Contact us to AD (300x250)

PEOPLE Coin Geleceği 2023 - PEOPLE Coin Yorum Ve Fiyat TahminiPeople Coin, kripto para uzmanları tarafından olumlu değerlendirmelere tabi tutulan ve kısa sürede kendinden söz ettiren bir Coin olarak bu yazımızın merkezini meydana getirmektedir. PEOPLER Coin hakkında uzmanlar ne diyor? Fiyat tahminleri neler? Birlikte inceleyelim

ConstitutionDAO (PEOPLE) Coin Nedir?

ConstitutionDAO (PEOPLE) Token, DAO hareketini temsil eden bir para birimi olmanın yanı sıra ABD anayasasının ilk baskısını alma hedefi ve vizyonuyla geliştirilen kitlesel bir fon hareketinin Token’idir.

people coin nedir, people token geleceği ne olur

2021 Kasım tarihinde web3 meraklısı bir grubun Sotheby's Müzayedesinde ABD Anayasasının bir kopyasını satın alma amacı ile merkezi olmayan özerk bir organizasyon olarak bir araya gelmesiyle PEOPLE Token ortaya çıkmıştır.

PEOPLE Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

Constitution (PEOPLE) için tek bir menşei kaynağı bulunmamaktadır ve DAO'ya en çok katkıda bulunan isimler Brian Wagner ve Liminal Warmth olarak bilinmektedir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Whitepaper

ConstitutionDAO (PEOPLE) projesi sahip olduğu ideal ile ciddi bir girişim yapmıştır ve ABD anayasasının 13 nadide kopyasından birini satın olamayınca ardından bu sefer DAO hareketinin tarihsel bir elçisi olarak proje amaçlarına revize işlemi gerçekleştirmiştir.

Yenilenen amacı ile proje ABD anayasasının ilk baskısını satın almayı vizyonlarına almıştır ve PEOPLE Token’da bu hareketin kripto para birimi olarak yer almaktadır. Proje hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://www.constitutiondao.com/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

PEOPLE Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 PEOPLE Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

PEOPLE Coin Yorum

ConstitutionDAO (PEOPLE) Token, idealleri sayesinde oldukça kısa bir süre içerisinde talep ve ilgi görerek popülerlik kazanmayı başarmıştır fakat hedeflerinin başarısız olması durumu sonrasında uzmanlar tarafından olumsuz yorumlara tabi tutulmakla beraber, piyasada da bu durum kendini belli etmiştir.

PEOPLE Coin, bağışçılarının ETH fonunu iade etme kararları sonrasında dalgalı bir seyir izleyerek yatırımcıları ve destekçileri tarafından endişe yaklaşımların hedefinde yer almıştır. ConstitutionDAO (PEOPLE) proje için tüm bağışları iade etmeye başlamasının ardından, piyasalarda tekrardan yeni bir hareketlenmeyi sağlamıştır.

PEOPLE Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

ConstitutionDAO (PEOPLE), kripto para birimlerinin yardımıyla kuruluş sembollerini alan internet tabanlı bir taban hareketinin başka bir örneğidir. GameStop'ta olanlara benzer şekilde, ConstitutionDAO (PEOPLE), kitlelerin sanal gücünü, gerçek dünya tarihini yalnızca kıl payı kaçırmaya kanalize etmiştir.

PEOPLE Coin Geleceği Ne Olur?

PEOPLE Coin sahip olduğu ideal ile hafızalarda yer edinecek olan bir Token olarak aynı zamanda çelişkili bir geleceğe tabidir. Uzun vadede gelecek için güçlü bir yatırım aracı olarak değerlendirilen PEOPLE Coin 2023-2024 yılları için olumlu tablolar çizerken, 2023 yılı için ise dalgalı bir hareket beklentisi ile uzmanlar tarafından ifade edilmektedir. Kripto para uzmanları gelecek potansiyeli taşıyan PEOPLE Coin için riskli bir yatırım olduğunun da altını çizmektedir.

Analistlerin PEOPLE Coin Fiyat Tahminleri

 • Coin Arbitrage Analistleri PEOPLE Coin Fiyat Tahmini: 2023 senesi için fiyat tahmininde bulunan analistlerin fiyat tahminleri $0,10125 değerindeyken 2023 yılı için fiyat tahminlerinde ise $0,18020 değerinde bir tahminde bulunarak daha uzun vadede ise 2025 yılında $0,47174 değerinde bir tahminde bulunarak artış gösteren bir profil çizmiştir.
 • Price Prediction PEOPLE Token Fiyat Tahmini: 2023 yılı için maksimum $0,15 değerinde tahminde bulunan analistler 2024 senesi söz konusu olduğunda maksimum $0,33 değerinde bir tahminde bulunurken 2026 senesi için fiyat tahminlerinde $0,66 fiyat öngörüsünde bulunuyorlar.
 • Digital Coin PEOPLE Coin Fiyat Tahmini: 2023 senesi fiyat tahminlerinde $0.11459186003 değerinde öngörüde bulunan uzmanlar 2025 senesi için fiyat tahminlerinde $ 0.17595014339 değerinde bir öngörüde bulunuyor ve daha uzun vadede 2029 senesi için fiyat beklentileri ise $0.34364370934 olarak ılımlı bir atış gösteren bir tablo çiziyor.
 • Walletinvestor PEOPLE Token Fiyat Tahmini: Harika bir uzun vadeli yatırım yorumunda bulunan uzman analistler 2023 senesi için ortalama $0,112 değerinde bir fiyat tahmininde bulunurken 2027 senesi için fiyat tahminlerinde $0,363 öngörüsünde bulunuyor.
 • Gov Capital PEOPLE Token Tahmini: Gov Capital analistleri 2023 senesi için $0,15 değerinde bir fiyat beklentisi içerisindedir. 2024 yılı için ise $0,1343 değerinde bir yaklaşımda bulunan analistlerin PEOPLE Coin için 5 yıllık uzun vadede fiyat beklentileri ise $0,39 değerinde gözükmektedir.

