıdır. Holochain, açık kaynaklı bir protokoldür.

Haberlere göre, Holo'nun saf amacı, her zaman ve her yerde erişilebilir bir merkezi olmayan ödeme sistemini garanti etmek olan Holochain'in özel ekibi, güvenlikten ödün vermeden garanti veri bütünlüğü ile ilgili çözümler sunmak için gece gündüz çalıştı. Dağıtılmış uygulamaları ihtiyaçlarına uyacak şekilde bağlayabilir ve haberlerin her şeyi söylediği gibi daha hafif, daha hızlı ve daha ucuz uygulamalar için tasarlanmıştır. Holochain kullanımları ile de enerji tüketimi yapılabilmektedir.

Holochain, hız söz konusu olduğunda hiçbir şeyden ödün vermez. Blok zinciri teknolojisinin veri erişilebilirliği zorlukları, aynı zamanda paketler halinde geldi. Bu paketler daha yavaş işlemleri, ancak daha yüksek maliyetleri içeriyordu. Holochain, daha yüksek işlem hızı avantajıyla birlikte bu gereksiz maliyetlerin ortadan kaldırılmasını sağladı. Geliştiricilerin uygulamalarının Holohost'lar tarafından barındırılmasını sağlar.

Holo Coin Anlaşmaları

Yaptıkları anlaşmalar ile kripto paraların yükseliş trendine geçtiği biliniyor. Holo Coin altyapısı da yaptığı anlaşmalar ile piyasada ciddi bir yankı uyandırmıştı. Holo Coin, yatırım platformu olan Next Block Group ile anlaşma yaparak iş ağıyla iyi bir entegrasyona girmeyi planlıyor. Dolayısıyla bu işbirliği ile Holo Coin kullanıcı tabanı ve global destekçilerini artırabilir.

Bir başka önemli detay ise Holo Coin’in rrDHT sistemindeki yenilikler için ABD patenti almasıdır. Bu patent ile holo sisteminin altyapısının daha iyi yönetilmesine katkı sağlayacağı belirtiliyor. Holo Coin’in geleceğini etkileyen yeni anlaşmalar, hem kullanıcılara daha pratik işlem yapma imkanı sunabilir hem de Holo Coin’in değerini artırabilir.

Holo Coin (HOT) Coin Haberleri

Holo Coin, günümüzde popüler altcoinlerden biri olarak varlığını sürdürüyor. Geleceği daha da değerli hale gelebilir. Holo Coin hakkında çıkan haberler de değerli ve kârlı bir geleceğin gerçekleşeceğine işaret ediyor. Holo Coin hakkında yapılan haberlerin birkaçına aşağıda yer verdik:

 • 2022 Şubat ve Mart ayları arasında tam anlamıyla Holo Coin fırtınası esmişti. Holo Coin, iki aylık dönemde değerini %2000 artırdı. Bunda ABD patenti almasının etkisi büyüktü. Bu gelişme, basına yansıyarak Holo Coin’in ciddi bir yükseliş yaptığını kanıtlamıştı.
 • Holo Coin ile ilgili olumsuz sayılabilecek bir diğer haberde Binance’ın bazı işlem çiftlerini durduracağı belirtildi. 2022 Ocak tarihli bu haberden etkilenen kripto paralardan biri de HOT Coin’di. Binance borsası Hot – BTC paritesini kaldırdığını açıkladıktan sonra Hotcoin’in değerinde az da olsa azalma görülmüştü.
 • Diğer yandan Hotcoin’in yükseliş haberleri düzenli olarak basına yansıyor. Genel olarak yükseliş eğiliminde olan HOT Coin, değerindeki artışlar ile önemli bir geleceğe doğru ilerliyor.

HOT Coin'in Avantajları Neler?

HOT Coin, kendi içinde belli avantajlar barındırır. Bu yüzden de en popüler altcoinler arasındaki yerini almıştır. HOT Coin’in belli başlı avantajlarını aşağıda belirttik:

 • Kolay Madencilik: Çevrimiçi bir cüzdan ile HOT Coin madenciliği yapmak mümkündür. Güçlü donanımlara, grafik işlemcilere ve sağlam ekran kartlarına ihtiyaç yoktur.
 • İdeal İşlem Hızı: Cüzdanlar arası transfer işlemleri son derece hızlıdır. Alım satın işlemlerinde ve uzun mesafeli gönderimlerde bekleme süresi oldukça azdır.
 • Yüksek Güvenlik: Fikir birliği algoritması Holo ağında yer almaz. Her türlü riske karşı sistemine güvence altına almak için kriptografik imzalar kullanır.
 • Kara Para Aklamayı Önleme: Holochain, kendine özgü bir data iletme ağına sahiptir. Ağ içinde işlem yapan kullanıcılar, birbirlerini tehlikeli ve yasadışı işlemlere karşı uyarabilir. Dolayısıyla şüpheli işlemler Holochain ağında barınamaz.

HOT Coin'in Dezavantajları Neler?

