Contact us to AD (300x250)

FLOKI (FLOKI) Coin Nedir? FLOKI Coin Yorum, Fiyat Tahminleri Ve FLOKI Coin Geleceği 2023-2026Floki Inu, 2021 yılında popüler bir kripto para birimi olan Dogecoin'e atıfta bulunan bir kripto para birimidir. Dogecoin'in büyük bir hayranı olan Elon Musk'ın köpeği Floki'ye adanmıştır. Kısacası, Dogecoin'in başarısını taklit etmeyi amaçlayan bir altcoin olarak ortaya çıkmıştır. Yazımızın devamında FLOKI Coin geleceğine ilişkin detayları bulabilecek, uzmanların yorumlarına, fiyat tahminlerine ve detaylı proje incelemelerine göz atabileceksiniz.

floki coin yorum

FLOKI (FLOKI) Projesi Nedir?

FLOKI Inu projesi, kripto para birimi FLOKI Inu'ya odaklanan bir kripto para projesidir. Dogecoin'in popülerliğini taklit etmeyi amaçlayan bir altcoin olarak ortaya çıkmıştır. FLOKI Inu, Dogecoin'in başarısını yansıtmak ve büyütmek için benzer bir topluluk odaklı yaklaşım benimsemektedir.

Platform, eğlenceli ve samimi bir topluluk oluşturmayı hedefler. Hayvanseverler ve kripto para meraklıları arasında popüler olmuştur. FLOKI Inu tokeni, Ethereum blockchain üzerinde çalışan bir ERC-20 tokenidir. ERC-20 standardı, tokenin uyumlu cüzdanlar ve borsalar üzerinde kolayca kullanılmasını sağlar.

Projenin Amacı ve Teknik Makale

FLOKI (FLOKI) projesinin amacı, Dogecoin'in popülerliğini taklit etmek ve benzer bir topluluk odaklı başarı elde etmektir. Ayrıca bir amacı da topluluk etrafında birlik ve dayanışma yaratmaktır. Proje, hayvanseverler ve kripto para meraklıları arasında ilgi çekmiştir. Topluluk üyeleri, projeyi desteklemek için FLOKI (FLOKI) tokenlerini satın alabilir veya elde edebilirler.

Yan taraftaki bağlantıyı kullanarak FLOKI projesi ile ilgili teknik makale bilgilerine erişebilirsiniz.

FLOKI Projesi Hangi Ülkenin, Kurucuları Kim?

FLOKI platformu, 2021 yılında ortaya çıkmış olup projenin lider geliştiricisi Jackie Xu olarak gösterilir. Proje merkeziyetsiz bir yapıya sahip olduğu için sahibi yoktur. Detaylı bilgi için üst tarafta yer alan whitepaper sayfasına göz atabilirsiniz.

FLOKI Coin Nedir?

FLOKI Coin, projenin yerel belirteci olup Ethereum blockchain üzerinde çalışan bir ERC-20 tokenidir. ERC-20 standardı, Ethereum platformunda oluşturulan ve belirli işlevleri ve özellikleri olan tokenleri tanımlayan bir standarttır. Böylece FLOKI Jetonu, Ethereum ekosistemiyle entegre olabilir ve ERC-20 uyumlu cüzdanlar ve borsalar üzerinde ticaret yapılabilir.

FLOKI Jetonunun kullanım alanı; FLOKI Coin bazı projelerde kullanılarak ödeme yapılabilir, token sahiplerine belirli avantajlar sunulabilir veya topluluk faaliyetleri ve hayırseverlik projeleri için kullanılabilir.

FLOKI Coin Yorum

FLOKI projesi, Dogecoin'in popülerliğini taklit etmeyi hedefleyen bir kripto para projesidir. Projenin amacı, Dogecoin'in topluluk odaklı başarısını benimsemek ve benzer bir popülerlik elde etmektir. FLOKI Coin, Dogecoin'e göndermeler yaparak, Dogecoin'in başarısının bir parçası olmaya çalışır.

Analist ve uzmanlara göre FLOKI Coin ve projenin başarısı hakkında kesin bir yorum yapmak zordur. Kripto para birimleri son derece volatil olabilir ve fiyatları hızla değişebilir. Unutmayın, kripto para birimleri yüksek derecede riskli olabilir ve sermayenizin tamamen kaybedilebileceği bir yatırım şeklidir.

