Contact us to AD (300x250)

ACA Coin Geleceği 2023 - Acala Token Fiyat Tahmini Ne?Acala 2019’dan bu yana hizmet vermekte olan merkezi bulunmayan bir finans ağı olarak Acala Token (ACA) tarafından yönetilmektedir. ACA Coin geleceğinde neler bekleniyor, uzmanların Acala Coin fiyat tahminleri neler sizler için derledik.

Acala (ACA) Token Nedir?

Acala projesi en sade ifade ediliş şekli ile bir blok zincir platformudur ve Polkadot tarafından güvence altına alınmış bir projedir. Acala Swap üzerinde işlem gerçekleştirilmesine, Acala Doları stablecoin ile self servis krediler verilmesine imkân sunar.

acala token nedir, geleceği ne olur

Bunun yanı sıra likidite sağlayıcıları, Liquid DOT staking ile staking türevlerine erişir ve dijital varlıklarında yüksek faizli APY kazanır. Acala; Acala Token (ACA) yardımcı program belirteci olarak da hizmet veren tarafından yönetilir.

Acala (ACA) Coin Hangi ülkenin, Kurucuları Kim?

Acala (ACA) bir dizi zincirler arası finansal uygulama sunan ve hepsi bir arada merkezi olmayan bir finans ağıdır. Kurucu ortakları arasında Bette Chen, Ruitao Su, Bryan Chen gibi isimler yer almaktadır.

Acala (ACA) Whitepaper

Acala (ACA) projesinde temel hedef; Acala Doları sabit parası (aUSD) ile self servis krediler vermelerine fırsat sunan bir dizi zincirler arası finansal uygulama yaratmaktır. Acala, (aUSD), DOT Liquid Staking (LDOT) ve EVM+ ile geliştiricilerin Ethereum'un en iyisine ve Substrate'ın tam gücüne erişmesini sağlar. Acala projesi hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://acala.network/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Acala (ACA) Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 ACA Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

ACA Coin Yorum

Acala büyük bir kitle tarafından desteklendiği gibi Acala ağı Ethereum uyumlu, ölçeklenebilir, DeFi için optimize edilmiş özellikleri ile de kripto para uzmanları tarafından onay almaktadır. Büyük bir ortaklık ağına sahip olan proje paralelince ACA Coin fiyatlarının artması beklenmektedir.

Acala (ACA) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

 • Acala, Coinbase Ventures, Pantera Capital, Polychain Capital gibi en iyi firmalardan destek almaktadır.
 • Acala ile kişiler, DOT tabanlı varlıklar ile türevlere, Polkadot’ta yerel merkezi olmayan sabit paraya, Polkadot ekosistem varlıklarına ve Bitcoin, Ethereum ve ötesinde zincirler arası varlıklara erişebilir.
 • Acala Doları (aUSD), Acala ağının yerleşik programlanabilir ilkel öğesidir. aUSD, DOT, DOT türevleri ve BTC gibi zincirler arası varlıklar tarafından desteklenen Polkadot’a özgü merkezi olmayan sabit paradır.
 • Acala’nın katman-1 platformu hem Ethereum hem de Substrate ortamlarının en iyisini sunduğunu iddia etmektedir ve MetaMask gibi yerleşik teknoloji yığınları, araçlar ve cüzdanlarla uyumludur.

ACA Coin Geleceği Ne Olur?

Acala donanımlı bir ekip ile geniş bir destekleyici kitleye sahip olmanın yanı sıra projenin yatırımcıları arasında Coinbase Ventures, Pantera Capital, Polychain Capital gibi mega şirketler bulunmaktadır. Yeni Zelanda, Çin, Avrupa, Güney Amerika ve Birleşik Devletler ’de projeye destekçi çok sayıda şirket mevcuttur. Bu paralelde Acala Coin geleceğinin çok yüksek fiyat seviyeleri ile buluşması beklenmektedir.

Analistlerin ACA Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin fiyat tahminlerini incelediğimizde;

