Contact us to AD (300x250)

Lif3.com, Seçilmiş DeFi Sözleşmelerine Sahip Ilk Katman 1 çözümü Olan “Lif3 Chain”i Dağıtmak Için EvmOS Ile Iş Birliği YapıyorLif3.com, seçilmiş DeFi sözleşmelerine sahip ilk Katman 1 çözümü olan “Lif3 Chain”i dağıtmak için evmOS ile iş birliği yapıyorSorumluluk Reddi: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com bu yazıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

LayerZero köprüleme yoluyla Ethereum, Polygon, BNB Chain ve Fantom üzerinde çalışan devrim niteliğindeki çok zincirli DeFi Layer-1 ekosistemi Lif3.com (LIF3/USD)(LIF3/USDt), evmOS ile önde gelen ortaklığını duyurmaktan heyecan duyuyor. seçilmiş sözleşme dağıtımıyla kamuya açık izinsiz kullanım için tasarlanan dünyanın ilk Katman 1 çözümü “Lif3 Chain”i piyasaya sürdü.

Ortaklık, blockchain teknolojisinde, DeFi güvenliğinde yeni bir standart belirliyor ve akıllı sözleşmelerin kesintisiz, güvenli ve verimli bir şekilde dağıtılmasına olanak tanırken en yüksek düzeyde şeffaflık ve erişilebilirlik sağlıyor. evmOS entegrasyonu, merkezi olmayan uygulamaların gelişiminde bir başka kilometre taşına işaret ederek dünya çapındaki geliştiricilere ve kuruluşlara fırsatlar sunuyor.

Lif3.com, seçilmiş DeFi sözleşmelerine sahip ilk Katman 1 çözümü olan “Lif3 Chain”i dağıtmak için evmOS ile iş birliği yapıyor

Quantum FinTech Group Genel Müdürü Harry Yeh,

“evmOS ile ortaklığımız blockchain endüstrisinde önemli bir ilerlemeyi temsil ediyor” diyor ve devam ediyor:

“Özelleştirilmiş sözleşme dağıtımıyla kamuya açık izinsiz kullanıma yönelik dünyanın ilk Katman 1 çözümünü sunarak, akıllı sözleşme uygulamasının güvenliğini ve verimliliğini artırıyoruz ve bildiğimiz şekliyle DeFi’de devrim yaratan bu dönüştürücü teknolojiye erişimi demokratikleştiriyoruz.

Bu işbirliği, bizim Yeniliği teşvik etme ve tüm blockchain ekosistemini destekleme taahhüdü, geliştiricilere ve işletmelere yeni nesil merkezi olmayan uygulamaları ileriye taşımak için ihtiyaç duydukları araçları sağlama.

DeFi güvenliği benim ve Lif3 projesi için her zaman en önemli öncelik olmuştur. Şu anda piyasada kötü niyetli sözleşmelerin, flaş kredilerin, kilim çekmelerin, önden yürütülen sözleşmelerin ve gereksiz token dağıtımlarının gerçekleşmesini önleyecek hiçbir çözüm mevcut değildir.

Tüm izinsiz blok zincirlerinde, üzerinde kötü amaçlı veya çöp olan sonsuz sayıda sözleşmenin çalıştığı bu sorun vardır. Ayrıca sahte ve işe yaramaz token sözleşmeleri de geçmişte kaldı. Bu sorunları bizzat deneyimlemiş biri olarak, De-Fi’nin geleceğinin, seçilmiş sözleşmeli dağıtımların bir endüstri standardı haline geleceği bir dönem olacağına inanıyorum. App Store’u düşünün; ancak akıllı sözleşme dağıtımları için!”

Lif3.com ve Lif3 Cüzdan, merkezi olmayan finans ve blockchain’in geleceğiyle ilgilenenler için bir platform olabilir. Sürekli iyileştirme ve yenilikçiliğe olan bağlılık, Lif3’ü dijital ekonomiyi şekillendirmede öncü olarak konumlandırıyor ve yükseliş, yatırım, ticaret, oyun, iGaming için tek duraklı bir çözüm olan Lif3 Mobil Uygulaması aracılığıyla kripto para biriminin benimsenmesinin önündeki engelleri kaldırma vizyonuna sahip. ve rampadan çıkma.

“EvmOS ile donatılmış LIF3, artık en güvenilir blockchain temellerinden ikisi olan IBC ve EVM ile uyumlu. LIF3’ün DeFi ortamını genişletmesini ve kullanıcılar ile geliştiriciler için yeni kapılar açmasını sabırsızlıkla bekliyoruz” diyor evmOS BD Baş Sorumlusu Daniel Burckhardt.