FLOKI Coin Geleceği

FLOKI projesi ve FLOKI Coin'in geleceği hakkında kesin bir öngörüde bulunmak doğru olmaz ancak bazı detaylara değinilebilir:

FLOKI projesi, Dogecoin'in popülerliğini taklit etmeyi hedefleyen bir proje olarak ortaya çıktı. Proje topluluk etrafında birlik ve dayanışma yaratma hedefini benimsemektedir. Ancak unutulmamlıdır ki bir projenin başarısı birçok faktöre bağlıdır, bu da FLOKI projesi için de geçerlidir.

FLOKI Coin'in geleceği, projenin topluluğunun büyüklüğü, benimsenme oranı, teknolojik gelişmeler, ortaklıklar, pazar koşulları ve genel kripto para piyasasının durumu gibi birçok faktöre bağlı olacaktır. Bu nedenle kesin bir tahminde bulunmak mümkün değildir. Kripto para birimleri yüksek risk içeren yatırımlardır ve her yatırımcının kendi araştırmasını yaparak, risk toleransını dikkate alarak ve finansal danışmanlık alarak karar vermesi gerekmektedir.

FLOKI Coin Fiyat Tahminleri 2023,2024,2025,2026

FLOKI Coin için 2023,2024,2025,2026 yılı fiyat tahminleri piyasa koşullarına ve projenin gelişimine bağlı olarak değişebilir. Burada yer alan tahminler kesin değildir ve yatırım yapmadan önce piyasa risklerini göz önünde bulundurmalısınız. İşte bazı uzmanların FLOKI Coin fiyat tahminleri:

 • Ambcrypto FLOKI Coin Fiyat Tahmini: Ambcrypto platformu FLOKI 2023 yılında fiyatının 0.000029 ABD Doları civarında değerleneceğini belirterek yıl sonlarına doğru ortalama fiyatın 0.000043 Dolar civarında olabileceğini tahmin ediyor. 2024 Yılı için fiyat tahmini ise $0.00028, 2025 Yılında ise $0.0053 Fiyat bandını görebileceğini düşünüyor.
 • PricePrediction FLOKI Coin 2023,2024,2025 Fiyat Tahmini: PricePrediction analistleri, geçmiş fiyat verilerine derin yapay zeka destekli teknik analiz uygulayarak FLOKI (FLOKI) Coin 2023 Yılı için fiyatının minimum $0.000033 olabileceğini belirtiyor. 2024 Yılında ise 0.00031 Dolar olabileceği öne sürerek, 2025 Yılında ise 0.056 Dolar olabileceğini belirtiyor.
 • CoinCodex FLOKI (FLOKI) Coin Fiyat Tahmini: CoinCodex platformunun teknik analizlerine dayanan görüşlerinde ise FLOKI (FLOKI) Coin fiyatının 2023 yılı sonuna kadar 0.000036 ADB Doları olabileceği yönünde. 2024 Yılı ortalarında 0.00035 ABD Doları bandına ulaşabileceği düşünülüyor.
 • Walletinvestor FLOKI Jetonu 2023, 2025, 2026 Fiyat Tahmini: Platform, jeton fiyatının 2023 ortalarında 0.000030$ olabileceği, 2025 Yılında ise $0.0054 civarında olabileceğini savunuyor. FLOKI 2026 yılı uzun vadeli tahmini ise 0.032 Dolar civarındadır.
 • Technewsleader FLOKI Coin Fiyat Tahmini: Technewsleader yapay zeka teknolojisi ile yaptığı tahminlerde FLOKI fiyatının 2023 Yılında 0.000043 Dolar bandına düşebileceği yönünde. Şuan popüler olsa da, platforma göre fiyatlar aşağı yönlü değişebilir.
 • Digitalcoinprice FLOKI Tahmini: DigialCoin analizlerine göre FLOKI fiyatları yıl sonuna kadar yükseliş göstererek 0.000047 Dolar bandına ulaşabilir. 2024 Yılında ise artışın devam edebileceğini savunarak 0.00029 Dolar olabileceğini belirtiyor. 2025 Tahmini ise 0.0071 Dolar. 2026 Yılı tahmini ise 0.048 Dolar değerindedir.
 • Captainaltcoin FLOKI Coin Fiyat Tahmini: Captainaltcoin analistleri de iyimser tahmin yapanlar arasında yer alıyor. FLOKI fiyatlarının 2023 sonuna kadar 0.000043 bandını görebileceğini ve yükselişin 2024 sonuna kadar devam ederek 0.00041 Dolar olabileceğini belirtiyor.

Dikkat: Kripto para birimlerinin fiyatı son derece değişkendir ve çeşitli faktörlere bağlı olarak hızlı bir şekilde artabilir veya düşebilir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapmanız ve piyasa koşullarını dikkate almanızı öneririz.

