Clover Finance (CLV) Token, Clover ağının yerel kripto para birimi olarak, merkeziyetsiz işlemlerde pratik seçenekler sunarak ilgi çeken platformda çeşitli özellikler için kullanılan bir Coin’dir. Clover Finance Token nedir? Nasıl alınır? Uzman analistlerin fiyat analizleri ve gelecek beklentileri neler? Birlikte inceleyelim.

Clover Finance (CLV) Coin Nedir?

Clover Finance; kolay ve pratik bir altyapı sunmaya ve alt tabaka tabanlı uygulamalar için tek duraklı EVM uyumlu bir çerçeve geliştirmeye kendini adayan bir Polkadot Parachain olarak karşımıza çıkmaktadır.

clv token geleceği

Clover Token platform ağında çalışan, platformun yerel Token’ı olarak, ağ yükseltmeleri hakkında oy kullanmak ve onay vermek için kullanılır. Stake edilebilen CLV Token kredi olarak da verilebilir ve merkeziyetsiz işlemde kullanıma açıktır.

CLV Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

Clover projesinin kurucuları; Viven Kirby, Norelle Ng ve Burak Keçeli'dir. Deneyimli kurumsal kaynak planlayıcısı olan Kirby, Clover Finance'in proje lideri olarak görevlidir.

Clover Finance Projesi ve Whitepaper

Clover Finance projesi Mayıs 2020'de kurulmuştur ve Clover Finance'in ana ağı Temmuz 2021'de hizmete girmiştir. Substrate tabanlı Polkadot parachain'in bir başka ürünü olan Clover Finance, blok zincirleri oluştururken ve çalıştırırken uyumluluk boşluğunu kapatmayı hedefleyen bir projedir.

Proje hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşmak ve Whitepaper’ı incelemek için https://docs.clover.finance/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

CLV Coin Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 CLV Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

CLV Coin Yorum

CLV Coin altyapısını yorumlayan uzmanlar, projeyi detaylıca inceledi. Clover Finance, alt tabaka tabanlı uygulamaları kullanmak için tek adımlı, kullanımı kolay altyapı sağlayan bir blok zinciri işletim sistemidir; ayrıca bir Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu çerçeve sağlar. Clover Finance (CLV) Coin için dikkat çeken yorumlar eApp katmanına yöneliktir. Bu katman ile geliştiriciler için birçok avantaj gündeme gelmiştir. Katman ile bireyler sanal makinelere, ağ bant genişliğine gerek duymadan, kendi eApp’lerini kolayca meydana getirebilmektedir.

Öte yandan CLV Projesi, DeFi uygulamaları oluşturmak ve çalıştırmak için farklı blok zincirlerinin bağlanmasına yardımcı olan Substrate tabanlı Polkadot para zincirine dayanmaktadır.

CLV Coin Geleceği Ne Olur?

Projenin bir diğer amacı da, kriptoya yeni başlayanlar için işlemleri kolaylaştıracak gazsız kullanıcı etkileşimleri için bir seçenek sunmaktır. SPV zincir simülasyon teknolojisi, erişimi kolay işlem kodu işlevleri sağlayarak üçüncü taraf dApps oluşturucuları için yararlı olabilecek Clover komut dosyası oluşturma katmanıyla uyumludur.

CLV Coin geleceği için analistlerin yorumları CLV fiyatlarında artışlar meydana geleceği yönündedir. Kusursuz bir hizmet sunmak adına donanımlı bir yapıya sahip olan platform, niteliklerine bağlı olarak gelecekte zirvelerde yer alacağa benziyor.