Lif3.com ve evmOS Ortaklığının Faydaları

  • LIF3 CÜZDAN Kullanılabilirliği ve Verimliliği: EvmOS, Lif3’ün daha basitleştirilmiş, daha güvenli ve etkileşimli bir kullanıcı deneyimi vizyonunu daha da desteklediğinden, kişisel saklama cüzdanı artık daha erişilebilir. EVM uyumluluğu, App Store ve Google Play‘den indirilebilen Lif3 Cüzdan aracılığıyla tüketici DeFi’sinin sorunsuz bir şekilde satın alınmasını kolaylaştırarak kullanıcılara dijital varlıklarına güvenli ve rahat erişim sağlıyor.
  • Gelişmiş Güvenlik: evmOS, akıllı sözleşmelerin dağıtımı için güvenli bir ortam sağlayarak yetkisiz erişimle ilişkili riskleri azaltır.
  • Herkese Açık, İzinsiz Kullanım: evmOS’un getirdiği endüstri standardı – EVM, blockchain teknolojisine erişimi demokratikleştirerek herkesin akıllı sözleşmelerle etkileşime girmesine olanak tanır.
  • Lif3’ün Seçilmiş Sözleşme Dağıtımı: Yüksek kaliteli, incelenmiş akıllı sözleşmeler sağlayarak ekosistem içinde güveni ve güvenilirliği artırır.
  • Yenilikçi Katman-1 Çözümü: Herkese açık, izinsiz kullanım erişimi için tasarlanan ve yeni bir endüstri standardı belirleyen dünyanın ilk Katman-1 blok zincirini sunar.
  • Omni-Chain DeFi Ekosistemi: Lif3.com’un kapsamlı DeFi tekliflerini güçlendirerek birden fazla blockchain ağı arasında kusursuz entegrasyon sağlar.
  • Geliştiricilerin ve İşletmelerin Güçlendirilmesi: Yeni nesil merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasını ve devreye alınmasını kolaylaştırmak için gelişmiş araçlar ve altyapı sunar.
  • Web3’ün Gelişimi: Tüketici DeFi, iGaming, müzik ve eğlence de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde Web3 teknolojilerinin benimsenmesini ve potansiyelini ileriye taşır.
  • Blockchain Ekosistemi Desteği: Geliştirme için sağlam ve çok yönlü bir platform sağlayarak blockchain topluluğu içinde yenilikçiliği ve büyümeyi teşvik eder.

Lif3 Ekosistemi Hakkında

Lif3.com, çok zincirli DeFi ekosistemi ve seçilmiş Katman-1 blok zinciri ile blockchain endüstrisinde devrim yaşatıyor; bu, şimdi, seçilmiş sözleşme dağıtımıyla dünyanın ilk halka açık, izinsiz kullanımlı Katman-1 çözümünü başlatmak üzere evmOS ile öncü ortaklıklarıyla geliştirildi. App Store ve Google Play’de bulunan, kendi kendini saklayan Lif3 Cüzdan, Web3’ün tüm potansiyelini açığa çıkararak ve tüketici DeFi, Oyun, iGaming, müzik, eğlence ve daha fazlasını dönüştürerek kullanıcılara güç verir.

($LIF3) şu anda Bitfinex, Bitmart, ve MEXC‘de listelenmektedir.

LIF3 hakkında daha fazla bilgi için kullanıcılar iletişime geçebilir:

X | Telegram | Discord | Haber ve Güncellemeler

Kullanıcılar Blockscout ile Lif3 Chain Mainnet Önizlemesini keşfedebilir:

Lif3 Blockscout portalı https://lif3scout.com/

Quantum Fintech Grubu Hakkında

Quantum Fintech Group, 2020 yılında kurulmuş özel bir yatırım grubudur ve özellikle blockchain yatırımlarına odaklanarak alternatif varlık alanında üstün getiri sağlamaya odaklanmıştır.

X: https://x.com/quantumftg

evmOS hakkında

evmOS, zincirler arası dApp geliştirme için tasarlanmış, birlikte çalışabilen bir EVM blok zinciridir.

Outposts ve evmOS dApp Store gibi çığır açan yol haritası özellikleriyle evmOS, geliştiricilerin IBC’den yararlanmasına ve akıllı sözleşmelerini zincirler arası ekosisteme bağlamasına olanak tanır. evmOS zinciri evmOS ile oluşturulmuştur ve amiral gemisi gösterimi olmaya devam etmektedir.

evmOS, web3 işletmelerine EVM uyumluluğu getirmek için tasarlanmış, üretime hazır modüler bir çözümdür. Cosmos SDK ile oluşturulan evmOS, IBC ve CometBFT ile birlikte gelir ve projelerin zincir mantığını tamamen özelleştirmesine ve standart genel akıllı sözleşme platformlarının ötesine geçmesine olanak tanır. Sürekli yükseltmeler ve bakımla evmOS, herkesin EVM blok zincirleriyle benzersiz deneyimler sunmasına olanak tanır.