Contact us to AD (300x250)

Uzmanların Paris Saint Germain (PSG) Token Geleceği, Fiyat Tahmini, Yorum



Paris Saint-Germain Fan Token efsane futbolcu Messi ile yapılan anlaşma sonrası fiyatını 4x yaptı. Bu yazımızda sizlere dünyaca ünlü futbol takımının taraftar Token'ı olan PSG Token nedir, avantajları neler? Geleceği ne olur? Uzman analistlerin fiyat tahminleri başta olmak üzere çeşitli bilgiler sunduk.

Paris Saint-Germain (PSG) Token Nedir?

Paris Saint-Germain Fan Token, Fransa merkezli profesyonel futbol kulübünün yerel kripto para birimidir. PSG Token, Ethereum tabanlıdır ve ERC-20 standardında piyasaya sürülmüştür. PSG Token yatırım aracı olarak kullanılabildiği gibi taraftarlarının bazı ayrıcalıklara sahip olmasını da sağlar.

psg token geleceği

PSG Token Hangi Ülkenin?

Paris Saint-Germain (PSG) Token, Fransa merkezli futbol kulübü olan, genellikle Paris Saint-Germain, PSG, Paris veya Paris SG olarak bahsedilen takımın yerel taraftar Token’ıdır.

PSG Coin Projesi ve Whitepaper

Paris Saint-Germain (PSG) projesinde temel amaç, global ölçüde ses getirmiş futbol kulübünün taraftarlarla arasındaki bağı, etkileşimi ve entegrasyonu attırmaktır. PSG Token sahibi taraftarlar, kulübün gol müziğini, futbolcuların bazı etkinliklerini ve kulübün programlarını düzenleyebilmektedir.

Bazı, PSG Token sahiplerine dönemden döneme gerçekleşen promosyonlarda VIP etkinliklere katılma şansı sunulur. PSG Token sayesinde taraftarlar, futbol takımını VIP locadan izleme veya kulübün yıldız futbolcuları ile tanışma gibi fırsatlara sahip olur.

Proje hakkında daha kapsamlı bilgi almak ve Whitepaper’a ulaşmak için https://www.socios.com/paris-saint-germain/ bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

PSG Coin Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 PSG Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

PSG Coin Yorum

Paris Saint-Germain (PSG) Token, taraftar tokenler arasında popülaritesi oldukça yüksek, fazla tercih edilen bir kripto para birimidir. PSG Token, Binance borsasında listelendikten sonra sansasyonel bir yükseliş elde etmiştir. Uzmanlar, PSG Token'ı yorumlarken; başarılı ve güçlü spor altyapısı ile yeni etkinlikler, duyurular eşliğinde daha çok ses getirebileceğini düşünüyorlar.

PSG Coin Geleceği

PSG Token, Chiliz ve Socios ortaklığının en önemli kripto para projelerinden birisi konumundadır. Kısa sürede büyük ilgi toplamayı başarmıştır. Paris Saint-Germain (PSG), Fransa futbol ligini domine etmiş ve özellikle Şampiyonlar Ligi’ndeki başarılı performansları eşliğinde giderek Avrupa futbolunda daha çok söz sahibi haline gelmiştir. PSG Coin geleceği bu bağlamda çok parlak görünmektedir.

Analistlerin PSG Token Fiyat Tahminleri

Analistlerin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

Walletinvestor analistleri;

 • Müthiş bir uzun vadeli yatırım olduğundan söz eden analistler 2026 yılı için $112.500 değerinde öngörüde bulunurken yakın gelecekte 2023 aralık ayında maksimum $17,71 değerinde bir fiyat tahmininde bulunuyorlar.

DigitalCoin analistleri;

 • 2023 yılı için $29,8 değerinde tahminde bulunan analistler gelecek yıl PSG Coin fiyatını $34,67 olarak değerlendirmekteler. Uzun vadede ise analistlerin fiyat tahmini 2028 yılında $87,26.

Priceprediction analistleri;

 • Analistler 2023 yılı için maksimum $21,25 değerinde bir fiyat beklerlerken 2023 senesi söz konusu olduğunda $35,39 maksimum değer olarak ifade ediliyor. PSG Coin için uzun vadeli fiyat tahminlerinde ise maksimum $690,81 değerinde bir sonuç ortaya çıkıyor.

CoinArbitrageBot analistleri;

 • 2023 yılı için $24,6510 değerinde fiyat tahmininde bulunan analistler 2025 yılı için $114,858 değerinde bir tahminde bulunuyor.

Uzmanlara Göre PSG Token Alınır Mı?

PSG Token, Paris Saint-Germain futbol kulübü başarıları, duyuru ve etkinlikleri ile doğrudan etkilenecek olan bir kripto para birimi olup, takımın ünü, hayran kitlesi ile sürekli talep görebilecek bir potansiyele sahiptir. PSG Token özellikle uzun vadede karlı bir yatırım aracıdır. Bu bağlamda takip edilmeye değer bir taraftar tokenı olarak görülmektedir.

PSG Token için yatırım kararı almadan önce güncel veriler ışığında, kapsamlı bir araştırma sonucu doğru adım atmanız önerilir.

