Contact us to AD (300x250)

DAR Coin Geleceği 2023 - DAR Coin Yorum Ve Fiyat TahminiMines of Dalarnia Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş aksiyon ve macera içeren bir PlaytoEarn oyunudur ve kripto para piyasası üzerinde oyun sektörünün söz sahibi bir noktaya gelmesiyle beraber, Mines of Dalarnia yatırımcıların ve oyuncu kitlelerin ilgisini çekmektedir.

Bu yazımızda Mines of Dalarnia hakkında DAR Coin geleceği, Mines of Dalarnia Fiyat Tahminleri ve uzman görüşleri başta olmak üzere, çeşitli merak konularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

Mines of Dalarnia (DAR) Coin Nedir?

Mines of Dalarnia bir aksiyon-macera oyunu olarak oyuncular, düşmanlarla savaşırken ve aynı zamanda nadir kalıntılar, eserler ararken MoD evreninin sırlarını keşfetmek için çeşitli oyun öğelerinden yararlandığı çeşitli dünyalar sunan bir oyun evrenidir.

mines of dalarnia

DAR Coin bu evrenin yerel kripto para birimi olarak Mines of Dalarnia evreninde tüm alanlarda geçerli olan gerçek bir yatırım aracıdır. DAR Token’ın güvenilirliği Binance bünyesinde kullanılabilir olması ile kanıtlanmıştır.

DAR Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

Mines of Dalarnia (DAR) ABD merkezli Workinman stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. Workinman hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için https://workinman.com/#advantages bağlantı adresi üzerinden web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

DAR Coin Projesi ve Whitepaper

Mines of Dalarnia savaş ve zindan taramasını harmanlayan yepyeni bir evren sunar ve bu evren oyuncuların, yatırımcıların keşfetmesi için kaynaklarla doludur. Oyuncu kitlesinin ender bulunan eserler için arayışa çıktığı madencilik benzeri bir hedef güden proje iki farklı oyun moduna sahiptir. Mines of Dalarnia hakkında daha kapsamlı bilgelere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://www.minesofdalarnia.com/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

DAR Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 DAR Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

DAR Coin Yorum

Uzmanlar DAR Coin yorumlarında, Mines of Dalarnia projesinin kripto para piyasası üzerinde kayda değer başarılar yakalamış bir proje olduğunu dile getirmektedirler. Bu durumun sebeplerinden biri ise NFT tabanlı unsurlarının oldukça karlı olmasıdır. Ayrıca merkezi olmayan yönetişim modülü üzerinde sürekli olarak geliştirmeler yapılmaktadır.

Diğer oyun temelli kripto öğeleri keyifli bir araç olarak değerlendirilirken DAR Coin bu noktada ayrılarak eğlence ve kazancı vaat etmektedir. Bahsedilen ayrıcalıklar uzmanlar tarafından göz önünde bulundurulduğunda DAR Token kazançlı bir yatırım aracı olarak değerlendirilmektedir.

Mines of Dalarnia (DAR) Projesini Öne Çıkaran Özellik Nedir?

Mines of Dalarnia (DAR) gerçekten kullanıcılara ait bir oyun olarak ifade edilir ve tüm öğeler, eylemler merkezi olmayan yönetişim blok zincirine kaydedilir. Bunun yanı sıra büyüme ve sürdürülebilirlik için canlı ekonomik teşvikler sunan proje arazi sahipleri için kazançlı ödüllerin yanı sıra NFT’leri takas etmek için açık pazar sunar. Alım satım çiftleri ise DAR/BTC, DAR/BNB, DAR/BUSD, DAR/USDT olarak geniş bir yelpazeye sahiptir.

DAR Coin Geleceği Ne Olur?

DAR Coin geleceği, uzman analistler tarafından yeni zirvelere ulaşma potansiyeli olağanüstü olan bir Coin olarak değerlendirilmektedir. Mines of Dalarnia (DAR) ekibi gelecek yıllar içerisinde NFT tabanlı oyun içi varlıkların ve yan görevlerin güncellemelerinin hız kazanarak zenginleşeceğini ifade ederek, Mines of Dalarnia (DAR) için daha parlak ve güçlü bir gelecek hedefiyle sağlam bir temel inşa ettiklerini göstermişlerdir.

Analistlerin DAR Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin DAR Coin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

 • Gov Capital Analistleri: 2023 senesi için maksimum $33.3178 değerinde bir tahminde bulunan analistler, 2025 yılı söz konusu olduğunda maksimum $200.0494 değerinde bir analizde bulunmaktadırlar. 2026 senesi baz alındığında Gov Capital analistlerinin fiyat tahminleri maksimum $219.7535 değerindedir.
 • Walletinvestor DAR Coin Fiyat Tahmini: Analistlerin 2023 fiyat tahminleri maksimum $4,754 değerindedir. DAR Coin için müthiş bir uzun vadeli yatırım analizinde bulunan analistlerin 2025 senesi fiyat tahminleri ise $45.811 olarak ifade edilmiştir.
 • Digital Coin DAR Fiyat Tahminleri: 2023 senesi için $6,45 değerinde bir analizde bulunan analistler 2024 senesi için $9,36 değerinde bir tahminde bulunurlarken 2025 senesi için ise $15,99 değerinde öngörüde bulunuyorlar.
 • Pirce Prediction Mines of Dalarnia Fiyat Tahmini: 2023 senesi için maksimum $5,58 değerinde bir tahminde bulunan analistler, 2024 senesi söz konusu olduğunda maksimum $22,07 değerinde bir analizde bulunuyorlar. Uzun vadede 2030 senesi baz alındığında ise fiyat tahminleri maksimum $98,29 değerinde.
 • Coin Arbitrage Analistleri DAR Tahminleri: 2023 senesi için $3,91368 değerinde tahminde bulunan analistler, 2024 senesi söz konusu olduğunda $19,0642 değerinde bir öngörüde bulunmaktadırlar.

