Audius müzik dünyasında özgürlüğü vaat eden bir platform olarak ilgi çekmeyi başarırken AUDIO Coin hakkında çeşitli sorular ortaya çıkıyor, AUDIO Coin nedir, geleceği ne olur, fiyat tahminleri ne? Gibi çeşitli soruların cevaplarına ulaşmak için içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Audius (AUDIO) Token Nedir?

Audius, içerik oluşturucular ve dinleyiciler arasında doğrudan işlemlere kolaylık sağlamak gibi çeşitli özelliklere sahip bir müzik paylaşım uygulamasıdır. Kendisini “sadece plak şirketleriyle anlaşanlar için değil, tüm müzisyenler için oluşturulmuş yepyeni bir yayın platform” cümlesi ile tanıtmaktadır.

audious geleceği

Blok zinciri tabanlı uygulama herhangi bir ses içeriği dağıtma, çok yüksek kalitede ses kaydetme, yayınlama ve para kazanma gibi çeşitli cezbedici olanaklar sunuyor.

Audius ağının yerel kripto para birimi de AUDIO Token olarak biliniyor. AUDIO Token yaratıcısı şirket 2018 yılından bu yana varlığını sürdürmesine rağmen son dönemde Binance borsasında listelenme haberi ile beraber AUDIO Token’a olan ilgi katlanarak büyüyor.

AUDIO Token Hangi Ülkenin?

Audius 2018 yılında kurulan merkezi olmayan bir müzik paylaşım uygulamasıdır.

Audius (AUDIO) Whitepaper

Audius sanatçıların daha fazla etkin olmasını ve kontrolü ele almasını sağlamak amacıyla tamamen merkezi bulunmayan bir proje olarak hayata geçirilmiştir. Audius (AUDIO) Token için topkam 1 milyar adet arz olmasına rağmen henüz küçük bir kısmı dolaşıma açılmıştır.

Audius, müzik akışı protololü olarak sanatçıların doğrudan hayranlarına dağıtım yapmasını ve ödemelerini almalarını sağlamaktadır. Audius hakkında daha kapsamlı bilgilere ve Whitepaper’a ulaşmak için https://audius.org bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

AUDIUS Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 Audius Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

AUDIO Coin Yorum

Audius uygulaması son zamanlarda kendini daha fazla duyurmuştur ve pek çok sanatçı bu uygulamada yer alırken Amerikan DJ Skrillex gibi büyük isimleri de bünyesine dahil etmeyi başararak iddialı duruşunu kanıtlamıştır. Audius NFT entegrasyonunu ilan ettikten sonra hızlı bir yükseliş trendine sahip olmuştur. Uzmanlar, uzun vadeli yatırımlar için AUDIO Token yatırımının altını çizmektedir.

AUDIO Coin Geleceği Ne Olur?

AUDIO Coin uzman analistler tarafından olumlu yorumlar ile ifade edilmektedir. Gelecekte, Audios kitlesi ücretli içeriğin kilidini açmak için 3. Taraf sabit Coin’lerden yararlanma seçeneğini tercih etme olanağına sahiptir.

AUDIO Coin istikrarlı bir fiyat ve hesap birimi sağlamaktadır ve bu etken de göze alındığında uzmanlar AUDIO Token için gelecekte potansiyel bir yükselişin açığa çıkacağını belirtmektedir.

Analistlerin AUDIO Coin Fiyat Tahminleri

Analistlerin fiyat tahminlerine göz attığımızda;

Walletinvestor analistleri;

 • AUDIO Coin için karlı bir yatırım aracı yorumunda bulunan analistler 2026 yılı için yaklaşık $12,555 değerinde bir tahminde bulunurken 2021 yıl sonu için ise maksimum $2,481 değerinde bir tahminde bulunmaktadırlar.

Price Prediction analistleri;

 • 2021 yılı için maksimum $2,27 değerinde öngörüde bulunan analistler gelecek yıl için maksimum $3,72 değerinde bir fiyat tahmininde bulunuyor. Uzun vadede ise AUDIO Coin fiyatının 2030 yılında maksimum $72,94 olacağını düşünüyorlar.

CoinArbitrageBot analistleri;

 • 2022 yılı için $2,32805 değerinde bir tahminde bulunan analistler 2023 yılı için $4,14347 değerinde bir beklentileri olduklarını ifade etmektedirler. 2025 yılında ise $10,8473 değerinde bir beklentileri bulunmaktadır.

Gov Capital analistleri;

 • 2022 ortalarında maksimum $6,32155 değerinde öngörüde bulunan analistler 2024 yılı için maksimum $26,52705 değerinde bir tahminde bulunmaktadırlar. 2026 için fiyat tahminlerinde ise maksimum $97,5131 değerinde bir fiyatın altını çiziyorlar.

Digital Coin analistleri;

 • 2021 yılı için $3,56 analizinde bulunan analistler 2022 yılı için $4,13 tahmininde bulundular. 2025 yılı söz konusu olduğunda ise $7,49 değerinde bir fiyat beklentisi içerisinde olan analistler 2028 yılında ise $10,3 değerinde bir fiyat ile diğer analistlere kıyasla daha sakin bir fiyat tablosu çizdiler.