Uzmanlara Göre PEOPLE Token Alınır Mı?

Uzmanlar ConstitutionDAO Coin adına uzun vadede olumlu tahminler ile sürmektedir. Projede yer edinecek yeni nitelikler sonrasında da PEOPLE Coin için büyük ölçüde artış beklenmektedir. Farklı bir hikâyeye sahip olan Token takip edilmeye değer projeler arasında yer edinmektedir.

PEOPLE Coin yatırımı yapmaya karar vermeden önce güncel veriler ışığında kapsamlı araştırmalar yapmanız önerilmektedir.

ACA Coin Alınır Mı? ACALA Token Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

ConstitutionDAO (PEOPLE) Haberleri ve Anlaşmaları

ConstitutionDAO (PEOPLE) Haberleri;

 • Binance’in PEOPLE Coin’i listelemesinin ardından fiyatlar pik yaptı.
 • Anayasanın bir kopyasını satın alamayan feshedilmiş ConstitutionDAO'nun jetonları, dağıldıktan sonra bile 300 milyon dolar değerinde gözükerek dikkatleri üzerine çekti.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Anlaşmaları;

 • DAO, Ether'de bağış almak için Juicebox'ı kullandı ve 47 milyon doların üzerinde bir miktar topladı.

PEOPLE Coin Avantaj ve Dezavantajları

ConstitutionDAO (PEOPLE) Coin avantajları;

 • Fon: ConstitutionDAO için kitle kaynaklı ciddi bir fon sağlamaktadır.
 • İade: PEOPLE Coin ETH karşılığında iade edilebilir.
 • Web 3.0: Uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmesi halinde web 3.0 devriminde önemli bir yer edinecektir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Coin dezavantajları;

 • Risk: Piyasadaki risk potansiyeli oldukça yüksektir.
 • Zorluk: Proje hedeflerinin kısa ve orta vadede yakalanması zor gözükmektedir.

PEOPLE Coin Hangi Borsalarda Var?

PEOPLE Coin, son zamanların popüler Coin'leri arasında yer almaktadır. PEOPLE Coin şu borsalarda var: Binance, HitBTC, Tokocrypto, PancakeSwap (V2), Mandala Exchange, BitMart, CoinEx, DigiFinex, Gate.io, Uniswap, ProBit Global, STEX, CoinEx, PEOPLEbit, Bitget, LBank, BKEX.

PEOPLE Coin Piyasa Bilgileri

PEOPLE Coin toplam arzı 5,060,137,335 adettir. Maks arzı ise 5,060,137,334 adettir. PEOPLE Coin 23 Aralık 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 0.1852 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 21 Kasım 2021 tarihinde 0.0007099 ABD doları olarak görmüştür.

PEOPLE Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. PEOPLE Coin satın almak için Binance, gate.io gibi kripto para borsalarından herhangi birinde hesap açılır.
 2. Seçilen kripto para borsasının web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden PEOPLE Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen PEOPLE Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, uzmanların PEOPLE coin yorum ve fiyat tahminlerine değindik. PEOPLE Token, sahip olduğu ideal ve çıktığı yolun farklılığı ile insanların ilgisini çekmeyi başarmış bir projenin yerel kripto para birimidir. ConstitutionDAO her ne kadar temel amaçları başarısızlık ile sonuçlanmış olsa da bu sorun karşısında gösterdikleri yaklaşım ve doğru hamleler ile değerini katlayarak gelecek potansiyelini yükselmiştir.
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değeri $0.1852 olarak kayıtlara geçmiştir.

Uzmanlara göre PEOPLE Coin fiyatı $0,0821’dan $0,145’a yükselebilir. Değişim %+76,01 olarak ifade edilmektedir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Binance, Gate.io, KuCoin gibi uluslararası borsalarda listelenmektedir.

Bazı analistlere göre ise PEOPLE Coin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. PEOPLE Coin 5 yıl içerisinde $0,56’a yükselebilir.

Tek bir menşei bulunmayan proje için en çok katkıda bulunan isimler Brian Wagner ve Liminal Warmth olarak bilinmektedir.

Uzmanlara göre ConstitutionDAO (PEOPLE) Token 2030 yılına kadar $0,15'lık en yüksek fiyatı görebilir.

Usta analist görüşlerine bakılırsa, PEOPLE Coin fiyatının 2023 sonunda maksimum 2,51$ seviyesine ulaşması beklenmektedir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) toplam arzı 5.060.137.335 adet ile sınırlandırılmıştır.