Arsenal Coin Geleceği Ne Olur? Arsenal Fan Token Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Paris Saint-Germain (PSG) Haberleri ve Anlaşmaları

Paris Saint-Germain (PSG) haberlerine göz attığımızda;

 • Fransız kulübü Paris Saint Germain’e imza atan ünlü futbolcu Lionel Messi’nin anlaşma paketinin içinde taraftar token’ları olduğu belirtiliyor.

Paris Saint-Germain (PSG) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • PSG Token, Chiliz ve Socios ortaklığı ile piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir.

PSG Coin Avantaj ve Dezavantajları

PSG Coin avantajları;

 • PSG taraftar Token, oy haklarına sahip olduğu için oyunculara ve hayranlara hizmet eder.
 • PSG, mutlaka Ethereum veya Bitcoin'in fiyat hareketlerine bağlı değildi, bunun yerine taraftarlarına bağlı olarak değer kazanır veya kaybeder.
 • PSG Coin sahipleri kulübün NFT'sine, dijital rozetlerine ve VIP Matchday biletlerine hak kazanır.
 • PSG topluluğunun bir parçası olma fırsatı, ücretsiz PSG taraftar Token’ları elde etme ihtimali, PSG stadyumunda rehberli tur ve özel alanlara erişim, imzalı ve özel ürünleri elde etme fırsatı gibi çeşitli avantajlar PSG Coin sahiplerine sunulur.

PSG Coin dezavantajları;

 • Saldırı riski: PSG tokenler için sanal cüzdanlar güvenilir muhafaza etme ortamları değildir. Güvenilir kripto para saklama hizmeti veren platformlarda dahil olmak üzere, olası bir saldırı durumunda tüm varlıklar çalınma riski vardır.
 • Yüksek volatilite: PSG token, kripto para piyasasının yüksek volatilite sahibi yapısı nedeniyle hızlı iniş ve çıkışlar gösterir.

PSG Coin Hangi Borsalarda Var?

PSG Coin, bir çok farklı kripto para borsasında listelenmektedir. PSG Coin şu borsalarda var: Binance, Gate.io, Huobi Global, KuCoin, Kraken, Binance.US, Bybit, Coinlist Pro, Coinone, OKX, Crypto.com Exchange, MEXC, Uniswap (V3), SushiSwap, Okcoin, Tokocrypto, WazirX, Upbit, Bitrue, XT.COM, BloctoSwap, Bitvavo, BitWell, BTCEX, CoinEx, CoinDCX, ZebPay, DigiFinex, AEX, HitBTC, Hoo, BKEX, Pionex, Nominex, Korbit.

PSG Coin Piyasa Bilgileri

PSG Coin toplam arzı 20,000,000 adettir. Maks arzı da 20,000,000 adettir. PSG Coin 10 Ağustos 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $61.23 ABD doları bandına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini ise 11 Haziran 2020 tarihinde $2.77 ABD doları olarak görmüştür.

PSG Coin Nasıl Satın Alınır?

 1. PSG Token için satın almak için, Binance gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılışı yapılır.
 2. Borsanın web sitesi üzerinden kişisel bilgiler ile hesap oluşturulur ve sonrasında KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi gerçekleştirilir.
 4. Borsanın kripto para satın al menüsünden PSG Token satın alma işlemi gerçekleştirilir.
 5. Cüzdana gelen PSG Token’lar borsada dilerseniz soğuk cüzdanda muhafaza edilir.

Özetleyecek Olursak

Yazımızda, PSG Coin geleceğine ilişkin uzman yorumlarına ve fiyat tahminlerine değinerek, projeyi geniş bir perspektifle yazdık. Paris Saint-Germain (PSG) Token büyük bir potansiyele sahip, yatırımcılarına ve Paris Saint-Germain taraftarlarına eşsiz fırsatlar sunan bir yerel kripto para birimidir. Gelecekte kendisinden başarı ile söz edilmesi muhtemel olan kripto para birimleri arasında değerlendirilebilir.




Sıkça Sorulan Sorular

PSG Token tüm zamanların en yüksek değerine $61,23 olarak ulaşmıştır.

Uzmanlara göre Paris Saint-Germain Fan Token fiyatı bir yılda $19.726'dan $39.154'a yükselebilir. Yine de riskleri göz önünde bulundurmalısınız.

Paris Saint-Germain (PSG), Binance, Gate.io, MEXC gibi borsalarda listelenmektedir.

PSG Coin için uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + %98,49'dur. Gelecekte değerlenecek bir kripto para yatırımı tercihidir.

PSG Token, Fransa merkezli futbol takımı Paris Saint-Germain ile Chiliz ve Socios ortaklığıyla piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir.

Uzmanlara göre, Paris Saint-Germain Fan Token, 2030 yılına kadar $690.81 ile en yüksek fiyatı görebilir.

Analistlere göre PSG Coin fiyatının 2023 sonunda maksimum $21,25 seviyesine ulaşması bekleniyor.

PSG Coin toplam arzı 20,000,000 adettir. Maks arzı da 20,000,000 adettir.

PSG Coin 10 Ağustos 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan $61.23 ABD değerine ulaşmıştır.

PSG Coin toplam arzı 20,000,000 adettir.

PSG'nin açılımı, Paris Saint Germain'dir.