 • Coin Arbitrage Analistleri ACA Coin Fiyat Tahmini: Coin Arbitrage analistlerinin fiyat tahminlerini incelediğimizde 2023 yılı için $1,69358 değerinde fiyat tahmininde bulunduklarını görülmektedir ve 2024 yılı söz konusu olduğunda fiyat tahminleri ise $3,15125 değerinde karşımıza çıkıyor. Analistlerin daha uzun vadede ACA Coin fiyatları ise 2025 yılında $8,24973 değerindedir.
 • Price Prediction ACAToken Fiyat Tahmini: 2023 yılı için maksimum $2,59 değerinde tahminde bulunan analistler 2024 senesi için fiyat tahminlerinde $3,67 değerinde bir analizde bulunurken 2026 senesi baz alındığında fiyat tahminlerinde $12,47 değerinde bir fiyat öngörmektedir. Daha uzun vadede uzman analistlerin 2031 yılı için fiyat tahminleri ise $76,37 değerindedir.
 • Digital Coin Acala Token Fiyat Tahmini: 2023 için ortalama $2,11 değerinde analizde bulunan Digital Coin analistlerinin 2024 yılı için öngörüleri $2,51 değerinde. 2024 yılı için fiyat tahminlerini incelediğimizde ise stabil bir tahmini sürdüren analistlerin öngörüleri $2,44 değerinde.
 • Walletinvestor Acala Token Tahmini: Uzun vadede negatif bir yatırım değerlendirmesinde bulunan analistlerin 2023 yılı için maksimum verdikleri değer $0,0526 değerinde ve 2025 yılı için tahminleri ise ortalama $0.00475 değerinde.
 • TradingBeasts Acala (ACA) Coin Tahmini: 2023 senesi için ortalama $4,23147 değerinde tahminde bulunan analistlerin 2024 senesi fiyat tahminleri maksimum $7,39921 değerinde ve 2025 tahminleri ise bu paralelde $7,92500 değerinde.

Uzmanlara Göre ACA Token Alınır Mı?

Uzman analistlerin ACA Token yorumları incelendiğinde karşımıza sakin bir yükselişe sahip bir tablo çıkmaktadır. ACA Token için yükseliş sabırlı bir süreç olarak nitelendirilebilir. Bu bağlamda ACA Token yatırımı yapmadan önce güncel veriler ışığında, kapsamlı bir araştırma yapılması önerilir.

GLMR Coin Geleceği Ne Olur? Moonbeam Token Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Acala (ACA) Haberleri ve Anlaşmaları

Acala (ACA) Haberleri;

 • Acala (ACA), Binance tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Acala ekibi, tüm temel ürünlerini yakında piyasaya sürmeyi planladıklarını belirtti.

Acala (ACA) Anlaşmaları;

 • Acala (ACA); Web3.capital, PARAFI CAPITAL, SNZ, SPARTAN, ALTONOMY, GOODMORE CAPITAL gibi isimlerin olduğu geniş bir ortaklık ağına sahiptir.

ACA Coin Avantaj ve Dezavantajları

ACA Coin Avantajları;

 • Esnek ücret kripto para birimleri: Esnek ücret kripto para birimleri ile USDT, USDC, aUSD, DOT, BTC, ETH ve daha fazlasıyla işlem ücreti ödeme fırsatı sunar.
 • Mikro gaz ücreti: Polkadot'un ağırlığa dayalı ücret modeli ile işlem karmaşıklığına göre çok az değişen mikro gaz ücretleri vardır.

ACA Coin Dezavantajları;

 • Diğer DeFi projeleri arasında geri planda kalma riski barındırır.
 • DOT coin fiyatındaki düşüşler ACA Coin fiyatını bu paralelde etkileyebilir.

ACA Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. ACA Token satın almak için, Binance, kapı.io, KuCoin gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi gerçekleştirilir.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden ACA Token satın alınır.
 5. Cüzdana gelen ACA Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda muhafaza edilebilir.

Özetleyecek Olursak

Acala ağı ölçeklenebilir, Ethereum uyumlu ve DeFi için optimize edilmiştir. Buna ek olarak platformun sunduğu avantajlar yatırımcıların ACA Token’a ilgi duymalarını sağlamaktadır. Güçlü bir temele ve yatırımcı desteğine sahip olan Acala platformunun yerel Token’ı (ACA) umutlu bir perspektife sahiptir.
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm zamanların en yüksek değeri $3,10 olarak kayıtlara geçmiştir.

Uzmanlara göre ACA Coin fiyatı bu yıl içerisinde düşüş yaşayabilir. Ancak gelecekte etkin bir biçimde yükselmesi beklenmektedir.

Acala (ACA) Token; Binance, gate.io, Huobi Global gibi uluslararası borsalarda listelenmektedir.

Analistlere göre ACA Coin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. Acala (ACA) Coin 5 yıl içerisinde $10.00’a yükselebilir.

Acala projesinin kurucu ortakları arasında Bette Chen, Ruitao Su, Bryan Chen gibi isimler yer almaktadır.

Analistlere göre Acala (ACA) Coin gelecekte değerlenecek bir kripto para birimidir. Acala (ACA) Coin 5 yıl içerisinde $49,99’a yükselebilir.

Usta analist görüşlerine bakılırsa, Acala (ACA) Coin fiyatının 2023 sonunda maksimum 1,57 $ seviyesine ulaşması beklenmektedir.

Acala (ACA) toplam arzı 1.000.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.

İlginizi Çekebilir