Contact us to AD (300x250)

Memereum Ön Satışında Bitcoin 65.000 Dolarda Olmasına Rağmen 26 Milyon Token SatıldıMemereum Ön Satışında Bitcoin 65.000 Dolarda Olmasına Rağmen 26 Milyon Token Satıldı

Sorumluluk Reddi: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com bu yazıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Merkezi olmayan borsası MemeSwap aracılığıyla ilk blockchain sigortasını sunan Memereum, ön satışında bir talep artışı gördü; yakın zamanda sadece birkaç saat içinde 1 milyondan fazla token satıldı ve ön satışta 26 milyona yakın token satıldı.

Bitcoin Fiyatında Belirsizlik Yaşanıyor

Bitcoin fiyatındaki son toparlanmaya rağmen, kısa vadeli sahipler şu anda kayıp yaşıyor. Bu durum satış faaliyetlerini etkileyebilir ve CoinDesk’e göre potansiyel olarak 65.000 dolarlık destek seviyesinin kırılmasına yol açabilir.

emereum Neler Sunuyor?

Yakın zamanda Memereum, sigortası kapsamındaki Beta sürümünde belirli tokenler içeren ilk merkezi olmayan borsa MemeSwap’i başlattı. Aynı zamanda fiat para birimleri ve metal paraların devalüasyonuna karşı sigorta sunmayı da amaçlıyor.

Memereum Ön Satışı

Mevcut ön satış fiyatının 0,041 dolar olarak belirlenmesi ve ekibin potansiyel olarak 10 kat daha yüksek olması beklenen lansman fiyatıyla Memereum, erken yatırımcılara getiri potansiyeli olan düşük bir fiyatla giriş yapma fırsatı sunuyor. Ön satış yapısı, erken katılımı teşvik etmeyi amaçlayan her 72 saatte bir stratejik fiyat artışını içermektedir.

Staking Ödül Programı

Memereum, yıllık %183 getiri (APY) sağlayan otomatik bir staking sistemine sahip olduklarını belirtiyor. Bu kazanç, Memereum’u kripto alanındaki yeni fırsatları keşfetmek isteyenler için bir seçenek olarak konumlandırarak, kayda değer ödüller sağlayarak katılımcıların ilgisini çekmeyi amaçlıyor.

Memereum (MEME) Hakkında

Memereum’un (MEME) potansiyel çekiciliği, blockchain sektöründeki yenilikçi yaklaşımına ve büyüyen topluluk desteğine bağlanabilir. Memereum, desteklenen token ticareti için entegre DEX’e sahip ilk blockchain sigortasıdır. Kullanıcılar buraya tıklayarak Memereum hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.