Contact us to AD (300x250)

Inter Milan Fan Token Nedir? INTER Coin Geleceği, Fiyat Tahmini, Yorumİtalya’nın dünyaca ünlü futbol kulübü Inter Milan’ın resmi fan token’i olan Inter Fan Token, yaşadığı fiyat düşüşü ile yatırımcılarını endişelendirdi. Ünlü futbol kulübünün taraftarları ile birlikte dünyanın dört bir yanından yatırımcı kitlesine sahip olan INTER Coin’in geleceğine yönelik uzman yorumlarına ve analist fiyat hedeflerine yer verilen rehber yazımızda, ek olarak Inter Fan Token projesi teknik ayrıntılarına ulaşılabilir.

inter coin nedir, geleceği ne olur

Inter Milan Fan Token (INTER) Coin Nedir?

Inter Milan Fan Token, popüler İtalyan futbol kulübü Internazionale Milan ile Socios.com işbirliğinde ve spor blok zinciri olarak bilinen Chiliz ağı üzerinde geliştirilmiş bir taraftar token’idir. 10 Eylül 2021 tarihinde ön satış yoluyla piyasaya sürülen INTER Coin, bir ERC-20 belirtecidir.

INTER Coin Hangi Ülkenin, Kurucuları Kim?

Inter Milan Fan Token, Chiliz ağı üzerinde Socios.com ve Internazionale Milan işbirliği ile geliştirildi. 10 Eylül 2021’de ön satış yolu ile piyasa sürülen INTER Coin, İtalya’nın başkent temsilcisinin resmi fan token’idir.

Inter Milan Fan Token Projesi ve Whitepaper

Inter Milan Fan Token, tüm taraftar jetonları gibi temsil ettiği spor kulübü ile taraftarları arasında köprü kurmayı hedefler. İtalya Serie A’nın vazgeçilmezleri arasında yer alan Inter Milan ile taraftarları arasındaki bağı güçlendirmeyi amaçlayan taraftar jetonu için kulüp, Socios.com ile işbirliğine gitmiştir. Token sahipleri kulüp kararlarında söz hakkı, kutlamalara katılma ve daha pek çok kulüp özelinde sunulan ayrıcalıklardan yararlanabilecekler. Hedeflerine ulaşması adına Chiliz ağı üzerine inşa edilen Inter Milan Fan Token projesinin teknik detayları hakkında rehber yazımıza ek kaynak arıyorsanız https://fantoken.com/inter/ adresi üzerinden ulaşılabilen whitepaper’a başvurabilirsiniz.

INTER Fan Token Fiyatı

Aşağıdaki tabloda 1 INTER Fan Token fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

INTER Coin Yorum

Uzmanların INTER Coin yorumlarında risk ve iyimserlik yan yana yürür. Tüm kripto projelerinde olduğu gibi makroekonomik koşullardan yüksek etkilenme riski bulunan Inter Milan Fan Token projesi, mevcut risklere ek olarak futbol kulübünün başarılarına karşı da duyarsız kalmayacaktır.

Öte yandan fiyatın zirveden giderek uzaklaşması ve artabilecek borsa listelenmeleri, projenin güçlü yanları olarak öne çıkar. Uzmanlar yorumlarında Inter Milan futbol kulübünü temsil eden bu projeye olumlu yaklaşırlarken, talep artışına yönelik çok sayıda artı bulunduğunu ifade etmektedirler.

INTER Coin Geleceği

INTER Coin geleceği, dünyanın en büyük kulüplerinden birisini temsil eden güvenilir bir proje olması nedeniyle popülerdir. Uzmanlar, taraftar token projelerinin artabilecek popülerliği nedeniyle INTER Coin’i de yakından izler. INTER Coin geleceği hakkında olumlu yorumlar aktaran uzmanlar, şu nedenlere bağlı olarak yorumlarında iyimser yaklaşımlar sergilerler:

 • Düşük olan INTER Coin maksimum arzı, talep artışı karşısında token fiyatının hızla artmasını tetikleyebilir.
 • INTER Coin farklı borsa listelenmeleri ile daha geniş bir yatırımcı kitlesine hitap edilebilir.
 • Zirveye göre düşük kalan fiyatlar yatırımcılar için Inter Milan Fan Token’i ön plana çıkarmaktadır.
 • Takım ile taraftarları arasında sunulan etkileşim fırsatları arttıkça INTER Coin’e olan talep artacaktır.

Inter Milan Fan Token Projesini Benzersiz Yapan Özellikler Nelerdir?