CRO Coin Geleceği Ne Olur? Uzmanlardan CRO Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

FLOKI Projesinin Benzersiz Özellikleri ve Avantajları

FLOKI Inu projesinin benzersizliğini ve potansiyel avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Topluluk Odaklılık: Proje, Dogecoin'in eğlenceli ve samimi topluluğunu taklit etmeyi hedefler. Topluluk etrafında dayanışma, sosyal yardım ve hayırseverlik faaliyetleri gibi inovatif fikirleri destekler.
 • Elon Musk Bağlantısı: Plaform, Elon Musk'ın köpeği Floki'ye adanmıştır. Elon Musk, Dogecoin'in büyük bir destekçisidir ve projeye olan ilgisi, FLOKI'nin popülerliğini artırabilir.
 • ERC-20 Uyumluluk: FLOKI Coin, Ethereum blockchain üzerinde çalışan bir ERC-20 tokenidir. FLOKI Coin, Ethereum ekosistemiyle entegre olabilir ve ERC-20 uyumlu kripto para cüzdanları ve borsalar üzerinde kolayca ticaret yapılabilir.
 • Spekülasyon Potansiyeli: FLOKI Jetonu gibi altcoinler, yüksek volatiliteye sahip olabilir ve kısa sürede büyük fiyat hareketleri gösterebilir. Yatırımcılar arasında spekülasyon potansiyeline sahip olabilir.
 • Topluluk Etkileşimi: FLOKI projesi, topluluk üyeleri arasında etkileşimi teşvik eder. Topluluk üyeleri, projenin gelişimine katkıda bulunabilir, fikirlerini paylaşabilir ve projeyle ilgili kararlar alınmasına katılabilir.

FLOKI Projesi Güvenilir mi, İyi Bir Yatırım Mı?

Kripto para projelerinin güvenilirliği genellikle çeşitli faktörlere bağlıdır. Aşağıda genel olarak kripto para projelerinin güvenlik önlemleri hakkında bilgi verilebilir:

 • Ethereum blockchain üzerinde çalışan bir ERC-20 tokenidir. Ethereum, kriptografik olarak güvence altına alınmış ve dağıtık bir yapıya sahip olan bir blockchain teknolojisidir.
 • FLOKI Coin ve diğer ERC-20 tokenleri için kullanılan smart contract'lar, programlanabilir akıllı sözleşmelerdir.
 • Güvenilir projeler, kripto para birimi ve akıllı sözleşme kodlarını güvenlik açıklarına karşı düzenli olarak denetler.
 • Güvenilir projeler, topluluk denetimi ve katılımını teşvik eder. Topluluk üyeleri, potansiyel güvenlik tehditlerini veya hataları bildirebilir, güncellemeleri test edebilir ve projenin gelişimine katkıda bulunabilir.
 • Projeler, kullanıcı hesaplarının güvenliğini sağlamak için güçlü şifreleme, iki faktörlü kimlik doğrulama ve diğer güvenlik önlemlerini kullanır.

Kripto paralar yüksek risk içeren yatırımlardır. Dolayısıyla yatırım yapmadan önce riskleri ve potansiyel kazançları dikkatlice analiz etmenizi öneririz!.

FLOKI (FLOKI) Coin Güncel Fiyat Bilgisi

Aşağıdaki tabloda 1 FLOKI Coin fiyatının kaç Dolar olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

FLOKI (FLOKI) Coin Piyasa Bilgileri

Coinmarketcap verilerine göre toplam arzı: 9,942,300,879,791,850 Adettir. Projenin piyasa bilgileri belirli aralıklarla değişebilir yada güncellenebilir. Bu nedenle güncel fiyat ve piyasa bilgilerini Coinmarketcap web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. FLOKI Coin, 04 Kasım 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan (ATH) seviyesine 0.0003437 ABD Doları olarak ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değeri olan (ATL) seviyesini 09 Ağu 2021 tarihinde 0.00000002 ABD Doları olarak görmüştür.

FLOKI Coin Hangi Borsalarda Var?

FLOKI (FLOKI) Coin birden fazla kripto para borsasında yer almaktadır. FLOKI Coin'i listeleyen kripto para borsalarından en popüler olanlardan bazıları şunlardır:

 • Binance
 • Gate.io
 • KuCoin
 • Huobi Global
 • Kraken
 • Bybit

FLOKI Coin Nasıl Satın Alınır?