 • Sunucuya Bağlılık: Holo altyapısında bir sunucu bulunur ve kullanıcılar sistemin avantajlarından yararlanmak için bu ağa bağlı kalmalıdır. Kullanıcılar direkt bağlanmak yerine Holo Coin üzerinden blok zincirine bağlanır.
 • Saldırı Riski: Her kipto parada olduğu gibi Holo Coin’de de saldırı ihtimali bulunur. Bu yüzden kripto paraların donanım cüzdanlarda saklanması tavsiye edilir.
 • Düşük Tanınırlık: Gelecek vaat eden kripto paralar arasında yer alsa da henüz kripto kamuoyunun beklentilerini karşılamamıştır. Önümüzdeki günlerde artan talep ile değerini daha da artırabilir.

HOT Coin Piyasa Bilgileri

HOT Coin toplam arzı 177,619,433,541 adettir. Maks arzı ise bilinmemektedir. Güncel verilere Coinmarketcap üzerinden ulaşabilirsiniz. HOT Coin 05 Nisan 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) 0.03157 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 13 Mart 2020 tarihinde (ATL) 0.0002189 ABD doları olarak görmüştür.

HOT Coin Hangi Borsalarda Var?

HOT Coin, popüler coinler arasında yer almaktadır. HOT Coin şu borsalarda var: Binance, Coinbase, HitBTC, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), Mandala Exchange, BitMart, CoinEx, DigiFinex, Gate.io, Uniswap, ProBit Global, STEX, CoinEx, Hotbit, Bitget, LBank, BKEX.

HOT Coin Nasıl Satın Alınır?

Aşağıdaki adımları izleyerek basitçe satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, her kripto para borsası için farklı prosedürler bulunabilir. Yatırım yapmayı hedeflediğiniz borsa hakkında daha fazla bilgi almanızda yarar var.

 1. Adım kripto para borsasına kaydolun: HOT Coin satın almak için öncelikle bir kripto para borsasına kaydolmanız gerekir. Popüler borsalar arasında Binance, Coinbase, Kraken gibi borsalar bulunur.
 2. Adım Hesabınızı doğrulayın: Kripto para borsasına kaydolduktan sonra, hesabınızı doğrulamanız gerekir. Bu, birkaç işlem belgesi göndermenizi ve kişisel bilgilerinizi doğrulamanızı gerektirir.
 3. Adım Fon ekleyin: Hesabınızı doğruladıktan sonra, fon eklemeniz gerekir. Bu, banka havalesi, kredi kartı gibi yollarla yapılabilir.
 4. Adım HOT satın alın: Son olarak fonlarınız eklendiğinde, kripto para borsası tarafından sunulan fiyatları kullanabilir ve istediğiniz miktarda HOT Coin satın alabilirsiniz.

Not: Eğer yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak hesap açabilir, ömür boyu geçerli olacak %20 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Özet

Yazımızda HOLO (HOT) Coin geleceğine ilişkin fiyat tahminleri ve yorumlara yer verdik. Holo Coin, düşük maliyetler ve hızlı işlemler fırsatı sunan önemli bir projedir. Henüz yolun başında olması, Holo Coin’in asıl etkisini uzun vadede göstereceğinin işaretidir. Projenin kullanıcıların beğenisini toplaması ve önemli çözümler sunması, projenin değerini artıracaktır. Ayrıca yapılan anlaşmalar da Holochain’in etkisini ve değerini daha da katlayacaktır.

Özellikle yatırım yapacaksanız, uzman ve analistlerin gelecekteki fiyat tahminlerine göz atmanızı ve iyi bir piyasa araştırması yapmanızı öneririz. Tekrar belirtmekte fayda var: bu içeriğimiz tavsiye niteliği taşımaz. Kendi kararınızı kendiniz vermeli ve yatırım yapmak için güncel araştırmalar yapmanızı öneririz.
Sıkça Sorulan Sorular

HOT Coin, 2021’de değerini yaklaşık olarak %2000 katladı. Dolayısıyla yükselen kripto para birimleri arasında yer alıyor. Gelecekteki fiyat tahminleri ve uzman yorumları ise HOT Coin’in gelecekte değerli olacağını işaret ediyor.

Yaptığı ortaklıklar ve anlaşmalara bağlı olarak Holo Coin’in 5 yıl sonra değerini katlayacağı düşünülüyor. 5 yıllık fiyat tahmini ise 0.04 dolardan 1 dolar ve üzeri aralığında değişiyor.

HOT Coin sahibi olan kişiler Metacurrency.org sitesinin kurucuları Arthur Brock ve Eric Harris-Braun isimli tecrübeli iki yazılımcıdır.

Hot kripto para, Arthur Brock ve Eric Harris-Braun isimli iki Avrupalı girişimciye aittir. İkili, Cebelitarık ülkesinde şirket açarak kripto para projelerine devam etmektedir.

Holochian, dağıtık hash tablosu kullanarak her kullanıcıya kendi zincirini veren bir veri protokolüdür. Protokolün amacı bilgi paylaşımında bulunmaktır.

Holo, Holo Coin sisteminde faaliyete geçirilecek projelerin yürütülmesi için çıkarılan kripto paradır. Aynı zamanda Holo Coin projesine kaynak yaratma amacıyla üretilmiştir.

İlginizi Çekebilir