Inter Milan Fan Token, Whitepaper’ında “Bir Taraftardan Fazlası Ol” mottosu ile tanıtılmaktadır. Süper hayranlardan oluşan yeni bir çağa giriş için geliştirildiği ifade edilen INTER Coin, İtalya’nın en ünlü futbol kulüplerinden olan Inter Milan’ı temsil etmesi bakımından özeldir. Etki payına sahip olma, karar mekanizmasında yer alma ve bir taraftar için fantastik olarak nitelendirilebilecek ödüllerden yararlanma gibi artılar sunan Inter Milan Fan Token’i benzersiz yapan kulüp başarıları aşağıda paylaşılmaktadır:

 • Inter Milan 1909 – 1910 ile 2020 – 2021 sezonları arasında toplam 19 kez Seria A şampiyonu olmuştur.
 • Yine aynı yıllar arasında Seria A’da 16 kez ikincilik koltuğuna oturmuştur.
 • Inter Milan 8 kez İtalya Kupası’nı müzesine götürürken, 6 kez de finale çıkma başarısı göstermesine karşın turnuvadan ikinci olarak ayrılmıştır.
 • İtalya Süper Kupa’yı 6 kez kazanan Inter Milan, 4 kez de ikinci olmuştur.
 • Inter Milan Şampiyonlar Ligi’nde 3 kez kupa almış ve 2 kez de ikinci olmuştur.
 • 2 Dünya Kulüpler Arası Şampiyonluğu, 3 Avrupa Ligi Şampiyonluğu, 1 Dünya Kulüpler Kupası ve 1 kez de UEFA Süper Kupa Şampiyonluğu yaşamıştır.

INTER Coin Fiyat Tahminleri

Inter Milan Fan Token için analistlerin fiyat tahminleri iyimserdir. Olası yükseliş senaryosuna işaret eden INTER Coin fiyat tahminleri şu rakamlarla paylaşılmaktadır:

 • Price Predictoin INTER Coin için yılsonunda 3,88 dolar fiyat hedefi belirlerken, 5 yıl sonrası için tahminini 26,89 dolara yükseltmektedir.
 • Tech News Leader analistlerince hazırlanan analizde 1 yıl için INTER Coin’e 6,52 dolar fiyat hedefi öngörülmüş, 5 yıl sonrası için 18,32 dolar fiyata işaret edilmiştir.
 • DigitalCoin tarafından paylaşılan algoritma bazlı tahminde INTER Coin Fiyat Tahmininde 2022 yılsonu fiyat hedefi 3,71 dolar, 5 yıl sonrası için hedef 6,94 dolar olarak hesaplanmaktadır.
 • Wallet Investor Inter Milan Fan Token Fiyat Tahmini ise 1 yıllık periyotta 0,192 dolara geri çekilme beklemektedir.

Inter Milan Fan Token Alınır Mı, Güvenilir Mi?

Inter Milan Fan Token, spor ağı olarak bilinen Ethereum’un yan zinciri Chiliz üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 token’idir. Ethereum, ağın güvenilirliğini sağlar. Yüksek rekabet ve düşük borsa listelenmesi ise güvenilirlik noktasında akıllarda soru işareti bırakabilmektedir.

INTER Coin yatırım kararı öncesi okurlarımız, futbol kulübü taraftarlarının ve İtalyan ekibinin token fiyatından ziyade sundukları ile ilgilendiklerini bilmelidirler. Bu nedenle tüm kripto para yatırımlarında olduğu gibi INTER Coin için de risk yüksektir.

Green Satoshi Token Nedir? GST Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

INTER Coin Avantaj ve Dezavantajları

Inter Milan Fan Token, dünyanın en büyük futbol kulüpleri arasında yer alan önemli bir takımı temsil eder. Sadece İtalya’da değil dünyanın dört bir yanında hayran kitlesine sahip olan Inter Milan için fan token, önemli bir projedir. Takım özelinde değerlendirilen bir proje olsa da borsalarda işlem görmesi ile dünyaya açılan INTER Coin’in artıları ve eksileri aşağıda paylaşılmaktadır.

Avantajları:

 • Kullanıcılar, takımın gol kutlaması için kullanacağı şarkıyı ve kaptan pazubandında, takım otobüsünde ve soyunma odasında verilecek mesajı seçebilirler.
 • Socios.com üzerinden düzenlenen anketlere katılım hakkı elde edilebilir.
 • Kulübün dostluk maçlarında ilk 11’i INTER Coin sahipleri belirlemektedir.
 • Takım tarafından dağıtılacak NFT ödüllerinden yararlanılabilir.
 • Düzenlenen etkinliklere katılarak Inter Milan futbolcuları ile etkileşime geçilebilir.