Aşağıdaki adımları izleyerek basitçe satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, her kripto para borsası için farklı prosedürler bulunabilir. Yatırım yapmayı hedeflediğiniz borsa hakkında daha fazla bilgi almanızda yarar var.

 1. Adım kripto para borsasına kaydolun: FLOKI Coin satın almak için öncelikle bir kripto para borsasına kaydolmanız gerekir. Popüler borsalar arasında Binance, Coinbase, Kraken gibi borsalar bulunur.
 2. Adım Hesabınızı doğrulayın: Kripto para borsasına kaydolduktan sonra, hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Doğrulama işlemi kapsamında kimlik, ehliyet vb. belgeleri göndermenizi ve kişisel bilgilerinizi doğrulamanız gereklidir.
 3. Adım Fon ekleyin: Hesabınızı doğruladıktan sonra, banka havalesi, kredi kartı v.b. yollarla fon eklemeniz gerekir.
 4. Adım FLOKI satın alın: Son olarak fonlarınız eklendiğinde, kripto para borsası tarafından sunulan fiyatları kullanabilir ve istediğiniz miktarda FLOKI Coin satın alabilirsiniz.

Not: Eğer yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak hesap açabilir, ömür boyu geçerli olacak %20 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Son Sözler

Yazımızda, uzmanların FLOKI Coin geleceğine ilişkin yorumlarına, fiyat tahminlerine ve proje detaylarına değindik. Özetle FLOKI, Dogecoin'in popülerliğini taklit etmeyi hedefleyen bir kripto para projesidir. FLOKI Coin ise FLOKI projesinin kendi kripto para birimidir. Topluluk odaklı bir yaklaşım benimseyerek eğlenceli ve samimi bir topluluk oluşturmayı amaçlar.

FLOKI Coin'in geleceği hakkında kesin bir tahmin yapmak oldukça zordur ve herhangi bir kripto para biriminde olduğu gibi yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız ve riskleri değerlendirmeniz gerekmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

FLOKI Coin tüm zamanların en yüksek seviyesine $0.0003437 dolar olarak ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük (ATL) seviyesi ise $0.00000002 olarak görülmüştür.

FLOKI Coin`i listeleyen uluslararası kripto para borsalarından bazıları şunlardır:

 • Binance
 • KuCoin
 • Gate.io
 • Huobi Global
 • Kraken
 • Bybit

FLOKI Jetonunun yükselip yükselmeyeceği FLOKI platformunun benimsenmesi ve popülerleşmesi ile doğrudan ilişkilidir. Platformun kullanımı arttıkça fiyatlar yukarı yönlü yükselebilir.

Coinmarketcap web sitesi üzerinden alınan bilgilere göre arz bilgileri şu şekildedir:

 • Maks arz bilgisi paylaşılmamıştır.
 • Toplam arz bilgisi: 9,942,300,879,791,850 Adettir.

Kripto para birimlerinin fiyatı oldukça volatil olduğundan FLOKI Coin geleceğine ilişkin net bilgiler vermek doğru değildir. FLOKI platformunun benimsenmesi, yapılacak yatırımlar ve kullanımının artması geleceğinin şekillenmesi açısından oldukça değerlidir.

Jetonların uzun ve kısa vadeli fiyat beklentileri, proje gelişimine, benzersiz özelliklerine, kripto para piyasasının genel performansına ve yatırımcı ilgisine bağlı olarak değişebilir. Analistlerin ortak görüşlerine göre kısa vadeli hedef fiyat 0.33 Dolar civarındadır. Uzun vadede ise 2024 Yılı için 0.35 Dolar, 2025 Yılı için ise ortalama 0.54 ABD Dolarıdır.

Uzmanların genel görüşlerine göre 2023 Yılsonu tahminleri ortalama 0.43 Dolardır.

Kripto para piyasası genellikle piyasa duyarlılığı, Bitcoin fiyat hareketleri, haberler ve duyurular, kripto para birimlerinin kullanımı ve benimsenmesi, spekülasyonlar vb. birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle FLOKI Coin`in neden düştüğüne ve düşmeye devam edip etmeyeceğine dair kesin bir yanıt vermek mümkün değildir.

Floki Coin merkeziyetsizdir ve herhangi bir kuruluşa bağlı değildir. Kripto para birimleri genellikle merkeziyetsizdir ve belirli bir sahiplik yapısına sahip olmazlar. Projenin geliştiricileri, topluluk üyeleri ve katılımcılar tarafından yönetilen açık kaynaklı bir yapıya sahip olabilirler.