CLV Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

 • Clover Finance, kullanıcılarına bir hizmetten daha fazlasını sunmak adına tasarlanmıştır. Bir Blockchain işletim sistemi olarak geliştirilmiştir. Ağ, bir depolama katmanı, bir akıllı sözleşme katmanı, bir DeFi protokol katmanı ve bir eApp katmanı barındırır.
 • Clover ağı, tam hizmet veren bir çapraz zincir merkezi olmayan finans (DeFi) köprüsü sağlar. DeFi dünyasında acemiler de dahil olmak üzere herkes için kusursuz bir portal sunar. Clover Finance ile geliştiriciler yalnızca kolayca DeFi oluşturup kullanmakla kalmayıp, aynı zamanda blok zincirler arasında çalışan merkezi olmayan uygulamalar (DApp'ler) de geliştirebilirler.
 • eApp katmanı, geliştiricilerin eApp'lerini başka sanal makineler veya ağ bant genişliği kullanmadan sorunsuz bir şekilde dağıtmalarına olanak tanır.

Analistlerin CLV Coin Fiyat Tahminleri

 • Coin Arbitrage Analistleri CLV Coin Fiyat Tahmini: 2022 yılı için 0,66239 değerinde tahminde bulunan analistlerin 2023 senesi için fiyat tahminleri $1.07175 yönündedir. 2024 senesi için sabit hızda bir yükseliş ile $1.73409 dolar yönünde analizde bulunan uzmanların 2025 senesi için tahminleri ise $2.80576 değerindedir.
 • Price Prediction CLV Token Fiyat Tahmini: 2022 senesi için maksimum $0.69 değerinde bir tahminde bulunurken, gelecek yıl için yani 2023 yılında fiyat tahminlerinde $1.02 değerinde maksimum bir fiyat vermiştir. 2025 fiyatlarında ise $2.07 değerinde bir analizde bulunan analistler 2030 yılı için tahminlerinde $13.13 yönünde uzun vadeli bir fiyat analizi vermiştir.
 • Digital Coin CLV Coin Fiyat Tahmini: Analistlerin fiyat tahminleri 2025 yılı gibi uzun sayılabilecek bir vadede pozitif yönde olmuştur. 2025 - 2026 yılları arasında 1,18 - 1,000 dolar bandının takip edileceği işaret edilmektedir. Digital Coin analistlerine göre olumlu bir hareketlilik mevcuttur.
 • Walletinvestor CLV Token Fiyat Tahmini: 1 yıllık bir vadede negatif bir yatırım değerlendirmesinde bulunan analistlerin 2022 yılı için fiyat tahminleri $0.449 bandındayken , 2024 yılı için maksimum $0.0838 değerinde bir fiyat beklenilmektedir. Analistlerin 2025 yılı fiyat tahminleri ise maksimum $0.0898 değerindedir.
 • Gov Capital CLV Token Tahmini: Analistler Clover Finance'ın düşüş eğilimi gösterdiğini, benzer pazar segmentlerinin söz konusu dönemde çok popüler olmadığını düşünmektedir. Varlığın gelecekteki fiyatı bir yıl sonra 0 $ (-100% ) olarak tahmin edilmektedir. Bu durum, şimdi $100 yatırım yaptıysanız, mevcut yatırımınızın 2023 yılında 0$ değerinde olabileceği anlamına gelir.

Uzmanlara Göre CLV Token Alınır Mı?

Uzman analistlerin CLV Token yorumlarını incelediğimizde sabit bir hızda ilerleyişin yanı sıra negatif yönde yorumlarında varlığını görüyoruz. Yakın ve orta vadede dalgalı ve negatif yönde analizlere tabi tutulan CLV Coin’in uzun vadede yükseliş yaşayacağı düşünülüyor.

Clover Finance (CLV) Coin adına yatırım yapmaya karar vermeden önce kapsamlı bir araştırma yaparak güncel veriler eşliğinde adım atmanız önerilmektedir.

PEOPLE Coin Alınır Mı? ConstitutionDAO Token Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Clover Finance (CLV) Haberleri ve Anlaşmaları

Clover Finance (CLV) haberleri;

 • 12 Şubat 2022 tarihinde Clover Finance (CLV) %0,19 Düştü, Kripto Piyasasının Altında Performans Gösterdi
 • Büyük Bitcoin ve kripto para borsası Binance, Borsa Clover Finance (CLV)’i 29.07.2021 tarihinde platformunda listeledi.