Dezavantajları:

 • Fiyatlarda yaşanan sert düşüş etkisi ile zirve fiyatın oldukça gerisinde fiyatlanmaktadır.
 • İtalya özelinde Roma, Milan, vb. güçlü rakiplere sahiptir.
 • INTER Coin, temsil ettiği futbol kulübünün başarılarından ve transfer haberlerinden doğrudan etkilenerek hisse senedi gibi davranabilir.
 • Sadece üç kripto borsasında listelenmektedir.
 • Yatırımcı nezdinde dünya liglerinde daha büyük futbol kulüplerini temsil eden taraftar token’leri ile rekabet halindedir.

INTER Coin Hangi Borsalarda Var?

INTER Coin inşa edildiği Chiliz’e ait kripto borsası yanında büyük bir borsada listelenme başarısı gösterdi. Yatırım amacıyla Inter Milan Fan Token sahibi olmak isteyen okurlarımız aşağıda sıralanan INTER Coin listeleyen borsalar üzerinden işlem yapabilirler:

 • FTX
 • Chiliz
 • Paribu

Inter Milan Fan Token (INTER) Piyasa Bilgileri

INTER Coin toplam arzı 20,000,000 adettir. Inter Milan Fan Token, 22 Ekim 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan $14,09 fiyatına ulaşmıştır. Inter Milan Fan Token’de tüm zamanların en düşük seviyesi (ATL) ise 12 Mayıs 2022 tarihinde $1,98 olarak görülmüştür.

INTER Coin Nasıl Satın Alınır?

 • 1. Adım: Inter Fan Token satın almak için; FTX, Chiliz ya da Paribu gibi INTER Coin listeleme yapan borsaların web sitelerine erişim sağlayın.
 • 2. Adım: Seçmiş olduğunuz borsada KYC bilgileriniz yardımı ile üyelik oluşturun.
 • 3. Adım: Hesabınızı doğrulayarak para gönderin.
 • 4. Adım: Transfer işlemi gerçekleştiğinde kripto para alım ve satım ekranını kullanarak INTER Coin alış emri oluşturun.
 • 5. Adım: INTER bakiyenizi borsa cüzdanınızdan takip edebilir ya da Ethereum destekli herhangi bir alternatif cüzdana token’lerinizi transfer edebilirsiniz.

Son Sözler

Yazımızda, INTER Coin geleceğine ilişkin fiyat tahminleri ve uzman yorumlarına değinerek projeyi detaylıca analiz ettik. Inter Milan Fan Token (INTER) Coin ön satış yoluyla 10 Eylül 2021 tarihinde piyasa sürülen bir taraftar token projesidir.

ERC-20 standartlarında geliştirilen INTER Coin’de misyon, Inter Milan ile taraftarları arasında köprü oluşturmaktır. Henüz üç adet borsada listelense de projenin geleceğini uzmanlar olumlu görür. Analistler de INTER Coin’in artışa geçmesini beklemektedirler.
Sıkça Sorulan Sorular

INTER Coin’in geleceğine yönelik beklentiler olumludur. 1 yıl ve ilerisi için INTER Coin fiyatlarının artışa geçmesi yönünde beklentiler iyimserdir.

INTER Coin Chiliz, Paribu ve FTX’te listelenmektedir.

Maks arz bilgisi bulunmamaktadır. Mevcut verilere göre INTER Coin toplam arzı 20,000,000 adettir.

INTER Coin, analistlerin geneline göre iyi bir yatırım aracı olarak görülür. Mevcut fiyatlara göre analistler, Inter Milan Fan Token’de yükseliş öngörür.

INTER Coin için yılsonu fiyat hedefleri 3,71 dolar ile 3,88 dolar düzeylerinde belirlenmiştir.

INTER Coin’in kısa vadede 4 dolara yaklaşabileceğini düşünen analistler, uzun vadede fiyat hedeflerini 18 dolar düzeylerinde paylaşmaktadırlar.

INTER Coin, Socios.com ve Inter Milan Futbol Kulübü işbirliği ile geliştirildi. INTER Coin, İtalyan Inter Milan spor kulübünün resmi taraftar token’idir.

INTER Coin 22 Ekim 2021 tarihinde 14,09 dolar fiyatla tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı.

INTER Coin’in yükselmesi için arzı artıracak gelişmeler takip edilmelidir. Yeni borsa listelenmeleri, Inter Milan futbol kulübünün sportif başarıları ya da takım ile taraftarları arasında artacak etkileşim fırsatları INTER Coin’i yükseltebilecek önemli gelişmelerdir.