Uzmanlara Göre DAR Token Alınır Mı?

Mines of Dalarnia (DAR), NFT pazarında öncü unsurlar arasında görülmektedir. Uzmanların DAR Coin yorumlarına bakıldığında DAR Coin kısa ve uzun vadede yüksek kazanç potansiyeline sahip bir yatırım olarak değerlendirilmektedir. Mines of Dalarnia evreninin giderek popülerleşmesi ve Metaverse evreninin bir parçası olarak lanse edilmesi çeşitli avantajlarından biridir. Bu bağlamda DAR Token karlı bir yatırımdır.

DAR Token için yatırım kararı vermeden önce kapsamlı bir araştırma sonucu güncel veriler eşliğinde adım atılması önerilir.

Santos Coin Geleceği Ne Olur? Santos Fan Token Yorum ve Fiyat Tahmini

Mines of Dalarnia (DAR) Haberleri ve Anlaşmaları

Mines of Dalarnia (DAR) haberleri;

 • Mines of Dalarnia, 20 Kasım 2021 tarihinde 80 milyon dolarlık Metaverse hibe programının tanıtımı, başlığı altınca Chromia ve My Neighbor Alice ile ortaklaşa kurulan programı duyurmuştur.
 • Binance Smart Chain üzerinde bir aksiyon-macera oyunu olan Mines of Dalarnia (DAR) Binance Launchpool’in 23. projesini olarak duyurulmuştur.

Mines of Dalarnia (DAR) anlaşmaları;

 • Mines of Dalarnia platformunun Animoca Brands, Binance Smart Chain, Bitscale capital, Chromia, Coin 98, Impossible Finance gibi isimlerin yer aldığı geniş bir yatırımcı ve ortaklık aüı bulunmaktadır.

DAR Coin Avantaj ve Dezavantajları

DAR Coin avantajları;

 • Gelecek vaat eden bir NFT tabanlı gelişime sahiptir.
 • Kripto piyasasında Coin fiyatlarının yükselmesini sağlayacaktır.
 • Oyun içi varlıklarda NFT tabanlı türevler mobil oyun sürümünde bulunacaktır.

DAR Coin dezavantajları;

 • Mines of Dalarnia (DAR) henüz yeni, başlangıç aşamasında olan bir projedir.
 • Mines of Dalarnia (DAR) evreninde olası siber saldırılar risk oluşturabilir.

DAR Coin Hangi Borsalarda Var?

DAR Coin, bir çok farklı kripto para borsasında listelenmektedir. DAR Coin şu borsalarda var: Binance, Gate.io, Huobi Global, KuCoin, Kraken, Binance.US, Bybit, Coinlist Pro, Coinone, OKX, Crypto.com Exchange, MEXC, Uniswap (V3), SushiSwap, Okcoin, Tokocrypto, WazirX, Upbit, Bitrue, XT.COM, BloctoSwap, Bitvavo, BitWell, BTCEX, CoinEx, CoinDCX, ZebPay, DigiFinex, AEX, HitBTC, Hoo, BKEX, Pionex, Nominex, Korbit.

Mines of Dalarnia (DAR) Coin Piyasa Bilgileri

DAR Coin toplam arzı 800,000,000 adettir. Maks arzı ise 800,000,000 adettir. Güncel fiyat ve arz bilgilerini şuradan takip edebilirsiniz. DAR Coin 04 Kasım 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri (ATH) seviyesi $4.91 ABD doları olarak kayda geçmiştir. Tüm zamanların en düşük değerini olan (ATL) seviyesi ise 09 Kasım 2022 tarihinde $0,1192 ABD doları olarak görmüştür.

DAR Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. DAR Coin satın almak için Binance, PancaTakas, DODO Huobi, FTX gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden DAR Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen DAR Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, Uzmanların DAR Coin yorum ve fiyat tahminlerine yer verdik. Mines of Dalarnia yeni bir soluk, oyun evrenine yeni bir yaklaşım olarak değerlendirebileceğimiz ve uzman analistlerden, yatırımcılardan olumlu yorumlar alan geleceği parlak yeni filizlenen bir projedir. Uzman analistler, DAR Coin geleceğini oldukça kazançlı olabilecek bir proje olarak değerlendirmektedirler.
Sıkça Sorulan Sorular

DAR Token tüm zamanların en yüksek değerine $4,91 olarak ulaşmıştır.

Mines of Dalarnia (DAR) Coin fiyatı bir yılda $3.531’dan $11.314’a kadar çıkabilir.

Mines of Dalarnia (DAR); Binance, Gate.io, PancakeSwap gibi borsalarda listelenmektedir.

Analistlere göre DAR Coin geleceği parlak olan bir kripto para birimidir. Uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + %220,42'dir.

Mines of Dalarnia geliştiricileri Workinman stüdyosu olarak bilinmektedir.

Uzmanlara göre Mines of Dalarnia, 2030 yılına kadar $98.29 ile en yüksek fiyatı görebilir.

DAR Coin fiyatının 2023 sonunda maksimum $3,47 seviyesine ulaşması bekleniyor.

Mines of Dalarnia (DAR) için toplam arz 800.000.000 adettir.