Clover Finance (CLV) anlaşmaları;

 • Clover Finance, zorbalıkla mücadeleye yardımcı olmak için Jake Paul's Boxingbullies yardım etkinliklerine ortak sponsor oldu.

CLV Coin Avantaj ve Dezavantajları

CLV Coin Avantajları;

 • Düşük gaz ücreti: Ağın kimlik tabanlı gaz ücreti tarifesi ile ağı sık kullanan kişilerin düşük bir gaz ücreti ödenmesini sağlar.Pasif gelir: CLV Token cüzdanda veyahut ağda bulunan havuzlarda stake edilebilir.
 • Faiz kazancı: CLV Token diğer yatırımcılara borç verilerek Defi ekosisteminde faiz kazancına dönüşebilir.
 • Web 3.0 sözleşmeler: CLV Token sahipleri Web 3.0 uyumlu zincirler arası dağıtılabilen sözleşmeler gerçekleştirebilir.

CLV Coin Dezavantajları;

 • CLV Coin için tek dezavantaj sanal cüzdanlarda saklanması durumunda yaşanabilecek saldırı riskleri ile karşı karşıya olmasıdır. Soğuk cüzdanlarda saklamak ise bu riski yok ederek CLV Coin’i kusursuz bir Token’a çevirir.

CLV Coin Hangi Borsalarda Var?

CLV Coin, popüler coinler arasında yer almaktadır. CLV Coin şu borsalarda var: Binance, HitBTC, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), Mandala Exchange, BitMart, CoinEx, DigiFinex, Gate.io, Uniswap, ProBit Global, STEX, CoinEx, Hotbit, Bitget, LBank, BKEX

CLV Coin Piyasa Bilgileri

CLV Coin toplam arzı 1,000,000,000 adettir. Maks arzı ise bilinmemektedir. CLV Coin 31 Ağustos 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 2.17 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 24 Şubat 2022 tarihinde 0.2787 ABD doları olarak görmüştür.

CLV Coin Nasıl Alınır?

 1. CLV Coin satın almak için Binance, gate.io gibi kripto para borsalarından herhangi birinde hesap açılır.
 2. Seçilen kripto para borsasının web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden CLV Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen CLV Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, uzmanların CVL Coin yorum ve geleceğine ilişkin fiyat tahminlerine değindik. CLV Coin riskleri bir kenara konulduğunda gelecek için yüksek bir potansiyele sahip bir kripto para birimi olarak değerlendiriliyor. Kısa ve orta vade yerine, uzun vadeli yatırımlar için umut vaat ediyor.

Binance %10 Komisyon indirimi ile kayıt ol


Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değeri $$2.17 olarak kayıtlara geçmiştir.

Uzmanlara göre CLV Coin fiyatı $0.425dan $0.0348’a düşebilir. Değişim %-91,816 olarak ifade edilmektedir.

Clover Finance (CLV) Binance, Gate.io, KuCoin gibi uluslararası borsalarda listelenmektedir.

Bazı analistlere göre ise CLV Coin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. CLV Coin 5 yıl içerisinde $2.48’a yükselebilir.

Clover Finance projesi, 2020 yılının mayıs ayında Viven Kirby, Norelle Ng ve Burak Keçeli tarafından yaratıldı.

Uzmanlara göre Clover Finance (CLV) Token 2030 yılına kadar $20,28'lık en yüksek fiyatı görebilir.

Usta analist görüşlerine bakılırsa, CLV Coin fiyatının 2022 sonunda maksimum 0,69$ seviyesine ulaşması beklenmektedir.

Clover Finance (CLV) toplam arzı 1.000.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.


BTC Bağışı Yap


1MdFDcZ8RjkxVagnczP5tje2yUqTBwxoZA