Uzmanlara Göre AUDIO Token Alınır Mı?

Audius, Blockchain dünyasında kullanıcı dostu projeler arasında yer almaktadır ve gelecekte NFT sektörünün gelişmesi, beraberinde ses NFT’lerinin popülerliğini de getirecektir. Gelecek dünya da AUDIO Token bu ses dünyasın merkezi olabilir.

AUDIO Token yatırımı yapmadan önce güncel veriler eşliğinde, kapsamlı bir araştırma sonucu yatırım hamlesi yapılması önerilir.

PSG Token Alınır Mı? Uzmanların Paris Saint Germain Fan Token Yorumları ve Fiyat Tahminleri

Audius (AUDIO) Haberleri ve Anlaşmaları

Audius (AUDIO) haberlerine göz attığımızda;

 • Coin Bureau’nun yüksek profilli ve Guy takma adlı analisti, gelecekte AUDIO fiyatının iki katına çıkacağını ifade etti.
 • AUDIUS, TikTok ile entegre oldu.
 • Audius, merkezi olmayan bir müzik paylaşım ve yayın protokolünün AUDIO tokenı 3 hafta önce %26 oranında değer kazandı.

Audius (AUDIO) anlaşmalarına göz attığımızda;

 • Coinbase, Blokchnage, General Catalyst, Kleıner Perkıns, Lightspeed, Multicoin Capital, Pantera, Standard Crypto ve Binance olmak üzere geniş bir yatırımcı ağı bulunmaktadır.

AUDIO Coin Avantaj ve Dezavantajları

AUDIO Coin avantajları;

 • Audius platformu kullanıcılarına çok yüksek kalitede ses kaydetme imkânı sunar.
 • Herhangi bir ücretsiz müzik platformundan daha yüksek kalitede ses olanağı sunmaktadırlar.
 • Audius platformunun tamamen ve her zaman ücretsiz bir platformdur.
 • En önemli özelliklerinden biri sansürlere karşı dirençli olmasıdır.
 • Kullanıcılar, AUDIO Coin kullanarak küratörlü etkileşim için Premium özelliklerin kilidini açabilir.
 • AUDIO Coin kullanıcıların ağ ücretlerinden pay alması, keşif veya içerik node’larını çalıştırması için stake etme özelliği sunar.

AUDIO Coin dezavantajları;

 • Toplam arzı bilinmemektedir; Audius (AUDIO) Token azami seviye arzı bulunmamaktadır. Bu sebeple AUDIO Token yatırımı değer saklama aracı olarak yetersiz olabilir.
 • Yüksek volatilite: Kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip yatırım araçları oldukları unutulmamalıdır. Tüm varlıklar kısa sürede düşüş gösterebilir.

AUDIO Token Nasıl ve Nereden Alınır?

 1. AUDIO Token satın almak için, Binance, Tokocrypto, FTX, BitWell gibi kripto para borsalarının birinde hesap açılır.
 2. Borsa web sitesi üzerinden kişisel bilgiler girilerek ücretsiz bir şekilde hesap oluşturulur ve akabinde KYC bilgileri doğrulanır.
 3. Oluşturulan hesaba bakiye yükleme işlemi gerçekleştirilir.
 4. Son olarak borsanın kripto para satın al menüsünden AUDIO Token satın alma emri girilir.
 5. Cüzdana gelen AUDIO Token’lar borsada veyahut soğuk cüzdanda saklanabilir.

Özetleyecek Olursak

AUDIO Token farklı, kullanıcı odaklı ve yenilikçi bir platformun yerel kripto para birimi olarak gün geçtikçe ve gelecekte değerli bir varlığa dönüşecektir. Audius sanatçılara ve kullanıcısına verdiği değer ile yükselirken AUDIO Token onu takip edecektir.

Binance %10 Komisyon indirimi ile kayıt ol


Sıkça Sorulan Sorular

AUDIO Token tüm zamanların en yüksek değerine $4,99 olarak ulaşmıştır.

AUDIO Coin ortalama fiyatı bu yılın sonunda $2.21 olabilir. Beş yıllık planı tahminde ise $9,29 değerine kolayca ulaşacağı tahmin edilmektedir.

Audius (AUDIO); Binance, FTX, Uniswap, Gate.io gibi kripto para borsalarda listelenmektedir.

AUDIO Coin fiyatının gelecekte artması beklenmektedir. Uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda %81,79 olarak değerlendirilmektedir.

Audius kurucu ortak ve icra kurulu başkanı Roneil Rumburg olarak bilinmektedir. Diğer yetkili kişilere ve çalışma arkadaşlarına ulaşmak için https://audius.org/team bağlantı adresi ziyaret edilebilir.

Audius (AUDIO) Token 2030'a kadar $72.94'lık en yüksek fiyatı görebilir.

AUDIO Coin için beklenen minimum yıl sonu fiyat değeri $2.02 ve maksimum fiyat değeri $2,27 olarak değerlendiriliyor.

Audius (AUDIO) için toplam arz 1.061.025.641 AUDIO adet olarak bilinmektedir.


BTC Bağışı Yap


1MdFDcZ8RjkxVagnczP5tje2yUqTBwxoZA